پنل اس ام اس » آموزش کار با پنل اس ام اس » ارسال پیامک بدون شماره امکان پذیر است؟

ارسال پیامک بدون شماره امکان پذیر است؟

ارسال پیامک ناشناس با روش‌های مختلف
آموزش کار با پنل اس ام اس ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

حتما تا به حال بارها پیامک‌های بدون شماره را دیده‌اید. پیامک‌هایی که اغلب برای اطلاع رسانی از سوی نهادها و شرکت‌های مختلف به دست شما می‌رسند و بیشتر جنبه یک سویه دارند. این پیامک‌های ناشناس یکی از معمول‌ترین شیوه اطلاع رسانی به ویژه در سازمان‌های مهم هستند. اما علاوه‌بر نهادها، گاهی افراد حقیقی و حقوقی مختلف نیز از روش ارسال پیامک ناشناس برای اطلاع رسانی‌هایی به مخاطبان خود استفاده می‌کنند. برای ارسال پیامک مخفی مانند دیگر روش‌های پیامکی، راه‌هایی وجود دارد. اگر در برنامه اجرایی خود ناچار به ارسال اس ام اس ناشناس هستید، این مطلب را از دست ندهید. در این مطلب همه نکات مهم درباره ارسال پیامک بدون شماره را به شما خواهیم گفت.

ارسال پیامک ناشناس چه کاربردی دارد؟

استفاده از امکان ارسال پیامک ناشناس یا پیامک بدون شماره، می‌تواند مانند یک شمشیر دو لبه باشد. این روش ارسال اس ام اس ممکن است برای همه جنبه‌های موردنظر شما کاربرد چندانی نداشته باشد. برای مثال اگر پیامک شما تبلیغاتی و برای به دست آوردن اعتماد کاربران به آن‌ها ارسال می‌شود، باید از یک سامانه پیامکی معتبر و با هویت پیام خود را ارسال کنید. چراکه ارسال اس ام اس بدون شماره ممکن است حس ناامنی را در مشتریان بالقوه شما ایجاد کند. با این وجود چه زمانی می‌توان پیامک ناشناس ارسال کرد؟

اطلاع رسانی به مشتریان با پیامک بدون شماره و با نام برند شرکت

در بسیاری از شرکت‌ها پاسخگویی به مشتریان و اطلاع رسانی به آن‌ها، توسط چندین خط ثابت انجام می‌شود. در حقیقت تیم فروش ممکن است خطوط ارتباطی متفاوتی داشته باشند. به همین دلیل مشتریان از تعدد شماره‌های شرکت شما دچار سردرگمی خواهند شد.

ارسال پیامک ناشناس یکی از راه حل‌های این مشکل است. در حقیقت با حذف شماره و تنها ذکر نام برند، می‌توانید اطلاع رسانی‌های مهم شرکت را به مشتریان خود انجام دهید. با این روش هم یک کانال ارتباطی واحد به نظر می‌رسید و هم برای واحد فروش مشکلات کمتری ایجاد می‌شود.

البته یکی دیگر از راه حل‌های مناسب برای رفع این مشکل، ارسال پیامک انبوه به مشتریان با استفاده از یک پنل اس ام اس واحد است. در این صورت هم شماره مطمئن و قابل اعتمادی دارید و هم هویت برند خود را حفظ خواهید کرد.

کاربرد sms بدون اسم برای برندها

ارسال اس ام اس ناشناس برای اطلاع رسانی در دستگاه‌های دولتی

بسیاری از نهادهای دولتی برای یک اطلاع رسانی خاص به طیفی وسیع از ارسال پیامک بدون شماره استفاده می‌کنند. چراکه برای این اطلاع رسانی‌های ساده، نیازی به یک شماره خاص نیست و با کمک یک پنل می‌توان به تعداد زیادی از افراد یک پیام واحد و کاربردی را ارسال کرد. استفاده از این روش علاوه بر جلب اعتماد بیشتر مخاطبان، به حفظ جایگاه دستگاه های دولتی کمک می کند. برای ارسال پیامک ناشناس با نام دستگاه دولتی کافی است تا با مشاوران ما تماس حاصل کنید.

چگونه پیامک ناشناس بفرستیم؟

ارسال پیامک ناشناس می‌تواند در بعضی از موقعیت‌ها یکی از راه‌های منتخب شما برای اطلاع رسانی باشد. این شیوه از ارسال اس ام اس می‌تواند از طریق روش‌های متفاوتی انجام گیرد. در ادامه با بعضی از این روش‌ها آشنا شوید.

سایت‌های ارسال پیامک ناشناس؛ ارسال اس ام اس از طریق اینترنت بدون هویت با نام برند

با توجه به اینکه ارسال اس ام اس مخفی در سراسر دنیا به یک کانال ارتباطی پرطرفدار برای بعضی از اطلاع رسانی‌های یک طرفه تبدیل شده، سایت‌هایی با هدف حذف شماره ایجاد شده‌اند. تنها کافی است با جستجو در اینترنت به دنیایی از این بسترهای ارسال دسترسی پیدا کنید. این سایت‌ها قابلیت‌های متفاوتی دارند و می‌توان با توجه به شرایط، یکی از آن‌ها را برای ارسال پیام ناشناس حتی به صورت دسته جمعی نیز انتخاب کرد.

اگر برای ارسال اس ام اس بدون شماره دلیل محکمی ندارید و تنها به دلیل کمبود خطوط شرکتی مایل به انجام این کار هستید، پیشنهاد می‌کنیم با دریافت نمایندگی پنل پیامک این مشکل را رفع کنید. چراکه پنل پیامک هم به اعتبار برند شما اضافه می‌کند و هم دردسرهای برقراری ارتباط با سایت‌های خارجی ارسال پیامک ناشناس را نخواهید داشت.

بهترین شیوه فرستادن اس ام اس بدون شماره

 

ارسال پیامک مخفی و ناشناس با تغییر تنظیمات گوشی؛ ساده‌ترین راه برای ارسال sms بدون شماره

اگر قصد دارید تنها برای یک بار و برای افراد محدودی پیامک ناشناس ارسال کنید، نیازی به سایت‌های متفاوت ندارید. گاهی با تغییر در تنظیمات تلفن همراه، می‌توانید یک اس ام اس را بدون اسم به مقصد موردنظر خود برسانید.

برای اینکه به صورت مخفی به یک شماره sms ارسال کنید، باید قابلیت Email gateway در تلفن همراه شما و همچنین در دستگاه شخص گیرنده وجود داشته باشد. بنابراین حتی اگر گوشی شما در دسته تلفن همراه‌هایی است که این ویژگی را در امکانات خود دارند، باید از وجود این قابلیت در گوشی شخص گیرنده نیز مطمئن باشید.

سپس برای فعال کردن اس ام اس ناشناس، به تنظیمات پیامک بروید و در قسمت Email gateway شماره فرد مورد نظر را به لیست اضافه کنید. هنگام ارسال پیام باید در قسمت ورود ایمیل، نشانی ایمیل موردنظر خود را وارد کنید. در این صورت فرد مخاطب هنگام دریافت اس ام اس شما به جای شماره، ایمیل وارد شده توسط شما را خواهید دید.

تغییر تنظیمات گوشی برای ارسال اس ام اس مخفی

آیا ارسال sms مخفی برای شرکت‌های تبلیغاتی کاربرد دارد؟

برای ارسال پیامک به صورت ناشناس توسط برند خود، باید دلایل محکم و قابل دفاعی داشته باشید. چراکه اغلب این پیام‌های ناشناس برای اطلاع رسانی‌های یک سویه صورت می‌گیرد. در حالی که شما با ارسال پیام، به دنبال برقراری ارتباط با مخاطب و جلب اعتماد او هستید. بنابراین باید تنها در موارد خاص از این روش استفاده کنید.

برای مثال بسیاری از برندها، از ارسال اس ام اس برای تکمیل اطلاعات کاربران خود استفاده می‌کنند. در این شرایط بهتر است به جای راه‌های غیرمعمول مانند ارسال اس ام اس ناشناس، از خطوط خدماتی استفاده کنید. ارسال کد فعالسازی و وریفای شماره موبایل از مهم‌ترین موضوعات اس ام اس‌های ارسالی به مخاطبان است که به خطوطی با هویت قابل اعتماد نیاز دارد. بنابراین با اس ام اس ناشناس، ممکن است مشتریان خود را از دست بدهید.

ارسال پیامک بدون مشخص شدن شماره

خرید پنل پیامک با شماره فوق‌العاده؛ راه‌های قابل اعتماد را امتحان کنید

همانطور که گفتیم این روزها با کمک تکنولوژی، اپلیکیشن‌ها و سایت‌های متفاوتی امکان ارسال پیامک بدون هویت را ایجاد کرده‌اند. اما این روش برای شرکت‌ها و برندهایی که قصد گسترش دامنه مخاطبان خود را دارند، روشی بیهوده است و توصیه نمی‌شود. به جای آن می‌توانید با خرید سامانه پیامکی رند با یک هزینه به صرفه، ارتباط موثرتری با مشتریان خود داشته باشید.

ما در فراز اس ام اس با ایجاد بهترین بسته‌های خدماتی پیامکی در کنار شما هستیم تا به بزرگ‌تر شدن دایره مخاطبان شما کمک کنیم. با خرید پنل اس ام اس با قیمت‌های به صرفه و خدمات منحصر به فرد، می‌توانید تا مدت‌ها ارتباط خود را با مخاطبانتان به درستی حفظ کنید و هویت برند خود را تثبیت کنید. برای اطلاع از شرایط پنل‌های پیامکی می‌توانید گشتی در سایت فراز اس ام اس بزنید یا با شماره ۷۱۳۳۳۰۳۶-۰۲۱ تماس بگیرید. همکاران ما در بخش پشتیبانی و فروش، آماده گپ زدن با شما هستند.

3.7/5 - (4 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

  • توحیدمحمدی
    21 آگوست 2022 پاسخ دهید

    باسلام لطفابابت ساخت پیامک ناشناس کمکم کنین

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
مشاهده امکانات
021-74853