ایجاد صندوق انتقادات و پیشنهادات پیامکی

شرکت‌ها، استارتاپ‌ها یا هر سازمانی باید برای اینکه از سطح کیفیت و خدمات خود مطلع شود از مخاطبان خود نظر‌سنجی کنند. ایجاد صندوق شکایات و پیشنهادات باعث می‌شود که حتی در صورت ناراضی بودن کاربران، با برند و شرکت مورد‌نظر تعامل برقرار کنند. عصر حاضر عصر گفتگو است و برند و سازمانی موفق است که تعامل بیشتری با مخاطب خود داشته باشد.
  • سامانه پیامکی مورد نیاز پکیج پایه
  • نوع خط خط اختصاصی
ایجاد صندوق انتقادات و پیشنهادات پیامکی

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

با کمک پیشرفت تکنولوژی، راه‌های ارتباط با مشتری به شکل چشمگیری آسان‌تر شده است. ارتباط با مشتری از سوی کسب‌و‌کار‌های مختلف به رشد بیشتر سازمان و ایجاد حس رضایت مشتریان کمک می‌کند. یکی از ساده‌ترین روش‌های ایجاد ارتباط، فعال‌سازی صندوق انتقادات و پیشنهادات از طریق سامانه پیامکی است.

مزایای صندوق انتقادات و پیشنهادات پیامکی برای سازمان‌ها

شکایات و انتقادات کاربران اگر به درستی شنیده و تحلیل شود، شرکت و سازمان را به سمت اصلاحات مثبتی پیش خواهد برد. با کمک انتقادات ضعف‌های محصول یا سازمان را شناسایی کرده و با رفع آن مخاطب را به مشتری وفادار تبدیل خواهیم کرد.

جمع‌آوری این نظرات و انتقادات یکی از دغدغه‌های بزرگ کسب‌و‌کارها است. پنل پیامکی بهترین انتخاب برای ایجاد صندوق انتقادات و پیشنهادات پیامکی خواهد بود. از طریق این صندوق ارسال پیشنهادات و انتقادات برای مشتریان نیز آسان می‌شود و همین آسانی آن‌ها را تشویق به ارائه نظرات خواهد کرد.

ویژگی پنل پیامکی برای ایجاد صندوق انتقادات و پیشنهادات پیامکی

یکی از بهترین راهکار‌هایی که برند‌ها با استفاده از آن با کاربرانشان امکان تعامل و گفتگو دارند پنل پیامکی است. با خرید سامانه پیامکی امکانات گسترده‌ای را در اختیار خواهید داشت. به کمک این پنل می‌توانید از شیوه‌های مختلفی نظرات کاربران خود را در خصوص خدمات و محصولاتتان دریافت کنید. برای مثال با ویژگی ارسال پیامک منطقه ای می‌توانید از ویژگی تبلیغات پیامکی پنل‌های اس ام اس نیز بهره‌مند شوید.

نکات راه‌اندازی صندوق انتقادات و پیشنهادات از طریق پنل پیامکی

ممکن است هر برند و سازمانی در ارتباط با مشتریان ده‌ها نوع پیام دریافت کند. همچنین پیدا کردن نظرات کاربران از میان همه پیامک‌های ارسالی کاری سخت و طاقت‌فرسا است. به‌همین‌دلیل باید برای سامانه انتقادات و پیشنهادات یک خط اختصاصی تهیه کرد.

علاوه‌بر این پیشنهاد می‌کنیم که به هیچ ‌عنوان از ارسال پیامک ناشناس به مخاطبان خود استفاده کنید. ارسال پیامک ناشناس همانند چاقوی دولبه عمل می‌کند و ممکن است در مخاطبان شما احساس ناامنی ایجاد کند. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که حتماً برای سامانه انتقادات و پیشنهادات از شماره اختصاصی معتبری استفاده کنید.

خط اختصاصی در پنل پیامکی؛ بهترین انتخاب برای دریافت پیشنهادات مشتریان

خط اختصاصی در پنل پیامکی برای دریافت پیشنهاد مشتریان

برای دریافت انتقادات و پیشنهادات از مخاطبین خود از قبل باید روش ارسال را به آن‌ها اطلاع‌رسانی کنید. در واقع مشتریان باید پیشنهادات خود را به خط اختصاصی پیامکی شما ارسال کنند تا رسیدگی به همه نظرات برای‌تان آسان‌تر شود. ارسال پیامک تشکر برای ثبت نظر باعث اطمینان مشتری از دریافت پیام او توسط شما و ایجاد حس خوب خواهد شد.

