ارسال پیامک به کشور ایران با رنگ سبز
  1. خرید پنل اس ام اس
  2. آموزش کار با پنل اس ام اس
  3. ارسال پیامک یاداوری پرداخت اقساط

ارسال پیامک یاداوری پرداخت اقساط

می خواهیم در مورد ماژول حرفه‌ای “ارسال خودکار پیامک یاداوری پرداخت اقساط” صحبت کنیم، با توجه به بالا رفتن تقاضا برای خرید قسطی و افزایش دغدغه‌های روزمره که باعث می‍‌شود اکثر ما پرداخت اقساطمان را فراموش کنیم، ما در سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس ماژول و زیر ساخت ارسال پیامک خودکار یاداوری پرداخت اقساط را  آماده کرده‌ایم تا فروشگاه‌ها، شرکت‌ها و کسب‌وکارها بتوانند تاریخ اقساط و تعداد اقساط مشتریان را در سیستم پنل پیامک وارد کنند و سامانه پیامکی در تاریخ مورد نظر تاریخ پرداخت اقساط را برای مشتری یاداوری کند.

یکی از کاربردهای پنل اس ام اس برای بانک یا سامانه پیامک برای شرکت های بیمه همین ارسال خودکار پیامک برای یاداوری پرداخت بدهی است البته هر کسب و کاری که داشته باشید، اگر مشتریان شما به صورت اقساط از شما خرید انجام می دهند و  تاریخ بازپرداخت را فراموش می کنند، شما با خرید سامانه پیامکی می توانید اتوماسیون ارسال پیامک یاداوری برای پرداخت بدهی و اقساط را از همین امروز برای کسب و کارتان راه اندازی کنید و از تماس گرفتن های ماهانه خلاص شوید.

 

در ماژول یاداوری پرداخت اقساط شما تعداد اقساط ، تاریخ شروع و پایان قسط را مشخص می کنید و سیستم به صورت خودکار به صورت ماهانه پیامک یاداوری پرداخت اقساط را به مشتری شما ارسال می کند.

 

سیستم را به صورتی تنظیم کنید که از چند روز قبل از موعد قسط، آن را یادآوری کند، همچنین با استفاده از این قسمت میتوانید برای اقساطی به طور مثال 3 ساله نیز به طور متوالی هر سال پیامک ارسال کنید. در قسمت نوع قسط میتوانید ماهانه و یا سالانه را بستگی به مدت اقساط انتخاب کنید.

 

ماژول ارسال پیامک اقساط و ارسال پیامک تبریک تولد؛ ماژول ارسال پیامک دوره ای نیز گفته می شود، پیامک های شما به صورت اتوماتیک در بازه  مشخص شده به صورت روزانه، ماهانه، سالانه ارسال خواهد شد. به عنوان مثال بانک برای یادآوری موعد پرداخت اقساط ، پیامی جهت اعلام این مطلب به صورت ماهیانه ارسال خواهد نمود.

البته ما در فراز اس ام اس قابلیت اسال پیامک خودکار تبریک تولد را هم به صورت ماژول جداگانه در نظر گرفته ایم و شما می توانید در بخش ارسال خودکار پیامک تبریک تولد برای تبریک خودکار تولد مشتریان، دوستان از این ماژول استفاده نمایید و برای یاداوری اقساط و بدهی مشتریان با مشخص کردن تعداد اقساط مربوطه، از ماژول > امکانات پیشرفته > اقساط استفاده نمایید.

 

نحوه راه اندازی ماژول ارسال خودکار پیامک اقساط

وارد بخش دفترچه تلفن سامانه پیامکی شوید > فیلد مدیریت خصوصیات بیشتر > دو فیلد از نوع تاریخ با عنوان، تاریخ اقساط، تعداد اقساط ایجاد نمایید.

 

ارسال پیامک یاداوری پرداخت بدهی

 

ذخیره تاریخ تولد و تاریخ پرداخت اقساط در سامانه پیامک

 

بعد از ساخت دفترچه تلفن همراه با فیلد تاریخ تولد، تاریخ شروع اولین قسط، تعداد اقساط برای اضافه کردن شماره موبایل و نام مشتری از بخش منو سمت راست > دفترچه تلفن > افزون سریع شماره > نوع سطر پیشرفته (البته می توانید شماره موبایل را همراه با تاریخ اقساط و تعداد اقساط از طریق فایل اکسل در سامانه پیامکی اپلود نمایید)

 

 

بعد از ذخیره شماره موبایل مشتریانتان وارد بخش امکانات پیشرفته سامانه پیامکی > اقساط شوید و متن یاداوری پرداخت بدهی و اقساط، ساعت ارسال پیامک را مشخص کنید؛ همچنین می توانید مشخص کنید این پیامک چند روز قبل از سررسید ارسال شود

در نهایت ماژول اقساط را ذخیره نمایید، تبریک می گوییم کار تمام است و تاریخ یاداوری پرداخت اقساط به صورت خودکار برای مشتریانتان ارسال می شود.

برای حفظ و نگهداری از مشتریانتان؛ ما پیشنهاد می‌کنیم مانند تمام نمایندگان حرفه‌ای بیمه، دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری را نیز تهیه نمایید تا مشتری با وارد کردن شماره موبایل، اسم مشتری در دفترچه تلفن سامانه پیامکی شما ذخیره شود و یک پیامک حاوی اطلاعات تماس شما، پیج اینستاگرام، کانال تلگرام و… برای مشتری ارسال شود و شماره موبایل مشتری نیز در دفترچه تلفن سامانه پیامکی شما ذخیره شود.

اگر در استفاده از ماژل ارسال اس ام اس خودکار برای یاداوری پرداخت بدهی سوالی دارید، می توانید نظر خود را در بخش دیدگاه ارسال نمایید تا کارشناسان فراز اس‌ام‌اس شما را راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست