پنل اس ام اس » راهکارهای پیامکی

راهکارهای پیامکی

ایده های خلاقانه و کاربردی با استفاده از پیامک

آیا می‌دانستید ۹۸٪ پیامک‌های تبلیغاتی توسط مخاطبان دیده می‌شوند؟ به همین دلیل است که امروزه فروشگاه‌های اینترنتی، اصناف و مغازه‌داران، شرکت‌ها و سازمان‌ها و حتی کسب‌و‌کارهای کوچک اینستاگرامی نیز از سامانه‌های پیامکی استفاده می‌کنند. در‌واقع فرقی نمی‌کند شما چه کسب‌و‌کاری دارید و در چه حوزه‌ای فعالیت می‌کنید؛ در هر صورت، روش‌ها و راهکارهای جذاب مختلفی وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها برای جذب مشتریان جدید، ایجاد باشگاه مشتریان و افزایش رضایت کاربران خود استفاده کنید. مجموعه فراز اس ام اس در این صفحه این ایده‌های خلاقانه را برای انواع کسب‌و‌کارها معرفی می‌کند.

از جذب تا وفاداری

چه کارهایی با پیامک می‌توان انجام داد؟

اتوماسیون و یکپارچگی

ارتباط پیامکی با نرم‌افزارها و ابزارهای شما

فراز اس ام اس

ارائه دهنده راهکارهای جامع پیامکی

شرکت معتبر فراز اس ام اس با سال‌ها تجربه فعالیت در زمینه بازاریابی پیامکی، بهترین سامانه‌های پیام‌کوتاه را برای مشتریان خود فراهم کرده است. این شرکت سال‌های سال است که یار و یاور کسب‌و‌کارهای کوچک و بزرگ، استارت‌آپ‌ها، سازمان‌های دولتی و حتی افراد حقیقی در حوزه بازاریابی و تبلیغات است. با وجود امکانات بسیار بالای پنل فراز اس ام اس، تعرفه‌ها و قیمت‌های این شرکت در مقایسه با بسیاری از رقبا مناسب‌تر هستند.

شما می‌توانید با توجه به نیازتان، انواع پنل‌های اس‌ام‌اس موجود در این سایت را تهیه کنید تا سایت فروشگاهی یا خدماتی شما به این ابزار قدرتمند برای تبلیغات و جذب مشتری مجهز شود. همچنین، تیم‌ فنی و برنامه‌نویسی حرفه‌ای فراز این توانایی را دارد که امکاناتی اختصاصی و جذاب برای کسب‌و‌کارتان فراهم کند. ما از صفر تا صد بازاریابی پیامکی با شما خواهیم بود. هر زمان به مشاوره احتیاج داشتید، کافی است با شماره تلفن ۰۲۱۷۴۸۵۳ تماس بگیرید تا کارشناسان فراز اس ام اس شما را راهنمایی کنند.

کسب درآمد اینترنتی با سیستم همکاری در فروش 04:44
خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000
مورخ 1403/3/1 تعرفه‌ پیامک از سمت اپراتور افزایش یافته و در سایت آپدیت شده است، در سایر سایت‌ها ممکن است به دلیل ترافیک کم، تعرفه آپدیت نباشد.تضمین کمترین تعرفه پیامک در ایران