کسب درامد اینترنتی
  1. خرید پنل اس ام اس
  2. ارسال پیامک تبلیغاتی
  3. نمایندگی ارسال پیامک انبوه

نمایندگی ارسال پیامک انبوه

اگر شما تعداد ارسال پیامک های خیلی زیادی دارید و یا روزانه از مشتری سفارش ارسال پیامک انبوه قبول می کنیدو برای انها پیامک ارسال میکنید میتوانید یک نمایندگی ارسال پیامک انبوه بگیرید.

شاید برای شما سوال پیش بیایید که تفاوت نمایندگی ارسال پیامک انبوه با پنل پیامک کاربری و عادی چیست ؟ در حالت نمایندگی ارسال پیامک انبوه چون شما ارسال پیامک روزانه بیسار زیادی دارید برای شما مقرون به صرفه است که تعرفه ارسال پیامک شما کمتر باشد تا بتواندید در ارسال پیامک های بیسیار زیاد با مبلغ کمتری پیامک بفرستید زمانی که شما پنل پیامک کاربری تهیه میکنید تعرفه ارسال پیامک پنل های اس ام اس کاربر از پنل های ارسال پیامک انبوه نمایندگی بیشتر است و برای شما مقرون به صرفه نخواهد بود.

علاوه بر تفاوت تعرفه ارسال پیامک در پنل های نمایندگی ارسال پیامک و پنل های پیامک کاربری ، تفاوت دیگری نیز در نمایندگی ارسال پیامک انبوه وجود دارد ، که شما در پنل نمایندگی ارسال پیامک انبوه میتوانید به کاربران و مشتریان و دوست و اشنایان پنل پیامک به صورت رایگان یا پنل پیامک با دریافت وجه واگذار نمایید.

زمانی که شما پنل پیامک واگذار میکنید یک سود اولیه از فروش پنل اس ام اس دارید و زمانی که کاربر زیرمجموعه شما و مشتری شما پنل را شارژ میکند بر اساس قیمت گذاری که برای پیامک به مشتری انجام داده اید، بلافاصله سود شما محاسبه می شود و به پنل افزوده می شود و شما باگرفتن درگاه پرداخت بانک ملت میتوانید این موجودی را از حساب خودتان حارخ نمایید و البته اگر سفارش ارسال پیامک های خیلی زیادی دارید میتوانید از سود شارژ پیامک برای ارسال پیامک انبوه استفاده نمایید.

 

پنل ارسال پیامک انبوه برای چه کسانی مناسب است ؟

اگر شما کافی نت یا دفتر پیشخوان دولت دارید ، گرفتن نمایندگی ارسال پیامک انبوه برای شما یک الزام است و در صورتی که شما نمایندگی ارسال پیامک انبوه ندارید زوزانه مبالغ هنگفتی را از دست میدهید زیرا اکثر افراد بر این باور هستند که دفتر پیشخوان دولت یا کافی نت ها کارهای ارسال پیامک انبوه را انجام میدهد حال اگر تعرفه شما زیاد باشد یا پنل اس ام اس نداشته باشید باید به شما بگوییم که متاسفانه روزانه مبلغ هنگفتی را از دست می دهید.

 

اگر شما در با دفاتر بیمه اشنا هستید، میتوانید یک پنل نمایندگی ارسال پیامک انبوه تهیه کنید و به دفاتر بیمه پنل پیامک ارائه دهید ، نمایندگی های بیمه برای ارسال پیامک به خصوص اگر پنل قابلیت ارسال پیامک به بلک لیست را داشته باشد به راحتی از شما استقبال می کنند و میتوانید زیرمجموعه برای ارسال پیامک انبوه جمع اوری کنید و درامد غیر فعال از طریق اینترنت را با نمایندگی پنل ارسال پیامک انبوه افزایش دهید

 

اگر شما در دانشگاه یا مدارس و اموزش پرورش اشنا هستید میتوانید با مراجعه به مدارس به هر مدرسه یک پنل اس ام اس واگذار کنید تا مدارس بتوانند از طریق سامانه پیامک شما با والدین در ارتباط باشند ، زمانی که کلاسی در مدرسه تشکیل نمی شود یا جلسه ای وجود دارد از طریق پیامک به والدین پیامک ارسال کنند. اکثر مدارس اگر بدانند که شما قابلیت ارسال پیامک به بلک لیست یعنی ارسال پیامک به شماره های مسدودی را دارید به راحتی حاضر به همکاری با شما خواهند بود و از شما پنل اس ام اس خریداری میکنند.

 

اگر شما کارمند صنف هستید یا در دفتر چاپ بنر کار میکنید میتوانید درامدتان را به صورت نجومی افزایش دهید ، اگر شما کارمند ادره صنف باشید زمانی که متقاضی برای اخذ پروانه کسب به انجا مراجعه میکند در نهایت و در اخرین گام میتوانید متقاضی را از راهکار بازاریابی پنل پیامکی اگاه کنید و به ایشان پنل واگذار نمایید. یا اگر چاپ دیجیتال و چاب بنر دارید یا در دفتر چاپ دیچیتال فعالیت میکنید چون اکثر افرادی که فروشگاه تازه تاسیس ایجاد میکنند برای چاپ بنر به فروشگاه شما مراجعه میکنند شما میتوانید انها را از خدمت ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی اگاه کنید یا اینکه به این افراد پنل اس ام اس واگذار نمایید تا بتوانند پیامک های تبلیغاتی ارسال کنند.

اگر بخواهیم برای شما از موراد استفاده پنل اس ام اس و راهکارهای فروش پنل اس ام اس مثال بزنیم قطعا مطالعه این موراد از حوصله شما خارج است اما در بازار فعلی که همه از کسب و کار آنلاین هستند شما با دریافت نمایندگی پنل اس ام اس میتوانید درامد بسیار خوبی داشته باشید زیرا همه مشاغل به تبلیغات نیاز دارند و تبلیغات پیامکی در اکثر مشاغل به سادگی جواب میدهد.

اگر با پزشکان اشنا هستید یا میتوانید در این صنف نفوظی داشته باشید ، فروش پنل پیامک برای پزشکان بسیار سود اور است ، زیرا اکثر پزشکان برای تبلیغات و بازاریابی مستفیم پیامک را بهترین گزینه برای تبلیغات میدانند حال اگر شما بتوانید در جمع پزشکان نفوظ کنید و به پزشکان پنل پیامک دهید به سادگی میتوانید دارامد فوق العاده ای از سود شارژ پیامک پزشکان داشته باشید.

ما سعی کردیم در این مقاله به شما راهکار و ماهیگیری را یاد بدهیم تا شما بتوانید بر اساس نوع ارتباطاتی که با هر ارگانی دارید یا نفوظی که در سازمان و اطرافیانتان دارید با تهیه نمایندگی ارسال پیامک انبوه ، به اشنایان پنل پیامک واگذار نمایید و کسب درامد داشته باشید.

 

 

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

 

[go_pricing id=”demo-earth_14″]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست