پنل پیامک اژانس هواپیمایی و گردشگی تور

پنل اس ام اس برای تور چارتی
مقالات فراز اس‌ام‌اس بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
3.5/5 - (4 امتیاز)

ارسال پیام کوتاه از پنل پیامک فراز اس ام اس  یک راه سریع برای برقراری ارتباط است که روز به روز در حال محبوب شدن در بین کسب و کارها و سازمانها جهت ارتباط با مشتریان میباشد.

مشاغلی که مرتبط با صنعت توریسم نیز میتوانند از خدمات سامانه پیام کوتاه فراز اس ام اس  در استراتژی بازاریابی خود استفاده کنند ، در این مطلب به چند نمونه روش ارسال پیام کوتاه در صنعت توریسم اشاره می نماییم.

 

زمانی که یک بازدید کننده سفری را رزرو می کند می توانید با استفاده از وب سرویس و به صورت خودکار برای انها پیامک ارسال کنید و بابت رزرو تشکر کنید.

یادآوری رویدادهای آینده به توریست ها

توریست هایی که به منطقه شما سفر میکنند قرار نیست با تمام رویدادهای آتی پیرامون خود آشنایی داشته باشند ، میتوانید از طریق ارائه یادآوری کننده ها برای بازدیدکنندگان آنها را تشویق کنید تا در رویدادهای محلی نیز شرکت کنند.

پیام های کوتاه میتوانند برای توریست هایی ارسال شوند که در روز قبل از رویداد در  پنل پیامک ثبت نام کرده اند، بوسیله این روش ، رویدادها دقیقا قبل از برگزاری در ذهن توریست ها یادآوری شده و تازه می مانند.

 

پنل اس ام اس برای تور چارتی

 

ارسال اطلاعات اختصاصی درباره منطقه

ممکن است توریست ها با تاریخ بومی و اطلاعات منطقه شما آشنایی نداشته باشند ، شما می توانید از طریق ارسال پیام کوتاه و اطلاع رسانی درباره این موضوع به توریست ها کمک کنید تا بتوانند اطلاعات بیشتری را درباره منطقه بازدید خود کسب کنند ، همچنین می توانید این پیامک ها را در طول فواصل زمانی بازدید توریست ها از منطقه برای آنها ارسال نمائید.

میتوانید اطلاعات مورد نظر را اختصاصی تر کنید ، به صورتی که با پرسیدن مناطق ویژه مورد بازید توریست ها در روزهای آینده ، جزئیات بیشتری درباره آن مناطق را به آنها ارائه کنید.

3.5/5 - (4 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

مشاوره رایگان 74853-021 خرید سامانه پیامک
021-74853