پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » ارسال پیامک به بلک لیست (لیست سیاه مخابراتی)

ارسال پیامک به بلک لیست (لیست سیاه مخابراتی)

پنل اس ام اس - سامانه پیامک
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۴ تیر ۱۴۰۳

در این مقاله می‌خواهیم در مورد ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی یا همان بلک لیست مخابراتی صحبت کنیم و راهکار ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی به شماره موبایل‌هایی که پیامک تبلیغاتی را بسته‌اند را به شما آموزش دهیم.

در این آموزش برای ارسال پیامک به شماره‌های مسدود نیاز به خرید سخت افزار نیست و با هزینه بسیار کمتر از دستگاه ارسال پیامک با gsm modem می‌توانید پیامک خود را به شماره‌های مسدود و لیست سیاه مخابرات ارسال کنید. برای ارسال پیامک به بلک لیست ۲ راهکار وجود دارد:

 • ارسال پیامک با خط خدماتی
 • ارسال پیامک با سیمکارت

با خط خدماتی امکان ارسال پیامک اطلاع رسانی وجود دارد و با این نمی توانید پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و برای ارسال پیامک تبلیغاتی به لیست سیاه می بایست از ارسال سیمکارت استفاده نمایید.

چگونه بفهمیم در بلک لیست اس ام اس هستیم؟

اگر سوال شما هم مانند بسیاری از کاربران سایت ما این است که چگونه بفهمیم شماره ما بلک لیست است یا نه؟ می توانید به صفحه استعلام آنلاین بلک لیست مخابراتی مراجعه نمایید تا با وارد کردن شماره موبایل خودتان متوجه این موضوع شوید که ایا پیامک تبلیغاتی شما فعال است؟ یا نه ؟

اگر هنوز پاسخ به سوالتان که از کجا بفهمیم اس ام اس بلاک شده؟ یا پیدا نکرده اید ادامه مقاله را از دست ندهید.

برای اینکه متوجه شوید ارسال پیامک به شماره‌های مسدود را غیرفعال کرده‌اید در صورتی که سیمکارت شما همراه اول است عدد 2 را به 8999 ارسال کنید، در صورتی که پیامک تبلیغاتی شما فعال باشد پیامک ارسال شده به شما با مضمون زیر است: مشترک گرامی پیامک تبلیغاتی شما فعال است و در صورتی که پیامک تبلیغاتی شما غیر فعال باشد پیامک ارسال شده به شما به صورت زیر است، مشترک گرامی پیامک تبلیغاتی شما تا 24 ساعت آینده فعال می‌شود.

در صورتی که مشترک ایرانسل هستید، جهت خروج از لیست سیاه ایرانسل نیز عدد 1 را به 5005 ارسال نمایید البته در صورتی که پنل پیامکی از فراز اس ام اس (شرکت زرین ارتباطات آسیا) تهیه کنید می‌توانید از ترفند دور زدن بلک لیست برای ارسال پیامک تبلیغاتی به افرادی پیامک را مسدود کرده‌اند استفاده کنید، نحوه عبور از بلک لیست از طریق ارسال پیامک با شماره سیمکارت در سامانه پیامکی فراز اس ام اس در بالا توضیح داده شد، امکان پذیر است. برای ارسال پیامک به لیست سیاه مقاله بلک لیست چیست را مطالعه نمایید.

روش ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی

بعد از پاسخ به سؤال چگونه بفهمیم در لیست سیاه هستیم، نوبت به استفاده از روش‌های مختلف ضد بلاک اس ام اس می‌رسد روش ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی بر اساس ماهیت پیامک شما متفاوت است. در ادامه در مورد روش ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی بیشتر توضیح داده می‌شود.

 • ارسال پیامک با سیمکارت: برای ارسال پیامک تبلیغاتی به بلک لیست استفاده می‌شود.
 • ارسال پیامک با خط خدماتی: برای ارسال پیامک غیر تبلیغاتی مانند ارسال کدفعال سازی، تبریک تولد و… استفاده می‌شود.

در سامانه پیام کوتاه فراز اس‌ام‌اس قابلیت ارسال پیامک از طریق خط خدماتی و ارسال پیامک با سیمکارت وجود دارد که شما می‌توانید براساس نیاز خود از خط مربوطه برای ارسال پیامک استفاده نمایید.

 

ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره‌های مسدود

بعد از خرید پنل پیامکی برای ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره مسدود این امکان وجود دارد که هنگام ارسال پیامک خط ارسال پیامک را +98SIM انتخاب کرده و پیامک شما با شماره‌های سیمکارتی شرکت ما ارسال می‌شود، نیاز به خرید هیچ سخت افزاری نبوده و تمام مراحل به صورت نرم افزاری انجام می‌شود، در نهایت می‌توانید گزارشات ارسال پیامک و دلیوری پیامک را در بخش گزارشات سامانه پیامکی ملاحظه نمایید.

خط خدماتی چیست؟

در مقابل خطوط تبلیغاتی که برای ارسال پیامک‌های بالک (ارسال پیامک انبوه) وجود دارد، خطوط دیگری وجود دارد که به خطوط خدماتی معروف هستند، خط خدماتی همان خط تبلیغاتی است و از نظر ظاهر خط خدماتی با خط تبلیغاتی هیچ تفاوتی ندارد اما با خط خدماتی می‌توانید به شماره‌های مسدود پیامک بفرستید ولی قابلیت ارسال پیامک تبلیغاتی با خط خدماتی وجود ندارد زیرا برای فعال سازی خط خدماتی می‌بایست به اپراتور سفته بدهید و تعهد بدهید که با این خطوط پیامک تبلیغاتی ارسال نمی‌کنید. خطوط خدماتی برای ارسال پیامک‌های اطلاع رسانی و پیامک وب سرویس قابل استفاده است.

ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های مسدود از طریق سیمکارت

ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های مسدود و بلک لیست

برای ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره مسدود این امکان وجود دارد که هنگام ارسال پیامک خط ارسال پیامک را +98SIM انتخاب کرده و پیامک شما با شماره های سیمکارتی شرکت ما ارسال می شود، نیاز به خرید هیچ سخت افزاری نبوده و تمام مراحل به صورت نرم افزاری انجام می شود، در نهایت می توانید گزارشات ارسال پیامک و دلیوری پیامک را در بخش گزارشات سامانه پیامکی ملاحظه نمایید.

 

ارسال پیامک اعتبار سنجی و ثبت نام و ورود با شماره موبایل و ارسال کدفعال سازی

 

کاربرد خط خدماتی، ارسال پیامک به بلک لیست

خط خدماتی تفاوت زیادی با خط‌های شخصی و تبلیغاتی دارد و مزایای زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه با مهم‌ترین کاربردها و مزایای خط خدماتی آشنا می‌شویم.

 • تمامی پیامکی‌هایی که از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن‌ها برای ارسال کدفعال ساری یا تشکر از خرید ارسال می‌شوند.
 • پیامک‌هایی که برای یادآوی پرداخت بدهی از داخل پنل یا از طریق وب سرویس پیامک ارسال می‌شود.
 • پیامک‌هایی که مدارس و آموزشگاه‌ها برای اطلاع‌رسانی تشکیل کلاس یا اطلاع‌رسانی به والدین استفاده می‌کنند.
 • پیامک‌های که دفاتر بیمه برای یادآوری تمدید بیمه ارسال می‌کنند.
 • پیامک‌های تبریک تولد که به صورت خودکار از طریق دفترچه تلفن سامانه ارسال می‌شود.
 • تمامی پیامک‌هایی که جنبه اطلاع‌رسانی داشته باشند و کاربر منتظر دریافت پیامک باشد را می‌توان با خط خدماتی فراز اس‌ام‌اس ارسال کرد.

همچنین سامانه پیامک فراز اس ام اس خط خدماتی اشتراکی بدون نیاز به پرداخت سفته در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا بتوانند پیامک‌های اطلاع رسانی خود را با خط خدماتی فراز اس ام اس به شماره‌های مسدود و بلک لیست ارسال کنید.

نتیجه گیری

برای ارسال پیامک نیازی به خرید مودم Gsm نمی‌باشد و با خرید پنل اس ام اس شما قادر هستید پیامک خود را بدون خرید تجهیزات سخت افزاری انجام دهید، برای ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره‌های مسدود از طریق خط +98sim (خط سیمکارت) پیامک شما به شماره‌های مسدود و بلک لیست ارسال می‌شود و برای ارسال پیامک‌های کدتایید و پیامک‌هایی که جنبه اطلاع رسانی دارند پیامک از طریق خط خدماتی به لیست سیاه مخابراتی ارسال می‌شود.

