پنل اس ام اس » خرید پنل پیامکی و قیمت خرید پنل اس ام اس

قیمت پنل اس ام اس و تعرفه خرید پنل پیامکی

 

در این صفحه می‌توانید قیمت سامانه پیامک، امکانات پنل پیامک، تعرفه ارسال پیامک و… را ملاحظه نمایید و بر اساس نیاز خود پنل اس ام اس را انتخاب و خریداری نمایید. هرچه پنل پیامک حرفه‌ای‌تر را خریداری کنید امکانات بیشتری در اختیار شما قرار داده می شود و تعرفه ارسال پیامک کمتر خواهد بود. از آنجا که هزینه اشتراک را فقط یک مرتبه پرداخت می‌کنید پیشنهاد می‌شود پکیج‌های حرفه‌ای را خریداری کنید تا امکان بیشتری داشته باشید و تعرفه ارسال پیامک شما کمتر باشد.
اگر برای خرید سامانه پیامکی سوالی در ذهن شما باقی مانده است لطفا با ما تماس بگیرید. 74853-021

پنل اس ام اس – سامانه پیامکی – پنل پیامک
پکیج پایه
% 22
89هزار تومان69 هزار تومان
پکیج اقتصادی
% 16
189هزار تومان159 هزار تومان
پکیج شرکتی
% 24 پرفروش
379هزار تومان289 هزار تومان
پکیج تجاری
% 14 کاملترین
690هزار تومان590 هزار تومان
پنل اس ام اس – سامانه پیامکی – پنل پیامک
پنل پایه
اقتصادی
شرکتی
پکیج تجاری
امکانات اولیه سامانه پیامکی
ارسال پیامک تکی

فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک تکی را در اختیار شما قرار می‌دهد و شما می‌توانید با استفاده از سامانه و اپلیکیشن اندروید حتی به 1 شماره هم پیامک ارسال کنید.

بعضی از سامانه‌های پیامکی حداقل تعداد ارسال انبوه را 10 پیامک قرار داده‌اند اما در سامانه فراز اس ام اس شما هیچ محدودیتی بابت ارسال پیامک نخواهید داشت و می‌توانید بین 1 تا 99999 شماره را در هر بار ارسال کنید.

ارسال پیامک زماندار

با استفاده از ماژول ارسال پیامک زماندار می‌توانید تنظیم کنید که پیامک در آینده در ساعت مشخصی پیامک به صورت خودکار ارسال شود. نیازی نیست که برای ارسال در آینده کامپیوتر شما روشن باشد یا موبایل شما اینترنت داشته باشد. همه درخواست‌ها در سرور ما ذخیره شده و پیامک شما در موعد مقرر ارسال خواهد شد.

ارسال پیامک از فایل اکسل

در صورتی که شماره موبایل گیرندگان را داشته باشید می توانید از طریق فایل اکسل یا TXT شماره موبایل مخاطبان را در سامانه قرار دهید و پیامک خود را به مخاطبین مورد نظرتان ارسال کنید.
شیوه انجام کار بسیار ساده است شماره موبایل‌ها را در ستون a اکسل قرار دهید و دکمه ارسال پیامک را بزنید و منتظر دریافت پیامک بمانید.

ارسال پیامک انبوه

ارسال پیامک انبوه یکی از روش‌های ارزان و کم‌ هزینه برای تبلیغات است. راهکار بسیار مناسب به جای تراکت و… استفاده از ارسال پیامک انبوه است. شما با خرید سامانه پیامکی می توانید به صورت هدفمند بر اساس استان/شهر/منطقه/سن و جنسیت/مشاغل و… پیامک ارسال کنید. هرچقدر بتوانید به افرادی که مخاطب و مشتری شما هستند هدفمندتر پیامک ارسال کنید نتیجه بهتری دریافت می‌کنید.

تعرفه هر پیامک

مبلغی که از پنل کاربری شما بابت ارسال هر پیامک از شما کسر می‌شود. برای ارسال پیامک شما ابتدا پنل کاربری خود را شارژ می‌کنید و سپس به ازای ارسال هرپیامک این تعرفه از پنل شما کسر می‌شود.

کمترین تعرفه ارسال پیامک برای اپراتور 50001 است و بالاترین کیفیت مربوط به اپراتور 1000 می باشد.

196 تومان
152 تومان
139 تومان
128 تومان
تعرفه پیامک خدماتی
152 تومان
139 تومان
128 تومان
ارسال پیامک به لیست سیاه

بلک لیست؛ به شماره‌ موبایل‌هایی گفته می‌شود که با ارسال کد، دریافت پیامک تبلیغاتی را غیر فعال کرده‌اند. در سامانه پیامک فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک اطلاع رسانی و تبلیغاتی به شماره‌های مسدود و بلک لیست وجود دارد.

بر اساس ماهیت پیامک شما که نوع پیامک تبلیغاتی یا اطلاع رسانی است نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی به لیست سیاه متفاوت است. برای ارسال پیامک‌های اطلاع رسانی می‌توانید از خط خدماتی اشتراکی یا خط خدماتی اختصاصی استفاده نمایید و برای ارسال پیامک‌های تبلیغاتی (جهت عبور از لیست سیاه) می‌بایست از خط سیمکارت استفاده شود.

خطوط خدماتی اشتراکی و خطوط سیمکارت اختصاصی به صورت رایگان بعد از خرید پنل پیامکی برای شما فعال خواهد شد تا بتوانید بدون دغدغه پیامتان را به گوش مخاطب برسانید.

ارسال پیامک LBS

ارسال پیامک مکان محور و ارسال پیامک به افرادی که در لحظه در یک منطقه خاص حضور دارند، سرویس ارسال پیامک LBS از طریق همراه اول امکان پذیر است و می توانید به افرادی که در لحظه وارد یک منظقه می‌شوند پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کنید، این سرویس امکان تنظیم شعاع از لوکیشن مورد نظر، فیلتر نمودن شماره‌های خاص و… را دارد.

شما می‌توانید به صورت هدفمند به افرادی که در یک منظقه خاص جغرافیایی هستند پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کنید، این نوع ارسال از طریق پردیس همراه اول انجام شده و هیچگونه گزارش دلیوری ندارد.

هزینه ارسال پیامک LBS هر پیامک 500 تومان است و  حداقل ارسال پیامک LBS برابر 2000 گیرنده است، به تعرفه اعلام شده مبلغ 9% ارزش افزوده نیز اضافه خواهد شد.

خط خدماتی (اشخاص حقیقی و حقوقی)

با خرید سامانه پیامک فراز اس ام اس خطوط خدماتی اشتراکی با شماره‌های رند و کوتاه 3000505 و 5000125475 بدون نیاز به سفته در اختیار شما قرار داده می‌شود تا بتوانید از این خطوط برای ارسال پیامک اطلاع رسانی استفاده کنید.

در نظر داشته باشید که با خطوط خدماتی امکان ارسال پیامک تبلیغاتی وجود ندارد. پیامک‌هایی که از طریق وبسرویس با خطوط خدماتی اشتراکی ارسال می‌شوند با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه به دست مخاطب می‌رسد.

پیامک‌های خدماتی که از داخل سامانه با متن‌های متفاوت ارسال شود بعد از تایید ناظر ارسال خواهند شد.

همچنین خطوط خدماتی  اختصاصی با تعداد ارقام 8 رقم از اپراتور 9000 بدون نیاز به سفته فقط با اینماد یا پروانه کسب یا شرکت حقوقی قابل فعال سازی است. خطوط خدماتی اشتراکی به محض خرید پنل پیامکی فعال است و فعال سازی خطوط خدماتی 9000 بدون سفته بعد از ارسال مدارک حدود 2 ماه زمانبر است.

ارسال پیامک حاوی لینک

شما می‌توانید در متن پیامک آدرس سایت، پیج اینستاگرام، گروه واتساپ یا کانال تلگرام و… را قرار دهید تا زمانی که مخاطب شما پیامک را دریافت می‌کند بتواند روی لینک کلیک کند و این لینک آبی رنگ خواهد بود.

ارسال پیام صوتی

صدای ضبط شده خود را در سامانه پیامک فراز اس ام اس آپلود کنید با مخاطب شما تماس گرفته می‌شود و بعد از پاسخ مخاطب صدا پخش می‌شود. اگر مخاطب به تماس پاسخ ندهد هیچ هزینه‌ای کسر نمی‌شود و قابلیت ارسال پیام صوتی به شماره‌های ثابت نیز وجود دارد.
اگر صدای ضبط شده شما سرزدنده و شاد باشد و مخاطب شما را بشناسد حتما تا پایان پیام صوتی با شما خواهد بود.

تماس صوتی تعاملی

سرویس تماس صوتی تعاملی به این صورت است که شما می توانید پیام صوتی به مخاطبین خودتان ارسال کنید و از انها بخواهید که عدد1 را شماره گیری کنند در این حالت شما لیست افراد علاقمند به پیام صوتی خودتان را دارید و می توانید بعدا با این افراد تماس بگیرید.

 

گزارش دقیق ارسال پیامک

بعد از ارسال پیامک در بخش گزارشات شما می‌توانید گزارشات دقیق پیامک‌های ارسال شده را ملاحظه نمایید.

تعداد دقیق پیامک‌های رسیده به گوشی، پیامک‌های رسیده به مخابرات، پیامک‌های بلک لیست‌، پیامک‌های نرسیده به گوشی و… در این بخش به شما نمایش داده می‌شود.

 

بازگشت هزینه پیامک‌های ناموفق

هزینه پیامک‌های ارسال نشده به گوشی به دلیل بلک لیست بودن (شماره موبایل‌هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را غیرفعال کرده‌اند) به پنل شما عودت داده می‌شود. البته سامانه پیامک فراز اس ام اس قابلیت عبور از لیست سیاه مخابراتی را دارد و می توانید پیامک به شماره‌های مسدود ارسال کنید.

ارسال پیامک به خارج از ایران

ارسال پیامک خارج کشور فقط برای پیامک‌های وبسرویس است و امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به خارج کشور وجود ندارد. سامانه پیامک فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک خارج کشور را برای 142 کشور فراهم کرده است. البته برای استفاده از وب سرویس خارج کشور شما می‌بایست حتما در ایران دفتر حضوری داشته باشید و در سایت خودتان آدرس دفتر ایران نیز نوشته شده باشد.

پیامک هدیه

تعداد پیامک‌هایی که به محض خرید سامانه پیامکی برای شما وجود دارد. این تعداد پیامک برای اپراتور 50001 است و می‌بایست برای استفاده از این تعداد پیامک حتما یک خط اختصاصی رایگان ثبت نمایید.

5,000 تومان
10,000 تومان
30,000 تومان
50,000 تومان
جذب مشتری
ارسال بر اساس مشاغل

برای ارسال پیامک هدفمند بانک شماره موبایل مشاغل به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد.

شما می توانید به بانک مشاغل با 2 تفکیک دسترسی داشته باشید: تفکیک بانک مشاغل کشوری و تفکیک بانک مشاغل استانی

برای استفاده از بانک مشاغل نیاز به پرداخت هزینه اضافه نمی‌باشد و بانک شماره مشاغل در اختیار شما قرار داده می‌شود.

ارسال بر اساس سن و جنسیت

برای ارسال پیامک هدفمند یکی از روش‌های تبلیغاتی ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت است که از ویژگی‌های منحصربفرد و متمایز سامانه پیامک فراز اس ام اس می باشد و اکثر شرکت‌های پنل پیامکی چنین قابلیتی را در اختیار شما قرار نمی‌دهند.
شما می‌توانید سن و جنسیت و منطقه (بر اساس کدپستی) فیلتر کنید و به افرادی که در منطقه مورد نظر شما هستند پیامک ارسال کنید، ملاک مشخص شدن افراد آدرس پستی محل سکونت هنگام خرید سیمکارت می‌باشد.
ارسال پیامک سن و جنسیت برای آموزشگاه‌ها و سالن‌های آرایشی و زیبایی بسیار کاربردی می‌باشد.

ارسال بر اساس نقشه (پیامپ)

برای شهرهای بزرگ قابلیت ارسال پیامک از روی نقشه وجود دارد. به سادگی می‌توانید از نقشه گوگل منطقه مورد نظرتان را انتخاب نموده و به شماره‌های همراه اول یا ایرانسل پیامک انبوه تبلیغاتی خود را ارسال کنید.

ارسال بر اساس محله، منطقه و شهر

برای اینکه بتوانید به صورت هدفمند پیامک ارسال کنید می‌توانید از ارسال محله‌ای استفاده کنید در این حالت اسم محله‌های تهران به شما نمایش داده می‌شود و شما به صورت هدفمند به منطقه مورد نظرتان پیامک ارسال می‌کنید.

برای سایر شهرها می‌توانید از ارسال کدپستی استفاده کنید و به افرادی که در منطقه مورد نظرتان هستند پیامک ارسال کنید.

همچنین امکان ارسال پیامک بر اساس تفکیک استان و شهر نیز در سامانه به صورت رایگان وجود دارد.

ارسال به کد پستی (همراه اول و ایرانسل)

با وارد کردن 4 یا 5 رقم اول کدپستی هر منطقه شما می‌توانید به افرادی که هنگام خرید سیمکارت آدرس پستی منطقه مورد شما را اعلام کرده‌اند پیامک ارسال کنید.

دقت کنید که کدپستی هر منطقه در سراسر کشور منحصر به فرد است بنابراین به هیچ عنوان پیامک به شهر دیگری ارسال نخواهد شد.

با جستجو در اینترنت می‌توانید کدپستی مناطق مختلف دسترسی داشته باشید البته در سامانه پیامک نیز کدپستی مناطق مختلف قرار دارد.

اگر هم خودتان در همان منطقه هستید کافیست فقط 4 رقم اول کدپستی خود را وارد کنید و به افرادی که در منطقه مورد نظرتان هستند پیامک ارسال کنید. در روش ارسال کدپستی حتی می‌توانید جنسیت را نیز تعیین کنید تا پیامک به صورت هدفمند ارسال شود.

ارسال با تفكيک پیش شماره

در صورتی که بخواهید در یک شهر خاص به پیش شماره‌های خاصی پیامک ارسال کنید با انتخاب استان و شهر پیش شماره‌های موبایل آن شهر به شما نمایش داده می‌شود و شما به راحتی به پیش شماره مورد نظرتان پیامک ارسال کنید.

حفظ مشتری، ارتباط و نگهداری مشتری (+)
ساخت دفترچه تلفن
گروه بندی دفترچه تلفن
ارسال پیامک به دفترچه تلفن
ثبت شماره از فایل اکسل
عضویت خودکار در دفترچه تلفن
تبریک تولد به مخاطبین دفترچه
کارت ویزیت الکترونیکی

با استفاده از ماژول کارت ویزیت الکترونیکی می‌توانید تمام اطلاعات فروشگاهتان را در قالب یک کارت ویزیت دیجیتالی به مشتری ارسال کنید.

مثلا اگر همه افراد روزانه از شما درخواست شماره کارت دارند کافی است که تنظیم کنید هرکسی که به شماره اختصاصی شما عدد شماره کارت را فرستاد شماره کارت همان لحظه برایش به صورت خودکار ارسال شود.

می‌توانید لوکیشن، کانال تلگرام، پیج اینستاگرام و… را نیز به صورت کارت ویزیت الکترونیکی برای مشتری ارسال کنید.

یاداوری زماندار (پرداخت اقساط و…)
دریافت پیامک

در صورتی که خط اختصاصی تهیه نمایید می‌توانید با مخاطبین خودتان در ارتباط باشید و علاوه بر ارسال پیامک از مخاطبین پیامک دریافت کنید. پیامک‌های دریافتی در پنل پیامک یا اپلیکیشن اندروید فراز اس ام اس قابل نمایش هستند.

بایت دریافت پیامک نیازی به پرداخت هزینه از سمت شما نیست و فقط مخاطب شما می بایست هزینه پیامک ارسال شده را به همراه اول پرداخت کند. پنل پیامک فراز اس ام اس قابلیت دایورت پیامک را دارد و می‌توانید تنظیم کنید که پیامک‌های دریافتی به موبایل شما یا ایمیل شما ارسال شود.

 

پاسخ خودکار به پیامک دریافتی
امکانات پیشرفته پنل پیامکی (+)
کدخوان و گارانتی چک
دایورت پیامک

با ماژول دایورت پیامک می‎‌توانید پیامک دریافتی و ارسال شده به خط اختصاصی را به شماره موبایل خودتان منتقل نمایید. امکان انتقال پیامک به آدرس ایمیل یا وب سایت شما از طریق وبسرویس get وجود دارد.

دایورت پیامک به ایمیل یا ادرس سایت رایگان است و دایورت پیامک به موبایل دیگر معادل هزینه یک پیامک از شما کسر می‌شود.

ارسال کد هدیه
قرعه کشی پیامکی
نوبت دهی پیامکی

با ماژول نوبت دهی پیامکی به شما کمک می‌کند تا بتوانیم به کارتان نظم ببخشید میتوانید با این ماژل برای مراجعه کنندگان به فروشگاه، مطب، کلینیک و… سیستم نوبت دهی پیامکی را ایجاد کنید.

شروع تایم کاری و زمان پایان تایم کاری و مدت زمان هر ویزیت را در سیستم تنظیم کنید تا به صورت هوشمند برای افرادی که به خط اختصاصی شما کلیدواژه‌ای خاص مانند نوبت را ارسال می کنند زمان حضور اعلام شود.

بعد از اینکه نوبت تکمیل شود به مخاطب اعلام می شود که نوبت امروز تکمیل شده است به همین سادگی و با خرید یک پنل پیامکی به کسب و کارتان نظم ببخشید.

پاسخگوی هوشمند
مسابقه و نظرسنجی پیامکی
ارسال نظیر به نظیر
کارت ویزیت الکترونیکی

با استفاده از ماژول کارت ویزیت الکترونیکی می‌توانید تمام اطلاعات فروشگاهتان را در قالب یک کارت ویزیت دیجیتالی به مشتری ارسال کنید.

مثلا اگر همه افراد روزانه از شما درخواست شماره کارت دارند کافی است که تنظیم کنید هرکسی که به شماره اختصاصی شما عدد شماره کارت را فرستاد شماره کارت همان لحظه برایش به صورت خودکار ارسال شود.

می‌توانید لوکیشن، کانال تلگرام، پیج اینستاگرام و… را نیز به صورت کارت ویزیت الکترونیکی برای مشتری ارسال کنید.

تبریک تولد به مخاطبین دفترچه
ارسال هوشمند کلمات کلیدی

برای اینکه در ابتدای متن پیامک نام و نام خانوادگی دریافت کننده پیامک را بنویسید، نیازی نیست که برای هر مخاطب پیامک مجزا و تکی ارسال کنید.

با ماژول ارسال هوشمند کلمات کلیدی در یک ستون اکسل نام مخاطب و در ستون دیگر شماره موبایل را قرار می دهید و پیامک را ارسال می‌کنید. برای هر مخاطب نام و نام خانوادگی خودش در ابتدای پیامک ارسال می‌شود. حتی می‌توانید چندین متغیر مانند مبلغ بدهی و… هم در متن پیامک قرار دهید و برای هر کسی پیامک اختصاصی ارسال کنید.

پیامک ارسالی شما به صورت زیر است:

{ex_B} میزان بدهی شما {ex_D} ریال است و آخرین مهلت پرداخت در تاریخ {ex_E} می باشد.

ارسال اتوماتيک اخطاريه
یاداوری زماندار (پرداخت اقساط و…)
ارسال پیامک به بلک لیست
خط خدماتی (اشخاص حقیقی و حقوقی)

با خرید سامانه پیامک فراز اس ام اس خطوط خدماتی اشتراکی با شماره‌های رند و کوتاه 3000505 و 5000125475 بدون نیاز به سفته در اختیار شما قرار داده می‌شود تا بتوانید از این خطوط برای ارسال پیامک اطلاع رسانی استفاده کنید.

در نظر داشته باشید که با خطوط خدماتی امکان ارسال پیامک تبلیغاتی وجود ندارد. پیامک‌هایی که از طریق وبسرویس با خطوط خدماتی اشتراکی ارسال می‌شوند با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه به دست مخاطب می‌رسد.

پیامک‌های خدماتی که از داخل سامانه با متن‌های متفاوت ارسال شود بعد از تایید ناظر ارسال خواهند شد.

همچنین خطوط خدماتی  اختصاصی با تعداد ارقام 8 رقم از اپراتور 9000 بدون نیاز به سفته فقط با اینماد یا پروانه کسب یا شرکت حقوقی قابل فعال سازی است. خطوط خدماتی اشتراکی به محض خرید پنل پیامکی فعال است و فعال سازی خطوط خدماتی 9000 بدون سفته بعد از ارسال مدارک حدود 2 ماه زمانبر است.

خط خدماتی اختصاصی

در صورتی که بخواهید پیامک اطلاع رسانی به مخاطبین ارسال کنید و مخاطب نیز بتواند به همان خط پاسخ دهد و پیامک‌های شما از فیلتر بلک لیست و لیست سیاه مخابراتی عبور کند می‌بایست خط خدماتی اختصاصی داشته باشید.

برای فعال نمودن خط خدماتی اختصاصی می‌بایست شرکت حقوقی ثبت شده داشته باشید و 20 میلیون سفته بابت تعهد عدم ارسال پیامک تبلیغاتی با خطوط خدماتی پرداخت کنید تا خط خدماتی اختاصی برای شما فعال شود. برایند فعال سازی خط خدماتی اختصاصی بین 2 تا 6 ماه زمان لازم است تا خط فرایند خدماتی شدن را طی نماید.

البته خطوط 8 رقمی اپراتور 9000 به صورت بسیار سریع و کمتر از 2 ماه بدون نیاز به سفته قابل خدماتی شدن هستند و حتی افراد حقیقی نیز می‌توانند با نماد اعتماد یا پروانه کسب قابل خدماتی شدن هستند.

وب سرویس خدماتی
ارسال پیامک با سیمکارت

ارسال پیامک با سیمکارتی یکی از بهترین روش‌های عبور از لیست سیاه مخابراتی است و شما با استفاده از خطوط سیمکارت که در اختیار شما قرار داده می‌شود می‌توانید پیامک به شماره‌های مسدود ارسال کنید. با خرید سامانه پیامک خطوط سیمکارت اشتراکی از سمت شرکت‌ در اختیار شما قرار داده‌ می‌شود تا پیامک انبوه حتی به شماره‌های مسدود ارسال کنید. محدودیتی از نظر تعداد ارسال روزانه وجود ندارد و هر تعداد که بخواهید می توانید پیامک ارسال کنید.
اگر پروانه کسب یا اینماد داشته بایید می توانید خط سیمکارت اختصاصی نیز دریافت کنید و پیامک خود را با خط سیمکارت اختصاصی انجام دهید.
در انتهای پیامک شما عبارت لغو1 اضافه می شود تا در صورتی که فردی تمایل به دریافت پیامک نداشته باشد در اینده از سمت شما پیامکی دریافت نکند.

ارسال پیامک باشگاه مشتریان
سازگاری کامل وب سرویس و API
دسترسی کامل به وب سرویس
REST API
وب سرویس خدماتی
انتقال پیامک دریافتی به url
وب سرویس اعتبار سنجی
وب سرویس صوتی
وب سرویس پیامک بین الملل

ارسال پیامک خارج کشور فقط برای پیامک‌های وبسرویس است و امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به خارج کشور وجود ندارد. سامانه پیامک فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک خارج کشور را برای 142 کشور فراهم کرده است. البته برای استفاده از وب سرویس خارج کشور شما می‌بایست حتما در ایران دفتر حضوری داشته باشید و در سایت خودتان آدرس دفتر ایران نیز نوشته شده باشد.

وبسرویس ارسال سریع خدماتی

برای ارسال کد5

وب سرویس اعتبارسنجی

تست

افزونه دیجیتس رایگان

افزونه دیجیتس محبوب‌ترین افزونه برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل برای وردپرس است که بعد از خرید پنل پیامک فراز اس ام اس این افزونه به صورت رایگان و فارسی شده در اختیار شما قرار داده می‌شود تا بتوانید بخش ورود و ثبت نام سایتتان اضافه کنید.

افزونه پیامک ووکامرس رایگان

ووکامرس محبوب‌ترین فروشگاه ساز برای وردپرس است با استفاده از افزونه پیامک ووکامرس شما می توانید سایت خود را به سامانه پیامکی خدماتی با قابلیت ارسال پیامک سریع متصل کرده تا هر زمان که سفارشی در سایت شما ثبت می شود به مدیر سایت و مشتری پیامک ارسال شود.

 

تنظیمات و پشتیبانی سامانه پیامکی
آموزش ویدیویی
ایجاد کارمند

پنل پیامک شما قابلیت‌های متفاوتی دارد، شما می‌توانید در شرکت و سازمان خودتان به همکارانتان دسترسی‌های محدودی را ایجاد کنید. مثلا شاید بخواهید به یکی از همکارانتان دسترسی ارسال پیامک را فعال کنید اما دسترسی به سایر بخش‌ها نداشته باشید یا حتی برای شما مهم باشد که پیامک توسط کدام همکار شما ارسال شده باشد که با این قابلیت ایجاد همکار می‌توانید برای همکاران خود دسترسی مدیریت شده‌بدهید. ایجاد کنید تا این اقدامات انجام شود.

5 همکار
نامحدود
شارژ آنلاین سامانه
راهنمای آنلاین سامانه
اپلیکیشن موبایل (اندروید)
پشتیبانی تلفنی، آنلاین و ایمیل
استفاده از پنل در گوشی موبایل
تراکنش های مالی (ریز جزئیات هزینه ها)
خطوط اختصاصی (+)
خط اختصاصی

خطوط اختصاصی قابلیت ارسال و دریافت پیامک دارند. شما با استفاده از حط اختصاصی می‌توانید با مخاطب خود تعامل داشته باشید و پیامک ارسال کنید و از مشتری پیامک دریافت کنید.
دقت کنید که تمامی خطوط اختصاصی به صورت پیش فرض تبلیغاتی هستند و پیامک به شماره‌های مسدود ارسال نمی‌شود.
برای اینکه پیامک به شماره‌های مسدود ارسال شود می‌بایست این خطوط را به خط خدماتی اختصاصی تبدیل نمایید که می‌بایست شرکت حقوقی داشته باشید و 20 میلیون سفته بابت تعهد عدم ارسال پیامک تبلیغاتی به اپراتور تحویل دهید.
البته خطوط اختصاصی اپراتور 9000 در صورت داشتن اینماد یا پروانه کسب برای افراد حقیقی نیز قابلیت فعال شدن به صورت خدماتی هستند و نیازی به سفته نیز ندارند.

1 خط اختصاصی14 رقمی
۲ خط اختصاصی14 رقمی
خط 13 رقمی غیر متناظر 021000
خط 13 رقمی غیر متناظر 021000
خطوط 6 و 8 رقمی ارسال انبوه
خط خدماتی (اشخاص حقیقی و حقوقی)

با خرید سامانه پیامک فراز اس ام اس خطوط خدماتی اشتراکی با شماره‌های رند و کوتاه 3000505 و 5000125475 بدون نیاز به سفته در اختیار شما قرار داده می‌شود تا بتوانید از این خطوط برای ارسال پیامک اطلاع رسانی استفاده کنید.

در نظر داشته باشید که با خطوط خدماتی امکان ارسال پیامک تبلیغاتی وجود ندارد. پیامک‌هایی که از طریق وبسرویس با خطوط خدماتی اشتراکی ارسال می‌شوند با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه به دست مخاطب می‌رسد.

پیامک‌های خدماتی که از داخل سامانه با متن‌های متفاوت ارسال شود بعد از تایید ناظر ارسال خواهند شد.

همچنین خطوط خدماتی  اختصاصی با تعداد ارقام 8 رقم از اپراتور 9000 بدون نیاز به سفته فقط با اینماد یا پروانه کسب یا شرکت حقوقی قابل فعال سازی است. خطوط خدماتی اشتراکی به محض خرید پنل پیامکی فعال است و فعال سازی خطوط خدماتی 9000 بدون سفته بعد از ارسال مدارک حدود 2 ماه زمانبر است.

خط خدماتی اختصاصی

در صورتی که بخواهید پیامک اطلاع رسانی به مخاطبین ارسال کنید و مخاطب نیز بتواند به همان خط پاسخ دهد و پیامک‌های شما از فیلتر بلک لیست و لیست سیاه مخابراتی عبور کند می‌بایست خط خدماتی اختصاصی داشته باشید.

برای فعال نمودن خط خدماتی اختصاصی می‌بایست شرکت حقوقی ثبت شده داشته باشید و 20 میلیون سفته بابت تعهد عدم ارسال پیامک تبلیغاتی با خطوط خدماتی پرداخت کنید تا خط خدماتی اختاصی برای شما فعال شود. برایند فعال سازی خط خدماتی اختصاصی بین 2 تا 6 ماه زمان لازم است تا خط فرایند خدماتی شدن را طی نماید.

البته خطوط 8 رقمی اپراتور 9000 به صورت بسیار سریع و کمتر از 2 ماه بدون نیاز به سفته قابل خدماتی شدن هستند و حتی افراد حقیقی نیز می‌توانند با نماد اعتماد یا پروانه کسب قابل خدماتی شدن هستند.

ارسال پیامک با سیمکارت

ارسال پیامک با سیمکارتی یکی از بهترین روش‌های عبور از لیست سیاه مخابراتی است و شما با استفاده از خطوط سیمکارت که در اختیار شما قرار داده می‌شود می‌توانید پیامک به شماره‌های مسدود ارسال کنید. با خرید سامانه پیامک خطوط سیمکارت اشتراکی از سمت شرکت‌ در اختیار شما قرار داده‌ می‌شود تا پیامک انبوه حتی به شماره‌های مسدود ارسال کنید. محدودیتی از نظر تعداد ارسال روزانه وجود ندارد و هر تعداد که بخواهید می توانید پیامک ارسال کنید.
اگر پروانه کسب یا اینماد داشته بایید می توانید خط سیمکارت اختصاصی نیز دریافت کنید و پیامک خود را با خط سیمکارت اختصاصی انجام دهید.
در انتهای پیامک شما عبارت لغو1 اضافه می شود تا در صورتی که فردی تمایل به دریافت پیامک نداشته باشد در اینده از سمت شما پیامکی دریافت نکند.

خرید خط متناظر تلفن ثابت (021)

با استفاده از خط متناظر تلفن ثابت 021 شما می‌توانید با خط تلفن ثابت خودتان پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کنید. دقت داشته باشید که این خطوط تبلیغاتی بوده و به شماره‌های مسدود پیامک ارسال نمی‌شود. در صورتی که خط تلفن 021 شما در مرکز مخابراتی به صورت حقوقی ثبت شده باشد امکان خدماتی نمودن این خط وجود دارد.

البته برای فعال سازی این خط می‌بایست شرکت حقوقی یا پروانه کسب یا اینماد داشته باشید تا خط 021 متناظر با تلفن ثابت برای شما فعال شود.

در صورتی که خط تلفن به اسم شما نباشد یا پروانه کسب یا اینماد یا شرکت نداشته باشید، می‌توانید خط 021 غیر متناظر به صورت 021000XXXXXXXX داشته باشید. در این حالت فقط با مدارک احراز هویت شما این خط 021 غیر متناظر فعال خواهد شد.

همچنین در صورتی که خطوط تلفن تلسی یا سیپ ترانک یا خط تلفن ابری داشته باشید امکان فعال سازی خط ثابت برای ارسال پیامک وجود دارد.

خط اختصاصی 2000 رایگان
خط دلیوربیس اختصاصی (رایگان)
تعرفه های ارسال پیامک
هزینه دریافت پیامک

در صورتی که خط اختصاصی تهیه نمایید می‌توانید با مخاطبین خودتان در ارتباط باشید و علاوه بر ارسال پیامک از مخاطبین پیامک دریافت کنید. پیامک‌های دریافتی در پنل پیامک یا اپلیکیشن اندروید فراز اس ام اس قابل نمایش هستند.

بایت دریافت پیامک نیازی به پرداخت هزینه از سمت شما نیست و فقط مخاطب شما می بایست هزینه پیامک ارسال شده را به همراه اول پرداخت کند. پنل پیامک فراز اس ام اس قابلیت دایورت پیامک را دارد و می‌توانید تنظیم کنید که پیامک‌های دریافتی به موبایل شما یا ایمیل شما ارسال شود.

 

رایگان
رایگان
رایگان
پیامک هدیه

تعداد پیامک‌هایی که به محض خرید سامانه پیامکی برای شما وجود دارد. این تعداد پیامک برای اپراتور 50001 است و می‌بایست برای استفاده از این تعداد پیامک حتما یک خط اختصاصی رایگان ثبت نمایید.

5,000 تومان
10,000 تومان
30,000 تومان
50,000 تومان
تعرفه هر پیامک

مبلغی که از پنل کاربری شما بابت ارسال هر پیامک از شما کسر می‌شود. برای ارسال پیامک شما ابتدا پنل کاربری خود را شارژ می‌کنید و سپس به ازای ارسال هرپیامک این تعرفه از پنل شما کسر می‌شود.

کمترین تعرفه ارسال پیامک برای اپراتور 50001 است و بالاترین کیفیت مربوط به اپراتور 1000 می باشد.

196 تومان
152 تومان
139 تومان
128 تومان
تعرفه پیامک اپراتور 021
196 تومان
152 تومان
139 تومان
128 تومان
تعرفه اپراتور 3000 و 1000
196 تومان
152 تومان
139 تومان
128 تومان
تعرفه ارسال پیامک اپراتور 2000
196 تومان
152 تومان
139 تومان
128 تومان
تعرفه پیامک اپراتور 50001
196 تومان
152 تومان
139 تومان
128 تومان
تعرفه اپراتور ۹۰۰۰

اپراتور 9000 امکان خدماتی نمودن خط تبلیغاتی به خدماتی را بدون نیاز به سفته فراهم کرده است حتی افراد حقیقی بدون نیاز به ارائه سفته فقط با ارائه پروانه کسب یا اینماد می توانند این خط خدماتی از اپراتور 9000 داشته باشند.

