پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » آشنایی با پنل اس ام اس ippanel و مزایای آن

آشنایی با پنل اس ام اس ippanel و مزایای آن

مقالات فراز اس‌ام‌اس ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

در حال حاضر استفاده از یک پنل پیامکی به اصلی مهم در روند بازاریابی و تبلیغات کسب‌وکارها تبدیل شده است. با وجود انواع روش‌های تبلیغاتی مدرن، پیامک‌های تبلیغاتی هنوز جایگاه ویژه‌ای در فرایندهای بازاریابی دارند. به همین خاطر کسب‌وکارها برای رشد و پیشرفت، باید به فکر انتخاب بهترین سامانه ارسال پیامک باشند.

Ippanel یکی از بهترین سورس‌های سامانه ارسال پیامک در ایران است که دائما به‌روز می‌شود. اگر نگاهی به سایت ippanel.com بیندازید، هیچ اطلاعات خاصی از آن مشاهده نمی‌کنید. ازهمین‌رو در این مقاله قصد داریم به سوال ippanel چیست پاسخ دهیم و شما را بیشتر با این پنل پیامکی محبوب آشنا کنیم. اگر قصد استفاده از ای پی پنل را دارید، اطلاعات این مقاله به شما در چگونگی استفاده از آن کمک می‌کند.

سورس اصلی ippanel؛ معمای حل‌نشده متقاضیان پنل‌های پیامکی

وجود هیچ‌گونه اطلاعاتی در سایت اصلی ای پی پنل این ابهام را برای متقاضیان پنل‌های پیامکی به وجود آورده است که این شرکت متعلق به چه کسانی است؟ متاسفانه بعضی از نمایندگان ippanel از این موقعیت سوءاستفاده کرده و خود را به‌عنوان سورس اصلی آن معرفی می‌کنند. دو تئوری برای چنین شرکت‌هایی وجود دارد که در ادامه بررسی می‌کنیم:

  1. تئوری اول (نگاه خوش‌بینانه): تصور کنید شرکت اصلی IPPANEL با شرکت‌هایی که ادعا می‌کنند سورس اصلی آی پی پنل هستند، یکی است. آیا منطقی به نظر می‌رسد یک شرکت اطلاعات تماس خود را در یک دامنه دیگر ثبت کند؟ به‌عنوان مثال، سایت دیجی‌کالا به‌جای قرار دادن راه ارتباطی خود در دامنه digikala.com، آن را در سایتی با دامنه digikala.co درج کند؛ بنابراین این نظریه کاملا مردود می‌شود و اعتبار  سامانه پیامکی ippanel زیر سوال می‌رود.
  2. تئوری دوم (نگاه واقع‌بینانه): شرکت‌هایی که خود را سورس اصلی ippanel اعلام می‌کنند، نمایندگان پنل پیامکی آن هستند که قصد سوءاستفاده از اعتماد شما را دارند؛ زیرا اگر شرکت اصلی آی پی پنل تمایلی به درج اطلاعات داشت، در همان سایت اصلی خود یعنی ippanel.com این کار را انجام می‌داد؛ بنابراین از نمایندگانی که خود را سورس اصلی ای پی پنل اعلام می‌کنند بترسید زیرا در رفتار آنها هیچ نشانه‌ای از صداقت وجود ندارد، صداقت کامل ان است که خود را نماینده اعلام کنند آن‌ها می‌خواهد به هر روشی حتی دروغ گفتن به شما از اعتماد شما سو استفاده کنند. صداقت کامل جایی مطرح می‌شود که آن‌ها خود را نماینده اعلام کنند؛ نه سورس اصلی ip panel.

بنابراین به انتخاب کلمات شرکت‌های عرضه‌کننده سامانه پیامکی دقت کنید. اگر خود را به‌عنوان نماینده معرفی کردند، قابل‌اعتماد هستند.

پیشنهاد ما: شروع کسب درامد با نمایندگی پنل اس ام اس

شما می‌توانید با خرید نمایندگی پنل پیامکی کسب و کار اینترنتی خودتان را از همین امروز شروع کنید و بدون آنکه فعالیت کنید از شارژ کاربران معرفی شده درامد داشته باشید...

مشاهده جزئیات درامد

ماجراجویی برای پیدا کردن سورس اصلی IPPANEL آغاز می‌شود!

2 تئوری برای شرکت‌هایی که خود را IPPANEL معرفی می‌کنند، قابل تصور است.

