کدخوان سامانه پیامکی
  1. خرید پنل اس ام اس
  2. معرفی پنل اس ام اس
  3. کدخوان در سامانه پیامک

کدخوان در سامانه پیامک

امروزه سامانه پیامک کاربردهای بسیار متفاوتی دارد، قبلا به صورت مفصل در مقاله ” کاربرد سامانه پیامک ” در این‌باره صحبت کرده‌ایم.

امروز می‌خواهیم در مورد قابلیت کدخوان سامانه پیامک که برای شرکت‌ها، تولیدکنندگان، سازمان‌ها و… مورد استفاده قرار می‌گیرد صحبت کنیم، با استفاده از قابلیت کدخوان در پنل اس ام اس می‌توانیم اقدامات زیادی را انجام دهیم، در این مقاله سعی می‌کنیم عمده‌ترین کاربردهای ماژول کدخوان برای سامانه پیام کوتاه را توضیخ دهیم.

کاربرد‌های کدخوان در سامانه پیامک

  • تایید صحت کالا و ثبت شماره سریال کالا در سامانه شرکت و شروع ضمانت
  • ثبت شماره موبایل مشتری
  • مشخص شدن کدهای تکراری
  • راه اندازی سیستم قرعه کشی با کدهای مخصوص

 

محصول اصلی با ارسال پیامک سریال محصول

 

برای اینکه مطمئن شویم، کالاهایی که در بازار توزیع می‌شوند و به دست مشتری می‌رسد اصلی هستند، می‌توانیم شماره سریال محصولات را از طریق فایل اکسل در سامانه پیامک قرار دهیم حال زمانی که مشتری (فرسنده کد سریال محصول) به سامانه پیامک سریال را ارسال می‌کند، چندین حالت وجود بوجود می‌اید که باید به صورت اتوماتیک بررسی شود و پاسخ مناسب برای فرسنده پیامک ارسال شود.

  • صحت شماره سریال کالا تایید می‌شود؛ در این حالت به مشتری یک پیامک ارسال می‌شود که کالای شما اصلی یوده و تاریخ ضمانت محصول شما اغاز گردید.
  • صحت کالا تایید نمی‌شود؛ در این حالت سیستم به فرسنده پاسخ می‌دهد که سریال ارسال شده اشتباه است برای ارسال مجدد کدفعال سازی دقت نمایید و حتی می‌توانید با این افراد تماس بگیرید تا متوجه شوید که فروشگاهی محصولات تفلبی شما را وارد بازار می‌کنند.
  • کدکالا تکرای است؛ شاید سریال ارسالی به سیستم صحیح باشد اما از قبل این کد توسط فرد دیگری استفاده شده باشد در این حالت نیز باید به مشتری پیامک ارسال شود که کد ارسالی شما تکراری است و قبلا استفاده شده است.

 

 

با استفاده از سیستم انتقال پیامک به url شما می‌توانید تاریخ شروع گارانتی محصولات را مشخص نمایید تا بعد از ارسال پیامک مشتری به شماره سامانه، سامانه به صورت اتوماتیک پیامک شما را از طریق وب سرویس اس ام اس به سایت و سرور ضمانت محصولات منتقل کند؛ در سیستم این تاریخ برای فعال شدن گارانتی ذخیره شود و مجددا از طریق وب سرویس و Api  به کاربر پیامک ارسال شود که ضمانت محصول شما آغاز شد و محصول شما از تاریخ ……… تا تاریخ …….. شامل گارانتی خواهد بود.

 

علاوه بر این شما با راه اندازی کدخوان در پنل اس ام اس در حال جمع‌آوری بانک شماره موبایل مشتریان هستید که به برند شما علاقمند هستند، بنابراین زمانی که محصول جدید رونمایی می‌شود، می‌توان از بانک شماره موبایل برای ارسال پیامک به علاقمندان استفاده کرد.

 

اگر  از پنل اس ام اس نمایشگاه از سیستم کدخوان میتوان برای اهدا کارت قرعه‌کشی نیز استفاده کرد، شما باید کد صحیح را در فایل اکسل وارد سیستم کدخوان نمایید و بقیه کدهایی که بروی کارت قرعه‌کشی نوشته شده است، کدهای صحیح نبوده، اگر کاربر کد صحیح را به ماژول کدخوان ارسال کرد سیستم پاسخ دهد تبریک شما برنده شدید و برای دریافت با شرکت تماس بگیرید و اگر کدفرستنده اشتباه بود، سامانه پیامک، پاسخ دهد امیدواریم در قرعه کشی بعدی شما برنده شرکت ما باشید….

 

با ترکیب سیستم کدخوان و قابلیت وب سرویس سامانه پیامک شما می‌توانید کارهای محتلفی را با ماژول کدخوان پنل اس ام اس انجام دهید.

 

شما از سیستم کدخوان پیامکی برای کارهای دیگری استفاده می‌کنید؟ نظرتان را با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست