پنل اس ام اس » ویدیو ها » آموزش تنظیمات ارسال کد فعال سازی از افزونه دیجیتس راستچین

آموزش تنظیمات ارسال کد فعال سازی از افزونه دیجیتس راستچین

4:42
این ویدئو را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
1836 نفر مشاهده کردند بحث و گفتگو درباره این مقاله را شما آغاز کنید! 10MB
6 0

در این صفحه نحوه انجام تنظیمات ارسال پیامک از افزونه دیجیتس راستچین آموزش داده‌ می‌شود.
در صورتی که قصد خرید افزونه دیجیتس را ندارید می‌توانید از افزونه دیجیتس رایگان فراز اس ام اس استفاده کنید.

مطابق ویدئو ابتدا می‌بایست از داخل پنل پیامکی> منو سمت راست> ارسال بر اساس پترن> یک پترن ثبت نمایید و دقت داشته باشید که پترن ساخته شده می‌بایست فقط یک متغیر با نام %code% داشته باشد و سپس سایت وردپرسی خود در بخش تنظیمات افزونه نام کاربری و رمز و کد پترن و متغیر ساخته شده در پترن را معرفی کنید.

شماره ارسال کننده پیامک را خط خدماتی 3000505 قرار دهید تا پیامک به شماره‌های مسدود نیز ارسال شود.

اگر تنظیمات را به درستی انجام دهید زمانی که در بخش تنظیمات شماره موبایل را وارد می‌کنید و روی دکنه تست کلیک می‌کنید پیامک با موفقیت ارسال می‌شود در صورتی که خطای [object Object] دریافت کردید به این معنی است که تنظیمات افزونه دیجیتس راستچین به درستی انجام نشده است.
در صورتی که در انجام اتصال افزونه پیامک دیجیتز راستچین به پنل پیامک خدماتی فراز اس ام اس نیازمند راهنمایی بیشتری هستید، می‌توانید از طریق دیدگاه‌های این صفحه یا از طریق تیکت پشتیبانی با کارشناسان ما برای رفع مشکل در ارتباط باشید.

تنظیمات پیامکی سایتتان را به ما بسپارید!

شما می‌توانید به جای اینکه وقت‌تان را به تنظیمات پیامکی اختـصاص دهید؛ وقت ارزشمندتان را صرف توسعه کسب‌وکار، سئو، تولیدمحتوا و بازاریابی نمایید و سود بیشتری کسب کنید!
انجام تنظیمات پیامکی را به تیم حرفه‌ای ما که دارای تجربه بالایی در این زمینه است بسپارید تا تنظیمات به صورت اصولی برایتان انجام شود.

درخواست تنظیم افزونه‌ پیامکی

نظر شما در مورد این ویدئو چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000
مورخ 1403/3/1 تعرفه‌ پیامک از سمت اپراتور افزایش یافته و در سایت آپدیت شده است، در سایر سایت‌ها ممکن است به دلیل ترافیک کم، تعرفه آپدیت نباشد.تضمین کمترین تعرفه پیامک در ایران