 

در صورت وجود هرگونه سؤال می توانیدبا شرکت فراز اس ام اس تماس بگیرید یا  سؤال خود را در بخش دیدگاه‌های این مقاله مطرح کنید تا کارشناسان فراز اس ام اس به سؤال شما پاسخ دهند.

2.7/5 - (41 امتیاز)

سوالات متداول

01چگونه به شماره های مسدود و بلک لیست پیامک بفرستیم؟

بلک لیست، یعنی افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند و اعلام کرده اند تمایلی به دریافت پیامک تبلیغاتی ندارند.

بر اساس ماهیت پیامک شیوه ارسال پیامک به شماره موبایل افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند متفاوت است.

در صورتی که متن پیامک شما اطلاع رسانی باشد با خرید پنل پیامکی برای ارسال پیامک به شماره های مسدود و بلک لیست می توانید از خطوط خدماتی استفاده کنید که این خطوط با سرعت بالا و هزینه بسیار کم پیامک شما را به شماره موبایل های مسدود و بلک لیست ارسال می کنند.

در صورتی که هدف شما ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های مسدود و بلک لیست است، پیامک شما با شماره های سیمکارت شخصی ارسال شده و به افرادی که پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند نیز ارسال می شود، پیامک های ارسال شده با سیمکارت نسبت به ارسال پیامک با خط خدماتی با تاخیر و هزینه بیشتر انجام می شود.

02چگونه بفهمیم پیامک تبلیغاتی بلاک شده است یا نه؟

اگر سیمکارت شما همراه اول است عدد2 را به شماره 8999 ارسال کنید در صورتی که پیامک تبلیغاتی شما فعال باشد به شما پیامک ارسال می شود که مشترک گرامی پیامک تبلیغاتی شما فعال است و در صورتی که پیامک تبلیغاتی را غیر فعال کرده باشید، مضمون پیامک به این صورت است که مشترک گرامی پیامک تبلیغاتی شما تا 24 ساعت آینده فعال می شود.

اگر مشترک ایرانسل هستید جهت خروج از لیست سیاه ایرانسل نیز عدد 1 را به 5005 ارسال نمایید.

03تعرفه ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی چقدر است؟

نحوه عبور پیامک از بلک لیست و تعرفه ارسال پیامک به افرادی که پیامک را بسته اند، بر اساس ماهیت پیامک شما متفاوت است، در صورتی که پیامک شما اطلاع رسانی (مانند کدتایید شماره موبایل، ارسال فاکتور، یاداوری پرداخت بدهی و…) پیامک ها با تعرفه مخابراتی بین 10 تا 13 تومان ارسال می شود و در صورتی که قصد ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های مسدود را داشته باشید پیامک با سیمکارت های شرکت فراز اس ام اس ارسال شده و تعرفه پیامک بین 49 تا 59 تومان می باشد.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • مهدی غفاری
  24 دسامبر 2023 پاسخ دهید

  سلام خسته نباشید. با پیام تبلیغاتی میشه به کسی که شماره مارو در بلک لیستش گذاشته پیامک داد؟

  • سیدمحمود غفاری
   17 ژانویه 2024

   سامانه پیام کوتاه برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی و کارهای تجاری است و برای ارسال پیامک شخصی کاربرد ندارد و پیامک های شخصی و محاوره ای از طریق پنل پیامکی قابل تایید نیست

 • کاژین
  16 نوامبر 2022 پاسخ دهید

  از دیروز پیام هام ارسال نمیشن خطم هم همراه می‌باشد لطفا راهنمایی کنید

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   سلام
   لطفا با شماره 9990 تماس بگیرید.

 • کاژین بدوی
  16 نوامبر 2022 پاسخ دهید

  از دیروز پیام هام ارسال نمیشن خطم هم همراه می‌باشد لطفا راهنمایی کنید

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   سلام
   لطفا با شماره 9990 تماس خاصل نمایید.

