پنل اس ام اس » سوالات متداول در خصوص سامانه پیامک

سوالات متداول در خصوص سامانه پیامک

01میخواهم به لیست سیاه پیامک بفرستم.

برای ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی بسته به اینکه متن پیامک شما چیست و چه هدفی از ارسال پیامک به لیست سیاه دارید روش ارسال پیامک به لیست سیاه متفاوت است.

در صورتی که هدف شما ارسال پیامک اطلاع رسانی است یا قصد دارید در سایت و اپلیکیشن خود پیامک را ارسال کنید می توانید از خطوط خدماتی 3000505 یا 5000125475 استفاده نمایید. (به صورت رایگان در پنل اقتصادی و بالاتر فعال است.)

در صورتی که بخواهید پیامک به لیست سیاه ارسال کنید و هدف شما تبلیغات است می بایست از طریق تیکت پشتیبانی متن و تعداد گیرندگان را اعلام نمایید تا خط مناسب برای شما فعال شود. (به صورت رایگان فعال می شود.)

در صورتی که مشتریان خاص خودتان را دارید و میخواهید فقط به مشتریان خودتان پیامک ارسال کنید و می خواهید پیامک با خط اختصاصی ارسال شود و دریافت کننده پیامک به پیامک شما پاسخ دهد باید خط اختصاصی خدماتی داشته باشید البته در این حالت نمی توانید به صورت انبوه و منطقه ای پیامک ارسال کنید. که در این حالت می توانید از خطوط 9000 یا 998 استفاده کنید. (دریافت خط اختصاصی نیازمند پروانه کسب یا ثبت شرکت است.)

 

به صورت کلی سریع‌ترین راه برای پیامک اطلاع رسانی خط 3000505 است، برای پیامک تبلیغاتی متن و تعداد گیرندگان را ارسال کنید تا خط برای شما فعال شود و برای پیامک های مناسبی از خط EVENT استفاده نمایید.

 

02چرا از سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس پنل پیامکی خرید کنم؟

شرکت سامانه پیامک فراز اس ام اس از سال 1393 در حوزه پیامک فعالیت می‌کند، نزدیک به ده سال سابقه در ارائه خدمات پیام کوتاه و مشتریان بزرگی مانند دانشگاه آزاد، شهرداری قم، نرم افزار شاهوار، نرم افزار کاشانه، نرم افزار سلاک طب، پارس ویتایگر، سی ار ام دیدار و صدها شرکت، سازمان و سایت دیگر که هم کیفیت ارسال برای آنها اهمیت دارد و هم امنیت سامانه پیامکی و حفاظت از اطلاعات مشتریان از اولویت های آنهاست ترجیح داده‌اند خدمات پیام کوتاه را از فراز اس ام اس تهیه نمایند. در شرکت فراز اس ام اس صداقت و اهمیت به مشتری و نوآوری در راس امور قرار دارد.

 

ارائه قابلیت‌های بی نظیری مانند ارسال پیامک به بلک لیست با خطوط خدماتی بدون نیاز به سفته، اپلیکیشن ارسال پیامک اندروید، افزونه اختصاصی برای وردپرس، مناسب‌ترین تعرفه پیامک و آپدیت‌های مستمر افزونه‌های پیامکی و همکاری با یک شرکت حقوقی ثبت شده از مزیت‌های همکاری با فراز اس ام اس می‌باشد.

سامانه پیامک فراز اس ام اس ام یکی از معتبرترین و موفق‌ترین شرکت‌های فعال در زمینه ارسال پیامک انبوه است. این افتخار حاصل تلاش تیم خلاق و متعهد فراز اس ام اس و همچنین اعتماد مشتریان عزیزمان بوده است. ما سرسخت هستیم، ما پیگیر هستیم، ما خلاق هستیم!

 

03آیا سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس هزینه تمدید (سالیانه) دارد؟

خیر، شما یک مرتبه پنل پیامکی را تهیه می‌کنید و بعد از آن می‌بایست نسبت به شارژ سامانه پیامک اقدام کنید. تا زمانی که بخواهید می‌توانید از خدمات سامانه پیامکی استفاده کنید. البته که می‌بایست در چهارچوب قوانین پیامک‌های خود را ارسال نمایید و همکاری لازمه را با مجموعه سامانه پیامکی فراز اس ام اس داشته باشید و پیامک‌های خارج از قوانین ارسال نکنید.

04پکیج‌های پیامکی داخل سایت برای خرید چه تفاوتی دارند؟

تفاوت اصلی پنل‌ها روی تعرفه ارسال پیامک هست و هر چقدر که مبلغ اولیه پرداختی شما بیشتر باشد هزینه ارسال پیامک کمتر خواهد بود.

پنل پایه خطوط خدماتی را ندارد و بیشتر برای امور شخصی توصیه می شود، برای وب سایت و اپلیکیشن و ارسال کد تایید و… حداقل باید پنل اقتصادی را تهیه کنید، اگر نگاه بلند مدت داشت باشید با توجه به اینکه هر چقدر مبلغ بیشتری پرداخت کنید تعرفه پیامک کمتر است پیشنهاد ما پنل شرکت یا تجاری است.

با توجه به اینکه این مبلغ را یک بار پرداخت می کنید در اینده چندین برابر این مبلغ به شما برگشت داده می شود.

(پکیج ها دائمی هستند.)

05تفاوت سامانه پیامک فراز اس ام اس با سایر سامانه های پیامکی در چیست؟

ما تمام خدمات خود را ضمانت می کنیم و به شما تعهد می دهیم برای رفع هرگونه مشکل پیش آمده برای شما، تا رفع آن کنار شما باشیم.

سرورهای ما با دسترسی زمانی بیش از ۹۹% در طی 10 سال گذشته، همواره نگرانی‌های کاربران را در رابطه با عدم توانایی استفاده از پنل خود مرتفع نموده است. ما کاملا درک می‌کنیم که حتی یک لحظه عدم توانایی در استفاده از پنل پیامکی، ممکن است چه خسارت‌هایی را برای شما در بر داشته باشد.

تیم فنی فراز اس ام اس همواره در صدد رفع نواقص و بهبود عملکرد سامانه و همچنین اضافه کردن امکانات جدید و به روز به آن می باشند. داشتن تیمی مجرب و باتجربه خبر از پایبندی ما به تعهدات و مسیر پیش روی ما دارد.

خیلی از سایت‌هایی که در اینترنت به عنوان پنل پیامکی فعالیت می‌کنند، پیامک را به صورت دسته اول به شما ارائه نمی‌دهند و با خرید نمایندگی و ارائه خدمات سایر شرکت‌ها قصد دارند محصولی را برای شما بفروشند و چندین سایت در زمینه مختلف دارند که باعث می‌شود اصلا تمرکزی روی انجام تخصصی یک کار نداشته باشند ما در فراز اس ام اس به صورت تخصصی روی یک موضوع فعالیت می‌کنیم و آن‌هم سامانه ارسال پیامکی است و سعی می‌کنیم در این زمینه خدمات نوآورانه و جذابی را برای مشتریانمان فراهم کنیم.

شرکت فراز اس ام اس با در نظر گرفتن 7روز ضمانت بازگشت وجه این اطمینان را به شما می‌دهد که با خیال راحت سامانه پیامکی را خریداری کنید و در صورت بروز مشکل هزینه مطابق قوانین شرکت عودت داده می‌شود.

به‌روز سانی مداوم بانک شماره‌ها، افزونه‌های پیامکی، سازگار بودن با اکثر افزونه‌های پیامکی معتبر از قابلیت‌های منحصر به فرد فراز اس ام اس می‌باشد.

در کنار امکانات پنل اس ام اس و پشتیبانی تلفنی و پشتیبانی تیکت، ارائه دفتر کار مجازی، اپلیکیشن اندروید و دستگاه ذخیره شماره موبایل، کارت ویزیت الکترونیکی، اتصال به شبکه گسترده وب سرویس و سازگار با اکثر نرم افزارها و افزونه‌ها، قالب‌های وردپرس، نرم افزارcrm و حسابداری وجه تمایز فراز اس ام اس با سایر سامانه‌های پیامکی می‌باشد که شما محدود نیستید و در یک اکوسیستم بسیار گسترده‌ می‌توانید از خدمات سامانه پیامکی استفاده کنید.

 

06آیا امکان ارسال لینک در سامانه پیامک فراز اس ام اس وجود دارد؟

بله، امکان ارسال لینک در متن پیامک در تمام پنل‌های پیامکی فراز اس ام اس وجود دارد و به راحتی می‌توانید لینک سایت، اینستاگرام و کانال تلگرام را ارسال کنید تا دریافت کننده پیامک با لمس لینک بتواند وارد سایت یا شبکه اجتماعی شوید.

07پنل پیامکی چیست؟ آیا پنل پیامکی برای من مناسب است؟

پنل پیامکی یک حساب کاربری در سایت فراز اس ام اس است که به جهت تبلیغات محصول و خدمات به صورت منطقه‌ای، شهری و یا صنفی، اطلاع رسانی، خدمات، تبریک، تسلیت، ارسال کد عضویت، ارسال پیامک سفارشات، چک کد گارانتی، برگزاری مسابقه و نظرسنجی، دریافت پیامک و کلیه موارد دیگر ارتباطی می توان از پنل پیامکی استفاده کرد.

08چرا به پنل پیامکی نیاز دارم؟

با بررسی روش‌های تبلیغاتی و اطلاع رسانی می‌توان به این نتیجه رسید که پیامک ارزان‌ترین، سریع‌ترین و مستقیم‌ترین راه اطلاع رسانی و تبلیغات محصولات است که حتی شرکت‌های بزرگ نظیر فیس بوک، گوگل، و… برای اطلاع رسانی کد از پیامک استفاده می‌کنند.

به عنوان مثال شما با هزینه‌ی حدود 100 هزار تومان به 1000 نفر می‌توانید تبلیغات داشته باشید که یکی از ارزان‌ترین راه‌های تبلیغات می‌باشد.

شما می توانید با مراجعه به صفحه نمونه متن پیامک تبلیغاتی و صفحه راهکارها برای کسب و کارتان ایده بگیرید

نمونه متن پیامک تبلیغاتی

راهکارهای استفاده از پنل پیامکی

09با چه میزان بودجه می‌توانم تبلغات پیامکی را شروع کنم؟

این مورد بستگی به شما و سود محصول شما دارد. اما افرادی هستند که با بودجه هزار پیامک (حدود 100 هزار تومان) تبلیغات پیامکی را آعاز می‌کنند .البته به این نکته توجه داشته باشید به هر میزان بودجه را افزایش دهید بازخورد شما هم بهتر خواهد بود.

مثلا ممکن است با ارسال هزار پیامک بازخورد خوبی نداشته باشید اما مثلا با ارسال ده هزار پیامک بازخورد چندین برابری از ارسال داشته باشید.

برای خرید شارژ نیز محدودیتی وجود ندارد و از 100 هزار تومان به بالا هر مبلغی که بخواهید می توانید شارژ خریداری کنید و این شارژ تاریخ انقضا ندارد و هر زمان که بخواهید می‌توانید از این شارژ استفاده کنید. برای خرید شارژ نیز می توانید از روش پرداخت آنلاین یا پرداخت کارت به کارت استفاده کنید.

10ایا نمونه متن پیامکی در اختیار من قرار داده می شود؟

شما می توانید با مراجعه به صفحه نمونه متن پیامک تبلیغاتی و صفحه راهکارها برای کسب و کارتان ایده بگیرید

نمونه متن پیامک تبلیغاتی

راهکارهای استفاده از پنل پیامکی

11آیا همه افراد می‌توانند از پنل پیامک استفاده کنند؟

تمامی افراد بالای 18 سال، سازمان‌ها، شرکت‌ها، کارخانجات، تولیدی‌ها، پزشکان، اصناف، آموزشگاه‌ها، مراکر تفریحی و ورزشی و…. تمامی اقشار جامعه می‌توانند به جهت ارسال پیامک انبوه از سامانه ارسال پیامک استفاده کنند و برای استفاده از سامانه پیامکی نیاز به مجوز یا مدرک خاصی نیست فقط باید شماره موبایل و کدملی شما مطابقت داشته باشد و احراز هویت به همین سادگی انجام می شود.

12در صورتی که بعد از خرید به راهنمایی نیاز داشته باشم باید چه کاری انجام دهم؟

پشتیبانی فراز اس ام اس به دو صورت تلفنی و از طریق تیکت انجام می‌شود، البته اکثر کاربران ما برای دریافت سوالات خود از طریق تیکت پشتیبانی و ویدیو‌های آموزشی به سوالات خود دسترسی پیدا می کنند و در مواقع حساس و بحرانی تماس گرفته می‌شود.

13آیا می توانم از فراز اس ام اس درامد داشته باشم؟

امکان کسب درامد از سامانه پیامک فراز اس ام اس به 2 روش وجود دارد.

 • نمایندگی پنل اس ام اس
 • سیستم همکاری در فروش

در سیستم همکاری در فروش به شما یک لینک اختصاصی داده می شود و افرادی که از طریق لینک اختصاصی شما وارد سامانه پیامکی شوند و پنل اس ام اس خریداری کنند 20% مبلغ پنل به عنوان کمیسیون به شما داده می شود و شما هیچ مسئولیتی در قبال پشتیبانی و … ندارید و تنها با بازاریابی می توانید کسب درامد نمایید.

نمایندگی پنل اس ام اس به این صورت است که شما می‌توانید با برند خودتان نسبت به فروش پنل اس ام اس اقدام نمایید. در این حالت پشتیبانی از کاربران به عهده شما است البته در صورتی که مشکلی وجود داشته باشد که توانید خودتان ان را برطرف نمایید می‌توانید از طریق تیکت پشتیبانی به کارشناسان ما اطلاع دهید تا ان را بررسی کنیم.

تفاوت پنل نمایندگی سامانه پیامک و همکاری در فروش در این است که در سیستم همکاری در فروش فقط از فروش پنل پیامکی درامد خواهید داشت اما در نمایندگی پنل پیام کوتاه بابت فروش پیامک و فروش خط و… نیز درامد خواهید داشت اما به همان میزان مسئولیت‌های شما بیشتر خواهد شد.

14سامانه فراز اس ام اس با کدام افزونه های پیامکی سازگار است؟

سامانه پیامک فراز اس ام اس با اکثر افزونه های معتبر و معروف سازگار است و ما نیز همواره در تلاش هستیم تا در افزونه‌های جدید درگاه سامانه فراز اس ام اس قرار داده شود.

برخی افزونه های محبوب که فراز اس ام اس با انها سازگار است:

 • افزونه دیجیتس
 • افزوهه گرویتی فرم
 • افزونه میهن پنل
 • افزونه پنل کاربری اپ
 • افزونه پنل کاربری ویرا
 • افزونه پنل کاربری وردپرس یار
 • افزونه نوبت دهی بوکلی
 • افزونه و edd
 • و…
15آیا امکان ارسال پیامک از طریق وب سرویس وجود دارد؟

یکی از قابلیت‌های مهم سامانه پیامک فراز اس ام اس قابلیت ارسال پیامک از طریق وب سرویس است که شما می‌توانید از طریق وب سرویس url یا وب سرویس الگو و پترن نسبت به ارسال پیامک اقدام نمایید و خطوط خدماتی نیز در اختیار شما قرار داده می‌شود که پیامک به شماره‌های مسدود و بلک لیست ارسال کنید.

این خطوط نیازی به سفته و صبر و زمان ندارد و به محض خرید سامانه پیامکی برای پنل شما فعال است تا بتوانید پیامک‌های اطلاع رسانی خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. البته دقت داشته باشید که با این خطوط امکان ارسال پیامک تبلیغاتی وجود ندارد.

16آیا تعرفه ارسال پیامک فارسی و انگلیسی متفاوت است؟

بله تعرفه ارسال پیامک فارسی و انگلیسی متفاوت است و شما می‌توانید در داخل سامانه بخش پروفایل نسبت به مشاهده تعرفه ارسال پیامک از تمام اپراتورهای پیامکی بر اساس زبان فارسی یا انگلیسی اقدام نمایید.

تعداد کارکترهای زبان انگلیسی 160 کارکتر و تعداد کارکترهای زبان فارسی 70 کارکتر است.

البته هزینه ارسال پیامک انگلیسی تقریبا 2 برابر هزینه ارسال پیامک فارسی است.

17امکان ارسال پیامک به چه اپراتورهایی وجود دارد؟

با خرید سامانه پیامک فراز اس ام اس خطوط اشتراکی اپراتور 1000 و اپراتور 9000 به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می‌شود تا بتوانید پیامک‌های خود را با این خطوط ارسال کنید البته خطوط خدماتی 3000505 و 5000125475 نیز به پنل شما برای ارسال پیامک‌های اطلاع رسانی اضافه خواهد شد.

شما می‌توانید خطوط 14 رقمی غیر سفارشی از اپراتور 1000 را به صورت رایگان ثبت نمایید و این خطوط برای شما و به صورت اختصاصی هستند و دو طرفه هستند به این معنی که قابلیت ارسال و دریافت پیامک دارند.

18آیا سامانه دارای دسترسی دمو می‌باشد؟

بله. برای مشاهده در نسخه آزمایشی سامانه از طریق لینک زیر ثبت نام نمایید و در صورتی که از امکانات سامانه پیامکی رضایت داشتید از پنل آزمایشی پیامکی نسبت به خرید سامانه پیامکی اقدام نمایید.

19آیا امکان ارسال پیامک قبل از خرید جهت تست وجود دارد؟

برای تست سرعت ارسال پیامک می‌توانید از طریق لینک زیر شماره موبایل خود را وارد کنید تا از سرعت ارسال پیامک سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس مطمئن شوید.

https://farazsms.com/send-test

اما امکان ارسال پیامک با متن دلخواه وجود ندارد، با توجه به اینکه برای ارسال پیامک می‌بایست مدارک احراز هویت را ارسال نمایید تا هویت ارسال کننده پیامک مشخص باشد.

20از چه طریق برای پنل پیامکی شارژ خریداری کنم؟

بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید با کلیک روی دکمه شارژ حساب می توانید پنل خود را شارژ کنید و از 2 روش پرداخت کارت به کارت و پرداخت آنلاین می توانید برای شارژ حساب خود استفاده کنید.

شارژ آنلاین سریع تر بوده و به محض واریز آنلاین اکانت شما شارژ می شود اما در صورت واریز کارت به کارت باید صبر کنید تا بعد از تایید مالی شارژ انجام شود.

 

21آیا خرید شارژ محدودیت دارد؟

هیچ محدودیتی در خرید شارژ وجود ندارد شما از مبلغ 100 هزارتومان به بالا هر مبلغی که بخواهید می توانید شارژ خریداری کنید و شارژ خریداری شده تاریخ انقضا ندارد.

البته دقت کنید که امکان عودت شارژ خریداری شده نیست و به همین دلیل در درج مبلغ واریزی دقت لازمه را داشته باشید.

22آیا مطمئن باشم که اطلاعات کاربری من داخل سایت فراز اس ام اس private & safe می ماند؟

با توجه به تجربه خدمت رسانی ده ساله فراز اس ام اس و مشتریان بزرگ و دائمی ما شما می‌توانید به حفظ اطلاعات خود و کاربرانتان اطمینان داشته باشید.

تمامی بانک های اطلاعاتی داخل سامانه از شرکت های واسط خریداری شده است و هیچ ارتباطی به دیتای کاربران ندارد.

23هزینه خط اختصاصی چقدر است؟

شما می توانید از طریق لینک قیمت خطوط اپراتور پیامکی را ملاحظه کنید البته خطوط 14 رقمی اپراتور 1000 به صورت شماره غیر سفارشی و غیر درخواستی به صورت رایگان به شما تقدیم می شود.

24تعداد کارکترهای متن پیامک (فارسی و انگلیسی) چگونه محاسبه می شود؟

تعرفه پیامک ها براساس 70 کاراکتر در پیامک فارسی و 160 کاراکتر در پیامک لاتین می‌باشد. (البته این تعداد کاراکتر طبق استانداردهای مخابراتی در صفحه های دوم و سوم پیامک کمی متغییر می‌باشد.)

25آیا تعداد ارقام خط اختصاصی در کیفیت ارسال تاثیری دارد؟

خیر. تعداد ارقام در ارسال تاثیری ندارد و دقیقا مانند شماره رند و غیر رند تلفن همراه می باشد که در کیفیت تاثیری ندارد اما به خاطر سپردن شماره کوتاه و رند ساده تر می باشد و بیشتر برای افرادی کاربر دارد که تبلیغات تلویزیون و یا رادیو دارند که مخاطب باید به آنها پیامک ارسال کند.

26برای ارسال پیامک lbs چطور اقدام کنم؟

برای اسال پیامک lbs در صورتی که موبایل شما اندوید است اپ lbs را نصب نموده و درخواست خود را در اپ ثبت نمایید زیرا ثبت درخواست بسیار ساده تر خواهد بود.

در صورتی که ios هستید فایل درخواست lbs ضمیمه شد اما در نسخه اپ نیازی به تعیین مختصات جغرافیایی و… از سمت شما نیست به همین دلیل پیشنهاد ما استفاده از اپ درخواست lbs است.

لینک دانلود اپ lbs:

کافه بازار:

https://cafebazaar.ir/app/com.faraz.live

مایکت:

https://myket.ir/app/com.faraz.live

نکته: در اپ ارسال lbs تمام موارد زیر به صورت خودکار رعایت می شود و پس از ثبت درخواست همکار ما با شما تماس می گیرد.

برای ارسال پیامک lbs لطفا به موارد زیر توجه داشته باشید:

ارسال به شماره های “همراه اول” که در یک منطقه حضور دارند یا وارد یک منطقه میشوند انجام میشود.

حداقل تعداد سفارش 5000 پیامک میباشد.

تعرفه هر صفحه پیامک 550 تومان میباشد.

می بایست انتهای پیام عبارت “لغو 11” را اضافه نمایید.

پیامک به شماره هایی که تبلیغات آنها باز است ارسال می گردد.

در lbs شعاع 200 متر تا 5 کیلومتر از مکان مورد نظر را ساپورت می نماید.

درخواست ارسال را باید 72 ساعت کاری قبل ارسال نمایید.

*توجه داشته باشید که پنجشنبه و جمعه تایم اداری اپراتور نمی باشد. لذا لطفا در زمانبندی دقت فرمائید.

ارسال از این طریق دارای گزارش ارسال نمی باشد.

ارسال از این طریق فقط به خطوط روشن ارسال شده و هیچ ارسال نشده ای ندارد بنابراین هیچ گونه هزینه ای عودت داده نخواهد شد.

در صوت عدم استفااده از اپ:

مختصات جغرافیایی مکان مورد نظر خود را از روی گوگل مپ باید استخراج نمایید و در فرم مربوطه وارد نمایید.

لطفا در صورت تمایل فایل اکسل ضمیمه شده را تکمیل و در همین تیکت ارسال نمایید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد.

در نظر داشته باشید مبلغ باید به صورت کارت به کارت پرداخت شود و بعد از تکمیل فرم شماره کارت خدمت شما اعلام می شود.

27برای ارسال پیامک bts چه کاری انجام دهم؟
برای ارسال از دکل ایرانسل ابتدا می بایست سامانه پیامکی خود را ثبت نام و فعال نمایید و سپس از طریق منوی ارسال پیامک ارسال از طریق دکل ایرانسل اقدامات مربوط به ارسال پیامک را انجام دهید.
28در صورت ارسال پیامک به بلک لیست هزینه از شارژ کم می شود؟

در صورتی که به شماره های بلک لیست پیامک ارسال نمایید ابتدا مبلغ از شما کسر می شود اما بعد از اتمام ارسال مبلغ مجدد به حساب کاربری شما باز می گردد. لازم به ذکر است که امکان ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی از طریق سامانه پیامکی فراز اس ام اس وجود دارد و در صورت تمایل می توانید متن و تعداد گیرندگان را از طریق تیکت پشتیبانی ارسال نمایید تا خط CLUB برای عبور از بلک لیست مخابراتی به صورت رایگان برای شما فعال شود.

