درباره فراز اس ام اس

فراز اس ام اس چگونه متولد شد؟

در یکی از روزهای تابستان سال 92 یک سفارش برای ارسال پیامک تبلیغاتی آموزشگاه زبان قبول کردم. هزینه را به حساب شرکت سامانه پیامک جهت خرید شارژ پیامک واریز کردم و پیامک را ارسال کردم اما پیامکی ارسال نشد. هرچه تماس گرفتم به من پاسخ دادند که پیامک شما ارسال شده. با جستجو در گوگل سامانه دیگری تهیه کردم اما باز هم نتیجه تغییری نکرد و پیامک ارسال نشد. آن روز نتوانستم مشتری را قانع کنم که من هزینه را پرداخت کرده‌ام و مشکل از شرکت ارسال کننده بوده. علاوه بر اینکه تجربه ناموفقی داشتم حدود 400 هزار تومان هم ضرر کردم و حس خوبی نسبت به شرکت‌های ارائه خدمات پیامکی نداشتم.

در حالی که چند روزی به این موضوع فکر می‌کردم، تصمیم گرفتم جهت ارائه خدمات پیامکی شرکتی را تاسیس کنم که به مشتری اطمینان بدهم پیامک‌های او واقعا ارسال می‌شود و واقعا به دست مخاطبی که او می خواهد می‌رسد. موضوع دیگری که متاسفانه در بین برخی همکاران رواج دارد، کم فروشی است؛ از مشتری سفارش ارسال 100 هزار پیامک را قبول می‌کنند و هزینه ارسال 100 هزار پیامک را دریافت می‌ کنند اما زمان ارسال پیامک و انجام سفارش مشتری تعداد به مراتب کمتری پیامک را واقعا ارسال می‌کنند.

هدف اصلی و چشم‌انداز ما از تاسیس فراز اس‌ام‌اس، افزایش سطح کیفیت خدمات پیامک در ایران و افزایش انتظارات مشتری از ارائه‌دهندگان خدمات پیامکی است و ما میخواهیم شیوه بازاریابی پیامکی در ایران که  ارسال پیامک به بانک شماره است را تغییر دهیم. می‌خواهیم ذهنیت ارسال کنندگان پیامک‌های تبلیغاتی را تغییر دهیم تا دریافت‌کنندگان پیامک به جای نارضایتی، از اینکه پیامکی متناسب با نیازشان برای آن ها ارسال شده راضی بوده و تشکر کنند.

توصیه ما به کاربران سامانه این است که  برای مخاطب مفید باشند و به افرادی که خودشان برای دریافت پیامک اظهار تمایل کرده‌اند پیامک بفرستند تا بتوانند رابطه دوستی پایداری با مشتری ایجاد کنند.

اهداف فراز اس‌ام‌اس چیست؟

در فراز اس‌ام‌اس ما شفافیت در ارسال پیامک و پرداخت صورت حساب و صداقت را اصول اولیه کارمان قرار داده‌ایم. متاسفانه خیلی از مشتریانی که به ما مراجعه می‌کنند، توضیح می‌دهند که از یک سایت بی نام و نشان سامانه پیامک تهیه کرده‌اند و بعد از مدتی سایت به طور کلی حذف شده است و شماره تماس نیز دیگر پاسخگو نیست. ما دوست نداریم هیچ فردی این تجربه تلخ را داشته باشد. این موضوع به طور ویژه برای سازمان ها به دلیل حساسیت کار اهمیت دوچندانی دارد.

ما سعی کرده‌ایم با قرار دادن گارانتی بازگشت وجه، تضمین ارسال پیامک، صداقت در گفتگو با مشتری و شفافیت در گزارشات ارسال پیامک، دغدغه شما را کاهش دهیم.

 در فراز ‌اس‌ام‌اس پیگیری تیکت‌ها برای ارسال سریع پاسخ به کاربران، پیگیری ارسال صحیح پیامک و بازگشت هزینه پیامک‌های ارسال نشده از دغدغه‌های اصلی ما است.

ما چه مشکلی را برطرف می کنیم؟

مشکل اصلی مشتریان ما عدم اطمینان از کیفیت ارسال پیامک، پشتیبانی و خدمات پس از فروش،بانک شماره به روز موبایل و سیاست‌های محرمانگی اطلاعات است؛ اگر قبلا از شرکت دیگری سامانه پیامک تهیه کرده باشید، احتمالا با این مشکلات روبرو شده‌اید. به عنوان مثال طبق دستور مدیریت سازمان پیامک شما باید در ساعت خاصی ارسال شود اما در سامانه مشکلی وجود دارد و تیم پشتیبانی پاسخگو نیست یا می‌خواهید پنل اس ام اس را شارژ کنید اما با خطای “موقتا درگاه بانک قطع می‌باشد” روبرو شده‌اید و تمام این موارد باعث شده چهره نامطلوبی از شما در مقابل کارفرما شکل بگیرد و این در حالی ست که شما  وظایف خود را به خوبی انجام داده‌اید اما ارائه دهنده سرویس پیامک شما آنچنان که باید حرفه‌ای نبوده است.

ما می‌خواهم کیفیت خدمات پیامکی را افزایش دهیم. در واقع می‌خواهیم اختلالات پیامکی را به حداقل برسانیم و جامع‌ترین بانک شماره را در اختیار کاربران سامانه قرار دهیم، سرعت ارسال پیامک را افزایش دهیم و با استفاده از آموزش‌هایی که در اختیار کاربران سامانه قرار می‌دهیم، هویت تازه ای به بازاریابی پیامکی را در ایران بدهیم.

چرا فراز اس‌ام‌اس انتخاب هوشمندانه‌ای است؟

ما سعی کردیم با آموزش‌های دقیق و تصویری که در وبلاگمان قرار می‌دهیم و همچنین ویدیوها و آموزش‌های صوتی که برای کاربران سامانه ارسال می‌کنیم، به کاربران سامانه پیامک مهارت‌های صحیح برای استفاده از بازاریابی پیامکی را آموزش دهیم.

با راه‌اندازی سیستم ارسال پیامک با خط خدماتی (پیامک سفید) کمک می‌کنیم تا بتوانید پیامک‌های اطلاع رسانی را به تمام مخاطبانتان ارسال نمایید و اگر برای سیستم ارسال پیامک کد‌فعال سازی از فراز اس‌ام‌اس استفاده می‌کنید در کوتاه‌ترین زمان ممکن پیامک شما را به دست مخاطب برسانیم تا بتوانید شماره موبایل کاربرانتان را تایید کنید.

پنل اس ام اس چیست و چه کاربردی دارد؟

ما به مشتریانمان سیستمی قدرتمند برای بازاریابی پیامکی ارائه می‌دهیم. سامانه پیامک (یا همان پنل اس ام اس که در موردش صحبت کردیم) نرم‌افزاری تحت وب می‌باشد که به شما کمک می کند از طریق پیامک کسب و کار خود را به دیگران معرفی کنید.

بانک شماره‌های موبایل به تفکیک سن  جنسیت، مشاغل، منطقه و کدپستی یکی از قابلیت های سامانه پیامک برای ارسال پیامک می‌باشد.

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های پنل اس ام اس، ارسال پیامک از طریق وب سرویس است که این روزها زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مثلا شما زمانی که از دیجی کالا یک محصول خریداری می‌کنید، تصور اینکه دیجی کالا یک کارمند را برای ارسال پیامک به شما استخدام کرده‌ باشد خیلی خنده‌دار است، این پیامک‌ها به‌صورت اتوماتیک و خودکار از طریق وبسرویس پیامک ارسال می‌شوند. یا زمانی که می‌خواهید در یک اپلیکیشن( مانند عضویت در تلگرام) ثبت‌نام نمایید، به شما یک کدفعال سازی از طریق پیامک ارسال می‌شود و باید این کدفعال سازی را در اپلیکیشن وارد نمایید. به این مدل پیامک‌ها سیستم ارسال پیامک از طریق وب سرویس گفته می‌شود و ما با تلفیق ارسال پیامک از طریق وب سرویس و ارسال پیامک سفید به مشتریان کمک می‌کنیم حتی  افرادی که دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را بسته‌اند در صورتی که پیامک شما اطلاع رسانی باشد پیامک شما با سرعت بالا به آنها ارسال شود.

طراحی و گرافیک سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس

همواره ذهنیت ما ساخت محصول حرفه‌ای با امکانات پیشرفته اما طراحی ساده و کاربر پسند است تا کاربر به‌سرعت بتواند اقدامات لازم برای ارسال پیامک انجام دهد و از تمام ظرفیت‌های پنل اس ام اس برای ارسال پیامک به شیوه‌های مختلف استفاده کند. منظور ما از ساده بودن غیرحرفه‌ای بودن نیست. شما گوگل را نگاه کنید؛ در این صفحه چه می‌بینید؟ تنها یک کادر ساده که برای جستجو وجود دارد می تواند از الگوریتم های فوق پیشرفته برای پاسخ به یوالات کاربران استفاده کند.

ما دوست نداریم سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس مانند سایت یاهو باشدو زمانی که وارد می‌شوید با انبوهی از گزینه‌ها روبرو شوید (احتمالا خودتان ادامه ماجرا را می‌دانید.)

ما در فراز اس ام اس با ارائه سامانه پیامکی پیشرفته با ظاهر ساده و کاربر پسند در کنار بانک شماره موبایل‌های بروز، ارسال پیامک سفید، آموزش‌های ویدیویی راهنمای استفاده از پنل اس ام اس و پشتیبانی 24 ساعته سعی کرده ایم کیفیت خدمات پیامکی را افزایش دهیم.

فراز ‌اس‌ام‌اس متولد شد

در نهایت فراز اس‌ام‌اس در سال 1393  با تیم مدیریتی حرفه ای و خلاق  فعالیت خود را آغاز کرد. کارشناسان فراز اس‌ام‌اس سعی داشته‌اند که با ارائه ساده‌ترین و در عین حال کامل‌ترین سامانه ارسال پیامک پاسخگوی نیاز کاربران باشند.

امیدواریم بتوانیم ضمن بهبود فرهنگ بازاریابی پیامک در ایران با ارائه راهکارهای جدید در دنیای الکترونیک جهت کاهش اتلاف وقت و هزینه کاربران، خدمتگزار مردم ایران زمین باشیم.

تماس با دفتر فراز اس‌ام‌اس

آدرس : تهران – بزرگراه همت غرب،شاهین شمال،بیست متری گلستان شرقی,کوچه معینی،نبش نعمتی،پلاک 20

(ما خوشحال می‌شویم که به‌صورت حضوری با شما ملاقات داشته باشیم و میزبان شما باشیم.)

فهرست