پنل اس ام اس » تعرفه خرید خطوط اختصاصی ارسال پیامک انبوه

خط اختصاصی پیامک+ تعرفه خطوط اختصاصی پیامکی

برای دریافت پیامک از سمت مخاطب، باید یک خط اختصاصی داشته باشید. خطوط اختصاصی 14 رقمی به صورت رایگان به شما تعلق می گیرد.

مهمترین مزیت ثبت خطوط اختصاصی، شماره منحصر به فرد و قابلیت دریافت رایگان پیامک از مخاطب است. شما بدون نیاز به خرید شماره پیامکی، می توانید یک خط اختصاصی رایگان تهیه کنید؛ اما برای ارسال و دریافت پیام به یک سامانه پیامکی یا پنل اس ام اس نیاز دارید.

همانطور که برای تلفن همراه، اپراتورهای متفاوتی (ایرانسل، همراه اول، رایتل و تالیا) وجود دارد، برای خطوط اختصاصی سامانه پیامکی نیز اپراتورهای مختلفی با سرشماره‌های (1000،2000،3000،5000 و خط ثابت) وجود دارد که هرکدام کیفیت و تعرفه ارسال پیامک متفاوتی دارند.

برای مشاهده تعرفه های انواع اپراتور مانند اپراتور 1000 برای خرید سامانه پیامکی و مشاهده تعرفه ها از لینک زیر اقدام کرده و برای آشنایی بیشتر با خطوط اختصاصی، ادامه صفحه را مطالعه کنید

خط اختصاصی پیامک+ تعرفه خطوط اختصاصی پیامکی

چرا فراز اس ام اس بهترین مرجع خرید خط اختصاصی پیامک است؟

تضمین بهترین قیمت

در صورت مشاهده قیمت ارزان تر، مابه تفاوت عودت داده می شود.

ارائه خطوط پیامکی رند

همواره می توانید خطوط رند پیامکی را با کمترین قیمت تهیه کنید.

فعال سازی سریع

همکاری مستقیم با اپراتور باعث می شود که خط شما در سریعترین زمان فعال شود.

خط خدماتی اختصاصی

در صورت تمایل می توانید نسبت به خدماتی نمودن خط اختصاصی اقدام نمایید.

قیمت خرید خط اختصاصی پیامک از تمام اپراتورها

برای مشاهده تعرفه خرید خط اختصاصی پیامک، روی اپراتور مورد نظر کلیک نمایید.

نمونه خط رند اختصاصی

10005040

فروخته شد

100009

3000505

10009589

20% تخفیف

50009589

50009050

فروخته شد

سوالات متداول

01حتما باید خط اختصاصی ثبت کنم؟

خیر. سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس، خطوط رند اشتراکی را به صورت رایگان در اختیار تمامی کاربران قرار می دهد. در حالت کلی نیازی به خرید و یا ثبت خط اختصاصی نیست. برای ارسال پیامک، در موارد خاص مانند فروش ملک، لوازم آرایشی بهداشتی، لوازم پزشکی، پیامک های دارای لینک و موارد مشابه باید از خط اختصاصی استفاده نمایید که در این موارد هم خط اختصاصی رایگان در برای ارسال پیامک در اختیار شما قرار داده می شود.

 

02آیا ثبت خطوط اختصاصی نیازمند تمدید و پرداخت هزینه سالیانه می باشد؟

در حال حاضر اپراتور 2000 و 50001 و 50009 هزینه‌ای تمدید خط اختصاصی را دریافت می‌کنند و خطوط 9000 و 1000 و 3000 و 021 در حال حاضر نیازی به تمدید خط ندارند و هزینه ای بابت تمدید خط دریافت نمی‌کند و بالطبع فراز اس‌ام‌اس نیز هزینه‌ای از شما دریافت نمی‌کند ولی مطابق قرارداد فراز اس‌ام‌اس با اپراتور های پیامک، در صورتی که هزینه تمدید خط اختصاصی توسط اپراتور دریافت گردد، فراز اس‌ام‌اس نیز هزینه تمدید خط اختصاصی را جهت واریز به حساب اپراتور دریافت می‌کند.

03امکان ارسال پیامک با خط اختصاصی به شماره های بلک لیست وجود دارد؟

برای ارسال پیامک به شماره های مسدود و بلک لیست، باید خط اختصاصی خود را از حالت تبلیغاتی به خط خدماتی اختصاصی تبدیل نمایید. برای اطلاع از شرایط و تعهدات به صفحه خط خدماتی مراجعه کنید.

04آیا امکان ثبت و استفاده از چند خط اختصاصی به صورت هم زمان میسر است؟

بله. شما می توانید علاوه بر شماره های رند اشتراکی موجود در پنل پیامک، یک یا چند شماره با پیش شماره مورد نظر خود ثبت و استفاده کنید. در زمان استفاده از وب سرویس پیامکی یا ارسال پیامک از سامانه، خط مورد نظر برای ارسال پیامک را انتخاب نمایید.

05تفاوت خط اشتراکی پیامکی و خط اختصاصی پیامکی چیست؟

اصلی ترین تفاوت خطوط اختصاصی و خطوط عمومی پیامکی قابلیت دریافت پیامک در خطوط اختصاصی می باشد.
می توانید از مخاطب خود درخواست کنید که متن و یا عدد مشخصی را به خط اختصاصی شما پیامک کند. دریافت پیامک توسط خطوط اختصاصی این امکان را برای شما فراهم می کند تا نظر سنجی و مسابقه پیامکی برگزار کنید. همچنین با استفاده از یک خط اختصاصی در سامانه پیامک می توانید از قابلیت هایی مانند نوبت دهی پیامکی، منشی عضویت، پاسخگوی خودکار پیامکی و… استفاده کنید.
علاوه بر این خط اختصاصی این امکان را برای شما فراهم می کند که در تبلیغات و بازاریابی از شماره اختصاصی خود استفاده نمایید.
مخاطب می تواند شماره اختصاصی شما را در تلفن همراه خود ذخیره کند این در حالی است که اگر از خط عمومی استفاده کنید ممکن است دیگر کاربران سامانه پیامکی نیز از خط عمومی پیامک ارسال کنند و در واقع ذخیره کردن شماره خط عمومی در گوشی مخاطب بی معنی است.

با استفاده از یک خط اختصاصی می توانید با مخاطب خود ارتباط دوطرفه برقرار کنید. پیشنهادات، نظرات و انتقادات مخاطین را از طریق پیامک دریافت کنید و با استفاده از قابلیت پاسخگوی خودکار پیامکی با ارسال پیامک به صورت اتوماتیک از مخاطب خود تشکر کنید.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات