پنل اس ام اس ippanel

ippanel sms panel
مقالات فراز اس‌ام‌اس بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

در ایران چندین سورس اصلی برای پنل ارسال پیامک وجود دارد، یکی از بهترین سورس‌های سامانه ارسال پیامک در ایران IPPANEL است که دائما بروز می‌شود، اما به دلیل فرایند بازاریابی IPPANEL هیچ کدام از نمایندگان دوست ندارند که مرجع اصلی سامانه پیامک مشخص شود، از این رو سرویس سامانه پیامک IPPANEL بدون انکه هیچگونه اطلاعات تماسی قرار دهد دامنه IPPANEL.COM را راه اندازی کرده است، متاسفانه بعضی از نمایندگان IPPANEL از این موقیعت سوء استفاده کرده خود را به عنوان سورس اصلی IPPANEL  معرفی می‌کنند، در صورتی که سایت اصلی هیچگونه اطلاعات تماس قرار نگرفته است، سوال بسیار مهم اینجاست این نماینده پنل پیامک که تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا خود را به عنوان IPPANEL معرفی کند چرا در سایت اصلی IPPANEL.COM اطلاعات تماس را قرار نمی دهد؟

 

ماجراجویی برای پیدا کردن سورس اصلی IPPANEL آغاز می‌شود!

2 تئوری برای شرکت‌هایی که خود را IPPANEL معرفی می‌کنند، قابل تصور است.

  • تئوری اول (نگاه خوشبینانه): شرکت اصلی IPPANEL با شرکت‌هایی که ادعا می‌کنند سورس اصلی IPPANEL هستند، یکی است، سوال مهم اینجاست دلیل اینکه چرا دامنه IPPANEL.COM هیچ اطلاعاتی نیست؟ آیا منطقی است که شما به دامنه digikala.com دسترسی داشته باشید و اطلاعات تماس را در دامنه digikala.co ثبت کنید و تلاش کنید که در کلمه دیجی کالا رتبه بگیرید؟ اگر واقعا اینگونه باشد کل ippanel  زیر سوال می رود و این یعنی شرکت ippanel با نمایندگان خود صادق نیست بنابراین این تئوری کلا مردود است.
  • تئوری دوم (نگاه واقع بینانه): شرکت‌هایی که خود را سورس اصلی ippanel اعلام می‌کنند نمایندگان پنل پیامکی ippanel هستند که می‌خواهند از اعتماد شما سو استفاده کرده و خود را به عنوان مرجع رسمی ippanel اعلام کنند، زیرا اگر توانایی این را داشتند در همان سایت اصلی ای پی پنل اقدامات مورد نظر را انجام می دادند، بنابراین از نمایندگانی که خود را سورس اصلی ای پی پنل اعلام می‌کنند بترسید زیرا در رفتار آنها هیچ نشانه‌ای از صداقت وجود ندارد، صداقت کامل ان است که خود را نماینده اعلام کنند آن‌ها می‌خواهد به هر روشی حتی دروغ گفتن به شما از اعتماد شما سو استفاده کنند.

 

ippanel

امکانات سورس ippanel

سامانه ippanel پیشرفته‌ترین و کاملترین سامانه ارسال پیامک و ارسال پیام صوتی و ایمیل می‌باشد و کامل‌ترین بانک شماره‌های کل کشور با تفکیک ایرانسل و همراه اول و بانک مشاغل کشور را دارد به گونه‌ای که هر نوع ارسال انبوه پیامک کشوری با تفکیک سن و جنسیت، کدپستی منطقه ای، ارسال از روی نقشه گوگل، ارسال به شهر ها و شهرستان‌ها، ارسال بر اساس دکل BTS و … را دارد.

