پنل اس ام اس » درباره ما

با فراز اس‌ام‌اس بیشتر آشنا شوید

با فراز اس‌ام‌اس بیشتر آشنا شوید

ماموریت ما

ما از طریق ارسال پیامک انبوه کمک می‌کنیم تا بنگاه‌های اقتصادی از جمله؛ مغازه‌ها و شرکت‌ها مشتریان بیشتری جذب کنند، درامدشان را افزایش دهند، سطح زندگی بهتری داشته باشند تا بتواند رشد کنند و خدماتی جدیدی را در کشور عزیزمان ارائه دهند.

با ساده‌ سازی فرایند تبلیغات گسترده از ورشکستی شرکت‌ها و بیکاری شدن نیروی کار جلوگیری می‌کنیم.
با تبلیغات دیجیتالی (به جای تبلیغات کاغذی) به محیط زیست کمک کنیم تا از قطع درختان جلوگیری شود و دنیا جای زیباتری شود.

 

 

 

داستان فراز اس‌ام‌اس

بیشتر از 10ساله که از اولین روزای فراز اس ام اس می‌گذره. در طول این مدت ما مدام در حال پیشرفت بودیم، باز هم قراره همین رویه رو ادامه بدیم.

ما عاشق این هستیم که به کسب‌و‌کارهای دیگه در مسیر رشدشون کمک کنیم و برای رسیدن به این هدف هم از انجام هیچ کاری کوتاهی نمی‌کنیم. ما می‌خوایم یه سامانه پیامکی باشیم که مشتری‌هامون به انتخاب اون افتخار کنند.

 

 

تاریخچه اتفاقات این مسیر

  • شروع فعالیت فراز اس ام اس (سال 1393)
  • وبمستر برگزیده همیار وردپرس (سال ۱۳۹۶)
  • ساخت و توسعه اولین اپلیکیشن ارسال پیامک (سال 1399)
  • توسعه افزونه وردپرس به صورت اختصاصی و با سازگاری کامل فراز اس ام اس (سال 1399)
  • شروع تولید دستگاه ثبت شماره موبایل مشتریان (سال 1400)
  • ساخت و توسعه اپلکیشن باشگاه مشتریان (سال 1400)

 

گالری تصاویر شرکت در نمایشگاه‌ها

 

محیط شرکت زرین ارتباطات آسیا

 

محیط شرکت فراز اس ام اس

 

 

بیش از 10 سال قدمت؛ فراز اس ام اس وب مستر برگزیده سال 1396

منشور اخلاقی زرین ارتباطات آسیا

FarazSms

شفاف و صادق باشیم

ما در فراز اس ام اس درستی و کسب روزی حلال را سرلوحه عملکرد خود می‌دانیم و تمام مراقبت خود را برای جلوگیری از تضییع حق مردم به کار می‌گیریم و در این راه خود را متعهد می‌دانیم.
FarazSms

متعهد و مسئولیت پذیر باشیم

ما در فراز اس ام اس از پذیرش هر مسئولیت و چالشی استقبال نموده و خود را متعد به انجام امور تعهد شده می‌دانیم و تا زمانی که به پایان نرسیده با تمام توان آن را پیگیری می‌کنیم.
FarazSms

رشد کنیم و باعث رشد شویم

ما در فراز اس ام اس علاوه بر انجام مسئولیت های خود از تمام ظرفیت فکری، ارتباطی، مهارتی و دانشی خود برای خلق ارزش جدید برای خلاقیت و نوآوری تلاش می کنیم.
FarazSms

وفادار باشیم و وفادار بمانیم

هر یک از ما به عنوان عضوی از این خانواده، فراز اس ام اس را از خود می‌دانیم و برای پیشرفت آن تلاش می کنیم؛ چرا که باور داریم پیشرفت فراز اس ام اس، پیشرفت خود ماست.

وب‌سایت‌هایی که فراز اس ام اس را همراهی می‌کنند!

همکاری در مجموعه فراز اس‌ام‌اس

ما مشتاق تعامل و همکاری هسیتم و همواره سعی کردیم با مشتریانمان، طراحان سایت، سایر کسب و کارها و… فعالیتمان را توسعه دهیم و به یکدیگر کمک کنیم. اگر شما پیشنهادی برای همکاری با مجموعه دارید ما مشتاق شنیدن پیشنهادات شما برای ایجاد یک تعامل سازنده هسیتم.

اگر محصولات و خدماتی دارید که بتواند به کاربرانمان برای افزایش رضایت‌مندای کمک کند آماده‌ایم تا فعالیت مشترکمان را با شما آغاز کنیم یا خوشحال می‌شویم بتوانیم از مهارت شما در شرکتمان استفاده کنیم و محصولات جدیدی را ایجاد کنیم.

ارتباط با ما
خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000
مورخ 1403/3/1 تعرفه‌ پیامک از سمت اپراتور افزایش یافته و در سایت آپدیت شده است، در سایر سایت‌ها ممکن است به دلیل ترافیک کم، تعرفه آپدیت نباشد.تضمین کمترین تعرفه پیامک در ایران