خرید پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » پنل اس ام اس ippanel

پنل اس ام اس ippanel

مقالات فراز اس‌ام‌اس بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

در ایران چندین سورس اصلی برای سامانه پیامک وجود دارد، یکی از بهترین سورس های سامانه ارسال پیامک در ایران IPPANEL است که دائما بروز می شود، اما به دلیل فرایند بازاریابی IPPANEL هیچ کدام از نمایندگان دوست ندارند که مرجع اصلی سامانه پیامک مشخص شود، از این رو سرویس سامانه پیامک IPPANEL بدون انکه هیچگونه اطلاعات تماسی قرار دهد دامنه IPPANEL.COM را راه اندازی کرده است، متاسفانه بعضی از نمایندگان IPPANEL از این موقیعت سو استفاده کرده خود را به عنوان سورس اصلی IPPANEL  معرفی می کنند، در صورتی که سایت اصلی هیچگونه اطلاعات تماس قرار نگرفته است، سوال بسیار مهم اینجاست این نماینده سامانه پیامک که تمام تلاش خود را انجام می دهد تا خود را به عنوان IPPANEL معرفی کند چرا در سایت اصلی IPPANEL.COM اطلاعات تماس را قرار نمی دهد؟

 

ماجراجویی برای پیدا کردن سورس اصلی IPPANEL آغاز می شود!

2 تئوری برای شرکت هایی که خود را IPPANEL معرفی می کنند، قابل تصور است.

  • تئوری اول (نگاه خوشبینانه): شرکت اصلی IPPANEL با شرکت هایی که ادعا می کنند سورس اصلی IPPANEL هسند، یکی است، سوال مهم اینجاست دلیل اینکه چرا دامنه IPPANEL.COM هیچ اطلاعاتی نیست؟ آیا منطقی است که شما به دامنه digikala.com دسترسی داشته باشید و اطلاعات تماس را در دامنه digikala.co ثبت کنید و تلاش کنید که در کلمه دیجی کالا رتبه بگیرید؟
  • تئوری دوم (نگاه واقع بینانه): شرکت هایی که خود را سورس اصلی ippanel اعلام می کنند نمایندگان سامانه پیامکی ippanel هستند که می خواهند از اعتماد شما سو استفاده کرده و خود را به عنوان مرجع رسمی ippanel اعلام کنند، زیرا اگر توانایی این را داشتند در همان سایت اصلی ای پی پنل اقدامات مورد نظر را انجام می دادند، بنابراین از نمایندگانی که خود را سورس اصلی ای پی پنل اعلام می کنند بترسید زیرا در رفتار آنها هیچ نشانه ای از صداقت وجود ندارد، صداقت کامل ان است که خود را نماینده اعلام کنند انها می خواهد به هر روشی حتی دروغ گفتن به شما از اعتماد شما سو استفاده کنند.

 

امکانات سورس ippanel

سامانه ippanel پیشرفته ترین و کاملترین سامانه ارسال پیامک و ارسال پیام صوتی و ایمیل می باشد و کاملترین بانک شماره های کل کشور با تفکیک ایرانسل و همراه اول و بانک مشاغل کشور را دارد به گونه ای که هر نوع ارسال انبوه پیامک کشوری با تفکیک سن و جنسیت، کدپستی منطقه ای، ارسال از روی نقشه گوگل، ارسال به شهر ها و شهرستانها، ارسال بر اساس دکل BTS و … را دارد.

همینطور تمام ماژولهای ضروری و پیشرفته مانند مسابقه و نظرسنجی پیامکی، کدخوان، منشی پیامکی، نوبت دهی پیامکی، ارسال یاداوری ها و تبریکات واخطاریه ها بصورت اتوماتیک، ارسالهای پیشرفته از روی فایل تکست و اکسل و …

 

بروزرسانی و پشتیبانی در ippanel

افزودن امکانات جدید و بروز با نیاز روز و ایجاد تغییرات اضطراری در هر سامانه پیامکی مهم و قابل توجه است. برخی از سامانه ها از این لحاظ رها شده تلقی میشوند و همکاری با آنها در آینده مشکلاتی برای کاربران بوجود خواهد آورد.

پنل پیامک ippanel از این لحاظ پیشرو می باشد و همچنان با بروزرسانی های نرم افزاری و رفع مشکلات و افزودن امکانات جدید سعی دارد امکانات بروز و بدون ایراد را برای تمام کاربران زیرمجموعه فراهم آورد. پشتبانی سامانه تعهد دائمی ماست.

 

تعرفه ارسال در نمایندگی سامانه ippanel

مهمترین مقوله در پنل ارسال پیامک انبوه تعرفه ارسال هر پیامک است. هرچقدر تعرفه ارسال اس ام اس انبوه پایین تر باشد تبلیغات پیامکی مقرون به صرفه تر خواهد بود. مهم ترین شرط داشتن تعرفه پایین در سامانه ها قدرت بالای خرید اعتبار از اپراتورهای مختلف میباشد. سامانه آیپی پنل با قدرت بالای خرید اعتبار پیامک از تمام اپراتورهای پیامکی، تعرفه 92 ریال را که کمترین تعرفه ارسال پیامک در کشور میاشد را ارایه میدهد. برای تعرفه ارسال باصرفه فقط با ما همکاری کنید.

