خرید پنل اس ام اس » آموزش کار با پنل اس ام اس » ارسال پیامک یاداوری پرداخت اقساط

ارسال پیامک یاداوری پرداخت اقساط

ارسال پیامک یاداوری اقساط
آموزش کار با پنل اس ام اس 4 نظر

می خواهیم در مورد ماژول حرفه‌ای “ارسال خودکار پیامک یاداوری پرداخت اقساط” صحبت کنیم، با توجه به بالا رفتن تقاضا برای خرید قسطی و افزایش دغدغه‌های روزمره که باعث می‍‌شود اکثر ما پرداخت اقساطمان را فراموش کنیم، ما در سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس ماژول و زیر ساخت پیامک یادآوری اقساط را  آماده کرده‌ایم تا فروشگاه‌ها، شرکت‌ها و کسب‌وکارها بتوانند تاریخ اقساط و تعداد اقساط مشتریان را در سیستم پنل پیامک وارد کنند و سامانه پیامکی در تاریخ مورد نظر تاریخ پرداخت اقساط را برای مشتری یاداوری کند.

یکی از کاربردهای پنل اس ام اس برای بانک یا سامانه پیامک برای شرکت های بیمه همین ارسال خودکار پیامک برای یاداوری پرداخت بدهی است البته هر کسب و کاری که داشته باشید، اگر مشتریان شما به صورت اقساط از شما خرید انجام می دهند و تاریخ بازپرداخت را فراموش می کنند، شما با خرید سامانه پیامکی می توانید اتوماسیون ارسال پیامک یاداوری برای پرداخت بدهی و اقساط را از همین امروز برای کسب و کارتان راه اندازی کنید و از تماس گرفتن های ماهانه خلاص شوید.

 

در ماژول یاداوری پرداخت اقساط شما تعداد اقساط، تاریخ شروع و پایان قسط را مشخص می کنید و سیستم به صورت خودکار به صورت ماهانه پیامک یاداوری پرداخت اقساط را به مشتری شما ارسال می کند.

 

سیستم را به صورتی تنظیم کنید که از چند روز قبل از موعد قسط، آن را یادآوری کند، همچنین با استفاده از این قسمت میتوانید برای اقساطی به طور مثال 3 ساله نیز به طور متوالی هر سال پیامک ارسال کنید. در قسمت نوع قسط میتوانید ماهانه و یا سالانه را بستگی به مدت اقساط انتخاب کنید.

 

ماژول ارسال پیامک اقساط و ارسال پیامک تبریک تولد؛ ماژول ارسال پیامک دوره ای نیز گفته می شود، پیامک های شما به صورت اتوماتیک در بازه  مشخص شده به صورت روزانه، ماهانه، سالانه ارسال خواهد شد. به عنوان مثال بانک برای یادآوری موعد پرداخت اقساط ، پیامی جهت اعلام این مطلب به صورت ماهیانه ارسال خواهد نمود.

البته ما در فراز اس ام اس قابلیت اسال پیامک خودکار تبریک تولد را هم به صورت ماژول جداگانه در نظر گرفته ایم و شما می توانید در بخش ارسال خودکار پیامک تبریک تولد برای تبریک خودکار تولد مشتریان، دوستان از این ماژول استفاده نمایید و برای یاداوری اقساط و بدهی مشتریان با مشخص کردن تعداد اقساط مربوطه، از ماژول > امکانات پیشرفته > اقساط استفاده نمایید.

 

مراحل ایجاد ماژول اقساط:

 • پس از وارد شدن به پنل پیامک از منوی سمت راست گزینه امکانات پیشرفته > سپس گزینه اقساط را انتخاب کنید.
 • سپس گزینه جدید را انتخاب نموده و دفترچه تلفن مورد نظر را که میخواهید ارسال پیامک اقساط به شماره های آن ارسال شود را انتخاب کنید.
 • سپس شماره خطی که میخواهید ارسال را از آن انجام دهید انتخاب نمایید.
 • در مرحله بعد میبایست مشخص کنید که چند روز قبل از تاریخ ثبت شده در دفترچه تلفن ارسال انجام شود.
 • گزینه ” ارسال متوالی” برای این منظور است که تا روز موعد قسط، هر روز یک پیامک یادآوری قسط ارسال شود.
 • گزینه های “پیشوند و “نام” را میتوانید در صورت تمایل به ارسال پیشوند و نام، انتخاب کنید.
 • در مرحله بعد متن پیام را وارد کنید.
 • سپس ساعت ارسال را مشخص کنید.
 • در مرحله آخر نیز میتوانید نوع قسط را به صورت ماهانه یا سالانه انتخاب نمایید.
 • سپس دکمه ثبت را بزنید تا ماژول یادآوری اقساط ثبت شود.
پیامک یاداوری اقساط

 

 

در نهایت ماژول اقساط را ذخیره نمایید، تبریک می گوییم کار تمام است و تاریخ یاداوری پرداخت اقساط به صورت خودکار برای مشتریانتان ارسال می شود.

برای حفظ و نگهداری از مشتریانتان؛ ما پیشنهاد می‌کنیم مانند تمام نمایندگان حرفه‌ای بیمه، دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری را نیز تهیه نمایید تا مشتری با وارد کردن شماره موبایل، اسم مشتری در دفترچه تلفن سامانه پیامکی شما ذخیره شود و یک پیامک حاوی اطلاعات تماس شما، پیج اینستاگرام، کانال تلگرام و… برای مشتری ارسال شود و شماره موبایل مشتری نیز در دفترچه تلفن سامانه پیامکی شما ذخیره شود.

اگر در استفاده از ماژول ارسال اس ام اس خودکار برای یاداوری پرداخت بدهی سوالی دارید، می توانید نظر خود را در بخش دیدگاه ارسال نمایید تا کارشناسان فراز اس‌ام‌اس شما را راهنمایی کنند.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

با خرید سامانه پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 71333036-021 تماس بگیرید.

ثبت نام و ارسال پیامک

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

دیدگاه شما می تواند در حل مشکل دیگران راهگشا باشد، به صورت فارسی نظرتان را ارسال کنید

 • تاور اس ام اس
  4 آگوست 2020 پاسخ دهید

  سلام
  لطفاً فایل اکسل نمونه برای پرداخت اقساط رو تهیه نمائد و اگر بشه برای هر قسمت از امکانات فایل نمونه اکسل برای همون قسمت تهیه بشه.

  با تشکر از فراز اس ام اس

  • سیدمحمود غفاری
   4 آگوست 2020

   سلام
   بعد از اینکه شما سیستم اطلاع رسانی پیامکی اقساط را فعال کنید، از بخش دفترچه تلفن > افزون شماره از فایل می توانید فایل اقساط خود را از طریق اکسل وارد نمایید.
   هنگام اضافه کردن فایل از طریق دفترچه راهنمایی در خصوص اینکه مقدار دیتا در کدام ستون باشد از طرف سامانه پیامک به شما اعلام می شود، در این فایل می بایست حداقل شماره موبایل مخاطب، تعداد اقساط و تاریخ اقساط وجود داشته باشد.
   با احترام

 • محمد
  11 جولای 2020 پاسخ دهید

  سلام
  اگر بخواهید پیامک در همان تاریخ موعد ارسال شود تعداد روز را چه عددی باید وارد کنیم؟

  • افسانه پورامینی
   11 جولای 2020

   با سلام
   در روزهایی که شما برای یادآوری بسیاری از وقایع مانند اقساط ماهیانه و یا سالیانه احتیاج دارید میتوانید از این ماژول استفاده نمایید. شما در این ماژول بعد از انتخاب دفترچه و شماره ارسالی، اگر میخواهید چند روز قبل از تاریخ موعد پیامک برای شما ارسال شود، کافیست تعداد روز مورد نظر را در بخش “چند روز قبل؟” وارد نمایید، اگر میخواهید پیامک در همان تاریخ موعد برای شما ارسال گردد تعداد روز را “0” قرار دهید. در صورتی که گزینه ارسال متوالی را فعال نمایید تا روز مشخص شده هر روز یک پیام اخطار برای شخص ارسال می شود. قسمت پیشوند و نام شخص نیز باید در دفترچه تلفن ایجاد میشده و در صورت انتخاب “نباشد” حذف خواهد شد و در صورت انتخاب “در ابتدای پیام اضافه شود” اضافه می گردد. متن پیام و ساعت ارسال را تعیین نمایید. نوع قسط را ماهانه و یا سالانه انتخاب کنید. برای این است که به صورت ماهانه یا سالیانه ارسال شود. و در آخر در صورت فعال بودن گزینه ی “وضعیت” ماژول ارسال را انجام می دهد و گزینه ی ثبت را کلیک نمایید.

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036