همین‌طور تمام ماژول‌های ضروری و پیشرفته مانند مسابقه و نظرسنجی پیامکی، کدخوان، منشی پیامکی، نوبت دهی پیامکی، ارسال یاداوری‌ها و تبریکات واخطاریه‌ها بصورت اتوماتیک، ارسال‌های پیشرفته از روی فایل تکست و اکسل و …

 

بروزرسانی و پشتیبانی در ippanel

افزودن امکانات جدید و بروز با نیاز روز و ایجاد تغییرات اضطراری در هر سامانه پیامکی مهم و قابل توجه است. برخی از سامانه‌ها از این لحاظ رها شده تلقی می‌شوند و همکاری با آنها در آینده مشکلاتی برای کاربران بوجود خواهد آورد.

پنل پیامک ippanel از این لحاظ پیشرو می‌باشد و همچنان با بروزرسانی‌های نرم افزاری و رفع مشکلات و افزودن امکانات جدید سعی دارد امکانات بروز و بدون ایراد را برای تمام کاربران زیرمجموعه فراهم آورد. پشتبانی سامانه ippaenl برای کاربران فراز اس ام اس تعهد دائمی ماست.

 

تعرفه ارسال در نمایندگی سامانه ippanel

مهم‌ترین مقوله در پنل ارسال پیامک انبوه تعرفه ارسال هر پیامک است. هرچقدر تعرفه ارسال اس ام اس انبوه پایین‌تر باشد تبلیغات پیامکی مقرون به صرفه تر خواهد بود. که با خرید نمایندگی سامانه پیامک فراز اس ام اس می‌توانید تعرفه بسیار مناسبی برای ارسال پیامک داشته باشید.

 

نمایندگی پنل پیامک ippanel

هر شخص یا شرکتی که قصد دارد نمایندگی پنل پیامک اخذ کند، همان ابتدا باید دقت کافی در انتخاب سامانه را داشته باشد چرا که اگر بعد از مدتی فعالیت کردن در سامانه متوجه شود که انتخاب سامانه برای نمایندگی اشتباه بود و باید سامانه دیگری را جهت ادامه نمایندگی انتخاب کند، دیگر کمی دیر شده است. چون کاربران و خطوط اختصاصی به راحتی قابل انتقال به سامانه دیگر نیستد، کاربران اگر از وبسرویس افزونه ها استفاده می کنند باید تنظیمات وبسرویس را تغییر دهند و کلی مکافات دیگر را تحمل نمایید. پس همان ابتدا قبل از شروع فعالیت از انتخاب سامانه مناسب برای نمایندگی مطمئن شوید.

نمایندگی پنل پیامک ippanel از قابل اطمینان‌ترین سامانه پیامک می‌باشد و با خیال آسوده و آرامش می‌توانید در ippanel فعالیت کنید و کاربر و نماینده جذب کنید و مطمئن باشید که هرگز نیازی به تغییر پنل پیامک نخواید داشت چرا که ippanel از هر لحاظ چه امکانات، تعرفه ارسال، بروزرسانی، پشتیانی و … از دیگر سامانه های رقیب پیشتاز میباشد. همچنین در سورس ippanel به هر کاربر زیرمجموعه چندین خط اختصاصی رایگان از اپراتورهای مختلف ارایه می‌شود.

از کدام نماینده ippanel سامانه پیامک خریداری کنیم؟

اگر محیط نرم افزاری پنل پیامک های مختلف را بررسی کنید میبینید که امکانات مشابه در قالب نرم افزاری مختلف دارند. در واقعی هرشرکتی که پنل ارسال پیامک جامعی را ارائه می‌دهید و تمام امکانات و خطوط اپراتورهای مختلف را در یک پنل پیامکی ارایه می‌دهید. در واقع نرم افزار و سامانه منحصر به فرد خود را دارد که به این نرم افزارهای منحصر به فرد ارسال پیامک اصطلاحا سورس پنل پیامک می‌گویند.