29ساخت پنل چقدر زمانبر است؟

شما به محض خرید و پرداخت هزینه اکانت برای شما ایجاد می شود و اطلاعات از طریق پیامک برای شما ارسال می شود. شماره موبایل و کدملی می بایست مطابق باشد و در صورتی که تطابق داشته باشند پنل شما همان لحظه فعال شده و می توانید پیامک خود را فورا ارسال کنید.

 

01میخواهم پترن بسازم ولی خطا می دهد.

برای ساخت پترن باید به موارد زیر دقت کنید.

1- در متن پترن برای هر متغیری که ایجاد می کنید بین % باشد و در پایین صفحه می بایست اسم متغیر را بدون % در بخش زیر ان وارد کنید.

2- در صورتی که در متن پترن چند متغیر دارید به تعداد متغیرهایی که دارید می بایست روی دکمه + سبز رنگ کلیک نموده تا باکس به تعداد اضافه شود و سپس اسم متغیرهای موجود در متن پترن را بدون % در باکس پایین قرار دهید.

برای متغیرهایی مانند کد تایید نوع رشته را عدد قرار دهید.

برای متغیرهایی مانند مبلغ، تاریخ، نام و نام خانوادگی، محصولات خریداری شده از متغیر رشته با طول 40 استفاده نمایید.

ویدیو اموزشی:

https://www.aparat.com/v/45GQs

 

02چطور از افزونه دیجیتس استفاده کنم؟

شما می‌توانید افزونه رایگان دیجیتس را از سایت فراز اس ام اس دانلود کنید.

وارد پنل پیامکی شده از منو سمت راست> خدمات وب سرویس> افزونه‌ها> دیجیتس دانلود نمایید.

لطفا ویدیو آموزش ثبت پترن و انجام تنظیمات دیجیتس را ملاحظه نمایید تا بتوانید پترن اختصاصی ثبت نموده و پیامک شما با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه ارسال شود.

 

ویدیو آموزشی افزونه دیجیتس رایگان

ویدیو آموزش تنظیمات افزونه دیجیتس راستچین

ویدیو آموزش تنظیمات افزونه دیجیتس ژاکت

لینک خرید از ژاکت

https://www.zhaket.com/web/mobile-number-signup/?affid=AF-6136f7b93ae2b

 

در نسخه رایگان فراز اس ام اس برای نصب از فعال بودن IonCube loader روی هاست خود مطمئن شوید.

برای ارسال پیامک وب سرویس برای ارسال پیامک از خطوط خدماتی 3000505 و 5000125475 استفاده نمایید زیرا این خطوط خدماتی بوده و به افرادی که پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند پیامک ارسال می‌شود.

 

دقت داشته باشید که بعد از انجام تنظیمات می‌بایست شورت کد ورود و ثبت نام دیجیتس را در یک برگه از وردپرس قرار دهید و کاربران را برای ورود و ثبت نام به این برگه هدایت نمایید.

دامنه سامانه پیامک را می بایست ippanel.com  قرار دهید.

 

در صورتی که می‌خواهید اقدامات نصب و فعال سازی افزونه دیجیتس توسط ما انجام شود لطفا از طریق صفحه پرداخت آنلاین فراز اس ام اس مبلغ 200 هزار تومان را واریز نموده و سپس اطلاعات دسترسی به سایت را ارسال نمایید تا اقدامات انجام شود.

 

03چطور از افزونه پیامک ووکامرس استفاده کنم؟

وارد سامانه پیامک فراز اس ام اس شده؛ ابتدا افزونه پیامک حرفه ای ووکامرس (persian woocommerce sms) را از منو سمت راست> خدمات وب سرویس> افزونه‌ها> افزونه پیامک ووکامرس را دانلود و نصب نمایید و سپس در همین بخش مکمل افزونه را دانلود نمایید تا درگاه ippanel افزونه اضافه شود و درگاه پیامکی ippanel را انتخاب نمایید.

برای اینکه پیامک‌های ووکامرس شما با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه ارسال شود لطفا ویدیو آموزشی زیر را ملاحظه نموده و پترن اختصاصی ثبت نمایید.

 

مشاهده ویدیو تنظیمات ارسال پیامک ووکامرس

 

مهم: برای نصب از فعال بودن IonCube loader روی هاست خود مطمئن شوید.

آدرس سرور سامانه پیامک در تنظیمات می‌بایست ippanel.com ثبت شود.

 

برای ارسال پیامک وب سرویس برای ارسال پیامک از خطوط خدماتی 3000505 و 5000125475 استفاده نمایید زیرا این خطوط خدماتی بوده و به افرادی که پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند پیامک ارسال می‌شود.

 

در صورتی که می‌خواهید اقدامات نصب و فعال سازی افزونه پیامک ووکامرس توسط ما انجام شود لطفا از طریق صفحه پرداخت آنلاین فراز اس ام اس مبلغ 300 هزار تومان را واریز نموده و به همراه اطلاعات دسترسی به سایت ارسال نمایید تا اقدامات انجام شود.

 

 

04چطور از افزونه پیامک گرویتی فرم استفاده کنم؟

وارد سامانه پیامکی شوید، افزونه پیامکی گرویتی فرم مورد تایید سامانه را از منوی سمت راست> خدمات وب سرویس> افزونه‌ها> افزونه پیامک گرویتی فرم را نصب نمایید.

بعد از نصب در بخش فرم‌ها> تنظیمات پیکربندی پیامکی اضافه می‌شود سپس مطابق ویدئوهای آموزشی زیر تنظیمات را اعمال نمایید:

دقت کنید که می‌بایست حتما پترن ثبت نموده و ارسال خود را با پترن انجام دهید در غیر این صورت پیامک با تاخیر ارسال می شود. پیشنهاد می‌کنیم حتما ویدیو آموزشی را ملاحظه نمایید.

 

ویدیو ارسال پیامک بعد از ثبت فرم

https://www.aparat.com/v/YlQfv

 

افزونه مکمل را از همین بخش دانلود و نصب نمایید تا نام درگاه ippanel اضافه شود.

آدرس سرور سامانه  پیامک در تنظیمات می‌بایست ippanel.com ثبت شود.

 

همچنین هسته اصلی افزونه گرویتی فرم را می توانید از سایت ژاکت دانلود نمایید.

https://www.zhaket.com/web/gravity-forms-farsi/?affid=AF-6136f7b93ae2b

 

برای دانلود افزونه گرویتی فرم فارسی رایگان وارد سایت مخزن وردپرس شده و عبارت persian gravity form را جستجو نمایید و افزونه پیامک فارسی گرویتی فرم را دانلود نمایید و از مخزن وردپرس برای دانلود فارسی ساز گرویتی فرم به صورت رایگان اقدام نمایید.

 

برای ارسال پیامک وب سرویس برای ارسال پیامک از خطوط خدماتی 3000505 و 5000125475 استفاده نمایید. زیرا این خطوط خدماتی بوده و به افرادی که پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند پیامک ارسال می‌شود.

در صورتی‌خواهید اقدامات نصب و فعال سازی افزونه پیامک گرویتی فرم توسط ما انجام شود لطفا از طریق صفحه پرداخت آنلاین فراز اس ام اس مبلغ 300  هزار تومان را واریز نموده و به همراه اطلاعات دسترسی به سایت ارسال نمایید تا اقدامات انجام شود.

 

 

05می‌خواهم بعد از بروزرسانی فرم ارسال شده از طریق گرویتی فرم پیامک ارسال شود. (از گرویتی ویو استفاده می کنم)
06کدرهگیری از طریق افزونه فراز اس ام اس ارسال نمی شود.

این مورد در اغلب موارد به دلیل ساخت اشتباه پترن است.

کدرهگیری پستی 24 کارکتر است هنگام ساخت پترن حتما می بایست متغیر tracking_code در متن پترن شما وجود داشته باشد که به جای این متغیر کدرهگیری در متن پیامک قرار داده می‌شود.

