پنل اس ام اس » ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

با توجه به منطقه، سن، جنسیت، شغل و موارد دیگر شما می‌توانید پیامک‌های تبلیغاتی آماده کرده و به‌صورت انبوه بدون نیاز به خرید دستگاه ارسال پیامک برای تعدادی زیای از مخاطبین ارسال کنید.

برای شروع کافی است یک پنل اس ام اس تبلیغاتی تهیه کرده تا بتوانید در هر ساعت از شبانه روز برای مخاطب پیامک ارسال کنید اما اگر به دلیل محدودیت وقت و مشغله کاری فرصت انجام این کار را ندارید، می‌توانید بدون خرید سامانه ارسال پیامک، انجام این امر را به شرکت فراز اس‌ام‌اس محول نمایید تا با دقت بالا و سریع‌ترین زمان ممکن پیامک تبلیغاتی شما ارسال شود.

در نظر داشته باشید که شما نمی‌توانید با سیمکارت شخصی خود پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کنید زیرا باتوجه به قوانین کشور سیمکارت شما مسدود می‌شود و می بایست از پنل پیامک تبلیغاتی برای انجام این کار استفاده نمایید.
همین الان تماس بگیرید: 78584000-021 و 74853-021

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

هزینه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

تعرفه ارسال پیامک تبلیغاتی به بلک لیست و ارسال پیامک سفید در جدول زیر قابل مشاهده است، بر اساس نیاز خود نوع ارسال پیامک را انتخاب کنید.
01 تعداد ارسال پیامک انبوه

از 10000 الی 30,000 پیامک

02 تعداد ارسال پیامک انبوه

از 30,000 الی 60,000 پیامک

03 تعداد ارسال پیامک انبوه

از 60,000 الی 100,000 پیامک

04 تعداد ارسال پیامک انبوه

100,000 پیامک و بیشتر

01 تعداد ارسال پیامک انبوه

از 10000 الی 30,000 پیامک

02 تعداد ارسال پیامک انبوه

از 30,000 الی 60,000 پیامک

03 تعداد ارسال پیامک انبوه

از 60,000 الی 100,000 پیامک

04 تعداد ارسال پیامک انبوه

100,000 پیامک و بیشتر

توضیحات تکمیلی ارسال پیامک انبوه

  • گزارش‌های ارسال اس‌ام‌اس توسط پنل پیامک انبوه، به صورت فایل اکسل و ویدیو برای شما ارسال می‌شود.
  • منظور از انبوه، ارسال بیش از 10 هزار پیامک است، برای تعداد کمتر تعرفه ارسال پیامک متفاوت است.
  • تعرفه‌های اعلام‌شده، برای ارسال یک عدد پیامک (۷۰ کاراکتر برای پیامک فارسی) است. در صورت طولانی بودن پیامک ارسالی تعرفه در تعداد پیامک ضرب خواهد شد.
  • ۹% مالیات به هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی (تمامی قیمت‌های اعلام‌شده) افزوده می‌شود.

روش‌های (پربازده) ارسال پیامک تبلیغاتی هدفمند

پیامک تبلیغاتی یکی از روش‌های پربازده ارسال پیامک تبلیغاتی است؛ پیامک تبلیغاتی نسبت به سایر روش‌های تبلیغاتی ارزان است. اگر متن پیامک تبلیغاتی مناسبی را بنویسید بازخورد بالایی از تبلیغات پیامکی دریافت می‌کنید.
پیشنهاد می‌کنیم دستگاه ثبت شماره موبایل خریداری کنید و شماره موبایل مشتریان خودتان را جمع آوری کرده و به مخاطبین هدف پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. (خرید دستگاه ثبت شماره موبایل)

ارسال پیامک مکان محور (LBS)

می‌توانید به صورت زنده به افرادی که وارد یک مختصات جغرافیایی می‌شوند پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. مثلا دعوت برای بازدید از غرفه نمایشگاه

ارسال پیامک افراد در محدوده (BTS)

در این نوع ارسال پیامک تبلیغاتی می‌توانید به افرادی که در 14 روز گذشته در یک منطقه بوده‌اند پیامک بفرسیتد. (مخصوص اپراتور ایرانسل)

ارسال پیامک به اکسل مخاطبین شما (Excel)

پیشنهادما: شماره موبایل مشتریانتان را جمع آوری کنید و به آنها پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. مخاطبین مدنظر را در قالب فایل اکسل یا تکست به همراه متن پیامک برای ما ارسال کنید.

ارسال پیامک محله‌ای و از روی نقشه Google

اگر کسب‌وکار شما در یک محله یا منطقه خاص فعال است، این روش بیشترین بازدهی را برای شما به همراه خواهد داشت. (اپراتور ایرانسل+همراه اول)

ارسال به تفکیک استان و شهر

اگر خدمات شما به یک محدود جغرافیایی (شهر، استان یا حتی محله) مرتبط است می‌توانید پیام خود را به افرادی که در آن محدوده هستند ارسال کنید.

