ارتباط و حفظ مشتری

راهکارهای پیامکی برای ارتباط موثر با مشتریان

مشتریان سرمایه‌های گران‌بهای کسب‌و‌کارهای مختلف‌اند. برقراری ارتباط پایدار و تعاملی با این مشتریان، یکی از مهم‌ترین راهکارهای افزایش رضایت و وفاداری آن‌هاست. این‌روزها مبحث مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) اهمیت فراوانی در بازاریابی روز دنیا دارد. ترکیب جذاب CRM و پنل‌های پیامکی می‌تواند بهترین استراتژی رشد و افزایش فروش برای کسب‌و‌کارهای مختلف باشد.

بدون ایجاد یک ارتباط صمیمی و دو‌طرفه با مخاطب نمی‌توان فروش خوب و پایداری را تجربه کرد. راهکارها و ایده‌های بسیار متنوعی برای برقراری ارتباط مؤثر با مشتری از طریق سامانه پیامکی وجود دارند. در این صفحه چند مورد از بهترین ایده‌های ارتباط با مشتری و حفظ آن‌ها از طریق پنل پیامکی را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

ارتباط و حفظ مشتری از طریق پنل پیامکی
 • همه
 • اصناف و مغازه ‌داران
 • رستوران، فست فود و کترینگ
 • شرکت‌ها و سازمان‌ها
 • شهرداری و فرمانداری
 • فروشگاه اینترنتی
 • هتل و محل اقامت
 • کسب و کار اینستاگرامی

متاسفانه تطابقی یافت نشد.

از جذب تا وفاداری

چه کارهایی با پیامک می‌توان انجام داد؟

مدیریت ارتباط با مشتریان با پنل‌های پیامکی فراز اس ام اس

امروزه با افزایش رقابت در کسب‌و‌کارهای مختلف، لزوم برقراری ارتباط با مشتریان و مدیریت آن بیش از پیش به چشم می‌آید. یکی از مؤثر‌ترین راه‌ها برای ارتباط با مشتری و ایجاد حس دلگرمی،‌ رضایت و در نهایت افزایش وفاداری آن‌ها، ارسال پیامک‌های هدفمند به مشتریان است. حال، شاید این سؤال برایتان مطرح شود که پیامک هدفمند چیست؟ همه مدیران می‌توانند با پنل پیامکی،‌ آخرین تغییرات، اخبار و رویدادهای کسب‌و‌کار خود را در اختیار مشتریان قرار دهند.

هدف از برقراری ارتباط با مشتریان از طریق اس‌ام‌اس، دیده شدن بیشتر توسط مخاطبان نیست؛ بلکه قصد داریم از این روش برای حفظ مشتریان فعلی و افزایش فروش خود استفاده کنیم.

چگونه از پیامک برای برقراری ارتباط با مشتریان استفاده کنیم؟ ایده‌هایی مؤثر و خلاقانه

تهیه پنل پیامکی روشی بسیار مقرون‌به‌صرفه و مؤثر برای بازاریابی و CRM است. در این بخش چند ایده پیامکی جذاب و مناسب را برای ایجاد ارتباط پایدار با مشتریان در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم:

 •          ارسال پیامک تبریک تولد مشتریان
 •          اطلاع‌رسانی افتتاحیه شعبه‌ جدید یا اخبار روز
 •          اطلاع‌دادن زمان ارسال محصولات
 •         زمان رسیدن کالا یا تحویل محصول به مشتری (چرخه خرید)
 •         ارائه تخفیف‌های جدید به مشتریان قدیمی
 •          پیامک ورود و خوش‌آمدگویی به سایت
 •         اطلاع‌رسانی قرارهای ملاقات مشتریان همیشگی و جدید

در بازار رقابتی امروزی مشتریان سطح بسیار بالاتری از انتظارات را از شرکت‌های مورد علاقه خود دارند. آن‌ها تمایل دارند که در چرخه خرید محصول دیده شده و مورد حمایت کسب‌و‌کار قرار بگیرند. از مرحه ثبت‌نام در سایت تا مرحله تحویل محصول به مشتری، ارسال پیامک هدفمند بهترین ابزار برای برقراری ارتباط با مشتریان است.

شرکت فراز اس ام اس بهترین پنل پیامکی ایران را با قیمت‌های مناسب و رقابتی برای شما عزیزان عرضه می‌کند. برای مشاهده خدمات و قیمت‌ها می‌توانید وارد صفحه قیمت پنل اس ام اس شوید. با خدمات سامانه فراز اس ام اس ارتباطی پایدار و تعاملی با مشتریان خود برقرار کرده و موجبات رضایت و وفاداری آن‌ها را فراهم کنید. برای دریافت مشاوره یا آموزش استفاده از  پنل پیشنهاد می‌کنیم که با کارشناسان ما تماس بگیرید.

01استفاده از پنل پیامکی برای برقراری ارتباط با مشتری برای کدام کسب‌و‌کارها مناسب است؟

امروزه بیشتر کسب‌و‌کارهای موفق جهان از پنل‌های پیامکی برای ارتباط با مشتری و بازاریابی استفاده می‌کنند. در‌واقع فرقی نمی‌کند که شما چه کسب‌و‌کاری دارید. چه مالک یک سایت فروشگاهی باشید و چه مدیر یک شرکت، سازمان یا مغازه؛ پیشنهاد می‌کنیم که از خدمات پنل‌های پیامکی برای حفظ مشتریان خود استفاده کنید.

02استفاده از پنل پیامکی چقدر در فرآیند CRM مؤثر است؟

یکی از ابزارهای اصلی مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)، تهیه پنل‌های پیامکی است. ترکیب جذاب ارسال اس‌ام‌اس‌های شخصی‌سازی‌شده و هدفمند با CRM می‌تواند باعث رونق و شکوفایی هر کسب‌و‌کاری در ایران شود.

03آیا امکان تغییر پلن پیامکی خریداری شده وجود دارد؟

بله، شما هر زمان که بخواهید می‌توانید با پرداخت ما به تفاوت پنل اس ام اس خود را به بسته‌ های بالاتر ارتقاء دهید تا تعرفه ارسال پیامک شما کاهش یابد و امکانات پنل پیامکی شما افزایش یابد. دقت داشته باشید که در صورت ارتقا پنل اس ام اس پیامک‌ های هدیه شما افزایش نمی‌ یابد.