ارسال پیامک تبلیغاتی هدفمند

اگر قصد ارسال پیامک انبوه (بیش از 100 هزار پیامک) داشته باشید می توانید بدون خرید سیستم پیام کوتاه نیز پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید. در اینصورت به ازای هربار سفارش هزینه بیشتری نسبت به خرید پنل پیامک و ارسال اس ام اس توسط خودتان خواهید داشت

شیوه‌های ارسال اس ام اس انبوه

ارسال به تفکیک استان و شهر

ارسال پیامک براساس سن و جنسیت

ارسال پیامک بر اساس کدپستی و منطقه

ارسال پیامک از دکل مخابراتی BTS

ارسال پیامک محله‌ای و از روی نقشه Google

ارسال پیامک به فایل اکسل و مخاطبین شما

با ارسال پیامک انبوه فروش را متحول کنید

ارسال پیامک هدفمند مطمئن‌ترین راه برای افزایش سریع فروش است، آیا شما به تراکت یا آگهی در روزنامه‌ها توجه می کنید؟ به نوتفیکیشن های گوشی موبایلتان چطور؟!

سوالات متداول

بعد از واریز وجه و هماهنگی با بخش ارسال پیامک انبوه در زمان مورد نظر شما پیامک انبوه شما ارسال می‌شود و گزارشات ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق تلگرام برای شما در قالب فایل اکسل و ویدیو برای شما ارسال می‌شود.

اگر قصد دارید به صورت مداوم پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید، می‌توانید یک پنل پیامکی از سایت فراز اس‌ام‌اس خریداری کنید و خودتان از طریق پنل اس ام اس پیامک ارسال نمایید. برای مشاهده امکاناتی که با پنل اس ام اس در اختیار شما قرار می‌گیرد مقاله پنل اس ام اس چیست را مطالعه نمایید.

هزینه ارسال پیامک بر اساس تعداد شماره محاسبه می‌شود برای اطلاع از مبلغ ارسال پیامک انبوه و دریافت تعداد شماره موبایل‌هایی که در بانک شماره موبایل فراز اس ام اس وجود دارد با دفتر فراز اس‌ام‌اس تماس بگیرید، تعداد شماره‌ها و هزینه ارسال پیامک انبوه شما محاسبه شده و به شما اطلاع داده می‌شود که می‌توانید هزینه پیامک را به صورت آنلاین (پرداخت آنلاین) یا از طریق شماره کارت زیر واریز نمایید.

5041-7210-2842-4688

به نام سید محمود غفاری

برای قرار دادن لینک کانال تلگرام در متن پیامک تبلیغاتی شما می‌بایست نام کانال در انتهای لینک https://t.me/ قرار دهید به عنوان مثال برای اینکه بتوانید وارد کانال تلگرام فراز اس‌ام‌اس شوید با توجه به اینکه نام کانال ما Farazsms است، لینک کانال ما، برای قرار دادن در متن پیامک تبلیغاتی به صورت https://t.me/farazsms خواهد بود.

در ارسال پیامک به‌شماره‌های که پیامک تبلیغاتی آنها فعال است پیامک تبلیغاتی شما با خطوط اپراتور 5000 بلافاصله بعد از ارسال پیامک به دست مخاطب می‌رسد، چنانچه قصد ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره‌های بلک لیست را داشته باشید و مخاطب پیامک تبلیغاتی را بسته باشد دلیوری پیامک به مخاطب ممکن است کمی زمان‌بر باشد.

اگر در مورد نحوه فعال سازی یا غیر فعال سازی پیامک تبلیغاتی اطلاعاتی ندارید می توانید مقاله نحوه بستن پیامک تبلیغاتی را مطالعه نمایید.

برای ارسال پیامک انبوه به فایل اکسل می‌توانید فایل اکسل را در تلگرام یا از طریق ایمیل برای ما ارسال نمایید تا اقدامات لازم برای ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی انجام شود.

همچنین اگر شما در کنار شماره موبایل مخاطبین اسم مخاطبین را نیز در فایل اکسل داشته باشید، فراز اس ام اس قادر است که برای هر مخاطب، اسم مخاطب را نیز در ابتدای متن پیامک قرار دهید و این کار به کمک ماژول ارسال پیامک با کلمات کلیدی صورت می گیرد.

لازم به ذکر است که هزینه ارسال پیامک با کلمات کلیدی 2 برابر هزینه ارسال پیامک عادی می‌باشد.

 

ارسال اس ام اس انبوه کدپستی به شماره موبایل‌های ایرانسل و شماره موبایل‌های همراه اول از طریق ماژول ارسال پیامک کدپستی صورت می‌گیرد.

در ماژول ارسال پیامک بر اساس کدپستی شما می توانید جنسیت گیرندگان خود را نیز مشخص نمایید. مثلا اگر قصد تبلیغ آرایشگاه و سالن زیبایی را را دارید می توانید به بانوانی که در منطقه شما هستند پیامک ارسال کنید.

در روش ارسال پیامک کد پستی شما می‌بایست همراه با متن پیامک کدپستی منطقه مورد نظر را نیز ارسال نمایید تا پیامک شما به مخاطبینی که در این منطقه هستند ارسال شود.

 

جهت ارسال SMS انبوه (اطلاع رسانی یا تبلیغاتی) می‌بایست تصویر کارت ملی را برای ما ارسال نمایید.

 

جهت ارسال اس ام اس انبوه به مخاطبین گوشی می‌بایست از طریق نرم افزارهای تبدیل‌کننده فایل خروجی مخاطبین را به exel تبدیل نمایید و فایل اکسل را برای ما ارسال نمایید تا پیامک تبلیغاتی شما فرستاده شود.

ما در وبلاگ فراز اس ام اس در مورد شیوه‌های بهینه سازی متن تبلیغات پیامکی مقالات زیادی تولید کرده‌ایم که پیشنهاد می‌کینم این مقالات راهنمای بازاریابی پیامکی را مطالعه نمایید، بر اساس کسب و کار ساعت مناسب ارسال پیامک تبلیغاتی، شماره ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی، متن برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی و… متفاوت است، برای بعضی کسب و کارها فرستادن پیامک تبلیغاتی در انتهای هفته نتیجه بهتری خواهد داشت و برای بعضی از کسب‌و کارها فرستادن پیامک تبلیغاتی در ساعات و ایام اداری نتیجه بهتری دارد حتی بر اساس قیمت محصول ارسال اس ام اس تبلیغاتی به شماره همراه اول یا ایرانسل می‌تواند نتیجه کاملا متفاوتی داشته باشد.

پیشنهاد می‌کنیم وبلاگ ما را دنبال کنید، با کارشناسان ما برای بهینه سازی متن پیامک تبلیغاتی تماس بگیرید تا بتوانید از بودجه تبلیغات پیامکی بهترین نتیجه را داشته باشید.