ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

 در این صفحه تعرفه ارسال پیامک انبوه، روش‌های مختلف ارسال پیامک تبلیغاتی، راهکارهای افزایش جذابیت متن پیامک انبوه و راهکارهای جایگزین ارسال پیامک انبوه را بررسی می‌کنیم.

اگر قصد ارسال پیامک انبوه (ارسال SMS به تعداد زیادی شماره یا ارسال پیامک تبلیغاتی به بانک شماره موبایل) را داشته باشید می‌توانید به دو صورت زیر برای ارسال پیامک انبوه اقدام نمایید.

  • خرید سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس (بهترین سامانه پیامک)
  • ارسال پیامک انبوه توسط فراز اس‌ام‌اس (ارسال تخصصی و تضمینی پیامک انبوه)
 

با خرید سامانه پیامک، مدیریت سامانه پیامکی به عهده شما است، در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید متن پیامک تبلیغاتی را بنویسید، شماره موبایل‌ مخاطبینتان را انتخاب کنید و پیامکتان را ارسال کنید.

برای ارسال پیامک انبوه توسط فراز اس‌ام‌اس می بایست متن پیامکی را برای ما ارسال نمایید، مخاطبین را مشخص کنید و ما پیامک شما را ارسال می‌کنیم و گزارشات ارسال انبوه پیامک برای شما ارسال می‌شود.

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی راز ماندگاری و افزایش فروش است

شیوه‌های ارسال اس ام اس انبوه​

ارسال به تفکیک استان و شهر

در این روش اس ام اس انبوه شما در کمترین زمان ممکن به شماره موبایل های دائمی یا اعتباری شهر مورد نظر شما ارسال می شود.

ارسال پیامک براساس سن و جنسیت

اگر قصد ارسال پیامک به منطقه‌ و شهرخاصی را دارید و جنسیت مخاطب برای شما مهم است، از این روش استفاده نمایید.

ارسال پیامک بر اساس کدپستی و منطقه

با ارائه 4 الی 5 رقم کدپستی، ارسال پیامک شما هدفمندتر خواهد بود و به دست کسانی خواهد رسید که مورد نظر شما هستند.

ارسال پیامک بر اساس مشاغل و اصناف

اگر پیامک های شما مرتبط با مشاغل و اصناف خاص است، با ما تماس بگیرید تا از بانک شماره موبایل مشاغل مطمئن شوید.

ارسال پیامک محله‌ای و از روی نقشه Google

اگر کسب و کار شما در یک محله یا منطقه خاص فعال است، مطمئنا این روش بیشترین بازدهی را برای شما به همراه خواهد داشت.

ارسال پیامک به فایل اکسل و مخاطبین شما

کافی است لیست خود را در قالب فایل اکسل یا تکست به همراه متن پیامک ارسال نمایید.

با ارسال پیامک انبوه فروش را متحول کنید

ارسال پیامک انبوه و هدفمند مطمئن‌ترین راه برای افزایش سریع فروش است، آیا شما به تراکت یا آگهی در روزنامه‌ها توجه می‌کنید؟ به نوتفیکیشن‌های گوشی موبایلتان چطور؟!

همین الان با ما تماس بگیرید و سفارش ارسال پیامک انبوه را ثبت نمایید.

021-28423712

هزینه ارسال اس ام اس انبوه​

در صورتی که بخواهید ارسال پیامک انبوه توسط فراز اس‌ام‌اس انجام شود؛ تعرفه ارسال هر پیامک به تعداد گیرندگان شما بستگی دارد و هزینه ارسال اس ام اس انبوه با تعداد گیرندگان شما رابطه معکوس دارد، هرچه تعداد مخاطبین شما برای ارسال پیامک انبوه بیشتر باشد هزینه ارسال هر پیامک کمتر می‌شود و هرچه تعداد مخاطبین شما برای ارسال پیامک تبلیغاتی کمتر باشد، هزینه ارسال هر اس ام اس بیشتر خواهد بود.

در صورتی که خودتان پنل پیامکی تهیه نمایید، هر چه پنل پیامک حرفه‌ای تری را خریداری کنید هزینه ارسال هر اس ام اس برای شما کمتر خواهد بود.

راهنمای کامل بازاریابی پیامکی

ما مقاله‌های زیادی در رابطه با بازاریابی پیامکی و ارسال پیامک تبلیغاتی در وبلاگمان منتشر کرده‌ایم، اگر قصد دارید به صورت مداوم پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال نمایید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله آموزش بازاریابی پیامکی را مطالعه نمایید.

اگر در مورد نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی سوالی در ذهن شما باقی مانده است مقاله چگونه پیامک انبوه بفرستم را مطالعه کنید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم برای اینکه از بازاریابی پیامکی بهترین نتیجه را دریافت کنید، در دوره صوتی و رایگان آموزش بازاریابی پیامکی برای ارسال پیامک تبلیغاتی شرکت کنید.

نمایندگی ما در شهر شما

[suncode_ir_iranmap_pro map_id=”1″ width=”700″ height=”700″]

10,000+

مشترک راضی و فعال

500+

ایجاد شغل غیرمستقیم

5+

سال فعالیت (و تجربه)

ارسال پیام صوتی انبوه

به روش‌های جدیدتری برای تبلیغات نیاز دارید؟ ارسال پیام صوتی را امتحان کنید

ارسال پیام صوتی، شیوه جدید تبلیغاتی است که شما صدای خود را ضبط نموده و در سامانه پیامک قرار می‌دهید، نرم افزار با مخاطبین شما تماس گرفته و صدای شما را پخش می‌کند. برای ضبط صدا می توانید از سرویس ضبط صدا برای پیام صوتی ما استفاده کنید

همین الان با ما تماس بگیرید و سفارش ارسال پیام صوتی انبوه را ثبت نمایید. 021-28423712

سوالات متداول

بعد از واریز وجه و هماهنگی با بخش ارسال پیامک انبوه در زمان مورد نظر شما پیامک انبوه شما ارسال می‌شود و گزارشات ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق تلگرام در قالب فایل اکسل و ویدیو برای شما ارسال می‌شود.

اگر قصد دارید به صورت مداوم پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید، می‌توانید یک پنل پیامکی از سایت فراز اس‌ام‌اس خریداری کنید و خودتان از طریق پنل اس ام اس پیامک ارسال نمایید. برای مشاهده امکاناتی که با پنل اس ام اس در اختیار شما قرار می‌گیرد مقاله پنل اس ام اس چیست را مطالعه نمایید.

هزینه ارسال پیامک بر اساس تعداد شماره محاسبه می‌شود برای اطلاع از مبلغ ارسال پیامک انبوه و دریافت تعداد شماره موبایل‌هایی که در بانک شماره موبایل فراز اس ام اس وجود دارد با دفتر فراز اس‌ام‌اس تماس بگیرید، تعداد شماره‌ها و هزینه ارسال پیامک انبوه شما محاسبه شده و به شما اطلاع داده می‌شود که می‌توانید هزینه پیامک را به صورت آنلاین (پرداخت آنلاین) یا از طریق شماره کارت زیر واریز نمایید.

5041-7210-2842-4688

به نام سید محمود غفاری

برای قرار دادن لینک کانال تلگرام در متن پیامک تبلیغاتی شما می‌بایست نام کانال را در انتهای لینک https://t.me/ قرار دهید به عنوان مثال برای اینکه بتوانید وارد کانال تلگرام فراز اس‌ام‌اس شوید با توجه به اینکه نام کانال ما Farazsms است، لینک کانال ما، برای قرار دادن در متن پیامک تبلیغاتی به صورت https://t.me/farazsms خواهد بود.

