پنل اس ام اس » درباره ما

با فراز اس‌ام‌اس بیشتر آشنا شوید

با فراز اس‌ام‌اس بیشتر آشنا شوید

داستان فراز اس‌ام‌اس

ما در شرکت زرین ارتباطات آسیا در تلاش برای تحقق یک رویا بزرگ در جهت افزایش اعتماد اجتماعی و ارائه خدمات صادقانه هستیم و برای تحقق رویا خودمان و ارائه خدمات باکیفیت به مشتریان و ایجاد ارزش افزوده در محیط وب فارسی در حال تلاش هستیم.

در یک تیم جوان و سخت کوش تلاش کنیم تا با خدمات صادقانه و رفتار محترمانه یک تجربه لذت بخش برای مشتریان ایجاد کنیم. ما می‌خواهیم سطح کیفیت خدمات به مشتریان را در ایران افزایش دهیم و توقع مشتری را از دریافت خدمات مطلوب افزایش دهیم و همواره خود را برای رسیدن به این هدف به چالش می‌کشیم. همزمان تلاش می‌کنیم تا دغدغه اصلی مشتریانمان را برطرف کنیم و مشتریان ما مطمئن باشند که پیامک‌هایشان به دست مخاطب می‌رسد و پیامک آنها خوانده می‌شود.

 

برخی از دستاوردهای ما

  • وبمستر برگزیده همیار وردپرس (سال ۱۳۹۶)
  • ساخت و توسعه بزرگترین اپلیکیشن ارسال پیامک در ایران (سال 1399)
  • ساخت و توسعه اولین اپلکیشن باشگاه مشتریان و ذخیره شماره موبایل مشتریان (سال 1400)
  • ساخت افزونه اختصاصی پیامکی وردپرس در ایران (سال 1399)
  • کارافرینی به بیش از ۱۰ نفر پرسنل حضوری و دور کار شرکت
  • اشتغال‌زایی و کمک به افزایش درامد به بیش از ۱۰۰۰ نفر با ارائه نمایندگی در سطح کشور
  • حضور در جمع بزرگترین تولیدکنندگان و توزیع کنندگان دستگاه ثبت شماره موبایل مشتریان
  • توسعه افزونه‌های پیامکی رایگان در راستای کاهش هزینه‌های مدیران سایت‌ها

گالری تصاویر شرکت در نمایشگاه‌ها

 

محیط شرکت زرین ارتباطات آسیا

 

منشور اخلاقی زرین ارتباطات آسیا

FarazSms

شفاف و صادق باشیم

ما در فراز اس ام اس درستی و کسب روزی حلال را سرلوحه عملکرد خود می‌دانیم و تمام مراقبت خود را برای جلوگیری از تضییع حق مردم به کار می‌گیریم و در این راه خود را متعهد می‌دانیم.
FarazSms

متعهد و مسئولیت پذیر باشیم

ما در فراز اس ام اس از پذیرش هر مسئولیت و چالشی استقبال نموده و خود را متعد به انجام امور تعهد شده می‌دانیم و تا زمانی که به پایان نرسیده با تمام توان آن را پیگیری می‌کنیم.
FarazSms

رشد کنیم و باعث رشد شویم

ما در فراز اس ام اس علاوه بر انجام مسئولیت های خود از تمام ظرفیت فکری، ارتباطی، مهارتی و دانشی خود برای خلق ارزش جدید برای خلاقیت و نوآوری تلاش می کنیم.
FarazSms

وفادار باشیم و وفادار بمانیم

هر یک از ما به عنوان عضوی از این خانواده، فراز اس ام اس را از خود می‌دانیم و برای پیشرفت آن تلاش می کنیم؛ چرا که باور داریم پیشرفت فراز اس ام اس، پیشرفت خود ماست.

وب‌سایت‌هایی که فراز اس ام اس را همراهی می‌کنند!

همکاری در مجموعه فراز اس‌ام‌اس

ما مشتاق تعامل و همکاری هسیتم و همواره سعی کردیم با مشتریانمان، طراحان سایت، سایر کسب و کارها و… فعالیتمان را توسعه دهیم و به یکدیگر کمک کنیم. اگر شما پیشنهادی برای همکاری با مجموعه دارید ما مشتاق شنیدن پیشنهادات شما برای ایجاد یک تعامل سازنده هسیتم.

اگر محصولات و خدماتی دارید که بتواند به کاربرانمان برای افزایش رضایت‌مندای کمک کند آماده‌ایم تا فعالیت مشترکمان را با شما آغاز کنیم یا خوشحال می‌شویم بتوانیم از مهارت شما در شرکتمان استفاده کنیم و محصولات جدیدی را ایجاد کنیم.

ارتباط با ما
خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات