کسب و کار اینستاگرامی

راهکارهای پیامکی برای فروشگاه‌های اینستاگرامی

با رایج شدن دیجیتال مارکتینگ، بسیاری از صاحبان کسب‌وکارها از بازاریابی پیامکی غافل شدند. با این حال، هنوز که هنوز است افراد به اعلان‌های پیامک تلفن همراه خود توجه بیشتری نسبت به نوتیفیکیشن‌های دیگر نشان می‌دهند. از طرفی فعالیت‌های بازاریابی پیامکی معمولا با هزینه کم و بازدهی بالایی همراه هستند.

در چنین شرایطی، برنده این میدان کسی است که روش‌های مختلف بازاریابی دیجیتال و بازاریابی پیامکی را با هم ادغام کرده و از هرکدام در جایگاه مناسب استفاده کند. در این صفحه به شما می‌گوییم چگونه می‌توانید کسب‌وکار اینستاگرامی خود را با استفاده از پنل پیامکی ارتقا داده و مشتریان بیشتری جذب کنید.

پنل پیامک برای فروشگاه اینستاگرامی
  • همه
  • ارتباط و حفظ مشتری
  • الکامپ
  • باشگاه مشتریان
  • جذب توریست
  • جذب مشتری جدید
  • حفظ و ارتباط با مشتری
  • فروش بیشتر
  • نمایشگاه

متاسفانه تطابقی یافت نشد.

کاربردهای پنل پیامکی برای کسب‌وکار اینستاگرامی

تبلیغ کسب‌وکار اینستاگرامی از روش‌هایی مانند اینفلوئنسر مارکتینگ بسیار هزینه‌بر است. به‌علاوه، گاهی اوقات پیدا کردن اینفلوئنسر موردنظر برای رساندن پیغام به مخاطبان هدف، کار دشواری است. پنل‌های پیامکی به شما کمک می‌کنند تا بدون تلاش برای یافتن جامعه هدف، پیامک‌های هدفمند را به مخاطبان موردنظرتان ارسال کنید.

با استفاده از بانک شماره تلفن فراز اس ام اس در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید متن تبلیغاتی خود را بر اساس کد پستی، شغل، سن و حتی جنسیت ارسال کنید. ارسال لینک صفحه اصلی اینستاگرام، لینک یک پست خاص یا حتی کد تخفیف برای معرفی بیشتر کسب‌وکارتان به مشتریان بالقوه با استفاده از پنل پیامکی به‌راحتی امکان‌پذیر است.

افزایش اعتبار صفحه اینستاگرام با ارسال پیامک

تاکنون حتما بارها با صفحات اینستاگرامی که با هدف کلاهبرداری به وجود آمده‌اند، مواجه شده‌اید. حضور کلاهبرداران در فضای مجازی، باعث از دست رفتن اعتماد بسیاری از مشتریان بالقوه است. برای بازگرداندن این اعتماد توصیه می‌کنیم از پنل‌های پیامکی استفاده کنید. ارسال پیامک‌های شخصی‌سازی‌شده و هدفمند به مشتریان به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر با مخاطب ارتباط برقرار کنید و اعتماد را در ذهن آن‌ها شکل دهید.

01هزینه ارسال SMS در پنل‌های پیامکی چقدر است؟

شرکت فراز اس ام اس انواع سامانه‌های پیامکی اقتصادی و پیشرفته را با امکانات مختلف به شما عزیزان عرضه می‌کند. برای مشاهده قیمت بسته‌های متنوع فراز وارد صفحه تعرفه خرید پنل پیامکی شوید یا با شماره تلفن ۰۲۱۷۴۸۵۳ تماس بگیرید.

02چگونه می‌توانم از پنل پیامکی برای ارتقای کسب‌وکار اینستاگرامی خود استفاده کنم؟

از پنل پیامکی می‌توانید برای ارسال پیام‌های مناسبتی، پیام‌های اطلاع‌رسانی یا حتی فرستادن کد تخفیف برای مشتریان خود استفاده کنید. برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان فراز اس ام اس تماس بگیرید تا بیشتر شما را راهنمایی کنند.

03آیا امکان ارسال لینک صفحه اینستاگرام در سامانه پیامکی فراز اس ام اس وجود دارد؟

بله؛ فراز اس ام اس امکان ارسال لینک را در متن پیامک کلیه پنل‌های پیامکی خود قرار داده است. با ارسال لینک اینستاگرام در قالب پیام، کاربر به راحتی با لمس لینک وارد صفحه شما خواهد شد.