پنل اس ام اس » آموزش کار با پنل اس ام اس » ارسال پیامک بدون شماره امکان پذیر است؟

ارسال پیامک بدون شماره امکان پذیر است؟

ارسال پیامک ناشناس با روش‌های مختلف
آموزش کار با پنل اس ام اس ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

احتمالا شما هم حداقل یک بار پیامک بدون شماره دریافت کرده‌اید. این پیامک‌های اغلب جنبه اطلاع‌رسانی دارند و توسط نهادها و سازمان‌های مختلف برایتان ارسال می‌شوند و یک پیامک یک طرفه به‌حساب می‌آیند. ارسال پیامک بدون شماره یکی از معمول‌ترین شیوه‌های اطلاع‌رسانی به‌ویژه در سازمان‌ها است؛ اما گاهی افراد حقیقی و حقوقی مختلف نیز از روش ارسال پیامک ناشناس برای اطلاع‌رسانی‌ به مخاطبان خود استفاده می‌کنند. برای ارسال پیامک مخفی یا ناشناس مانند دیگر روش‌های پیامکی، راه‌های مختلفی وجود دارد. اگر برای ارسال پیامک در سازمانتان تمایل دارید از ارسال اس ام اس ناشناس استفاده کنید این مقاله برای شما نوشته شده است. برای آشنایی با مزایا و نحوه ارسال پیامک بدون شماره مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

بررسی کاربرد ارسال پیامک بدون شماره

به‌طورکلی بهترین راه برای ارسال پیامک‌های تبلیغاتی و اعتمادسازی در مشتریان استفاده از سامانه پیامک انبوه و ارسال پیام با یک شماره مشخص است؛ اما در بعضی موارد مانند ارسال پیامک اطلاع‌رسانی توسط تیم فروش برای مشتریان، استفاده از خطوط مختلف باعث سردرگمی می‌شود. در این موارد ارسال اس ام اس بدون افتادن شماره یکی از راه‌های منتخب برای اطلاع رسانی است.

 همچنین سازمان‌های بزرگ و ارگان‌های امنیتی با ارسال پیام بدون شماره از طریق پنل پیامکی یا وب سرویس از اطلاعات شخصیشان محافظت می‌کنند. در ادامه با انواع کاربرد ارسال پیامک بدون شماره برای دستگاه‌های دولتی و شرکت‌ها آشنا می‌شویم.

کاربرد ارسال اس ام اس ناشناس در دستگاه‌های دولتی؛ ارسال انبوه و افزایش اعتماد‌سازی

بسیاری از نهادهای دولتی برای اطلاع‌رسانی یک موضوع خاص به مخاطبان از ارسال پیام ناشناس بهره می‌برند. معمولا برای اطلاع‌رسانی همگانی و ارسال پیامک انبوه به همه افراد جامعه نیازی به استفاده از یک شماره خاص نیست. به‌این‌ترتیب به کمک یک پنل اس ام اس ارزان و استفاده از خدمات ارسال پیامک بدون شماره می‌توان در زمانی کوتاه، با صرف هزینه پایین برای جمعیت انبوهی از مخاطبان یک پیام واحد را ارسال کرد. همچنین با استفاده از خدمات ارسال پیامک بدون شماره این امکان را دارید که پیام‌هایتان را با نام سازمان و دستگاه دولتی ارسال کنید. این موضوع نقش بسزایی در ایجاد اعتماد‌سازی و بالا رفتن نرخ مطالعه پیام دارد.

کاربرد اطلاع‌رسانی به مشتریان با پیامک بدون شماره در شرکت‌ها؛ امکان ارسال پیامک با نام برند

در بسیاری از شرکت‌ها پاسخگویی به مشتریان و اطلاع رسانی به آن‌ها، توسط چندین خط ثابت انجام می‌شود. در حقیقت تیم فروش ممکن است خطوط ارتباطی متفاوتی داشته باشند. به همین دلیل مشتریان از تعدد شماره‌های شرکت شما دچار سردرگمی خواهند شد. ارسال پیامک ناشناس یکی از روش‌های حل‌ این مشکل است. در حقیقت با حذف شماره و فقط با ذکر نام برند، می‌توانید اطلاع‌رسانی‌های مهم شرکت به مشتریان را انجام دهید. با این روش هم یک کانال ارتباطی واحد به نظر می‌رسید و هم برای واحد فروش مشکلات کمتری ایجاد می‌شود.