196 تومان
152 تومان
139 تومان
128 تومان
تعرفه پیامک به لیست سیاه (تبلیغاتی)

ارسال پیامک با سیمکارت بهترین روش‌های عبور از لیست سیاه مخابراتی برای ارسال پیامک تبلیغاتی است. شما با استفاده از خطوط سیمکارت که در اختیار شما قرار داده می‌شود می‌توانید پیامک تبلیغاتی به شماره‌های مسدود ارسال کنید. با خرید سامانه پیامک خطوط سیمکارت اشتراکی از سمت شرکت‌ در اختیار شما قرار داده‌ می‌شود تا پیامک انبوه حتی به شماره‌های مسدود ارسال کنید. محدودیتی از نظر تعداد ارسال روزانه وجود ندارد و هر تعداد که بخواهید می‌توانید پیامک ارسال کنید.
اگر پروانه کسب یا اینماد یا شرکت حقوقی داشته باشید می‌توانید خط سیمکارت اختصاصی به صورت رایگان نیز دریافت کنید و پیامک خود را با خط سیمکارت اختصاصی انجام دهید.
در انتهای پیامک شما عبارت لغو1 اضافه می‌شود تا در صورتی که فردی تمایل به دریافت پیامک نداشته باشد در آینده از سمت شما پیامکی دریافت نکند.

تعرفه متغیر
304 تومان
278 تومان
257 تومان
تعرفه پیامک BTS

با استفاده از ماژول ارسال BTS شما می‌توانید به افرادی که در 2هفته اخیر از دکل مخابراتی یک منطقه سرویس گرفته‌اند پیامک ارسال کنید. ارسال از دکل مخابراتی BTS فقط مخصوص اپراتور ایرانسل است و همراه اول چنین قابلیتی را به کلی ندارد. حداقل ارسال در BTS ایرانسل 5000 شماره می‌باشد و در صورتی که در منطقه مورد نظر شما تعداد کمتری شماره وجود داشته باشد هزینه پیامک‌های ارسال نشده عودت داده‌ می‌شود.
دقت داشته باشید که ارسال پیامک BTS و ارسال پیامک زنده و در لحظه به محض وارد شدن مخاطب به یک منطقه خاص متفاوت است. ارسال پیامک زنده مخصوص ارگان‌های دولتی است و نیازمند تجهیزات سخت افزاری است. شرکت هایی که به شما وعده ارسال پیام زنده را می‌دهند مطمئن شوید که این یک شعار تبلیغاتی است و چنین موردی بدون تجهیزات سخت افزاری و مجوز از نهادهای مختلف امکان پذیر نمی باشد.

196 تومان
152 تومان
139 تومان
128 تومان
تعرفه ارسال پیامک LBS

ارسال پیامک مکان محور و ارسال پیامک به افرادی که در لحظه در یک منطقه خاص حضور دارند، سرویس ارسال پیامک LBS از طریق همراه اول امکان پذیر است و می توانید به افرادی که در لحظه وارد یک منظقه می‌شوند پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کنید، این سرویس امکان تنظیم شعاع از لوکیشن مورد نظر، فیلتر نمودن شماره‌های خاص و… را دارد.

شما می‌توانید به صورت هدفمند به افرادی که در یک منظقه خاص جغرافیایی هستند پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کنید، این نوع ارسال از طریق پردیس همراه اول انجام شده و هیچگونه گزارش دلیوری ندارد.

هزینه ارسال پیامک LBS هر پیامک 500 تومان است و  حداقل ارسال پیامک LBS برابر 2000 گیرنده است، به تعرفه اعلام شده مبلغ 9% ارزش افزوده نیز اضافه خواهد شد.

550 تومان
550 تومان
550 تومان
تعرفه پیام صوتی (هر 30 ثانیه)

صدای ضبط شده خود را در سامانه پیامک فراز اس ام اس آپلود کنید با مخاطب شما تماس گرفته می‌شود و بعد از پاسخ مخاطب صدا پخش می‌شود. اگر مخاطب به تماس پاسخ ندهد هیچ هزینه‌ای کسر نمی‌شود و قابلیت ارسال پیام صوتی به شماره‌های ثابت نیز وجود دارد.
اگر صدای ضبط شده شما سرزدنده و شاد باشد و مخاطب شما را بشناسد حتما تا پایان پیام صوتی با شما خواهد بود.

152 تومان
139 تومان
128 تومان
قیمت سامانه پیامک

مبلغ قابل پرداخت بابت اشتراک پنل پیامک و استفاده از خدمات نرم افزار پنل ارسال پیامک از طریق اینترنت و پشتیبانی تیکت و پشتیبانی تلفنی

69 هزار تومان
179 هزار تومان
349 هزار تومان
649 هزار تومان
خرید بهترین پنل پیامک

گارانتی کیفیت سرویس + ضمانت بازگشت وجه

خرید پنل پیامکی با خاطری آسوده! فراز اس‌ام‌اس برای اطمینان شما از کیفیت پنل اس ام اس برای تمامی پنل‌های پیامکی 7 روز گارانتی بازگشت وجه در نظر گرفته است. در صورتی که نارضایتی داشته باشید می‌توانید درخواست عودت وجه داشته باشید بنابراین بدون پذیرش ریسک می‌توانید سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس را همین الان خریداری نمایید.

تعرفه ارسال پیامک 30 دلیل برای انتخاب فراز اس‌ام‌اس

سوالات متداول

01آیا پنل پیامک نیازمند تمدید سالیانه و پرداخت هزینه است؟

خیر، پنل اس ام اس به صورت دائمی و مادام العمر است و شما فقط یک مرتبه هزینه پنل اس ام اس را پرداخت می‌کنید و بعد از فقط می‌بایست برای ارسال پیامک پنل کاربری خود را شارژ نمایید.

 

02تفاوت قیمت پنل اس ام اس (پکیج‌های موجود در سایت) برای چیست؟

تفاوت اصلی پنل‌های پیامک در تعرفه ارسال پیامک و امکانات موجود در هر بسته است که در همین صفحه می‌توانید امکانات موجود در هر بسته را مقایسه نمایید.

اگر قصد دارید به صورت حرفه‌ای پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید یا می‌خواهید به تمام امکانات سامانه پیامک دسترسی داشته باشید و محدودیتی وجود نداشته باشد پنل پیامک تجاری را تهیه نمایید، در غیر این صورت می‌توانید پنل پیامکی شرکتی یا اقتصادی را تهیه نمایید.

پنل پیامک پایه قابلیت ارسال پیامک به شماره‌های مسدود و بلک لیست وجود ندارد بنابراین برای ارسال پیامک از طریق وب‌سرویس این پنل توصیه نمی‌شود.

لازم به ذکر است هزینه پنل پیامک فقط یک مرتبه توسط شما پرداخت می‌شود بنابراین بهتر است پکیج‌های حرفه‌ای را تهیه نمایید.

03امکان ارتقاء سامانه پیامک وجود دارد؟

در هر زمان که بخواهید با پرداخت مابه‌التفاوت امکان ارتقاء پنل پیامک برای شما وجود دارد. دقت داشته باشید بعد از ارتقاء پنل، پیامک هدیه و خطوط اختصاصی مطابق با بسته اولیه در نظر گرفته‌شده و شارژ هدیه یا خطوط اختصاصی رایگان بسته جدید دیگر اضافه نمی‌شود.

اگر قصد شما خرید پنل تجاری است پیشنهاد می‌کنیم در همین ابتدا پنل پیامکی تجاری را تهیه نمایید. ازآنجاکه در سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس تا 7روز گارانتی بازگشت وجه وجود دارد به شما اطمینان می‌دهیم که مشکلی به وجود نمی‌آید.

04آیا به قیمت پنل پیامکی و ارسال پیامک، مالیات بر ارزش‌افزوده اضافه می‌شود؟

بله؛ به مبلغ خرید پنل پیامک یا تعرفه شارژ پیامک 10% مالیات بر ارزش‌افزوده مطابق قانون مالیات ارزش افزوده اضافه می‌شود. در صورت نیاز به فاکتور رسمی داشته باشید بعد از خرید سامانه پیامک از طریق تیکت پشتیبانی به واحد مالی درخواست خود را ثبت نمایید تا فاکتور برای شما ارسال شود.

همچنین از ابتدای سال 1401، طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی و باتوجه به بند الحاقی تبصره 15 لایحه بودجه سال 1401، مبلغ 3 تومان “در زمان ارسال” به مبالغ فوق اضافه می‌گردد و به حساب خزانه دولت واریز می‌شود.

با عنایت به جدول شماره 5 (منابع قانون بودجه) پیوست قانون بودجه سال 1403 کل کشور مبنی بر الزام اپراتورهای ارائه دهنده خدمات مخابراتی به دریافت مبلغ 40 (چهل) ریال (10 ریال افزایش مزبور موضوع بند (ش) ماده 72 قانون جوانی جمعیت) از استفاده کنندگان خدمت پیامک، به اطلاع می رسانیم مبلغ مذکور در سامانه پیاده سازی شده و از 30 ریال به 40 ریال تغییر پیدا کرد.

بنابراین 40 ریال به قیمت اعلام شده باتوجه به قانون بودجه سال 1403 اضافه می شود.

05بعد از خرید پنل اس ام اس، فعالسازی سامانه چقدر زمان میبرد؟

به‌محض خرید سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس، به صورت خودکار نام کاربری و رمز به شماره موبایل شما ارسال خواهد شد و از قسمت “ورود به سیستم” می‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید.

برای استفاده از سامانه پیامکی فراز پیامک اگر شماره موبایل شما و کدملی هنگام ثبت نام مطابقت داشته باشد، احراز هویت از طریق سامانه شاهکار انجام شده و نیازی به ارسال مدارک نیست ولی در صورتی که شماره موبایل و کدملی اعلام شده تطابق نداشته باشد در اولین مرتبه لازم است تا مدارک احراز هویت شامل تصویر کارت ملی و یک شماره 16 رقمی کارت‌بانکی به نام صاحب پنل ارسال نمایید تا قابلیت ارسال پیامک فعال شود. فرایند بررسی و تایید مدارک معمولا کمتر از 15 دقیقه انجام می‌شود و بعد از آن می‌‌توانید برای ارسال پیامک از طریق اینترنت اقدام نمایید.

06آیا برای ارسال پیامک محدودیتی وجود دارد؟ (محدودیت روزانه؟ یا محدودیت در هر بار ارسال؟)

محدودیتی ازنظر تعداد دفعات ارسال پیامک یا محدودیت روزانه برای ارسال پیامک انبوه وجود ندارد، در تمامی پکیج‌های سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس، هر تعداد که بخواهید می‌توانید پیامک ارسال نمایید.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000
مورخ 1403/3/1 تعرفه‌ پیامک از سمت اپراتور افزایش یافته و در سایت آپدیت شده است، در سایر سایت‌ها ممکن است به دلیل ترافیک کم، تعرفه آپدیت نباشد.تضمین کمترین تعرفه پیامک در ایران