پنل اس ام اس » امکانات پنل ارسال پیامک فراز اس ام اس

بهترین امکانات پنل پیامکی با فراز اس ام اس

امکانات اولیه سامانه پیامکی: ارسال پیامک

سامانه پیامکی امکانات متفاوتی را در اختیار شما قرار می‌دهد، در اینجا امکانات پنل پیامکی را برای شما گروه بندی کردیم تا بتوانیم سریع‌تر لیست امکانات موجود در سامانه پیامک فراز اس ام اس را ملاحظه کنید، امکانات اولیه سامانه پیام کوتاه شامل قابلیت‌های ارسال پیامک است که شما با استفاده از این موارد می توانید از طریق اینترنت و در کمتر از چند ثانیه پیامک خود را به مخاطب ارسال کنید.

رایگان دانلود کنید: دانلود کاتالوگ پنل اس ام اس

امکانات پنل ارسال انبوه پیامک

اس ام اس مارکتینگ و تبلیغات پیامکی یکی از روش‌های جذب مشتری و افزایش فروش است، در سامانه پیامکی فراز اس ام اس، شماره موبایل‌ها به روش‌های مختلف دسته بندی شده‌اند تا بتوانید با هزینه کمتر مخاطب هدف خود را پیدا کنید و پیامک را به افرادی که مشتری محصولات و خدمات شما هستند ارسال کنید و به راحتی بتوانید فروش خودتان را افزایش دهید.

در ادامه برخی از امکانات ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی در سامانه پیامک فراز اس ام اس به شما معرفی می‌شود.

رایگان دانلود کنید: دانلود کاتالوگ پنل اس ام اس

امکانات پیشرفته پنل پیامکی فراز اس‌ام‌اس

پنل پیامکی فراز اس ام اس فقط یک سامانه پیامک ساده برای ارسال پیامک نیست! سامانه پیامکی فراز اس ام اس یک ابزار قدرتمند ارتباط با مشتری است، در کنار قابلیت‌های ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی، ابزارهای پیشرفته سامانه پیامکی در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بتوانید ارتباط خودتان را با مشتری حفظ کنید و از مشتری نگه‌داری کنید.

امکانات پیشرفته پنل اس ام اس فراز به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید فرایند‌های زیادی مانند پیامک تبریک تولد، پیامک یاداروی اقساط و… را به صورت خودکار و سیستمی برای مشتری ارسال کنید.

رایگان دانلود کنید: دانلود کاتالوگ پنل اس ام اس

وبسرویس پیامکی و ارسال پیامک از طریق سایت و اپلیکیشن

وب سرویس پنل پیامکی فراز اس ام اس یکی از امکانات جذاب سامانه پیامکی فراز اس ام اس است که به شما اجازه می‌دهد نرم افزارهای مختلف را به پنل پیامک فراز اس ام اس متصل کنید، شما می‌توانید سایت، اپلیکیشن، نرم افزار حسابداری و … را به پنل پیامکی فراز اس ام اس متصل کنید تا بدون دخالت و کنترل شما پیامک‌ها به صورت اتوماتیک و خودکار ارسال شود.

مواردی که در زیر اعلام شده است تنها برخی از امکانات وب سرویس پنل پیامکی فراز اس ام اس است شما با استفاده از نمونه کدهای rest api می‌توانید به هر نرم افزار که بخواهید سامانه را متصل کنید.

رایگان دانلود کنید: دانلود کاتالوگ پنل اس ام اس

امکانات ویژه فراز اس ام اس

امکانات ویژه سامانه پیامکی فراز اس ام اس قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی هستند که نمی‌توانید در سایر سامانه‌های پیامکی مشاهده کنید و خدمات بیشتری است که سامانه پیامک فراز اس ام اس برای مشتریان و کاربران خودش در نظر گرفته است.

رایگان دانلود کنید: دانلود کاتالوگ پنل اس ام اس

ماژول مد نظر خود را پیدا نکردید؟

آیا بدنبال قابلیت خاصی هستید و در این لیست ماژول مورد نظرتان را پیدا نکردید؟ با ما تماس بگیرید و اسم ماژول مدنظرتان را اعلام نمایید تا توسط واحد فنی برای شما ایجاد شود.

ارتباط با ما خرید سامانه پیامک
خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000