البته یکی دیگر از راه‌حل‌های مناسب برای رفع این مشکل، ارسال پیامک انبوه به مشتریان با استفاده از یک پنل اس ام اس واحد است. در این صورت هم شماره مطمئن و قابل اعتمادی دارید، هم قادر به حفظ هویت برندتان هستید. برای دسترسی سریع‌تر به شماره مشتریان پیشنهاد می‌کنیم از دستگاه سیو شماره مشتری استفاده کنید.

کاربرد sms بدون اسم برای برندها

نحوه ارسال پیامک بدون شماره؛ ارسال از طریق اینترنت تا امکان استفاده از موبایل شخصی

برای ارسال پیامک بدون شماره یا ناشناس برای اطلاع‌رسانی موضوعات مختلف توسط سازمان‌ها، ارسال پیامک‌های مناسبتی مانند پیام آرزوی موفقیت در انتخابات مجلس و پیام‌های تبلیغاتی شرکت‌ها روش‌های مختلفی وجود دارد. ارسال پیامک از طریق اینترنت بدون افتادن شماره،‌ ارسال sms ناشناس از طریق سایت‌هایی مانند Afreesms، SendAnonymousSMS و Seasms و استفاده از موبایل شخصی روش‌های مختلفی هستند که برای ارسال پیام ناشناس و بدون شماره می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. در ادامه با نحوه ارسال پیامک بدون شماره توسط هر‌یک از این روش‌ها آشنا می‌شویم.

سایت‌های ارسال پیامک ناشناس؛ ارسال اس ام اس از طریق اینترنت بدون شماره با نام برند

با‌توجه‌به اینکه ارسال اس ام اس مخفی در سراسر دنیا به یک کانال ارتباطی پرطرفدار برای بعضی از اطلاع‌رسانی‌های یک طرفه محسوب می‌شوند، سایت‌هایی با هدف حذف شماره ایجاد شده‌اند. با جستجو در اینترنت به سایت‌های متنوعی برای ارسال پیامک مخفی با حذف شماره تلفن دسترسی خواهید داشت. البته سایت‌های  Afreesms، SendAnonymousSMS و Seasms معروف‌ترین و معتبرترین سایت‌های برای انجام این کار هستند. این سایت‌ها قابلیت‌های متفاوتی دارند. با‌توجه‌به شرایط و نیازهایتان می‌توانید یکی از این سایت‌ها را برای اطلاع‌رسانی موضوعات خاص یا تبریک مناسب‌های مختلف مانند تبریک روز مادر انتخاب کنید.

اگر برای ارسال اس ام اس بدون شماره دلیل به‌خصوصی ندارید و فقط به دلیل کمبود خطوط شرکتی مایل به انجام این کار هستید، پیشنهاد می‌کنیم با خرید پنل پیامک این مشکل را رفع کنید. چراکه پنل پیامک هم به اعتبار برندتان اضافه می‌کند؛ هم دردسرهای برقراری ارتباط با سایت‌های خارجی ارسال پیامک ناشناس را نخواهید داشت.

بهترین شیوه فرستادن اس ام اس بدون شماره

ارسال پیامک مخفی و ناشناس با تغییر تنظیمات گوشی؛ ساده‌ترین راه برای ارسال sms بدون شماره

اگر قصد دارید فقط برای یک بار و برای افراد محدودی پیامک ناشناس ارسال کنید، نیازی به مراجعه به سایت‌های برای انجام این کار نخواهید داشت. با چند تغییر کوچک در تنظیمات تلفن همراه می‌توانید پیامک بدون شماره برای مخاطبان مورد‌نظرتان ارسال کنید. برای اینکه به صورت مخفی به یک شماره sms ارسال کنید، باید قابلیت Email gateway در تلفن همراه شما و همچنین در دستگاه شخص گیرنده وجود داشته باشد؛ بنابراین اگر گوشی شما این ویژگی را دارد، باید از وجود این قابلیت در گوشی شخص گیرنده نیز مطمئن شوید.

