پایه

500 پیامک رایگان

49 هزار تومان

ثبت‌نام

اقتصادی

700 پیامک رایگان

89 هزار تومان

ثبت‌نام

شرکتی

1500 پیامک رایگان

179 هزار تومان

ثبت‌نام

تجاری

2500 پیامک رایگان

359 هزار تومان

ثبت‌نام

امکانات اولیه
پایه
اقتصادی
شرکتی
تجاری

ارسال پیامک تکی

متن خود را تایپ و شماره گیرنده را مشخص کنید، سپس کافیست گزینه ارسال را انتخاب نمایید، طی چند ثانیه پیامک شما رسیده است.

ارسال پیامک انبوه

بانک شماره های خود را به صورت دستی، فایل اکسل یا تکست بارگذاری کنید و پس از تایپ متن پیامک و انتخاب گزینه ارسال، پیامک شما به دست مخاطبان رسیده است.

ارسال پیامک با متناظر سیمکارت

برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به شماره موبایل های مسدود مخابراتی از ارسال پیامک انبوه با سیم کارت استفاده می شود و شما از طریق ارسال پیامک انبوه با سیم کارت می توانید به تمامی شماره موبایل ها پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

خط خدماتی اختصاصی

بیش از نیمی از شماره‌ موبایل‌های مشترکین همراه اول و ایرانسل دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند و به این افراد پیامک تبلیغاتی ارسال نمی‌شود، اگر می‌خواهید پیامک‌های وب سرویس مانند کدفعال سازی، یاداوری پرداخت بدهی، تبریک تولد و… را به این شماره‌ها ارسال کنید، در صورتی که مخاطب شما پیامک تبلیغاتی را بسته باشد پیامک به او نمی رسد.

برای اینکه بتوانید پیامک اطلاع رسانی به شماره موبایل های مسدود ارسال کنید (پیامک سفید) می‌بایست از خط خدماتی استفاده کنید، فراز اس‌ام‌اس به‌صورت رایگان و بدون نیاز به سفته و ثبت شرکت حقوقی خط خدماتی در اختیار شما قرار می‌دهد.

ارسال پیامک از فایل اکسل

اگر شماره موبایل مشتریان شما در فایل اکسل قرار دارد به سادگی می توانید به شماره موبایل‌هایی که در فایل اکسل دارید پیامک انبوه ارسال کنید یا این شماره موبایل‌ها را در دفترچه تلفن سامانه پیامک ذخیره کنید تا در زمان لزوم برای مخاطبینتان پیامک گروهی ارسال کنید.

ارسال پیامک صوتی انبوه

صدای دلنشین و گرمتان را با موبایل یا ویس رکوردر ظبط سپس کافیست صوتی را در سامانه پیامک آپلود کنید و مخاطین خود را انتخاب کنید تا با شماره موبایل مخاطبین شما تماس گرفته شود و صدای شما پخش شود، می‌توانید تنظیم کنید در صورت اشغال بودن شماره مجددا با مخاطب شما تماس گرفته شود تا در نهایت صدای شما برای مخاطب پخش شود.

گزارش پیامک های ارسالی

پس از ارسال پیامک به صورت تکی یا انبوه، گزارش پیامک های ارسالی خود را با دریافت
یک فایل اکسل شامل شماره تماس و وضعیت پیامک (ارسال شده، لیست سیاه مخابراتی،رسیدهبه گوشی) خواهید داشت.