متغیر tracking_code حتما می بایست از نوع رشته با تعداد طول کارکتر 24 رقم ثبت شود در غیر این صورت پیامک ارسال نمی شود.

همچنین شما می بایست فقط از متغیرهایی که در بخش > تنظیمات افزونه فراز اس ام اس > ووکامرس > کد رهگیری وجود دارد استفاده نمایید. در صورتی که از متغیرهای دیگری جز متغیرهای اعلام شده در همین استفاده نمایید پیامک ارسال نمی شود.

اگر باکس ارسال کد رهگیری در صفحه سفارشات> ویرایش سفارش برای شما مشاهده نمی شود > از تنظیمات افزونه فراز اس ام اس > ادغام ها > ووکامرس را فعال نمایید.

 

 

07میخواهم از طریق فرم ساز المنتور پیامک ارسال شود، راهنمایی کنید.

سلام ابتدا افزونه پیامک اختصاصی فراز اس ام اس را از مخزن وردپرس نصب نمایید.

از بخش ادغام ها > المنتور را فعال نمایید.

حالا در بخش تنظیمات فرم المنتور > اقدامات پس از ثبت فرم > خبرنامه فراز اس ام اس را انتخاب نمایید.

مانند ویدیو تنظیمات را انجام دهید.

 

ویدیو اموزشی

https://www.aparat.com/v/LRYCu

 

در صورت تمایل می توانید با پرداخت هزینه این کار را به تیم ما واگذار نمایید.

 

08افزونه پیامکی را نصب کردم اما پیامک ارسال نمی شود.

برای رفع این مشکل می بایست اسم افزونه همراه با اطلاعات دسترسی به سایت را از طریق تیکت پشتیبانی ارسال نمایید تا واحد فنی این موضوع را بررسی کند.

در صورتی که پیامک در گزارشات ارسال مشاهده می شود اما پیامک به دست شما نرسیده است لطفا کد بالک پیامک را اعلام نمایید اما در صورتی که پیامک در گزارشات ارسال دیده نمی شود می بایست اطلاعات دسترسی به سایت را ارسال نمایید تا این موضوع بررسی شود.

09تنظیمات افزونه پیامکی بوکلی را چطور انجام دهم؟

سلام

برای تنظیمات بوکلی یک ویدیو از سمت ما تهیه شده است و اکثر کاربران ما از طریق این ویدیو تنظیمات پیامک بوکلی را انجام می دهند.

لینک ویدیو در اپارات: https://www.aparat.com/v/FTs4g

برای ساخت پترن باید مواردی مانند نام کمپانی، ادرس ایمیل را حذف کنید.

مواردی مانند تاریخ، اسم، نوع سرویس و… باید از نوع رشته با تعداد طول 40 کارکتر تعریف شوند.

در صورت تمایل شما می توانید با پرداخت مبلغ 300 هزار تومان انجام تنظیمات پیامکی بوکلی را به تیم ما واگذار نمایید.

 

10میخواهم از طریق crm دیدار پیامک بفرستم

crm دیدر یکی از crm های محبوب ایرانی است که در کنار سادگی امکانات جذابی را در اختیار شما قرار می دهد.

خوشبختانه تنظیم اتصال crm دیدار به سامانه پیامک فراز اس ام اس به سادگی انجام می شود شما کافی است وارد پنل پیامکی شده از منو سمت راست > خدمات وب سرویس > لیست کلیدهای دسترسی> یک کلید دسترسی ایجاد نموده و ان را در تنظیمات بخش پیامک crm دیدار قرار دهید.

شماره ارسال کننده پیامک را 3000505 قرار دهید البته در این حالت نمی توانید پیامک تبلیغاتی از Crm دیدار ارسال کنید.

در صورتی که تمایل دارید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید می بایست پروانه کسب یا شرکت حقوقی داشته باشید و نسبت به خرید خط 998 یا خط 9000 اقدام نمایید.

ویدیو آموزش اتصال به crm دیدار:

https://www.aparat.com/v/NzcVB

 

crm دیدار یک بخش برای انتقال پیامک دریافتی از سامانه پیامک به Crm دارد ولی این مورد فقط برای افرادی که خط اختصاصی خریداری کرده اند کاربرد دارد زیرا در صورتی که خط اشتراکی استفاده کنید خطوط اشتراکی قابلیت دریافت پیامک ندارند.

برای تنظیم دریافت پیامک (درصورتی که خط اختصاصی دارید.) از منو سمت راست > خدمات هوشمند > انتقال دهنده > جدید وارد شده و url دریافتی از Crm دیدار را در این بخش قرار دهید.

اگر خط اختصاصی نداشته باشید این بخش کاربردی نخواهد داشت.

 

11می‌خواهم از طریق حسابداری هلو پیامک بفرستم

سامانه پیامک فراز اس ام اس به سادگی به حسابداری هلو متصل می شود.

برای اتصال به حسابداری هلو وارد حساب کاربری شوید> منو سمت راست> خدمات وبسرویس> حسابداری هلو url برای حسابداری هلو وجود دارد این url را در حسابداری هلو قرار دهید و در سایر بخش های حسابداری می بایست شما نام کاربری و رمز ورود به سامانه پیامکی را قرار دهید.

خط ارسال کننده پیامک را خط 3000505 قرار دهید و نوع اتصال را اتصال از کامپیوتر محلی قرار دهید.

لینک ویدیو آموزشی:

https://www.aparat.com/v/Kzds1

در صورتی که موفق نشدید می تواید انجام تنظیمات را به تیم فراز اس ام اس واگذار نمایید تا با دریافت هزینه ایم کار را برای شما انجام دهد.

 

12می‌خواهم در سایتم از افزونه میهن پنل استفاده کنم.

برای میهن پنل پترنی که در سامانه ایجاد می شود می بایست دارای یک متغیر باشد مثلا شما می توانید از متغیر %code% استفاده کنید.

در سایت خودتان در بخش تنظیمات از ابزار تنظیم پترن استفاده کنید می بایست متغیر code را با [[code]] مقداردهی کنید.

کار تمام است!

ویدیو آموزشی:

https://www.aparat.com/v/T1sEC

در صورتی که مشکل برطرف نشد می توانید با پرداخت هزینه انجام تنظیمات پیامکی را به تیم ما واگذار نمایید.

 

13میخواهم از شماره موبایل کاربران سایتم خروجی بگیرم تا به انها پیامک بفرستم
14میخواهم از افزونه کدتایید کراسنو استفاده کنم.
01تفاوت مدل‌های مختلف دستگاه ثبت شماره موبایل چیست؟

در سایت فراز اس ام اس 3 مدل دستگاه ثبت شماره موبایل وجود دارد.

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین، دستگاه ثبت شماره موبایل دایورت، دستگاه ثبت شماره موبایل دایورت پلاس

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین امکانات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد؛ دستگاه دایورت به تنهایی امکان ثبت شماره و ذخیره شماره موبایل را دارد با استفاده از دستگاه زرین شما می توانید تا 11 گروه مختلف شماره موبایل مخاطبین را ذخیره و طبقه بندی کنید.

به مخاطبین پیامک زماندار ارسال کنید، تاریخ تولد مشتریان را ذخیره نموده و در روز تولد به مشتریانتان پیامک ارسال کنید.

امکان رسال پیامک زمابندی شده و ارسال پیامک دوره ای به صورت خودکار فعال است و می توانید علاوه بر متن پیامک متنی خوش امدگویی متن پیام صوتی نیز ارسال کنید.

همه دستگاه ها دارای یک سال گارانتی هستند.

02دستگاه را خریداری کنم چه زمانی به دستم میرسد؟

نحوه ارسال کالا بستگی دارد که شما شهر تهران هستید یا اینکه در سایر شهرهای کشور عزیزمان حضور دارید.

برای تهران علاوه بر ارسال پستی امکان ارسال از طریق پیک و یا تحویل حضوری نیز وجود دارد و برای سایر شهرها سفارشات از طریق پست ارسال می شود.

در روزهای کاری هر زمان دستگاه را تهیه کنید در صورتی که تا قبل از ساعت 4:30 عصر همان روز فرم تنظیمات اطلاعت دستگاه ثبت شماره تکمیل شود دستگاه شما روز بعد آماده خواهد بود.

در صورتی که تهران باشید می توانید روز بعد پیک خود را برای تحویل ارسال کنید یا اینکه حضوری به محل مراجعه نمایید، لازم به ذکر است به دلیل اینکه تنظیمات اولیه دستگاه حدود 2-3 ساعت زمانر است امکان خرید حضوری و تحویل همان لحظه وجود ندارد اما می توانید خرید خود را آنلاین انجام دهیدو بعد برای تحویل با شما هماهنگی لازمه انجام می شود و شما حضوری برای تحویل دستگاه مراجعه کنید.

برای سایر شهرها نیز روز بعد از ثبت فرم دستگاه شما از طریق پست پیشتاز ارسال خواهد شد.

03دستگاه چند شماره را ذخیره می کند؟

دستگاه شماره ها را در حافظه ابری سامانه پیامکی ذخیره می کند بنابراین محدودیتی در تعداد شماره هایی که در دستگاه ذخیره می شود وجود ندارد و هر تعداد که بخواهید می توانید شماره ذخیره کنید و در صورتی که دستگاه افلاین باشد و به اینترنت متصل نباشد می توانید تا حدود 100 شماره در دستگاه ذخیره کنید و بعد از اتصال به اینترنت این شماره ها به صورت اتوماتیک به فضای ابری منتقل شده و پیامک ارسال می شود.

شما می توانید بدون محدودیت هر تعداد شماره که بخواهید وارد دستگاه نموده و آنها را در دفترچه تلفن سامانه پیامکی خودتان ذخیره کنید.

04دستگاه خرید کنم از چه طریقی ارسال می شود؟

نحوه ارسال کالا بستگی دارد که شما شهر تهران هستید یا اینکه در سایر شهرهای کشور عزیزمان حضور دارید.

برای تهران علاوه بر ارسال پستی امکان ارسال از طریق پیک و یا تحویل حضوری نیز وجود دارد و برای سایر شهرها سفارشات از طریق پست ارسال می شود.

در روزهای کاری هر زمان دستگاه را تهیه کنید در صورتی که تا قبل از ساعت 4:30 عصر همان روز فرم تنظیمات اطلاعت دستگاه ثبت شماره تکمیل شود دستگاه شما روز بعد آماده خواهد بود.

در صورتی که تهران باشید می توانید روز بعد پیک خود را برای تحویل ارسال کنید یا اینکه حضوری به محل مراجعه نمایید، لازم به ذکر است به دلیل اینکه تنظیمات اولیه دستگاه حدود 2-3 ساعت زمانر است امکان خرید حضوری و تحویل همان لحظه وجود ندارد اما می توانید خرید خود را آنلاین انجام دهیدو بعد برای تحویل با شما هماهنگی لازمه انجام می شود و شما حضوری برای تحویل دستگاه مراجعه کنید.

برای سایر شهرها نیز روز بعد از ثبت فرم دستگاه شما از طریق پست پیشتاز ارسال خواهد شد.

05آیا دستگاه ثبت شماره گارنتی دارد؟

تمام مدل‌های دستگاه‌های فراز اس ام اس دارای یک سال گارانتی است و در صورتی که مشکلی ایجاد شود شرکت موظف است به صلاحدید خود دستگاه را برای شما تعمیر یا تعویض کند.

06میخواهم متن دستگاه ثبت شماره را عوض کنم.

برای تغییر متن دستگاه باید به موارد زیر دقت کنید که متن دستگاه نمی تواند شامل پیامک تبلیغاتی باشد و حتما باید به گونه ای نوشته شود که برای تیم ما مشخص باشد که درخواست دهنده قصد دریافت پیامک را دارد.

برای تغییر متن دستگاه وارد پنل شده از منو سمت راست > ارسال بر اساس پترن > ویرایش نسبت به تغییر متن دستگاه اقدام نمایید، به هیچ عنوان پترن را حذف نکنید و فقط ویرایش خود را انجام دهید.

برای دستگاه دایورت و دایورت پلاس لمسی اسم متغیر داخل متن پترن %number% است. > در متن پیامک به جای این متغیر شماره موبایل دریافت کننده ارسال می شود.

برای دستگاه زرین اسم متغیر %dot% است > به جای این کارکتر نقطه لحاظ می شود.

لینک ویدیوهای آموزشی:

07پیش نیاز استفاده از دستگاه ثبت شماره چیست؟

برای اینکه از دستگاه ثبت شماره موبایل استفاده کنید فقط می بایست دستگاه را به برق یا پاور بانک متصل نموده و همچنین برای ارسال پیامک و ذخیره شماره دستگاه نیازمند اتصال به اینترنت است که می توانید اینترنت را از WI-FI یا هات اسپات موبایلتان تامین نمایید.

البته دستگاه حافظه داخلی هم دارد و در صورتی که به اینترنت متصل نباشد شماره ها در حافظه داخلی خود دستگاه ذخیره می شود.

برای استفاده از دستگاه نیازی به سیمکارت نیست و خیلی ساده به صورت بی سیم می توانید دستگاه را به اینترنت (wifi یا هات اسپات) متصل کنید و برای برق هم پاور بانک یا برق شهری لازم است.

همچنین برای ارسال پیامک نیاز به مجوز خاصی نیست و می توانید پیامک های تبلیغاتی مغازه خود را به سادگی ارسال کنید.

08چطور با دستگاه ثبت شماره، پیامک تبلیغاتی بفرستم؟

دستگاه ثبت شماره موبایل برای جمع آوری شماره موبایل مشتریان و ارسال پیامک تشکر بعد از خرید برای اعضای باشگاه مشتریان است با دستگاه (به صورت مستقیم) امکان ارسال پیامک تبلیغاتی نیست و فقط می توانید اطلاعات کارت ویزیت فروشگاه خود مانند پیج اینستاگرام، ادرس، شماره تماس، ادرس سایت، کانال تلگرام و… را برای مشتریانتان ارسال کنید.

برای ارسال پیامک تبلیغاتی یک نرم افزار اندروید و همچنین نرم افزار تحت وب در اختیار شما قرار میگیرد که می توانید از طریق این نرم افزار نسبت به ارسال پیامک اقدام نمایید، شماره موبایل مشتریان و تعداد اعضای باشگاه مشتریان و… را ملاحظه نمایید.

09به جز مبلغ دستگاه، چه هزینه‌هایی تا تحویل دستگاه باید تقبل کنم؟

قیمت اعلام شده در سایت برای خرید دستگاه ثبت شماره موبایل قیمت نهایی است و شما برای استفاده جز هزینه دستگاه ثبت شماره نباید هزینه دیگری را پرداخت کنید.

در کنار دستگاه یک پنل پیامکی به صورت رایگان برای شما فعال می شود و فعال سازی پنل و اتصال پنل پیامکی به دستگاه هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت.

همچنین مبلغ 10 هزار تومان شارژ اولیه نیز در پنل پیامکی وجود دارد و هر مبلغی که بخواهید از 100 هزار تومان و بیشتر می توانید شارژ کنید تا پیامک ارسال شود، قیمت هر پیامکی که به موبایل مشتری ارسال می شود بستگی به تعداد کارکترهای پیامک دارد هر یک متن پیامک (70 کارکتر) هزینه 111 تک تومانی برای شما دارد.

در صورتی که دستگاه را حضوری تحویل بگیرید یا پیک ارسال کنید هزینه ارسالی نیز نباید پرداخت کنید در صورتی که بخواهید دستگاه با پست برای شما ارسال شود هزینه پست اضافه می شود.

در نظر داشته باشید که هیچ هزینه پنهانی وجود ندارد بعضا مشاهده شده است که در پلتفرم‌ها هزینه دستگاه کمتر اعلام می شود و بعد برای فعال سازی دستگاه هزینه جانبی و پنهان اخذ می شود.