سپس برای فعال کردن اس ام اس ناشناس، به تنظیمات پیامک بروید و در قسمت Email gateway شماره فرد مورد‌نظر را به لیست اضافه کنید. هنگام ارسال پیام باید در قسمت ورود ایمیل، نشانی ایمیل خود را وارد کنید. به‌این‌ترتیب فرد مخاطب هنگام دریافت اس ام اس شما به جای شماره، ایمیل وارد شده توسط شما را خواهید دید.

تغییر تنظیمات گوشی برای ارسال اس ام اس مخفی

ارسال پیامک بدون شماره توسط شرکت‌های تبلیغاتی؛ آری یا نه!

شرکت‌های تبلیغاتی و برندها برای ارسال پیامک به‌صورت ناشناس، باید دلایل محکم و قابل دفاعی داشته باشند. فراموش نکنید که اغلب این پیام‌های ناشناس برای اطلاع رسانی‌های یک‌طرفه مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ اما شما با ارسال پیام، به دنبال برقراری ارتباط با مخاطب و جلب اعتماد او هستید؛ بنابراین باید فقط در موارد خاص از این روش استفاده کنید.

برای مثال بسیاری از برندها، از ارسال اس ام اس برای تکمیل اطلاعات کاربران خود استفاده می‌کنند. در این شرایط بهتر است به جای راه‌های غیر‌معمول مانند ارسال اس ام اس ناشناس، خطوط خدماتی را انتخاب کنید. ارسال کد فعالسازی و وریفای شماره موبایل از مهم‌ترین موضوعات اس ام اس‌های ارسالی به مخاطبان است که به خطوطی با هویت قابل اعتماد نیاز دارد؛ در نتیجه با اس ام اس ناشناس، ممکن است مشتریان خود را از دست بدهید.

ارسال پیامک بدون مشخص شدن شماره

خرید پنل پیامک با شماره اختصاصی؛ راه‌های قابل اعتماد را امتحان کنید

این روزها با کمک تکنولوژی، امکان ارسال پیامک بدون شماره از طریق سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف قابل انجام است. این روش برای شرکت‌ها و برندهایی که قصد گسترش دامنه مخاطبانشان را دارند، روش مناسب و توصیه‌شده‌ای نیست. به جای این روش‌های غیرمعمول می‌توانید با صرف هزینه کم و خرید یک سامانه پیامکی رند ارتباط موثرتری با مشتریانتان داشته باشید.

ما در فراز اس ام اس با ایجاد بهترین بسته‌های خدماتی پیامکی در کنار شما هستیم تا به بزرگ‌تر شدن دایره مخاطبانتان کمک کنیم. با خرید پنل اس ام اس با قیمت‌های به‌صرفه و خدمات منحصر‌به‌فرد می‌توانید تا مدت‌ها ارتباط خود با مخاطبانتان را به خوبی حفظ و به تثبیت هویت برندتان کمک کنید. برای اطلاع از شرایط خرید و امکانات پنل‌های پیامکی می‌توانید با کارشناسان فراز اس ام اس در تماس باشید.

3.5/5 - (6 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

  • توحیدمحمدی
    21 آگوست 2022 پاسخ دهید

    باسلام لطفابابت ساخت پیامک ناشناس کمکم کنین

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

راهنمای
سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس با قابلبت ارسال پیامک از طریق اینترنت به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می‌دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک
30 روز گارانتی بازگشت وجه (بدون ریسک)
close-link
مورخ 1403/3/1 تعرفه‌ پیامک از سمت اپراتور افزایش یافته و در سایت آپدیت شده است، در سایر سایت‌ها ممکن است به دلیل ترافیک کم، تعرفه آپدیت نباشد.تضمین کمترین تعرفه پیامک در ایران