پنل اس ام اس » همکاری در فروش پنل اس ام اس و کسب درامد اینترنتی

همکاری در فروش و کسب درامد اینترنتی

با عضویت رایگان در سیستم همکاری در فروش (افیلیت مارکتینگ) به ازای فروش هر سامانه پیامکی ۲۰٪ مبلغ پنل پیامکی به شما پورسانت داده می شود.

طراحان سایت، برنامه نویسان، شرکت‌های نرم افزاری از طرفداران همکاری در فروش هستند.

اگر دوستان شما برای خرید سامانه پیامکی از شما کمک می‌خواهند می‌توانید به آنها اعلام کنید که از طریق لینک شما خرید سامانه پیامکی را انجام دهند. هر کسی که از لینک شما تا ۱۵ روز بعد اولین مراجعه به سایت خرید را انجام دهد برای شما ۲۰٪ پورسانت تعلق می‌گیرد.

آینده خود را همین الان بسازید.

طراحان سایت، برنامه نویسان، نمایندگی فروش حسابداری هلو و تمام کسی که می‌توانند سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس را به دوستان و آشنایان معرفی کنند می‌توانند از طریق سیستم همکاری در فروش سامانه پیامک درامد ماهیانه بالا داشته باشید.

هم اکنون برخی از همکاران ما از همکاری در فروش ماهیانه بیش از ۳ میلیون درامد کسب می کنند!‌ شما هم می توانید این کار را انجام دهید.

همکاری ویژه با برنامه نویسان

شما می توانید افزونه‌های پیامکی سازگار با درگاه فراز اس‌ام‌اس تولید کنید و  با معرفی درگاه سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس به کاربرانتان کسب درامد کنید.

کاربران شما نیازمند سامانه پیامک برای ارسال پیامک از طریق وب سرویس هستند و ما این خدمات را به بهترین نحو ممکن ارائه می‌دهیم، ما با ارائه پشتیبانی عالی مشتریان شما را شگفت زده می‌کنیم و بابت معرفی هر کاربر و تشکر از شما 20% مبلغ پنل پیامکی خریداری شده به عنوان سود همکاری درفروش به حساب بانکی شما واریز می‌کنیم.

همکاری ویژه با برنامه نویسان

مزایای همکاری در فروش سامانه پیامک

  • پیشنهاد بدون ریسک مالی
  • استفاده از برند فراز اس‌ام‌اس
  • عدم نیاز به سایت اختصاصی پنل پیامک
  • سلب مسئولیت پشتیبانی از شما
  • پشتیبانی سریع از سمت فراز اس‌ام‌اس
  • سلب مسئولیت در قبال پیامک کاربران

می‌خواهید درامد بیشتری داشته باشید؟

اگر می‌خواهید در سود شارژ خریداری شده ، سود خرید خط و سود فروش پنل به صورت 100% سهیم باشید می‌توانید نمایندگی سامانه پیامک فراز اس‌‌‌ام‌اس را تهیه نمایید. اما اگر به عنوان شغل دوم قصد پشتیبانی و درگیری با مسائل فنی و… را ندارید، می‌توانید از همکاری در فروش به عنوان شغل دوم با درامد قابل توجه استفاده نمایید.

نمایندگی پنل اس ام اس

سوالات متداول همکاران فروش

01پرداخت وجه همکاری در فروش چگونه انجام می شود؟

با توجه به تعداد گسترده بازاریابان فروش فراز اس ام اس و فعالیت رسمی شرکت زرین ارتباطات آسیا (شماره ثبت 558486) و حجم واریزی‌ها ما مجبور هستیم که برای واریز وجه قوانین و مقرراتی را تدوین کنیم که به صورت یک روال واریزی‌ها به موقع انجام شود.
این قوانین کمک می‌کند تا حق و حقوق همکاران فروش و بازاریابان تضعیف نشود.
هر زمان که موجودی کیف پول شما به 500 هزار تومان برسد از طریق لینک درخواست وجه که در پنل کاربری شما وجود دارد می‌توانید نسبت به درخواست و دریافت پورسانت خود اقدام نمایید، واریز وجه همکاری در فروش 1 تا 5 هر ماه انجام می شود.
با توجه به اینکه فعالیت سامانه پیامک فراز اس ام اس؛ شرکت زرین ارتباطات آسیا به صورت رسمی است 10% مبلغ درخواستی به عنوان کسورات مالیات و بیمه کسر شده و مابقی به حساب شما واریز می شود. 10% کسر شده طبق قانون به حساب اداره دارایی و مالیات واریز می شود.
در صورت تمایل امکان تبدیل مبلغ پورسانت دریافتی به شارژ پنل پیامک فراز اس ام اس وجود دارد و در این حالت 10% کسر نخواهد شد.
با توجه به اینکه واریزی‌ها از حساب شرکت انجام می‌شود برای واریز وجه حتما می‌بایست شماره شبا اعلام شود.

02چگونه همکار فروش فراز اس ام اس شویم؟

شما به راحتی با با کلیک روی دکمه عضویت در سامانه همکاری در فروش، می توانید در سیستم همکاری در فروش سامانه پیامک فراز ا ام اس عضو شوید و با استفاده از لینک همکاری در فروش نسبت به کسب درامد از طریق همکاری در فروش اقدام نمایید.

03چگونه از همکاری در فروش درامد بیشتری داشته باشم؟

برای اینکه بتوانید از سیستم همکاری در فروش سامانه پیامکی درامد بیشتری داشته باشید بهتر است در مورد سامانه پیامک فراز اس ام اس مقاله‌هایی را در سایت خودتان منتشر کنید و در مورد تجربه واقعی همکاری با ما بنویسید.

افرادی که از طریق لینک همکاری در فروش تا ۱۵ روز بعد از اولین مراجعه از سایت ما خرید کنند به شما ۲۰٪ مبلغ پنل پورسانت داده می شود.

04آیا برای فعالیت باید سایت داشته باشم؟

برای استفاده از سیستم همکاری در فروش لزوما نیازی به سایت نمی‌باشد و شما می‌توانید در مورد تجربه همکاری با شرکت ما در شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام و…  صحبت کنید و لینک همکاری در فروش را در شبکه های اجتماعی قرار دهید.

هر کسی که از طریق این لینک خرید کند پورسانت شما به حساب شما واریز می‌شود.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000