فروشگاه اینترنتی

راهکارهای پیامکی برای فروشگاه های اینترنتی

پیشرفت تکنولوژی باعث روی آوردن کسب‌وکارها به سمت دنیای مجازی شده است. در حال حاضر، بسیاری از شرکت‌ها و فروشگاه‌ها از سایت برای افزایش فروش و جذب مخاطبان بیشتر  استفاده می‌کنند؛ اما راه‌اندازی سایت به‌تنهایی پاسخ‌گوی نیازهای کاربران نیست. درواقع برای بهبود تجربه مشتری باید از انواع ابزارها مانند پنل پیامکی استفاده کنید. بسیاری از صاحبان فروشگاه‌های اینترنتی تصور می‌کنند پنل پیامکی صرفا برای تکمیل ثبت‌نام کاربر در سایت استفاده می‌شود؛ درصورتی‌که راهکارهای متنوعی برای ارتقای فروشگاه اینترنتی از طریق سامانه اس ام اس وجود دارد که در این صفحه با آن‌ها آشنا می‌شوید.

پنل پیامک برای فروشگاه های اینترنتی
  • همه
  • ارتباط و حفظ مشتری
  • الکامپ
  • باشگاه مشتریان
  • جذب توریست
  • جذب مشتری جدید
  • حفظ و ارتباط با مشتری
  • فروش بیشتر
  • نمایشگاه

متاسفانه تطابقی یافت نشد.

اتوماسیون و یکپارچگی

افزونه های پیامکی برای فروشگاه اینترنتی شما

امکانات پنل پیامکی برای افزایش ترافیک فروشگاه اینترنتی

هرچند بازاریابی اینترنتی جدیدترین شیوه مارکتینگ در دنیا محسوب می‌شود، اما این موضوع نمی‌تواند به جایگاه بازاریابی پیامکی خللی وارد کند. فرقی ندارد شما مشغول فعالیت در چه حوزه‌ای هستید یا چه خدمات و محصولاتی عرضه می‌کنید؛ در هر صورت استفاده از امکانات پنل پیامکی را نباید از یاد ببرید.

سامانه ارسال پیام کوتاه به شما کمک می‌کند تا با دسته‌بندی مخاطبان هدف خود، پیامک‌های هدفمند ارسال کنید و به تبلیغ کسب‌وکارتان بپردازید. علاوه‌بر SMS marketing، با کمک پنل پیامکی فراز اس ام اس می‌توانید تجربه کاربری فروشگاه خود را بهبود داده و در زمان‌های مناسب مانند ثبت سفارش، شارژ موجودی یا جشنواره‌های تخفیفی برای مشتریان بالقوه خود پیامک ارسال کنید.

کاربرد پنل پیامکی برای همه فروشگاه‌های اینترنتی

در دنیای امروز، همه کسب‌وکارها از یک مغازه لباس‌فروشی گرفته تا فروشگاه قطعات لوازم خانگی، فعالیت خود را در اینترنت نیز آغاز کرده‌اند. همه فروشگاه‌های اینترنتی با استفاده از خدمات پنل پیامکی می‌توانند جامعه هدف خود را پیدا کرده و در راستای برندینگ و جذب مشتریان تلاش کنند. بانک شماره فراز اس ام اس به شما کمک می‌کند تا به‌راحتی به مخاطبان موردنظرتان دسترسی داشته باشید و انواع پیامک‌های تبلیغاتی، پیامک‌های شخصی‌سازی‌شده، اس ام اس‌های اطلاع‌رسانی و حتی پیام‌های تبریک مناسبت‌های مختلف را برایشان ارسال کنید.

با پنل پیامکی فراز اس ام اس همواره چند گام جلوتر از رقبای خود در این بازار پرهیاهو بایستید و کسب‌وکارتان را پیشرو قرار دهید. مجموعه فراز اس ام اس به شما کمک می‌کند تا متناسب با کسب‌وکار خود، از خدمات متنوع پنل پیامکی استفاده کنید. برای دریافت مشاوره رایگان فقط کافی است با شماره تلفن ۰۲۱۷۴۸۵۳ تماس بگیرید.

01تعرفه پنل پیامکی چقدر است؟

هزینه خرید پنل پیامکی به عوامل مختلفی مانند نوع پیام، نوع خط و سرشماره بستگی دارد. درهرصورت به یاد داشته باشید که استفاده از پنل پیامکی برای افزایش فروش و جذب مشتری بسیار به‌صرفه‌تر از سایر روش‌های بازاریابی است.

 

02چگونه می‌توانم از مشاوره کارشناسان فراز اس ام اس استفاده کنم؟

برای دریافت مشاوره رایگان در ارتباط با نحوه استفاده از پنل پیامکی، خرید پکیج مناسب و همچنین بهره‌مندی از امکانات پنل برای ارتقای کسب‌وکار فقط کافی است با شماره تلفن ۰۲۲۱۷۴۸۵۳ تماس بگیرید. کارشناسان ما همواره آماده پاسخ‌گویی به سوالات شما عزیزان هستند.

03شماره مشتریان موردنظرم را از کجا باید تهیه کنم؟

پنل پیامکی فراز اس ام اس یک بانک جامع از شماره موبایل را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد که می‌توانید مشتریان هدف خود را بر اساس جنسیت، محله یا شغل پیدا کنید.