 • لیلا
  20 آگوست 2022 پاسخ دهید

  سلام، وقتتون به خیر.
  میخواستم سوال کنم چطور میشه فقط خط و بلاک کرد و پیامک و بلاک نکرد؟

  • سیدمحمود غفاری
   12 سپتامبر 2022

   سلام ایا منظور شما این است که میخواهید شماره موبایل فردی را بلاک کنید که ایشان نتواند با شما تماس تلفنی برقرار کند اما بتواند به شما پیامک منتی ارسال کند؟ ما در زمینه ارسال پیامک تبلیغاتی فعالیت می کنیم و در مورد این خواسته شما متاسفانه اطلاعاتی نداریم که شما را راهنمایی کنیم.

 • سحر نیک پور
  23 جولای 2022 پاسخ دهید

  سلام ببخشید من چند تا شماره‌ رو بردم تو بلک لیست حالا میخوام بدونم که آیا با من تماسی گرفتن؟

 • اصغر عبادی
  15 جولای 2022 پاسخ دهید

  با سلام و خسته نباشید یکماهی میشه که پیامک گوشی من مسدود شده ده بار به شماره ۹۹۹۰زنگ زدم هربار گفتند پیگیری میکنیم اما هنوز درست نشده خواهش میکنم پیگیری کنید ممنون میشم

 • محمد حسین دادیا
  14 جولای 2022 پاسخ دهید

  سلام
  میخوام ارسال پیامک برام انجام بدید لطفا یه شماره که بتونن برام کاری که میخوام راهنمایی کنن و برام ارسال انجام بدن لطف کنید بفرستید
  ممنون

  • سیدمحمود غفاری
   31 جولای 2022

   سلام لطفا با شماره 02174853 تماس حاصل نمایید.

 • Kami nami
  11 می 2022 پاسخ دهید

  امکان ارسال به بلک لیست فقط باید برای ارسال کد تایید باشه نه ارسال پیامک تبلیغاتی. اگه کسی می خواست پیامک تبلیغات دریافت کنه که شماره اش رو توی بلک لیست نمیذاشت.

 • محمد
  19 فوریه 2022 پاسخ دهید

  سلام، ارسال پیامک حاوی لینک نظر سنجی، برای تماشاگران و مدعوین یک مراسم اکران فیلم خصوصی با خط خدماتی امکان پذیر است؟ شماره همراه تمامی مدعوین موجود است.

  • سیدمحمود غفاری
   23 فوریه 2022

   سلام
   برای این موضوع باید تعداد دقیق گیرندگان و محتوای دقیق پیامک را بهمون اعلام کنید تا بتونیم به صورت دقیق شما رو راهنمایی کنیم.
   لطفا با تیم فروش تماس بگیرید و محتوای پیامک و تعداد گیرندگان رو اعلام بفرمایید تا بتوانیم به شما رو به صورت صحیح راهنمایی کنیم.

 • اقازده
  10 سپتامبر 2021 پاسخ دهید

  سلام .من سیم کارت ایرانسل دارم که از تماس فعال هستش اما نمیتونم بااین خط اس ام اسی ارسال کنم باید چیکار کنم؟

  • سیدمحمود غفاری
   22 سپتامبر 2021

   سلام
   لطفا با شماره 700 از طریق سیمکارت ایرانسل خود تماس بگیرید و در این خصوص از مرکز تماس ایرانسل کمک بخواهید.

 • حسین بهلولی
  3 فوریه 2021 پاسخ دهید

  با سلام
  من پنل شرکتی رو خریداری کردم اما برای ارسال پیامک از طریق خط +98sim به بلک لیست پیغام سرویس موقتا غیرفعال است رو دریافت می کنم. برای ارسال پیامک به بلک لیست باید چیکار کنم؟

  • سیدمحمود غفاری
   22 فوریه 2021

   سلام
   ایا افرادی که میخواهید به انها پیامک ارسال کنید مخاطبین خودتان هستند و خودتان شماره این افراد را جمع اوری کرده اید یا اینکه هدف شما ارسال پیامک انبوه برای جذب مشتری است؟ لطفا در این خصوص اطلاعات کاملی را ارسال نمایید تا بتوانیم راهکاری متناسب با درخواست شما ارائه کنیم یا اینکه با کارشناسان پشتیبانی تماس بگیرید تا شما را برای ارسال پیامک به مشتریان خودتان راهنمایی کنند.

 • حسین افتخاری
  19 ژانویه 2021 پاسخ دهید

  با سلام.
  از خط همراه اول خودم به ایرانسل زنگ میزنم بوق میخوره ،اما وقتی اس ام اس میفرستم تحویل داده نمیشه.با چه طرفندی بهش پیام بدم.
  ممنونم از شما؟

  • سیدمحمود غفاری
   21 ژانویه 2021

   سلام جناب افتخاری عزیز ممکن است سیمکارت شما مسدود شده باشد لطفا در این خصوص با همراه اول (شماره ۹۹۹۰) تماس بگیرید.

 • مقدم
  17 نوامبر 2020 پاسخ دهید

  سلام
  من یه پنل اس ام اس میخواستم برای ارسال پیامک به شکلی که به لیست سیاه هم ارسال بشه . البته من یه شخص حقیقی هستم و عضو شرکت یا صاحب شرکت (حقوقی) نیستم . آیا راهی برای من جهت داشتن همچنین سرویسی (مثل باشگاه مشتریان و یا …) هست؟

  • سیدمحمود غفاری
   18 نوامبر 2020

   سلام آقای مقدم
   می توانیم خط خدماتی برای ارسال پیامک در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید از فیلتر بلک لیست عبور کرده و پیامک ارسال نمایید و در مورد حقیقی بودن شما مشکلی وجود ندارد.
   اما برای اینکه بتوانیم این خدمت را به شما ارائه دهیم لازم است از متن شما مطلع باشیم، ایا قصد شما ارسال پیامک تبلیغاتی است یا قصد شما ارسال پیامک اطلاع رسانی است؟ در خصوص متن پیامک اطلاعات بیشتری را در اختیار ما قرار دهید تا بتوانیم راهنمای خرید سامانه پیامک مناسب برای شما ارسال کنیم.
   با آرزوی موفقیت برای شما…

 • محمدرضا پرویزی
  26 آگوست 2020 پاسخ دهید

  با سلام
  لطفا در خصوص ارسال پیام صوتی و شرایط ارسال آن بیشتر توضیح بدید.
  با سپاس

  • سیدمحمود غفاری
   28 آگوست 2020

   سلام برای ارسال پیامک صوتی لطفا صفحه ارسال پیامک صوتی را ملاحظه نمایید، در این صفحه به صورت کامل راهنمای ارسال پیام صوتی آموزش داده شده است، شما صدای ضبط شده خود را در سامانه پیامکی اپلود می کنید، سامانه پیامک با مخاطبین شما تماس می گیرد و بعد از پاسخگویی صدای شما پخش می شود.

 • آترین نیازی
  23 جولای 2020 پاسخ دهید

  سلام و عرض ادب خدمت شما؛
  ببخشید امکان ارسال پیامک های تبلیغاتی برای تمامی پنل ها موجود هستش؟ منظورم پنل های ثبت نام ( تجاری، اقتصادی، شرکتی و پایه) هستش.
  و اینکه آیا تعرفه ارسال به این شیوه متفاوت و بالاتر هستش؟
  باتشکر

  • سیدمحمود غفاری
   23 جولای 2020

   سلام
   بله در تمامی پنل های پیامکی شرکت فراز اس ام اس قابلیت ارسال پیامک تبلیغاتی وجود دارد، تعرفه ارسال پیامک بر اساس نوع پنل انتخابی شما متفاوت است که می توانید تعرفه ارسال پیامک را در صفحه تعرفه ها و امکانات پنل اس ام اس مشاهده نمایید.
   برای ارسال پیامک به شماره های مسدود و بلک لیست می بایست پنل اقتصادی یا بالاتر را تهیه نمایید.

 • حسینی
  7 ژوئن 2020 پاسخ دهید

  سلام و درود
  من توی یک شهر کوچک زندگی میکنم و یک مغازه پروتئینی دارم که شماره های افراد اون شهر را دارم با ترفندهایی جمع اوری میکنم
  من میخوام برای شماره های شهر پیامکی با متن قیمت محصولات بفرستم مثلا مرغ 12000 تومان ، ران 11500 تومان و غیره
  آیا میتوانم با خط خدماتی ارسال بزنم؟
  اگر با خط +98sim پیامک بزنم چه شماره ای به عنوان شماره ارسال کننده روی خطوط دریافت کنندگان ثبت میشه