روش فعال سازی صندوق انتقادات و پیشنهادات در پنل پیامکی

به‌منظور استفاده از بخش انتقادات و پیشنهادات پیامکی ابتدا باید یک خط اختصاصی خریداری کنید؛ بعد از خرید خط اختصاصی در محیط پنل پیامکی از منو سمت راست> امکانات پیشرفته> صندوق انتقادات و پیشنهادات> «جدید» را انتخاب کنید. سپس مراحل زیر را انجام دهید:

  1. در قسمت «عنوان» یک عبارت به دلخواه قرار دهید.
  2. در قسمت «دریافت از» یک خط اختصاصی (خطی که قابلیت دریافت دارد) را از کادر باز شده انتخاب کنید.
  3. در قسمت «ارسال از» شماره خطی که می‌خواهید پاسخ پیش فرضتان از طریق آن ارسال شود را انتخاب کنید؛ پیشنهاد ما استفاده از خط خدماتی 3000505 است تا پیامک به شماره‌های مسدود و بلک لیست نیز ارسال شود.
  4. در قسمت «کلمات کلیدی» کلمه کلیدی مورد‌نظر خود را کنار هم در یک سطر وارد کنید. (کلمه کلیدی انتخابی می‌تواند شامل عدد نیز باشد.)
  5. همه انتقادات و پیشنهادات ارسالی، به شماره‌ای که در قسمت “شماره مدیر بخش” وارد می‌کنید نیز ارسال خواهد شد. مدیر بخش می‌تواند با قرار دادن شماره خود از همه پیام‌های دریافتی مطلع شود.
  6. در قسمت «متن پاسخ» می‌توانید پیام پیش‌فرض خود را وارد کنید. این پیام برای مخاطبینی که انتقادات و پیشنهاداتشان را دریافت کرده‌اید، به‌صورت خودکار ارسال خواهد شد. (توجه کنید که در صورت خالی بودن این قسمت هیچ پیامی در پاسخ برای مخاطبینتان ارسال نمی‌شود.)
  7. در انتها وضعیت «فعال» را انتخاب کنید و دکمه ثبت را بزنید.

تبریک می‌گوییم! فعال‌سازی صندوق انتقادات و پیشنهادات شما تکمیل شد. شما می‌توانید در هر زمانی که نیاز دارید، هر یک از تنظیمات ایجاد شده را نیز از همین طریق انجام دهید.

نحوه ارسال پیامک پیشنهادات و انتقادات از سوی کاربران

بعد از این‌که سامانه انتقادات و پیشنهادات را با روش بالا فعال کردید، باید نحوه ارسال پیامک را به کاربران خود اطلاع دهید. برای ارسال پیامک پیشنهادات، کاربران با نوشتن کلید‌واژه (مانند انتقادات و پیشنهادات) در ابتدای متن خود، می‌توانند نظراتشان را برای شما ارسال کنند. مثال زیر برای درک بهتر چگونگی ارسال پیامک پیشنهادات و انتقادات آورده شده است:

«انتقادات و پیشنهادات_ کیفیت خدمات‌رسانی شما در بخش ارسال محصول به هیچ‌عنوان مورد رضایت اینجانب نیست».

در ادامه شما می‌توانید انتقادات و پیشنهادات را در یک فضای مشخص در پنل پیامکی‌تان مشاهده کنید. در نهایت اگر قصد دارید پنل پیامکی جدیدی بسازید.

نحوه ارسال پیامک پیشنهادات و انتقادات

سامانه پیامکی فراز اس ام اس؛ ایجاد صندوق انتقادات و پیشنهادات به روشی نوین

بازخورد‌هایی که مشتریان به برند و سازمانمان دارند، در نهایت به سودمان خواهد بود. با بررسی نظرات و پیشنهادات مشتریان به‌راحتی می‌توانیم در مسیر رشد و ترقی قدم برداشته و همزمان باعث ایجاد حس دلگرمی نیز شویم.

سامانه پیامکی فراز اس ام اس بهترین پنل پیامکی ایران است که با استفاده از آن به امکانات گسترده و قابلیت سفارشی‌سازی همسو با کسب‌و‌کار خود دسترسی خواهید داشت. چنانچه برای ایجاد سامانه شکایات، انتقادات و پیشنهادات به پنل اس ام اس نیاز دارید با کارشناسان فروش فراز اس ام اس به شماره 74853-021 تماس بگیرید. کارشناسان پشتیبانی فراز اس ام اس آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.

سوالات متداول

01آیا برای ایجاد صندوق انتقادات و پیشنهادات نیاز به خط اختصاصی است؟

پیشنهاد می‌شود برای رسیدگی آسان‌تر و سریع‌تر به پیامک‌های ارسالی مشتریان خود، از خط اختصاصی استفاده کنید.

02صندوق انتقادات و پیشنهادات برای کدام کسب‌و‌کار‌ها لازم است؟

صندوق انتقادات و پیشنهادات تقریبا برای همه کسب‌و‌کار‌ها مفید خواهد بود. از جمله رستوران‌ها، فروشگاه‌های برند، استارتاپ‌ها، کتاب‌فروشی‌ها.

03نحوه ارسال پیشنهادات و انتقادات از سوی مشتریان به پنل پیامکی چگونه انجام می‌شود؟

کلیه مراحل ارسال پیامک پیشنهادات در همین صفحه از فراز اس ام اس توضیح داده شده است. شما می‌توانید برای آموزش ارسال پیامک، یک نمونه آموزشی برای آن‌ها ارسال کنید.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 78584000-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.