  • تئوری اول (نگاه خوشبینانه): شرکت اصلی IPPANEL با شرکت‌هایی که ادعا می‌کنند سورس اصلی IPPANEL هستند، یکی است، سوال مهم اینجاست دلیل اینکه چرا دامنه IPPANEL.COM هیچ اطلاعاتی نیست؟ آیا منطقی است که شما به دامنه digikala.com دسترسی داشته باشید و اطلاعات تماس را در دامنه digikala.co ثبت کنید و تلاش کنید که در کلمه دیجی کالا رتبه بگیرید؟ اگر واقعا اینگونه باشد کل ippanel  زیر سوال می رود و این یعنی شرکت ippanel با نمایندگان خود صادق نیست بنابراین این تئوری کلا مردود است.
  • تئوری دوم (نگاه واقع بینانه): شرکت‌هایی که خود را سورس اصلی ippanel اعلام می‌کنند نمایندگان پنل پیامکی ippanel هستند که می‌خواهند از اعتماد شما سو استفاده کرده و خود را به عنوان مرجع رسمی ippanel اعلام کنند، زیرا اگر توانایی این را داشتند در همان سایت اصلی ای پی پنل اقدامات مورد نظر را انجام می دادند، بنابراین از نمایندگانی که خود را سورس اصلی ای پی پنل اعلام می‌کنند بترسید زیرا در رفتار آنها هیچ نشانه‌ای از صداقت وجود ندارد، صداقت کامل ان است که خود را نماینده اعلام کنند آن‌ها می‌خواهد به هر روشی حتی دروغ گفتن به شما از اعتماد شما سو استفاده کنند.

 

از آی پی پنل چه استفاده‌هایی می‌شود؟ معرفی امکانات سورس ippanel

سامانه ippanel پیشرفته‌ترین و کامل‌ترین سامانه ارسال پیامک و ارسال پیام صوتی و ایمیل در ایران است. این پنل پیامکی کامل‌ترین بانک شماره‌های کل کشور را با تفکیک ایرانسل و همراه اول و حتی بانک مشاغل کشور دارد؛ به‌گونه‌ای‌که با استفاده از این سامانه می‌توانید برای ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت، کدپستی منطقه‌ای، ارسال از روی نقشه گوگل، ارسال به شهرها و شهرستان‌ها و ارسال بر اساس دکل BTS اقدام کنید. از جمله امکانات پنل پیامکی ای پی پنل می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • مسابقه و نظرسنجی پیامکی
  • کدخوان
  • منشی پیامکی
  •  نوبت دهی پیامکی
  • ارسال یاداوری‌ها، تبریک‌ها واخطاریه‌ها به‌صورت اتوماتیک
  • ارسال‌های پیشرفته از روی فایل تکست و اکسل

با ثبت نام در ippanel از همه امکانات فوق بهره‌مند می‌شوید و فرایندهای بازاریابی پیامکی را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهید.

پیشنهاد ما: شروع کسب درامد با نمایندگی پنل اس ام اس

شما می‌توانید با خرید نمایندگی پنل پیامکی کسب و کار اینترنتی خودتان را از همین امروز شروع کنید و بدون آنکه فعالیت کنید از شارژ کاربران معرفی شده درامد داشته باشید...

مشاهده جزئیات درامد

 

به‌روزرسانی همیشگی و پشتیبانی قدرتمند؛ مهم‌ترین ویژگی ای پی پنل

افزودن امکانات جدید و متناسب با نیاز روز و ایجاد تغییرات یک ویژگی مهم و قابل‌توجه برای سامانه‌های پیامکی به شمار می‌رود. برخی از سامانه‌های اس ام اسی هیچ برنامه‌ای برای به‌روزرسانی ندارند و همکاری با آن‌ها در آینده مشکلاتی را برای کاربران به وجود خواهد آورد.

پنل پیامک ippanel از نظر به‌روزسانی مداوم و پشتیبانی پیشرو است. این سامانه سعی دارد با به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری، امکانات جدید و بدون ایراد را برای تمام کاربران زیرمجموعه فراهم آورد. پشتیبانی سامانه ippanel برای کاربران فراز اس ام اس تعهد دائمی ماست.

پشتیبانی قوی را با آی پی پنل را با فراز اس ام اس تجربه کنید

پشتیبانی قوی را با آی پی پنل را با فراز اس ام اس تجربه کنید

تعرفه ارسال در نمایندگی سامانه ippanel؛ پنل گران نخرید!

مهم‌ترین مقوله در پنل پیام کوتاه تعرفه ارسال هر پیامک است. هرچقدر تعرفه ارسال اس ام اس انبوه پایین‌تر باشد، تبلیغات پیامکی مقرون‌به‌صرفه‌تر خواهد بود. با خرید نمایندگی سامانه پیامک فراز اس ام اس می‌توانید تعرفه بسیار مناسبی برای ارسال پیامک داشته باشید.

چرا باید از نمایندگی پنل پیامک ippanel استفاده کنیم؟ مزایای آی پی پنل

هر شخص یا شرکتی که قصد دارد نمایندگی پنل پیامک اخذ کند، همان ابتدا باید دقت کافی در انتخاب سامانه داشته باشد؛ چون کاربران و خطوط اختصاصی به‌راحتی قابل‌انتقال به سامانه دیگر نیستند. نمایندگی پنل پیامک ippanel از قابل‌اطمینان‌ترین سامانه‌های پیامکی است. با فعالیت در آی پی پنل با خیال آسوده و آرامش خاطر می‌توانید کاربر و نماینده جذب کنید. ازآنجایی‌که ippanel از لحاظ امکانات، تعرفه ارسال، به‌روزرسانی و پشتیبانی پیشرو سایر پنل‌ها قرار دارد، از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد. همچنین در سورس ippanel به هر کاربر زیرمجموعه، چندین خط اختصاصی رایگان از اپراتورهای مختلف عرضه می‌شود.