در ارسال پیامک به‌شماره‌های که پیامک تبلیغاتی آنها فعال است پیامک تبلیغاتی شما با خطوط اپراتور 5000 بلافاصله بعد از ارسال پیامک به دست مخاطب می‌رسد، چنانچه قصد ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره‌های بلک لیست را داشته باشید و مخاطب پیامک تبلیغاتی را بسته باشد دلیوری پیامک به مخاطب ممکن است کمی زمان‌بر باشد.

اگر در مورد نحوه فعال سازی یا غیر فعال سازی پیامک تبلیغاتی اطلاعاتی ندارید می توانید مقاله نحوه بستن پیامک تبلیغاتی را مطالعه نمایید.

برای ارسال پیامک انبوه به فایل اکسل می‌توانید فایل اکسل را در تلگرام یا از طریق ایمیل برای ما ارسال نمایید تا اقدامات لازم برای ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی انجام شود.

همچنین اگر شما در کنار شماره موبایل مخاطبین اسم مخاطبین را نیز در فایل اکسل داشته باشید، فراز اس ام اس قادر است که برای هر مخاطب، اسم مخاطب را نیز در ابتدای متن پیامک قرار دهید و این کار به کمک ماژول ارسال پیامک با کلمات کلیدی صورت می گیرد.

لازم به ذکر است که هزینه ارسال پیامک با کلمات کلیدی 2 برابر هزینه ارسال پیامک عادی می‌باشد.

 

ارسال اس ام اس انبوه کدپستی به شماره موبایل‌های ایرانسل و شماره موبایل‌های همراه اول از طریق ماژول ارسال پیامک کدپستی صورت می‌گیرد.

در ماژول ارسال پیامک بر اساس کدپستی شما می توانید جنسیت گیرندگان خود را نیز مشخص نمایید. مثلا اگر قصد تبلیغ آرایشگاه و سالن زیبایی را را دارید می توانید به بانوانی که در منطقه شما هستند پیامک ارسال کنید.

در روش ارسال پیامک کد پستی شما می‌بایست همراه با متن پیامک کدپستی منطقه مورد نظر را نیز ارسال نمایید تا پیامک شما به مخاطبینی که در این منطقه هستند ارسال شود.

 

جهت ارسال SMS انبوه (اطلاع رسانی یا تبلیغاتی) می‌بایست تصویر کارت ملی را برای ما ارسال نمایید.

 

جهت ارسال اس ام اس انبوه به مخاطبین گوشی می‌بایست از طریق نرم افزارهای تبدیل‌کننده فایل خروجی مخاطبین را به exel تبدیل نمایید و فایل اکسل را برای ما ارسال نمایید تا پیامک تبلیغاتی شما فرستاده شود.

ما در وبلاگ فراز اس ام اس در مورد شیوه‌های بهینه سازی متن تبلیغات پیامکی مقالات زیادی تولید کرده‌ایم که پیشنهاد می‌کنیم این مقالات راهنمای بازاریابی پیامکی را مطالعه نمایید. بر اساس کسب و کار ساعت مناسب ارسال پیامک تبلیغاتی، شماره ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی، متن برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی و… متفاوت است، برای بعضی کسب و کارها فرستادن پیامک تبلیغاتی در انتهای هفته نتیجه بهتری خواهد داشت و برای بعضی از کسب‌و کارها فرستادن پیامک تبلیغاتی در ساعات و ایام اداری نتیجه بهتری دارد حتی بر اساس قیمت محصول ارسال اس ام اس تبلیغاتی به شماره همراه اول یا ایرانسل می‌تواند نتیجه کاملا متفاوتی داشته باشد.

پیشنهاد می‌کنیم وبلاگ ما را دنبال کنید، با کارشناسان ما برای بهینه سازی متن پیامک تبلیغاتی تماس بگیرید تا بتوانید از بودجه تبلیغات پیامکی بهترین نتیجه را داشته باشید.