 

نمایندگی پنل پیامک ippanel

هر شخص یا شرکتی که قصد دارد نمایندگی پنل پیامک اخذ کند، همان ابتدا باید دقت کافی در انتخاب سامانه را داشته باشد چرا که اگر بعد از مدتی فعالیت کردن در سامانه متوجه شود که انتخاب سامانه برای نمایندگی اشتباه بود و باید سامانه دیگری را جهت ادامه نمایندگی انتخاب کند، دیگر کمی دیر شده است. چون کاربران و خطوط اختصاصی به راحتی قابل انتقال به سامانه دیگر نیستد، کاربران اگر از وبسرویس افزونه ها استفاده می کنند باید تنظیمات وبسرویس را تغییر دهند و کلی مکافات دیگر را تحمل نمایید. پس همان ابتدا قبل از شروع فعالیت از انتخاب سامانه مناسب برای نمایندگی مطمئن شوید.

نمایندگی پنل پیامک ippanel از قابل اطمینان ترین سامانه ها می‌باشد و با خیال آسوده و آرامش می‌توانید در ippanel فعالیت کنید و کاربر و نماینده جذب کنید و مطمئن باشید که هرگز نیازی به تغییر سامانه نخواید داشت چرا که ippanel از هر لحاظ چه امکانات، تعرفه ارسال، بروزرسانی، پشتیانی و … از دیگر سامانه های رقیب پیشتاز میباشد. همچنین در سورس ippanel به هر کاربر زیرمجموعه چندین خط اختصاصی رایگان از اپراتورهای مختلف ارایه می‌شود.

از کدام نماینده ippanel سامانه پیامک خریداری کنیم؟

اگر محیط نرم افزاری پنل پیامک های مختلف را بررسی کنید میبینید که امکانات مشابه در قالب نرم افزاری مختلف دارند. در واقعی هرشرکتی که پنل ارسال پیامک جامعی را ارائه می دهید و تمام امکانات و خطوط اپراتورهای مختلف را در یک پنل پیامکی ارایه می دهید در واقع نرم افزار و سامانه منحصر به فرد خود را دارد که به این نرم افزارهای منحصر به فرد ارسال پیامک اصطلاحا سورس پنل پیامک می‌گویند.

هر شرکتی معمولا سورس را برنامه نویسی و ایجاد می‌کند و کم کم با توجه نیاز کاربران و التزامات بروزرسانی انجام می‌گردد. ارزش ریالی این سورس ها بعلت اختصاصی بودن بسیار بالا و معمولا بالای صد میلیون تومان ارزش گذاری می‌شوند و خرید و فروش سورس کمتر رخ می دهد. به همین علت تعداد کل سورس های پنل پیامک در ایران انگشت شمار و تعداد فعال کمتر از ۱۰ عدد می باشد.
از آنجایی مدیریت و مالکیت هر سورس در انحصار شرکت خاصی می باشد پس امکانات و پشتیبانی و حتی تعرفه ارسال هرکدام متفاوت است که یکی از بهترین ها و باصرفه ترینها سورس پیامک ippanel می باشد.

 

 

 

 پنل پیامک مادام عمر ( life time )

 فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید

 ارسال سریع پیامک به بلک لیست

 ویدیو‌های آموزشی؛ بعد از خرید پنل برای شما ارسال می‌گردد

 دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی

 پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت ۲۴ ساعته توسط کارشناسان حرفه‌ای

 

 

 بانک شماره موبایل دانمی همراه اول سراسر کشور

 بانک شماره موبایل اعتباری همراه اول سراسر کشور

 ارسال پیامک کوتاه تبلیغاتی سراسر کشور

 پشتیبانی 24 ساعته پنل اس ام اس به صورت تلفنی در سراسر کشور

 ارسال پیامک به شماره های بلک لیست سراسر کشور

 ارسال سن و جنسیت در سراسر کشور

 نمایندگی پنل اس ام اس در سراسر کشور

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

با خرید سامانه پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 71333036-021 تماس بگیرید.

ثبت نام و ارسال پیامک

سوالات متداول در مورد ippanel

01بهترین سرویس دهنده ippanel را چگونه شناسایی کنیم؟

از آنجایی که سورس سامانه پیامک ippanel به صورت ریبرند در اختیار تمام نمایندگان قرار میگیرد، کاربران نهایی و برنامه نویسان برای انتخاب بهترین شرکت پشتیبان ippanel می توانند به مواردی مانند رتبه الکسا، محبوبیت بین کاربران، توسعه افزونه های پیامکی اختصاصی، اپلیکیشن اندروید، داشتن شخصیت حقوقی، حضور دفتر مستقر در تهران و… توجه داشته باشند تا بهترین و فعالترین نمایندگان ippanel را شناسایی کنند.

02مستندات وب سرویس ippanel را در کجا ببینیم؟

شما می توانید در صفحه‌ api یا گیت هاب مستندات وب سرویس ippaenl را مشاهده نمایید.

https://farazsms.com/api یا در صفحه http://github.com/farazsms نمونه کدهای استفاده از مستندات وب سرویس وجود دارد.

03با خرید نمایندگی پنل اس ام اس ippanel سایت طراحی می شود؟

بله. با خرید نمایندگی سامانه پیامک فراز اس ام اس سایت با قالب پیامکی به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می شود و می توانید یکی از قالب های موجود در سایت themes.farazsms.com را انتخاب نموده و اعلام کنید تا قالب برای شما به صورت رایگان نصب شود.

04امکان ساخت کاربر از طریق وب سرویس، در ippaenl وجود دارد؟

بله. مستندات ساخت کاربر در صفحه ساخت کاربر از طریق وب سرویس ippanel وجود دارد، همچنین می توانید آموزش اتصال گراویتی فرم به وب سرویس ساخت کاربر ippanel را تهیه نموده و از طریق این ویدیو آموزشی فرم ساز گرویتی فرم را به وب سرویس ساخت کاربر ippanel متصل نمایید.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

دیدگاه شما می تواند در حل مشکل دیگران راهگشا باشد، به صورت فارسی نظرتان را ارسال کنید

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036