ارسال پیامک انبوه بر اساس کد پستی و منطقه

استفاده از کد پستی روش دیگری برای هدف‌گذاری تبلیغات و ارسال پیامک انبوه است. در این روش حتی می‌توان ساکنان یک کوچه را هدف قرار داد.

ارسال اس ام اس انبوه بر اساس مشاغل و اصناف

اگر پیامک شما مرتبط با مشاغل و اصناف خاص است، با ما تماس بگیرید تا از بانک شماره موبایل مشاغل مطمئن شوید. مخاطب شما شغل و پیشه مشخصی دارد؟ امکان ارسال پیامک به فعالین و متخصصین یک کسب‌وکار یا صنف خاص را برای شما فراهم کرده‌ایم.

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

اگر قصد ارسال پیامک به منطقه‌ و شهر خاصی را دارید و جنسیت مخاطب برای شما مهم است، از این روش استفاده نمایید. محصول یا سرویس شما برای بانوان 25 تا 35 سال طراحی شده؟ پیامک‌های تبلیغاتی را براساس جنسیت و سن مخاطبین ارسال کنید.

ارسال پیامک هوشمند

اگر نام و شماره موبایل مخاطبین را داشته باشید می‌توانید در متن پیامک نام مخاطب را درج کنید، این کار باعث می‌شود مخاطب به پیامک تبلیغاتی شما بیشتر توجه کند. (امکان ارسال از طریق Excel)

سوالات متداول

01بعد از واریز وجه چه مدت طول می‌کشد تا پیامک ارسال شود؟

پس از واریز وجه و هماهنگی با بخش ارسال پیامک انبوه شرکت فراز اس ام اس، در زمان مورد نظر شما پیامک انبوه ارسال می‌شود و گزارش‌های ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق تلگرام در قالب فایل اکسل و ویدیو برای شما ارسال خواهد شد.

02هزینه ارسال پیامک انبوه ایرانسل و همراه اول چطور محاسبه می‌شود؟

هزینه ارسال اس ام اس، بر اساس تعداد گیرندگان و تعداد صفحات پیامک شما محاسبه می‌شود.

برای اطلاع از مبلغ ارسال اس ام اس انبوه و تعداد شماره موبایل‌های فعال موجود در بانک شماره موبایل با شرکت فراز اس‌ام‌اس تماس بگیرید. بعد از مشخص شدن تعداد گیرندگان و صفحات پیام، هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی شما محاسبه‌شده و به شما اطلاع داده می‌شود که می‌توانید هزینه را به صورت آنلاین (پرداخت آنلاین) یا از طریق شماره کارت زیر واریز کنید.

 

03برای ارسال پیامک تبلیغاتی به فایل اکسل، چگونه فایل را برای فراز اس ام اس ارسال کنم؟

برای ارسال پیامک انبوه به فایل اکسل می‌توانید فایل اکسل را در تلگرام یا از طریق ایمیل برای ما ارسال نمایید تا اقدامات لازم انجام شود.

04هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی با کلمه کلیدی مدنظر چقدر است؟

هزینه ارسال پیامک با کلمات کلیدی 2 برابر هزینه ارسال پیامک عادی است. اگر شماره موبایل و نام مخاطبین را داشته باشید، فراز اس‌ ام ‌اس قادر است که در هر پیامک، اسم مخاطب را در ابتدای متن پیامک قرار دهد و این کار به کمک ماژول ارسال پیامک با کلمات کلیدی صورت می‌گیرد.

05امکان ارسال لینک در متن پیامک تبلیغاتی وجود دارد؟

بله. این قابلیت بدون نیاز به دستگاه ارسال پیامک انبوه، در فراز اس ام اس فراهم شده است. برای قرار دادن لینک کانال تلگرام در متن پیامک تبلیغاتی، باید نام کانال را در انتهای لینک https://t.me/ قرار دهید. به‌عنوان‌مثال برای اینکه بتوانید وارد کانال تلگرام فراز اس‌ام‌اس شوید با توجه به اینکه نام کانال ما Farazsms است، لینک کانال ما، برای قرار دادن در متن پیامک تبلیغاتی به صورت https://t.me/farazsms خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای ارسال پیامک لینکدار را مطالعه نمایید.

06آیا می‌توان از سیم‌کارت شخصی برای ارسال پیامک انبوه استفاده کرد؟

درصورتی‌که با سیم‌کارت شخصیتان بیش از 200 پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، سیم‌کارتتان مسدود خواهد شد. راه‌حل این مشکل استفاده از نرم ‌افزار ارسال پیامک انبوه است. نرم افزار ارسال پیامک اندروید، روی گوشی‌های هوشمند نصب می‌شود و می‌توانید ارسال پیامک انبوه را برای جامعه هدف خود انجام دهید.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000
مورخ 1403/3/1 تعرفه‌ پیامک از سمت اپراتور افزایش یافته و در سایت آپدیت شده است، در سایر سایت‌ها ممکن است به دلیل ترافیک کم، تعرفه آپدیت نباشد.تضمین کمترین تعرفه پیامک در ایران