امکانات سامانه فراز پیامک

 

کاربرد اساسی فراز پیامک ساده است: ارسال، دریافت و مدیریت پیامک‌های انبوه به راحت‌ترین شکل ممکن. اما وقتی در این کاربرد دقیق‌تر شویم، با بیش از 60 امکان پیامکی متنوع روبرو خواهیم شد. امکاناتی که هر کدام می‌توانند نقشی در رشد کسب و کار شما داشته باشند.  

پاسخگوی خودکار

پاسخگوی خودکار به پیامک

فرض کنید صاحب رستوران هستید، به جای آنکه مشتریان با شما برای دریافت منو هفتگی تماس بگیرند کافی است در سامانه پیامک منو هفتگی را تعریف کنید، مشتری با ارسال کلمه “منو” می‌تواند منو هفتگی شما را دریافت کند.

شاید هم از آن دسته آدم‌هایی هستید که زیاد شماره کارت ارسال می‌کنید، می‌توانید به مشتری اعلام کنید “شماره کارت” را به سامانه پیامکی ارسال کند تا شماره کارت، شماره حساب، شماره شبا و… به او پیامک شود.

از ماژول پاسخگوی خودکار به پیامک می‌توانید برای ارسال پیج اینستاگرام یا لینک کانال تلگرام هم استفاده نمایید.

این ماژول در واقع یک کارت ویزیت الکترونیکی می‌باشد.

نظرسنجی و مسابقه پیامکی

مسابقه و نظرسنجی پیامکی

گیمیفیکشن و درگیری مخاطب با کسب‌وکار یک برگ برنده برای شما است!

نظر شما در مورد راه اندازی یک مسابقه پیامکی هیجان انگیز در بین مشریان چیست؟ به مشتری اعلام کنید که پاسخ سوال را به سامانه پیامکی ارسال کند و همچنین مسابقه پیامکی فروشگاه شما را به دوستانش معرفی کند.

معرفی دهان به دهان بهترین روش برای معرفی و دیده شدن کسب و کار شما است.

ماژول مسابقه پنل کاربری فراز اس‌ام‌اس در زمینه برگزاری مسابقه پیامکی به شما کمک می‌کند. از ویژگی های این ماژول ارائه نمودار وضعیت از ارسال های صحیح و نادرست شرکت کنندگان و همچنین امکان قرعه کشی از میان پاسخ های صحیح برای کاربر می باشد.

یاداوری خودکار تمدید قرارداد

فرض کنید شما کارگزار بیمه باشید، یک راه ساده و اتوماتیک برای فروش بیمه! ارسال پیامک یاداوری تمدید بیمه به افرادی است که قبلا از شما بیمه نامه تهیه کرده‌اند.

کافی است یک مرتبه در نرم افزار سامانه پیامک تاریخ اتمام بیمه را مشخص کنید، سالیانه و به صورت اتوماتیک پیامک‌های یاداوری تمدید بیمه برای مشتری ارسال می شود.

ارسال خودکار پیامک تبریک تولد

تاریخ تولد مشتریان خود را در سامانه پیامک قرار دهید تا به صورت سالانه پیامک تبریک تولد یا پیامک تبریک سالگرد ازدواج به صورت خودکار برای مشتری ارسال شود.

برای اکثر ما روز تولد برایمان یک روز خاص است و افرادی که این روز را به ما تبریک می گویند برایمان مهم هستند شما می توانید با ارسال یک پیامک خودکار برای تبریک تولد مشتریان خود را وفادار کنید و احساس خوبی را در مشتریانتان بوجود بیاورید.

نوبت دهی پیامکی

فرض کنید شما مدیریت یک کلینیک درمانی را به عهده دارید، در کنار روش‌های مرسوم نوبت دهی برای مطب (حضوری و تلفنی)، می‌توانید سیستم نوبت‌دهی پیامکی و هوشمند برای کلینیک اسفاده نمایید.

در ماژول نوبت دهی پیامکی شما امکان تعیین روز، ساعت شروع نوبت دهی، ساعت پایان نوبت دهی و مدت زمانی که هر ویزیت زمان میبرد را مشخص می‌کنید.

از سیستم نوبت دهی پیامکی میتوانید برای معاینه فنی و … نیز استفاده نمایید.

منشی عضویت

شما با خرید سامانه پیامک فراز اس‌ام‌س می‌توانید سیستم باشگاه مشتریان را فعال کنید!

از مشتریان بخواهید عدد 1 یا کلمه “عضویت” را به سامانه پیامکی شما ارسال کنند تا از جشنواره‌های تخفیفی شما مطلع شوند، با ارسال عدد 1 شماره موبایل مشتری در سامانه پیامک شما ذخیره شده و شما هر زمان که بخواهید می توانید برای تبلیغات و اطلاع رسانی به مشتری از این شماره موبایل استفاده نمایید.

حتما می‌دانید ارسال پیامک تبلیغاتی به افرادی که شما را میشناسند، بسیار ارزشمند و سوداور است.

ارسال انبوه ایمیل

با استفاده از ماژول ارسال انبوه ایمیل، شما می‌توانید ایمیل مارکتینگ را از همین الان شروع کنید.

لیست دریافت کنندگان ایمیل را بارگذاری نمایید و ایمیل تبلیغاتی را ارسال کنید، هزینه ارسال ایمیل تبلیغاتی در برابر سود حاصل از فروش که بابت ارسال ایمیل تبلیغاتی انجام داده‌اید برای شما بسیار به صرفه است.

در سرویس ایمیل مارکتینگ فراز اس‌‌ام‌اس به شما تضمین می‌دهیم که ایمیل تبلیغاتی شما به inbox ارسال کنیم.

کدخوان

نمونه تقلبی محصول شما در بازار وجود دارد؟ برای بررسی اصالت کالا توسط مشتری از سیستم هوشمند کدخوان استفاده کنید. 

برای هر محصول یک کد منحصر به فرد در نظر بگیرید، از مشتری بخواهید که کد را جهت بررسی اصالت کالا به سامانه پیامکی شما ارسال کند. در صورتی که کد صحیح باشد به مشتری پیامک ارسال می شود که محصول خریداری شده اصل است و تاریخ شروع ضمانت برای مشتری شما فعال می شود در غیر این صورت به مشتری پیامک ارسال می شود که این کد در سیستم وجود ندارد.

هدایا

تصور کنید برای تعدادی از مشتریان وفادار خود تعدادی هدیه در نظر گرفته اید، میتوانید این هدایا را از طریق سامانه پیامک فراز اس ام اس برای مشتریان خود ارسال کنید. شما می توانید هدایای مجازی نظیر کد شارژ، کد تخفیف و … را در سامانه تعریف کنید تا کاربران با ارسال کلیدواژه مشخص شده شما به خط تعیین شده، بتوانند هدایای در نظر گرفته شده را دریافت نمایند.

صندوق انتقادات و پیشنهادات

همانطور که از اسم این ماژول مشخص است این ویژگی میتواند برای بالابردن کیفیت خدمات شما جهت افزایش فروش محصولاتتان کمک کند بدین صورت که در این ماژول شما ابتدا باید خط اختصاصی خود را ست نمایید و بعد از تعیین کلمه کلیدی از مشتریان خود بخواهید انتقادات و پیشنهادات خود را به شماره ای که قابلیت دریافت دارد ارسال نمایند

ارسال پیامک با نام مخاطب

در میان پیامک‌هایی که روزانه برایمان ارسال می‌شود، پیامک‌هایی که اسم ما در متن پیامک وجود دارد برایمان جذاب‌تر است.

شما با استفاده از ماژول ارسال پیامک با کلمات کلیدی می‌توانید در متن پیامک نام مخاطب را قرار دهید تا پیامک با نام مخاطب برایش ارسال شود. کافی است فایل اکسل مخاطبین خود را داشته باشید در یک ستون شماره موبایل و در ستون مقابل نام مخاطب وجود داشته باشد. پیامک انبوه شما برای هر مخاطب به صورت اختصاصی ارسال می‌شود.

ارسال پیام صوتی

ارسال پیام صوتی یکی از روش‌های جدید تبلیغات است، می‌خواهید به مخاطب در سریع‌ترین زمان ممکن اطلاع رسانی کنید؟ از پیام صوتی استفاده کنید، صدای دلنشین خود را با موبایل ضبط کنید و فایل را در سامانه پیامکی قرار دهید، به صورت خودکار از طریق سامانه پیامک با مخاطب شما تماس میگیریم و صدای دلنشین شما برای مخاطب پخش می‌شود.

ارسال پیامک از طریق فایل اکسل

اگر مخاطبین شما در فایل اکسل هستند، سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس از فایل اکسل و csv برای ارسال پیامک پشتیبانی می‌کند کافی است فایل خود را در سامانه پیامک آپلود نمایید، متن پیامک را بنویسید و دکمه ارسال پیامک را فشار دهید تا پیامک شما همان لحظه از طریق اینترنت به تمام مخاطبان شما ارسال شود.

ارسال پیامک به بانک شماره موبایل

برای ارسال پیامک از طریق اینترنت نیازی به ارائه بانک شماره موبایل از سمت شما نمی‌باشد، در سامانه پیامک فراز اس ام اس بانک شماره موبایل تفکیک شده سراسر کشور براساس استان، شهر، پیش شماره وجود دارد و شما می توانید از بانک شماره موبایل بروز و آپدیت فراز اس‌ام‌اس برای ارسال پیامک انبوه و هدفمند استفاده نمایید.

بانک جامع شماره موبایل مشاغل

بانک شماره موبایل مشاغل به تفکیک صنف و استان در سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس قرار دارد و شما می توانید از بانک شماره موبایل مشاغل به صورت هدفمند برای ارسال پیامک استفاده نمایید.

فرض کنید کار شما فروش لاستیک کامیون باشد! شما می توانید از بانک شماره موبایل رانندگان کامیون فراز اس‌ام‌اس استفاده کنید و به کامیون داران برای فروش لاستیک پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

ارسال پیامک سن و جنسیت

شما قادر هستید به صورت هدفمند به مخاطبین مورد نظرتان پیامک ارسال کنید، جالب است بدانید در سیستم ارسال پیامک سن و جنسیت سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس علاوه بر سن و جنسیت شما می توانید کدپستی (منطقه) مورد نظرتان را نیز وارد کنید.

اکثر آرایشگاه‌های زنانه و مدارس و برگزارکنندگان کلاس کنکور از طریق ماژول ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت پیامک تبلیغاتی را ارسال می‌کنند.

ارسال پیامک از نقشه گوگل

نیازمند ارسال پیامک در محله خاصی هستید؟ با ارسال پیامک از نقشه گوگل شما می‌توانید به صورت هدفمند به منطقه و محله مورد نظرتان از نقشه Google Map پیامک ارسال نمایید، وارد سامانه پیامکی شوید از روی نقشه گوگل منطقه مورد نظرتان را انتخاب نمایید تا سیستم تعداد شماره‌ موبایل‌های فعال آن منطقه را به شما نمایش دهد، با انتخاب منطقه می‌توانید به شماره موبایل‌های منطقه مورد نظر پیامک تبلیغاتی و هدفمند ارسال نمایید.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی

فرض کنید صاحب دفتر مشاور املاک هستید، برای بازاریابی و فروش ملک می‌توانید از ماژول ارسال پیامک بر اساس کدپستی برای بازاریابی و فروش ملک استفاده نمایید.

در ماژل ارسال پیامک کد پستی شما با وارد کردن 4 یا 5 رقم کدپستی می‌توانید تعداد شماره موبایل‌های منطقه موردنظرتان را پیدا نمایید و بازاریابی پیامکی را برای افرادی که در منطقه مورد نظرشما هستند به صورت هدفمند انجام دهید.

نماد اعتماد الکترونیک

مشاوره رایگان تلفنی

همین الان تماس بگیرید
021-28423712

آدرس: تهران، بزرگراه همت غرب، شاهین شمال، 20متری گلستان شرقی، کوچه معینی، شرکت‌ سامانه‌پیام‌کوتاه فراز اس‌ام‌اس