  • سیدمحمود غفاری
   7 ژوئن 2020

   سلام
   امکان ارسال پیامک تبلیغاتی با خطوط خدماتی وجود ندارد برای ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های مسدود و بلک لیست می بایست از خط سیمکارت استفاده نمایید که با شماره های سیمکارت شرکت ما پیامک ارسال می شود.
   با احترام

 • هادی
  22 می 2020 پاسخ دهید

  سلام
  تا زمانی که سامانه تون ارسال اتوماتیک به بلک لیست نداره این کارایی چندانی نداره.
  باید بصورتی باشه که وقتی سیستم با شماره اصلی موفق به ارسال نشد با شماره خدماتی پیامک به دست مخاطب برسه و نیاز نباشه مجدد با شماره خدماتی ارسال بشه

  • سیدمحمود غفاری
   23 می 2020

   سلام هادی عزیز
   ما دو حالت ارسال پیامک داریم ارسال پیامک های اطلاع رسانی و ارسال پیامک های تبلیغاتی که روش ارسال پیامک به لیست سیاه برای این دو ماهیت پیامک کاملا متفاوته، در حالت ارسال پیامک اطلاع رسانی یعنی دریافت کننده پیامک منتظر دریافت پیامک هست و در این حالت می تونید از خط خدماتی تمامی پیامک ها رو ارسال کنید و هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی و ارسال پیامک خدماتی هیچ تفاوتی ندارد و پیامک شما به شماره های مسدود و بلک لیست نیز ارسال می شود.
   حالت دوم ارسال پیامک تبلیغاتی هست، برای ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره هی مسدود از طریق سیمکارت ارسال می شود، که در این حالت دو راهکار وجود دارد که مستقیما تمام پیامک ها را با سیمکارت ارسال کنید و یا اینکه ابتدا پیامک خود را با خطوط اپراتوری ارسال نموده و سپس برای ارسال پیامک به شماره های مسدود از طریق خط سیمکارت اقدام کنید که این فرایند هم می تواند به صورت اتوماتیک انجام شود.
   موفق باشید…

 • حسین
  27 فوریه 2020 پاسخ دهید

  سلام،من میخوام مثلا به کسی پیام تبلیغاتی رو مسدود کرده با خط خدماتی پیام بدم و متن پیام هم درباره مثلا واریز پول به حساب اون شخص یا ارسال قبضی هستش که شناسه قبض و پرداخت داره یعنی اصلا تبلیغ محصولات و این چیزا نیست،من میتونم از خط خدماتی رایگان استفاده کنم یا نه کلا نمیشه؟
  مثلا مبلغ دو میلیون ریال به حساب شما توسط اقای فلان واریز شد
  الان این متن میشه خدماتی یا نه تبلیغ حساب میشه؟

  • سیدمحمود غفاری
   3 مارس 2020

   سلام
   پیامک های اطلاع رسانی اینچنینی را می توانید با خط خدماتی ارسال کنید، اما در انتهای متن پیامک می بایست حتما نام فروشگاه شما و مجموعه شما وجود داشته باشد و یک معرفی نامه نیز ارسال کنید که شما را معرفی کرده و اعلام کند پیامک های ارسال شده از سمت شما مورد تایید مجموعه می باشد، در این صورت مشکلی وجود نداشته و پیامک های شما با خط خدماتی عمومی ما حتی به شماره های مسدود و بلک لیست قابل ارسال می باشد.
   موفق بااشید.

 • مریم
  8 اکتبر 2018 پاسخ دهید

  سلام.چطوری بفهمیم شخصی که شماره مون رو تو بلک لیست قرار داده.درحال مکالمه هست یانه؟

  • سیدمحمود غفاری
   3 مارس 2020

   سلام
   کاربرد پنل ارسال اس ام اس برای ارسال پیامک گروهی یا ارسال پیامک از طریق نرم افزار و اپلیکیشن است و متاسفانه خصوص سوال شما اطلاعاتی در دسترس مجموعه ما نیست.
   موفق باشید

 • بهزاد
  8 اکتبر 2018 پاسخ دهید

  میخواهم به کسی که منو بلاک کرده پیام بدم

  • سیدمحمود غفاری
   3 مارس 2020

   سلام
   کاربرد سامانه پیامک ارسال پیامک های گروهی و انبوه یا ارسال پیامک از طریق وب سرویس و مجهز کردن اپلیکیشن و نرم افزار برای ارسال پیامک است، برای موردی که شما می فرمایید می توانید با شماره موبایل دیگری پیامک یا تماس خود را انجام دهید. بلک لیست اعلام شده در مقاله برای ارسال پیامک به افرادی است که پیامک تبلیغاتی را بسته اند و پیامک های سایت و اپلکیشن برای موارد اطلاع رسانی می بایست حتما به شماره موبایل این افراد با خط خدماتی ارسال شود.
   موفق باشید.