در شرکت فراز اس ام اس مبلغی که پرداخت می کنید هزینه هایی است و دستگاه به صورت تنظیم شده که قابلیت استفاده داشته باشد به شما تحویل داده می شود.

01میخواهم به لیست سیاه پیامک بفرستم.

برای ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی بسته به اینکه متن پیامک شما چیست و چه هدفی از ارسال پیامک به لیست سیاه دارید روش ارسال پیامک به لیست سیاه متفاوت است.

در صورتی که هدف شما ارسال پیامک اطلاع رسانی است یا قصد دارید در سایت و اپلیکیشن خود پیامک را ارسال کنید می توانید از خطوط خدماتی 3000505 یا 5000125475 استفاده نمایید. (به صورت رایگان در پنل اقتصادی و بالاتر فعال است.)

در صورتی که بخواهید پیامک به لیست سیاه ارسال کنید و هدف شما تبلیغات است می بایست از طریق تیکت پشتیبانی متن و تعداد گیرندگان را اعلام نمایید تا خط مناسب برای شما فعال شود. (به صورت رایگان فعال می شود.)

در صورتی که مشتریان خاص خودتان را دارید و میخواهید فقط به مشتریان خودتان پیامک ارسال کنید و می خواهید پیامک با خط اختصاصی ارسال شود و دریافت کننده پیامک به پیامک شما پاسخ دهد باید خط اختصاصی خدماتی داشته باشید البته در این حالت نمی توانید به صورت انبوه و منطقه ای پیامک ارسال کنید. که در این حالت می توانید از خطوط 9000 یا 998 استفاده کنید. (دریافت خط اختصاصی نیازمند پروانه کسب یا ثبت شرکت است.)

 

به صورت کلی سریع‌ترین راه برای پیامک اطلاع رسانی خط 3000505 است، برای پیامک تبلیغاتی متن و تعداد گیرندگان را ارسال کنید تا خط برای شما فعال شود و برای پیامک های مناسبی از خط EVENT استفاده نمایید.

 

02پنل پیامک را خریداری کردم باید چه کاری انجام دهم؟

بعد از خرید پنل پیامک نام کاربری و رمز از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی می‌شود. می‌بایست وارد پنل پیامک شده و نسبت به ارسال مدارک احراز هویت اقدام نمایید.

در بخش پشتیبانی> ارسال مدارک تصویر کارت ملی و شماره کارت بانکی به نام مالک پنل را ثبت نمایید تا پنل شما فعال شود.

فعال سازی پنل معمولا کمتر از 30 دقیقه زمانبر است و بعد از فعال شدن پنل پیامکی از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی انجام می‌شود.

03آیا باید حتما خط اختصاصی ثبت کنم؟

بعد از ارسال و تایید مدارک احراز هویت خطوط اشتراکی تبلیغاتی و خطوط خدماتی به پنل شما افزوده می‌شود که شما می‌توانید برای ارسال پیامک از این خطوط استفاده نمایید. البته خطوط اشتراکی قابلیت دریافت پیامک ندارند و فقط برای ارسال پیامک قابل استفاده است. در صورتی که نیازمند دریافت پیامک از سمت مشتری هستید می بایست نسبت به ثبت خط اختصاصی اقدام کنید.

در سامانه پیامک فراز اس ام اس خطوط اختصاصی 50001 با تعداد ارقام 14 و 15 رقم رایگان برای شما فعال می‌شود.

دقت داشته باشید که فعال سازی خط اختصاصی یک روز کاری زمانبر بوده و بعد از آن خط به نام شما ثبت شده و از cra.ir پیامک دریافت می‌کنید و خط به پنل شما افزوده می‌شود.

04آیا خط اختصاصی به لیست سیاه پیامک را ارسال می کند؟

خطوط پیامکی اختصاصی به‌صورت پیشفرض تبلیغاتی بوده و بنابراین قابلیت عبور از بلک لیست را ندارد و برای عبور از لیست سیاه مخابراتی با خط اختصاصی می‌بایست این خطوط را به خط خدماتی تبدیل کنید.

در صورتی که شرکت حقوقی ثبت شده داشته باشید می‌توانید ضمن ارائه سفته تعهد دهید که هدف شما ارسال پیامک به باشگاه مشتریان خودتان است و خط را خدماتی نموده تا بتوانید به شماره های مسدود و لیست سیاه پیامک خود را ارسال کنید.

در صورتی که هدف شما ارسال پیامک تبلیغاتی است می‌توانید از قابلیت ارسال پیامک با سامانتل یا ارسال پیامک با سیمکارت استفاده نمایید.

همچنین برای افراد حقیقی و حقوقی امکان فعال سازی خط خدماتی اختصاصی از اپراتور ۹۰۰۰ بدون نیاز به سفته امکان پذیر می‌باشد.

05چطور به افرادی که پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند پیامک بفرستم؟

در صورتی که پیامک شما اطلاع رسانی است می‌توانید از خطوط خدماتی اشتراکی سامانه استفاده نمایید و یا اگر شرکت حقوقی، اینماد یا پروانه کسب داشته باشید می توانید خط اختصاصی خدماتی برای عبور از بلک لیست داشته باشید

برای ارسال پیامک تبلیغاتی به لیست سیاه مخابراتی

راهکار ساده: ابتدا پیامک خود را در سامانه با خط 10004223 ارسال نموده و سپس در بخش گزارشات ارسال> مشاهده> فیلتر نمایش را بلک لیست قرار دهید و دکمه ارسال دوباره از طریق سیمکارت را بزنید تا پیامک به شماره‌های مسدود و بلک لیست ارسال شود. البته این راهکار قطعی و همیشگی نیست و ممکن است در بعضی روزها فعال نباشد.

راهکار دائمی و پایدار: در صورتی که پراونه کسب یا سایت دارای نماد اعتماد دارید اعلام نمایید تا خط سامانتل برای عبور از بلک لیست برای شما فعال شود.

06تفاوت خطوط پیامکی در چیست؟

تفاوت خطوط پیامکی اپراتور 5000 و اپراتور 1000 و… در سرعت ارسال پیامک و کیفیت ارسال پیامک و برندینگ می‌باشد.

اپراتور 1000: اپراتور قدرتمندی است که سرعت ارسال پیامک ها زیاد است و جالب است بدانید که اپراتور 1000 به شماره‌های مسدود ایرانسل پیامک را ارسال می‌کند.

اپراتور 5000: نسبت به سایر اپراتورهای پیامکی تعرفه ارسال کمتری دارد و ممکن است که گاهی اوقات پیامک شما با تاخیر بیشتری ارسال شود.

اپراتور 021: در صورتی که مالک خط تلفن ثابت هستید و مدارکی مبنی بر کسب و کار ارائه دهید می توانید خط پیامکی 021 و 026 را برای ارسال پیامک فعال کنید و با خط تلفن ثابت برای ارسال پیامک اقدام نمایید.

تعرفه دقیق هر کدام از اپراتورها را می توانید در پروفایل خودتان در سامانه (نوار سبز رنگ بالای سامانه) مشاهده نمایید.

07شخصیت حقیقی هستم آیا می‌توانم خط خدماتی اختصاصی بگیرم؟

بله اشخاص حقیقی بدون نیاز به سفته و فقط با ارائه مجوز فعالیت اینماد یا پروانه کسب می‌توانند نسبت به خط خدماتی اختصاصی از اپراتور ۹۰۰۰ را تهیه کنند و مدت زمان فعال سازی خط ۹۰۰۰ حدود ۳۰ روز کاری است.

08چرا پیامک تایید نشده است؟

در صورتی که پیامک تبلیغاتی با خط 3000505 استفاده نمایید پیامک شما توسط واحد مانیتورینگ تایید نمی شود و رد می شود.

پیامک تبلیغاتی را با خطوط تبلیغاتی مانند 10004223 ارسال نمایید تا تایید شود.

برای عبور از بلک لیست می توانید از طریق تیکت پشتیبانی متن و تعداد گیرندگان را اعلام نمایید تا خط club برای شما فعال شود.

