خرید پنل اس ام اس » همکاری در فروش پنل اس ام اس و کسب درامد اینترنتی

همکاری در فروش و کسب درامد اینترنتی

با عضویت رایگان در سیستم همکاری در فروش (افیلیت مارکتینگ) به ازای فروش هر سامانه پیامکی ۲۰٪ مبلغ پنل پیامکی به شما پورسانت داده می شود.

طراحان سایت، برنامه نویسان، شرکت‌های نرم افزاری از طرفداران همکاری در فروش هستند.

اگر دوستان شما برای خرید سامانه پیامکی از شما کمک می‌خواهند می‌توانید به آنها اعلام کنید که از طریق لینک شما خرید سامانه پیامکی را انجام دهند. هر کسی که از لینک شما تا ۱۵ روز بعد اولین مراجعه به سایت خرید را انجام دهد برای شما ۲۰٪ پورسانت تعلق می‌گیرد.

آینده خود را همین الان بسازید.

طراحان سایت، برنامه نویسان، نمایندگی فروش حسابداری هلو و تمام کسی که می‌توانند سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس را به دوستان و آشنایان معرفی کنند می‌توانند از طریق سیستم همکاری در فروش سامانه پیامک درامد ماهیانه بالا داشته باشید.

هم اکنون برخی از همکاران ما از همکاری در فروش ماهیانه بیش از ۳ میلیون درامد کسب می کنند!‌ شما هم می توانید این کار را انجام دهید.

آینده خود را همین الان بسازید.

همکاری ویژه با برنامه نویسان

شما می توانید افزونه‌های پیامکی سازگار با درگاه فراز اس‌ام‌اس تولید کنید و  با معرفی درگاه سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس به کاربرانتان کسب درامد کنید.

کاربران شما نیازمند سامانه پیامک برای ارسال پیامک از طریق وب سرویس هستند و ما این خدمات را به بهترین نحو ممکن ارائه می‌دهیم، ما با ارائه پشتیبانی عالی مشتریان شما را شگفت زده می‌کنیم و بابت معرفی هر کاربر و تشکر از شما 20% مبلغ پنل پیامکی خریداری شده به عنوان سود همکاری درفروش به حساب بانکی شما واریز می‌کنیم.

همکاری ویژه با برنامه نویسان

مزایای همکاری در فروش سامانه پیامک

  • پیشنهاد بدون ریسک مالی
  • استفاده از برند فراز اس‌ام‌اس
  • عدم نیاز به سایت اختصاصی پنل پیامک
  • سلب مسئولیت پشتیبانی از شما
  • پشتیبانی سریع از سمت فراز اس‌ام‌اس
  • سلب مسئولیت در قبال پیامک کاربران

می‌خواهید درامد بیشتری داشته باشید؟

اگر می‌خواهید در سود شارژ خریداری شده ، سود خرید خط و سود فروش پنل به صورت 100% سهیم باشید می‌توانید نمایندگی سامانه پیامک فراز اس‌‌‌ام‌اس را تهیه نمایید. اما اگر به عنوان شغل دوم قصد پشتیبانی و درگیری با مسائل فنی و… را ندارید، می‌توانید از همکاری در فروش به عنوان شغل دوم با درامد قابل توجه استفاده نمایید.

نمایندگی پنل اس ام اس

سوالات متداول همکاران فروش

01پرداخت وجه همکاری در فروش چگونه انجام می شود؟

هر زمان که موجودی کیف پول شما به 300 هزار تومان برسد از طریق لینک درخواست وجه که در پنل کاربری شما وجود دارد می‌توانید نسبت به درخواست و دریافت پورسانت خود اقدام نمایید.

02چگونه از همکاری در فروش درامد بیشتری داشته باشم؟

برای اینکه بتوانید از سیستم همکاری در فروش سامانه پیامکی درامد بیشتری داشته باشید بهتر است در مورد سامانه پیامک فراز اس ام اس مقاله‌هایی را در سایت خودتان منتشر کنید و در مورد تجربه واقعی همکاری با ما بنویسید.

افرادی که از طریق لینک همکاری در فروش تا ۱۵ روز بعد از اولین مراجعه از سایت ما خرید کنند به شما ۲۰٪ مبلغ پنل پورسانت داده می شود.

03آیا برای فعالیت باید سایت داشته باشم؟

برای استفاده از سیستم همکاری در فروش لزوما نیازی به سایت نمی‌باشد و شما می‌توانید در مورد تجربه همکاری با شرکت ما در شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام و…  صحبت کنید و لینک همکاری در فروش را در شبکه های اجتماعی قرار دهید.

هر کسی که از طریق این لینک خرید کند پورسانت شما به حساب شما واریز می‌شود.

مشاوره رایگان 74853-021 خرید سامانه پیامک
021-74853