هر شرکتی معمولا سورس را برنامه نویسی و ایجاد می‌کند و کم کم با توجه نیاز کاربران و التزامات بروزرسانی انجام می‌گردد. ارزش ریالی این سورس ها بعلت اختصاصی بودن بسیار بالا و معمولا بالای صد میلیون تومان ارزش گذاری می‌شوند و خرید و فروش سورس کمتر رخ می‌دهد. به همین علت تعداد کل سورس های پنل پیامک در ایران انگشت شمار و تعداد فعال کمتر از ۱۰ عدد می‌باشد.
از آنجایی مدیریت و مالکیت هر سورس در انحصار شرکت خاصی می‌باشد پس امکانات و پشتیبانی و حتی تعرفه ارسال هرکدام متفاوت است که یکی از بهترین ها و باصرفه ترین‌ها سورس پیامک ippanel می‌باشد که با خرید نمایندگی پنل اس ام اس فراز اس ام اس می توانید کسب درامد اینترنتی از طریق نمایندگی پنل اس ام اس را همین الان شروع کنید. برایی ثبت نام می توانید راهنمای ثبت نام در ippanel را مشاهده کنید.

 

 

calender 512 پنل پیامک مادام عمر ( life time )

calendar clock icon e1433610483681 فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید

red warning shield 256 ارسال سریع پیامک به بلک لیست

file video icon ویدیو‌های آموزشی؛ بعد از خرید پنل برای شما ارسال می‌گردد

Certificate Icon Large 2 دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی

phone red mobile light hi پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت ۲۴ ساعته توسط کارشناسان حرفه‌ای

 

 

Green tick بانک شماره موبایل دانمی همراه اول سراسر کشور

Green tick بانک شماره موبایل اعتباری همراه اول سراسر کشور

Green tick ارسال پیامک کوتاه تبلیغاتی سراسر کشور

Green tick پشتیبانی 24 ساعته پنل اس ام اس به صورت تلفنی در سراسر کشور

Green tick ارسال پیامک به شماره های بلک لیست سراسر کشور

Green tick ارسال سن و جنسیت در سراسر کشور

Green tick نمایندگی پنل اس ام اس در سراسر کشور

4.2/5 - (10 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

سوالات متداول در مورد ippanel

01بهترین سرویس دهنده ippanel را چگونه شناسایی کنیم؟

از آنجایی که سورس سامانه پیامک ippanel به صورت ریبرند در اختیار تمام نمایندگان قرار میگیرد، کاربران نهایی و برنامه نویسان برای انتخاب بهترین شرکت پشتیبان ippanel می توانند به مواردی مانند رتبه الکسا، محبوبیت بین کاربران، توسعه افزونه های پیامکی اختصاصی، اپلیکیشن اندروید، داشتن شخصیت حقوقی، حضور دفتر مستقر در تهران و… توجه داشته باشند تا بهترین و فعالترین نمایندگان ippanel را شناسایی کنند.

02مستندات وب سرویس ippanel را در کجا ببینیم؟

شما می توانید در صفحه‌ api یا گیت هاب مستندات وب سرویس ippaenl را مشاهده نمایید.

https://farazsms.com/api یا در صفحه http://github.com/farazsms نمونه کدهای استفاده از مستندات وب سرویس وجود دارد.

03با خرید نمایندگی پنل اس ام اس ippanel سایت طراحی می شود؟

بله. با خرید نمایندگی سامانه پیامک فراز اس ام اس سایت با قالب پیامکی به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می شود و می توانید یکی از قالب های موجود در سایت themes.farazsms.com را انتخاب نموده و اعلام کنید تا قالب برای شما به صورت رایگان نصب شود.

04امکان ساخت کاربر از طریق وب سرویس، در ippaenl وجود دارد؟

بله. مستندات ساخت کاربر در صفحه ساخت کاربر از طریق وب سرویس ippanel وجود دارد، همچنین می توانید آموزش اتصال گراویتی فرم به وب سرویس ساخت کاربر ippanel را تهیه نموده و از طریق این ویدیو آموزشی فرم ساز گرویتی فرم را به وب سرویس ساخت کاربر ippanel متصل نمایید.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

مشاوره رایگان 74853-021 خرید سامانه پیامک
021-74853