پنل اس ام ام اس - ارسال پیامک انبوه
  1. خرید پنل اس ام اس
  2. نمایندگی پنل اس ام اس
  3. کسب درآمد از نمایندگی پنل اس ام اس

کسب درآمد از نمایندگی پنل اس ام اس

کسب درآمد اینترنتی و پولدار شدن اینترنتی یکی از دغدغه‌های بسیاری از افراد است. افراد برای کسب درآمد راه‌های مختلف زیادی را امتحان می‌کنند که تنها ممکن است برخی از آن‌ها با موفقیت همراه باشند. فرقی نمی‌کند که شاغل باشید یا بیکار؛ به هرحال هیچ کس از درآمد بیشتر بدش نمی‌آید و نمی‌توان برای این مسئله سقفی در نظر گرفت. معمولاً افراد شاغل به دلیل حضور فیزیکی در شغل اول خود به دنبال کار پاره‌وقت و یا کارهای غیرحضوری هستند. افراد بیکار نیز تمایل دارند زمان بیشتری را در اختیار خود داشته باشند و به اصطلاح رییس خود باشند! راه‌های مختلفی برای کسب درآمد اینترنتی وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را دارند، اما سؤال اصلی اینجاست که کدام یک از این راه‌ها برای ما مناسب است و از کجا بدانیم که چه راهی با احتمال موفقیت بیشتری همراه است؟ در این مقاله قصد داریم درباره‌ی چگونگی کسب درآمد اینترنتی از نمایندگی پنل اس ام اس به عنوان یکی از راه‌های افزایش درآمد توضیحاتی را ارائه دهیم.

  • پنل اس ام اس چیست؟
  • پنل اس ام اس چه مزیت‌هایی دارد؟
  • چگونه می‌توان با أخذ نمایندگی پنل اس ام اس در آمد کسب کرد؟
  • چرا کسب درآمد با پنل اس ام اس تضمینی است؟

 

پنل اس ام اس

پنل اس ام اس

 

پنل اس ام اس ابزاری است که از طریق آن می‌توان در کم‌ترین زمان برای تعداد زیادی از مخاطبان از طریق شماره‌هایشان پیامک ارسال کرد. معمولاً پنل‌های اس ام اس در قالب یک حساب کاربری اینترنتی به افراد متقاضی واگذار می‌شود که از طریق این پنل می‌توانند به صورت اینترنتی پیامک‌های ارسالی برای مخاطبان خود را مدیریت کنند؛ به عبارت دیگر با داشتن نمایندگی پنل اس ام اس می‌توان از طریق اینترنت به تعداد بسیار زیادی شماره مثلاً شماره‌های کل افراد یک شهر و یا حتی یک کشور پیامک ارسال کرد.

 

پنل اس ام اس چه مزیت‌هایی دارد؟

اولین و مهم‌ترین مزیت پنل اس ام اس ارسال یک پیام خاص به تعداد زیادی شماره در مدت زمان کوتاه است که اگر بخواهیم این کار را با تلفن همراه انجام دهیم کاری نشدنی است؛ زیرا باید هزاران شماره را در گوشی ذخیره کنیم که این کار بسیار دشوار است. مزیت دیگر پنل اس ام اس امکان مدیریت مخاطبان بر اساس اهداف معین است؛ برای مثال می‌توانیم گروه‌هایی از مخاطبان با رده‌های شغلی گوناگون و یا موضوعات مختلف را تشکیل داده و سفارش‌های تبلیغاتی را به صورت هدفمند انجام دهیم. علاوه بر ارسال تعداد زیاد پیامک در مدت زمان کوتاه، امکان دریافت گزارش‌های ارسال را نیز می‌توان از جمله مزایای پنل اس ام اس به حساب آورد یا حتی اگر حتما قصد تماس داشته باشید ، میتوانید صدای خودتان را ظبط کنید و از طریق ارسال پیامک صوتی انبوه برای تمام مخاطبین یک پیامک صوتی ارسال نمایید ، در این حالت سیستم با مخاطبین شما تماس میگیرد و صدای شما برای انها پخش می‌کند؛ گزارش‌گیری از پیامک‌های ارسال شده این امکان را فراهم می‌آورد تا از میزان پیام‌های موفق ارسال شده و پیام‌های مسدود شده اطلاعاتی کسب کنیم که بعداً برای دریافت بازخورد بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. امکان دسته‌بندی مخاطبان و ارسال پیام‌های هدفمند بر اساس سن، جنسیت، علاقه‌مندی‌ها و… به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا بر بازار هدف خود متمرکز شوند و از هزینه‌های تبلیغات خود، نتیجه‌ی بهتری را دریافت کنند.

 

الف) شرکت‌ها، سازمان‌ها و کسب‌وکارها که به دنبال تبلیغات افزایش فروش هستند.

دریافت پنل اس ام اس برای کلیه‌ی شرکت‌ها، سازمان‌ها و کسب‌وکارها امری ضروری است؛ زیرا دسته‌های نام برده برای معرفی خود و تبلیغ محصولات و خدماتشان نیاز به یک سامانه‌ی ارسال پیامک دارند و از این طریق می‌توانند مشتریان وفادار را در جریان فعالیت‌های خویش قرار دهند. هر کسب‌وکاری به نوعی با طیفی از افراد در ارتباط است که این افراد می‌توانند مشتریان بالقوه محسوب شوند. ارتباط‌گیری با این افراد در سطح وسیع مانند شهر یا کشور سبب استفاده‌ی هرچه بیشتر از این پتانسیل می‌شود.

 

ب) افراد عادی و افرادی که به دنبال کسب درآمد هستند.

داشتن نمایندگی پنل اس ام اس همچنین برای افراد عادی می‌تواند منبع کسب درآمد اینترنتی و راهی برای پولدار شدن اینترنتی باشد؛ زیرا این دسته از افراد بدون صرف هیچ‌گونه سرمایه‌ی اولیه و تنها با پرداخت هزینه‌ی بسیار ناچیز می‌توانند یک پنل مخصوص خود دریافت کرده و با داشتن تعداد زیادی شماره‌ی دسته‌بندی شده، اقدام به دریافت سفارش‌های تبلیغاتی پیامکی از سایر کسب‌وکارها کنند. نکته‌ی جالب آن است که این کار نیاز به هیچ‌گونه مهارتی نداشته و تنها کافی است که حداقل سواد کار با اینترنت و باز کردن یک سایت را بلد باشید! همچنین کار با نمایندگی پنل اس ام اس نیاز به هیچ‌گونه دفتر کاری ندارد و شما می‌توانید در هر لحظه از شبانه‌روز در منزل خود و یا هر جای دیگری که هستید، اقدام به دریافت سفارش و ارسال پیامک کنید. همچنین پولدار شدن اینترنتی از طریق پنل اس ام اس از طریق فروش نمایندگی سامانه پیامک نیز امکان‌پذیر است. در این روش شما نه تنها پنل مخصوص خود با شماره‌ی اختصاصی را دارید و از طریق آن به کسب درآمد اینترنتی می‌پردازید، بلکه از تمام پنل‌های نمایندگی که به دیگران فروخته‌اید نیز درآمد کسب کرده و در سود آن‌ها شریک هستید. یک راه دیگر پولدار شدن فروش خط اختصاصی است که در این روش هر چقدر شماره‌ای که فروخته‌اید، رندتر باشد، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد؛ بنابراین در مجموع می‌توان گفت که کسب درآمد اینترنتی به سه روش فروش پنل پیامک، فروش سامانه‌ی نمایندگی و فروش خط اختصاصی امکان‌پذیر است

 

 

نکته‌ی جالب آن است که این کار نیاز به هیچ‌گونه مهارتی نداشته و تنها کافیست که حداقل سواد کار با اینترنت و باز کردن یک سایت را بلد باشید! همچنین کار با پنل اس ام اس نیاز به هیچ‌گونه دفتر کاری ندارد و شما می‌توانید در هر لحظه از شبانه‌روز در منزل خود و یا هرجای دیگری که هستید، اقدام به دریافت سفارش و ارسال پیامک کنید

 

چرا کسب درآمد با پنل اس ام اس تضمینی است؟

امروزه موبایل به یکی از مهم‌ترین وسایل شخصی انسان‌ها تبدیل شده است که از طریق آن نه تنها با دیگران تماس می‌گیرند، بلکه بسیاری از کارهای روزمره‌ی خود مانند خرید و استفاده از اینترنت برای کارهای شخصی و کارهای اداری را انجام می‌دهند. به همین خاطر معمولاً همه‌ی افراد جز در زمان خواب، در همه‌ی اوقات دیگر تلفن همراهشان را کنار خود داشته، نسبت به آن هوشیار بوده و از آن استفاده می‌کنند. پیامک برای بسیاری از افراد هنوز اهمیت بالایی دارد و کمتر کسی است که به هنگام آلارم پیامک، تلفن همراه خود را چک نکند. به همین خاطر بازاریابی موبایلی یکی از شاخه‌های مهم بازاریابی در سراسر دنیا است که در کشور ما نیز از رونق خاصی برخوردار است؛ بنابراین با اطمینان می‌توان گفت که با داشتن یک پنل اس ام اس و فروختن نمایندگی‌های پنل به دیگران می‌توانید ظرف مدت کوتاهی درآمد قابل توجهی کسب کنید و راه پولدار شدن اینترنتی را به سرعت طی نمایید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست