پنل اس ام اس » استخدام در فراز اس ام اس

استخدام در فراز اس ام اس

استخدام در فراز اس ام اس

ما در سامانه پیامک فراز اس ام اس یک تیم دوستانه و حرفه‌ای در حوزه ارسال پیامک و تجارت الکترونیک (E-commerce) در حال فعالیت هستیم و دوست داریم افراد ارزشمند بیشتری در خانواده فراز اس ام اس (شرکت زرین ارتباطات آسیا) داشته باشیم.

اگر فرد متخصصی هستید، دنبال یک محیط فعال و حرفه‌ای هستید و دوست دارید در کارتان پیشرفت کنید، قطعا جای شما پیش ما است.

۵ دلیل برای کار کردن در فراز اس ام اس

۱. شرکت ما فضایی دوستانه و آرام دارد و فقط جای افراد حرفه‌ای و فعال است که دوست دارند دور از حاشیه باشند و کارهای بزرگ انجام بدهند.
۲. ما همیشه دنبال پیشرفت و بهبود کارها هستیم. اینجا جایی برای افراد چالشی است که از حل مسائل پیچیده لذت می‌برند.
۳. در فراز اس ام اس همیشه امکان پیشرفت و ارتقای شغلی وجود دارد.
۴. در فراز اس ام اس  هر روز بیش از آنچه تصور می‌کنید روزانه با چالش‌های جدید روبرو هستید، فراز اس ام اس مانند دانشگاهی مدرن برای دوستداران یادگیری مهارت‌های نرم است.
۵. ما برای کار عالی و حرفه‌ای ارزش زیادی قائل هستیم و دوست داریم افراد تیم درآمدی عالی داشته باشند.

گالری تصاویر

چرا با Farazsms همکاری کنیم؟

FarazSms

دیده شدن

ما هیچوقت تیم زحمت‌کش پشت صحنه را پنهان نمی‌کنیم. تمام سعیمان این است که به صورت کاملا حرفه‌ای همکاران ما توسط کاربران دیده شوند.
FarazSms

ارتباط با متخصصین

در فراز اس ام اس متخصصین زیادی فعال هستند که شما هم در این گروه می‌توانید با این متخصصین به صورت حضوری و غیرحضوری در ارتباط باشید.
FarazSms

یادگیری و پیشرفت

برای فعالیت در یک تیم درحال پیشرفت، باید همیشه در حال یادگیری و پیشرفت باشید. اگر طرفدار رشد باشید، این برای شما عالی است.
FarazSms

حقوق و مزایا و منافع

در طراحی ساختارها به منافع همکاران‌مان (که یکی از آن منافع، موضوع مالی و حقوق است.) توجه بسیاری می‌کنیم تا بتوانیم عادلانه جبران کنیم.
FarazSms

افزایش تخصص

وقتی در یک گروه تخصصی در مورد یک موضوع مشخص فعالیت می‌کنید خیلی دقیق‌تر و حرفه‌ای‌تر به بررسی و انتقال تجربه آن موضوع می‌پردازید.
FarazSms

کار از راه دور

برای ما فرقی نمی‌کند تهران باشید یا شهرستان یا حتی خارج از ایران. در هر کجا (در منزل یا محل کار خود) باشید می‌توانید با ما همکاری کنید.
FarazSms

کار تیمی

وقتی تنهایی کار کنیم، انتقادی به ما نمی‌شود، ولی وقتی بصورت تیمی فعالیت کنیم، می‌توانیم نکاتی را بشنویم که باعث پیشرفتمان می‌شود.

برای همکاری باید چه مشخصاتی داشته باشیم؟

دست به گوگل باشیم

ما معتقدیم بهترین منبع و دوست و راهنما گوگل است، پس خیلی خوبه که شما هم اهل تحقیق و برای پیدا کردن سوالات خود، دست به گوگل باشید.

انتقاد پذیر باشیم

اگر چیزی خوب کار نکرد، اولین گزینه ما قطع همکاری نیست، ترجیح می‌دهیم اول موضوع را در میان بگذاریم و اگر بهبود پیدا کرد همکاری را ادامه دهیم.

منظم باشیم

برای فعالیت در یک تیم درحال پیشرفت، باید همیشه در حال یادگیری و پیشرفت باشید. اگر طرفدار رشد باشید، این برای شما عالی است.

آماده‌اید همکاری خود را با ما آغاز کنید؟

وقتی اطلاعاتی که در فرم زیر تکمیل کردید و رزومه شما به دست ما رسید، بررسی می‌شود. چنانچه مورد تایید ما قرار گرفت با شما از طریق تلفن یا ایمیل تماس گرفته می‌شود و مصاحبه اولیه و تخصصی انجام می‌شود.

در صورت تایید مصاحبه اول، پروژه آزمایشی تأیید تخصص‌های شما برای شما ارسال می‌شود. در صورت انجام موفقیت‌آمیز پروژه، همکاری با شما شروع می‌گردد و به تیم اضافه می‌شوید. چنانچه سمت شما نیازمند دسترسی بود، دسترسی های لازم به شما داده می‌شود.

تکمیل فرم استخدام ارتباط با ما
خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000