ارسال کد تایید صوتی

یکی از قابلیت‌های سامانه پیامک فراز اس ام اس ارسال پیام کد تایید به صورت صوتی است. از قابلیت ارسال کد تایید به صورت صوتی معمولا برای تایید شماره تلفن ثابت استفاده می‌شود. بعد از خرید سامانه پیامکی، وب سرویس ارسال پیام صوتی در دسترستان قرار می‌گیرد تا بتوانید از آن برای احراز هویت و تایید شماره ثابت استفاده کنید.
راهنمای استفاده از سرویس ارسال کد صوتی

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

فعال‌سازی کد تایید صوتی برای ارسال کد امنیتی یکبار مصرف

سامانه و  پنل اس ام اس فراز با افزونه تایید حساب کاربری نیکان سازگار است؛ بنابراین می توانید برای احراز هویت تلفن ثابت از این وب سرویس استفاده کنید. توجه داشته باشید که وب سرویس ارسال کد تایید صوتی در پنل شرکتی و تجاری فعال است. بعد از خرید سامانه پیامک به‌منظور فعال‌سازی این وب سرویس باید به بخش پشتیبانی تیکت بزنید.

تبدیل کد متنی به کد صوتی در سرویس OTP

کاربران بعد از خرید پنل اس ام اس و سرویس OTP برای دریافت کد تایید یکبار مصرف صوتی، کد تایید را به‌صورت عدد و از طریق وب سرویس به سامانه پیامک فراز اس ام اس ارسال می‌کنند. سامانه فراز اس ام اس با برخورداری از نرم‌افزار تبدیل متن به صدا، کد تایید متنی را به کد تایید یکبار مصرف صوتی تبدیل می‌کند. سپس با مخاطب تماس گرفته شده و کد تایید به صورت صوتی پخش خواهد شد.

سوالات متداول

01ارسال کد تایید صوتی چه کاربردی دارد؟

ارسال کد تایید به صورت صوتی معمولا برای تایید شماره تلفن ثابت استفاده می‌شود.

02از وب سرویس ارسال پیامک صوتی برای چه کارهایی می‌توان استفاده کرد؟

از وب سرویس ارسال پیام صوتی برای احراز هویت و تایید شماره ثابت می‌توان استفاده کرد.

03کد تایید صوتی چگونه ارسال می‌شود؟

کد تایید به صورت عدد از طریق وب سرویس به سامانه پیامک ارسال می‌شود. سپس سیستم با نرم‌افزار تبدیل متن به صدا، کد تایید صوتی تولید می‌کند. در مرحله بعد با مخاطب تماس گرفته می‌شود و کد تایید به صورت صوتی پخش خواهد شد.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 78584000-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.