 • ساسان اصلانی
  17 سپتامبر 2018 پاسخ دهید

  سلام ایا برای ارسال پترن و الگوی ثابت در تماس خدماتی راه کاری برای استفاده از محیط اپلیکیشن ویندوزی c# دارید؟

 • سپهر عقیلی
  17 سپتامبر 2018 پاسخ دهید

  با سلام.
  برای امکان ارسال پیامک های سیم کارتی تحت api ها می توانید راهنمایی فرمایید؟ چه چیزی باید جایگزین شماره شود؟

  • سیدمحمود غفاری
   23 سپتامبر 2018

   سلام در بخش from شماره ارسال کننده پیامک را +98sim قرار دهید پیامک های شما از طریق وب سرویس پیامک ارسال می شود.

 • محمد حسین خامه
  17 سپتامبر 2018 پاسخ دهید

  سلام
  چگونه میتوانم یک شماره تلفن را در ارسالهای سیستمی در لیست سیاه قرار دهم .
  لطفا بخش ارسالهای سیستمی بنده را ببینید
  یک شماره تلفن تمام شارژ مرا تمام و سیستم نرم افزاری مرا مختل می کند
  میخواهم آنرا در لیست سیاه قرار دهم
  چکار کنم ؟

  • سیدمحمود غفاری
   23 سپتامبر 2018

   سلام این قابلیت در پنل شرکتی و بالاتر وجود دارد که شما میتوانید از بخش گزارشات ارسال > لیست سیاه ارسال نسبت به مسدود کردن شماره اقدام نمایید و در یان حالت هیچ پیامکی از پنل پیامک شما به این فرد ارسال نمی شود.

 • محمد اسماعیل کهن
  5 ژانویه 2018 پاسخ دهید

  تشکر از اقای غفاری عزیز و همکارانشون ما در چاپ دیجیتال ایران کهن برای تایید شماره موبایل کاربرانمون از مجموعه قوی و حرفه ای فراز اس ام اس استفاده میکنیم
  پایدار باشید

  • سیدمحمود غفاری
   22 فوریه 2021

   همکاری با شما باعث افتخار است

 • سید معین علوی
  5 ژانویه 2018 پاسخ دهید

  ما در اپ تاکسی سیتپ از پنل بلک لیست شما و خط خدماتی رایگانی که در اختیار ما قرار دادید استفاده میکنیم ، این قابلیت که بدون دریافت سفته و مدارک حقوقی خط خدماتی ارائه میدهید ستودنی است
  با کمال ادب و احترام

 • مهدی خضری پور
  5 ژانویه 2018 پاسخ دهید

  از پیگیری های اقای غفاری و همچنین بستر مناسبی که برای ارسال کد فعال سازی به شماره موبایل های بلک لیست به صورت بسیار سریع ارسال کردید ممنون هستیم
  با تشکر
  مهدی خضری پور مدیر سایت ۱۰۰.ir

 • گروه تحقیقاتی متافکر
  2 ژانویه 2018 پاسخ دهید

  سلام . ممنون بابت ارسال بی قید و شرط پیامکها.
  سایت خوبی هست در این حوزه.
  با تشکر گروه تحقیقاتی متافکر

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

راهنمای
سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس با قابلبت ارسال پیامک از طریق اینترنت به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می‌دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک
30 روز گارانتی بازگشت وجه (بدون ریسک)
close-link
مورخ 1403/3/1 تعرفه‌ پیامک از سمت اپراتور افزایش یافته و در سایت آپدیت شده است، در سایر سایت‌ها ممکن است به دلیل ترافیک کم، تعرفه آپدیت نباشد.تضمین کمترین تعرفه پیامک در ایران