 

آی پی پنل با نمایندگی فراز اس ام اس؛ پیشروترین سامانه پیامکی در ایران

آی پی پنل با نمایندگی فراز اس ام اس؛ پیشروترین سامانه پیامکی در ایران

خرید مطمئن سامانه پیامکی آی پی پنل از فراز اس ام اس

اگر محیط نرم‌افزاری پنل پیامک‌های مختلف را بررسی کنید، متوجه می‌شوید که امکانات مشابهی در قالب‌های نرم‌افزاری مختلف دارند. هر شرکت عرضه‌کننده پنل ارسال پیامک، امکانات و خطوط اپراتورهای مختلف را در قالب یک نرم‌افزار یا سامانه منحصربه‌فرد با نام «سورس پنل پیامک» در اختیار کاربران قرار می‌دهد. هزینه طراحی چنین سورس‌هایی به‌دلیل اختصاصی بودن بسیار بالا است؛ به همین خاطر خرید و فروش سورس اتفاق رایجی در ایران نیست. یکی از مزیت‌های فراز اس ام اس نسبت به سایر نمایندگان IPPANEL اپلکیشن ارسال پیامک اختصاصی و یا افزونه اختصاصی ارسال پیامک وردپرس و سازگاری کامل با دستگاه‌های ارسال پیامک و ذخیره شماره موبایل مشتریان یا اپلیکیشن ذخیره شماره موبایل مشتریان است که به صورت کاملا اختصاصی توسط مجموعه فراز اس ام اس توسعه داده شده است و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده می‌شود.

بهترین اپلیکیشن اندروید ارسال پیامک انبوه

بهترین اپلیکیشن اندروید ارسال پیامک انبوه

ازآنجایی‌که مدیریت و مالکیت هر سورس در انحصار شرکت خاصی قرار دارد، پس امکانات و پشتیبانی و حتی تعرفه ارسال هرکدام نیز متفاوت است. سورس پیامکی ippanel یکی از بهترین و به‌صرفه‌ترین پنل‌های پیامکی به شمار می‌رود. با خرید نمایندگی پنل پیامکی فراز اس ام اس می‌توانید کسب درآمد اینترنتی از طریق نمایندگی سامانه پیامکی را همین الان شروع کنید. برای ثبت‌نام توصیه می‌کنیم مقاله راهنمای ثبت نام در ippanel را بخوانید.

پیشنهاد ما: شروع کسب درامد با نمایندگی پنل اس ام اس

شما می‌توانید با خرید نمایندگی پنل پیامکی کسب و کار اینترنتی خودتان را از همین امروز شروع کنید و بدون آنکه فعالیت کنید از شارژ کاربران معرفی شده درامد داشته باشید...

مشاهده جزئیات درامد

فراز اس ام اس: وبمستر برگزیده سال 1396 از نگاه همیار وردپرس

در سال 1396 موفق شدیم به عنوان وبمستر برگزیده از سمت همیار وردپرس انتخاب شویم و تندیس را از آقای علی حاجی محمدی دریافت کنیم.

4.1/5 - (13 امتیاز)

سوالات متداول در مورد ippanel

01بهترین سرویس دهنده ippanel را چگونه شناسایی کنیم؟

از آنجایی که سورس سامانه پیامک ippanel به صورت ریبرند در اختیار تمام نمایندگان قرار میگیرد، کاربران نهایی و برنامه نویسان برای انتخاب بهترین شرکت پشتیبان ippanel می توانند به مواردی مانند رتبه الکسا، محبوبیت بین کاربران، توسعه افزونه های پیامکی اختصاصی، اپلیکیشن اندروید، داشتن شخصیت حقوقی، حضور دفتر مستقر در تهران و… توجه داشته باشند تا بهترین و فعالترین نمایندگان ippanel را شناسایی کنند.

02مستندات وب سرویس ippanel را در کجا ببینیم؟

شما می توانید در صفحه‌ api یا گیت هاب مستندات وب سرویس ippaenl را مشاهده نمایید.

https://farazsms.com/api یا در صفحه http://github.com/farazsms نمونه کدهای استفاده از مستندات وب سرویس وجود دارد.

03با خرید نمایندگی پنل اس ام اس ippanel سایت طراحی می شود؟

بله. با خرید نمایندگی سامانه پیامک فراز اس ام اس سایت با قالب پیامکی به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می شود و می توانید یکی از قالب های موجود در سایت themes.farazsms.com را انتخاب نموده و اعلام کنید تا قالب برای شما به صورت رایگان نصب شود.

04امکان ساخت کاربر از طریق وب سرویس، در ippaenl وجود دارد؟

بله. مستندات ساخت کاربر در صفحه ساخت کاربر از طریق وب سرویس ippanel وجود دارد، همچنین می توانید آموزش اتصال گراویتی فرم به وب سرویس ساخت کاربر ippanel را تهیه نموده و از طریق این ویدیو آموزشی فرم ساز گرویتی فرم را به وب سرویس ساخت کاربر ippanel متصل نمایید.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000