خرید پنل اس ام اس » همکاری در فروش پنل اس ام اس و کسب درامد اینترنتی

همکاری در فروش پنل اس ام اس و کسب درامد اینترنتی

در سیستم همکاری در فروش (افیلیت مارکتینگ) هر شخصی می تواند با عضویت در آن و کمک به فروش سامانه پیامک به ازای خرید هر کاربر، پورسانت دریافت کند. به بیان ساده در افیلیت مارکتینگ یا بازاریابی پورسانتی پیشنهاد خرید یا معرفی محصول بر روی وبسایت، وبلاگ و یا هر رسانه اجتماعی ناشر افیلیت قرار داده می‌شود و اگر این تبلیغات منجر به فروش محصول شود، مبلغی از طرف فراز اس ام اس به ناشر افیلیت که بازاریابی محصول را انجام داده، پرداخت می‌شود. این روش از مهم ترین شیوه های کسب درآمد از اینترنت و شبکه های اجتماعی به حساب می آید.

شما هم مانند اکثر طراحان سایت و برنامه نویسان مشتریانی دارید که برای ارسال پیامک به پنل پیامک نیاز دارند، ما با ارائه پشتیبانی عالی مشتریان شما را شگفت زده می کنیم و بابت معرفی هر کاربر و تشکر از شما 20% مبلغ پنل پیامکی خریداری شده به عنوان سود همکاری درفروش به حساب بانکی شما واریز می‌کنیم.

 

همکاری در فروش پنل اس ام اس  و کسب درامد اینترنتی

همکاری ویژه با برنامه نویسان

شما می توانید افزونه‌های پیامکی سازگار با درگاه فراز اس‌ام‌اس تولید کنید و  با معرفی درگاه سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس به کاربرانتان کسب درامد کنید.

کاربران شما نیازمند سامانه پیامک برای ارسال پیامک از طریق وب سرویس هستند و ما این خدمات را به بهترین نحو ممکن ارائه می‌دهیم، مشتریان شما از خدمات ما راضی خواهند بود و سود همکاری در فروش سامانه پیامک به حساب شما واریز می‌شود.

آینده خود را همین الان بسازید.

طراحان سایت، برنامه نویسان، مدیران سایت های وردپرس، نمایندگی فروش حسابداری هلو و تمام کسی که می توانند سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس را به دوستان و آشنایان معرفی کنند می توانند از طریق سیستم همکاری در فروش سامانه پیامک درامد ماهیانه بالا داشته باشید.

ما شما را حمایت می کنیم تا تمامی اهداف مشترکمان محقق شود. ما با سیستم همکاری در فروشمان شما را شگفت زده خواهیم کرد!

آینده خود را همین الان بسازید.

مزایای همکاری در فروش سامانه پیامک

  • پیشنهاد بدون ریسک مالی
  • استفاده از برند محبوب فراز اس‌ام‌اس
  • عدم نیاز به سایت اختصاصی پنل پیامک
  • سلب مسئولیت پشتیبانی از شما
  • پشتیبانی سریع از سمت فراز اس‌ام‌اس
  • سلب مسئولیت در قبال پیامک کاربران

می‌خواهید درامد بیشتری داشته باشید؟

اگر می‌خواهید در سود شارژ خریداری شده ، سود خرید خط و سود فروش پنل به صورت 100% سهیم باشید می توانید نمایندگی سامانه پیامک فراز اس ام اس را تهیه نمایید.

نمایندگی پنل اس ام اس
01پرداخت وجه همکاری در فروش چگونه انجام می شود؟

هر زمان که موجودی کیف پول شما به 100 هزار تومان برسد از طریق لینک درخواست وجه که در پنل کاربری شما وجود دارد می توانید نسبت به درخواست و دریافت پورسانت خود اقدام نمایید.

موجودی کیف پول در کمتر از 24 ساعت به حساب شما واریز می شود.

02تفاوت نمایندگی سامانه پیامک و همکاری در فروش چیست؟

در سیستم همکاری در فروش فقط بابت معرفی هر کاربر 30% مبلغ پنل خریداری شده به شما تعلق می گیرد اما در نمایندگی پنل اس ام اس شما می توانید از تمام تراکنش های کاربر (خرید شارژ، خرید خط اختصاصی و…) سود داشته باشید و همچنین بابت ساخت کاربر هیچ هزینه ای به فراز اس‌ام‌اس پرداخت نمی کنید.

 

03آیا برای فعالیت باید سایت داشته باشم؟

در سیستم افیلیت مارکتینگ شما میتوانید با وبسایت، وبلاگ و یا هر رسانه اجتماعی مانند فیسبوک، اینستاگرام و… شروع به فعالیت کنید.

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036