 

09چطور کد فعال سازی ورود به پنل را غیر فعال کنم؟

در صورتی که به دلیل ارسال رمز یک بار مصرف قصد تغییر شماره موبایل خود را دارید می توانید از بخش مدیریت و تنظیمات > تنظیمات مدیریتی > تنظیمات کد فعال سازی شما می توانید تا 2 شماره موبایل دیگر وارد کنید که کد تایید به سایر شماره موبایل ها ارسال شود.

برای تغییر شماره موبایل باید تیکت پشتیبانی ثبت کنید اما شماره موبایل جدید نیز باید به نام صاحب کدملی باشد.

10شارژ خرید کردم ولی اضافه نشده است

برای این مورد می بایست وارد حساب کاربری خود شوید و از بخش ارسال تیکت پشتیبانی شماره کارت و زمان دقیق تراکنش را اعلام نمایید تا از سمت واحد مالی بررسی شود.

11میخواهم شماره موبایل را عوض کنم

در صورتی که به دلیل ارسال رمز یک بار مصرف قصد تغییر شماره موبایل خود را دارید می توانید از بخش مدیریت و تنظیمات > تنظیمات مدیریتی > تنظیمات کد فعال سازی شما می توانید تا 2 شماره موبایل دیگر وارد کنید که کد تایید به سایر شماره موبایل ها ارسال شود.

برای تغییر شماره موبایل باید تیکت پشتیبانی ثبت کنید اما شماره موبایل جدید نیز باید به نام صاحب کدملی باشد.

12چطور خط اختصاصی ثبت کنم؟

برای ثبت خط اختصاصی از داخل پنل > منو سمت راست > عملیات حساب > خرید شماره اقدام نمایید.

شماره اختصاصی فقط برای شما بوده و فرد دیگری از ان استفاده نمی کند.

خطوط 14 رقمی از اپراتور 1000 که به صورت “غیر درخواستی” باشند رایگان هستند شما می توانید خط رایگان از این بخش ثبت کنید و در صورتی که نیاز به خط کوتاه تر دارید نیز از همین بخش خرید خود را انجام دهید.

 

01آیا اپلیکیشن ارسال پیامک ReBrand رایگان است؟

تمامی نمایندگان سامانه پیامک فراز اس ام اس می‌توانند سایت و سامانه پیامک را به صورت ریبرند داشته باشند.

اپلیکیشن اندروید برای نمایندگانی که 500 کاربر فعال داشته باشند بهٰ‌صورت رایگان ایجاد می‌شود اما در صورتی که تعداد کاربران شما کمتر از ۵00 کاربر فعال باشد برای دریافت اپلیکیشن اختصاصی ارسال پیامک با برند خودتان می‌بایست هزینه اپلیکیشن اندروید ارسال پیامک را خریداری کنید.

البته کاربران شما می‌توانند از اپلیکیشن فراز اس ام اس برای ورود و ارسال پیامک استفاده کنند اما برای در صورتی که نیازمند اپلیکیشن اختصاصی با برند خودتان باشید می‌بایست هزینه را پرداخت کنید.

02چگونه بعد از فروش پنل پیامکی، حساب کاربری خودکار ایجاد شود؟

شما می‌توانید لینک ساب دامنه ورود به حساب کاربری خود را در سایت قرار دهید و از کاربران خود بخواهید در لینک سامانه ثبت نام کنند.

راهکار دیگر استفاده از گرویتی فرم و وب سرویس ساخت کاربر است که می‌توانید با استفاده از وب سرویس ساخت کاربر خودتان حساب کاربری را ایجاد نموده و اطلاعات دسترسی به را به موبایل مشتری ارسال کنید.

اگر با برنامه نویسی آشنایی ندارید می‌توانید ویدیو آموزشی که از سمت سامانه پیامک فراز اس ام اس تولید شده است را تهیه نمایید. در این ویدیو به شما آموزش می‌دهیم که چگونه از گرویتی فرم به عنوان فرم ساخت کاربر در سامانه پیامک فراز اس ام اس استفاده نمایید.

 

03آیا باید از قبل شارژ پیامکی خریداری کنم تا کاربر بتواند پنل خودش را شارژ کند؟

خیر نیازی به خرید شارژ از سمت شما نیست.

در صورتی که در پنل پیامکی شما شارژ وجود داشته باشد کاربر به درگاه اختصاصی شما متصل می شود اما اگر درگاه اختصاصی پیامکی نداشته باشید یا در پنل شما شارژ پیامکی وجود نداشته باشد کاربر به درگاه ریبرند فراز اس ام اس متصل شده و بعد از خرید شارژ سود شما به پنل پیامکی شما اضافه می‌شود.

04آیا سود نمایندگی به حساب من واریز می‌شود؟

سود فروش شارژ پیامک به عنوان شارژ پیامکی در پنل شما ذخیره می‌شود. شما می‌توانید این شارژ را به روش‌های مختلف به کاربران خودتان بفروشید.

در صورتی که درگاه اختصاصی (زرین پال – ملت – پارسیان) داشته باشید می‌توانید در تنظیمات مدیریتی این دامنه را قرار دهید تا زمانی که کاربر قصد خرید شارژ دارد به درگاه پرداخت شما متصل شده و سود به حساب شما واریز شود اما در صورتی که درگاه نداشته باشید می‌توانید از کاربران خود بخواهید که مبلغ مورد نیاز برای خرید شارژ را به حساب شما کارت به کارت کنند و شما شارژ داخل پنل را به کاربر منتقل نمایید.

05آیا ساخت نماینده هزینه دارد؟

خیر برای ساخت کاربر و یا نماینده هیچ محدودیتی برای شما در نظر گرفته نشده است و شما می‌توانید به صورت رایگان کاربر یا نمایندگی ایجاد نمایید.

06چرا باید از شرکت شما اخذ نمایندگی پنل پیامک را انجام دهم؟

مهم‌ترین ویژگی منحصر به فرد فراز اس ام اس پشتیبانی پیگیر برای رفع مشکلات است.

اکثر افرادی که از شرکت ما نمایندگی سامانه پیامک خریداری می‌کنند قبلا از جای دیگری نمایندگی سامانه پیامکی داشته‌اند که تجربه ناخوشایندی برایشان بوده است و به دلیل اینکه سایت‌ها دیگر پاسخگو نبودند، سامانه پیامکی آنها آپدیت نمی‌شود و منسوخ بوده است مجددا نمایندگی پنل پیامکی از شرکت ما تهیه کرده‌اند.

همچنین ما سعی می‌کنیم به عنوان رهبر بازار در نوآوری و خلاقیت پیشرو باشیم. شاید برایتان جالب باشد که اولین اپلیکیشن ارسال پیامک اندروید، دستگاه ذخیره شماره موبایل و افزونه های اختصاصی کاربردی برای وردپرس اولین بار توسط شرکت زرین ارتباطات آسیا (پنل پیامک فراز اس ام اس) ارائه شده است و افزونه‌های پیامکی ما فقط با کاربران مستقیم و نمایندگان ما سازگار است و با سایر سامانه‌های پیامکی فعال نیست.

07آیا سال‌های آتی باید هزینه تمدید پنل نمایندگی پیامک را پرداخت کنیم؟

خیر، پنل پیامک به صورت دائمی و مادام العمر است، نیازی به پرداخت هزینه بابت تمدید نمایندگی در سال‌های آتی وجود ندارد.

ما برای نمایندگان پنل پیامک تسهیلاتی وجود دارد که می‌توانند از آن برای افزایش فروش و رشد بیشتر از مشاوره های رایگان ما استفاده کنند.

شرایط دریافت تسهیلات ویژه حمایتی نمایندگانی که در هر سال حداقل 1200 کاربر فعال جذب کنند به عنوان نماینده فعال سال معرفی شده و مشتریان آن منطقه به ایشان معرفی می شود.

لیست سوالات متداول کاربران

در این صفحه می‌توانید فهرست کامل سوالات رایج کاربران را مشاهده کنید، اگر پاسخ خود را در این صفحه پیدا نکردید با شماره 74853-021 تماس بگیرید، میزبان صدای گرم شما هستیم…

تماس با ما پاسخ سوالم را پیدا نکردم!
خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000