پنل اس ام اس » ویدیو های آموزش کار با سامانه پیامک فراز اس ام اس

فیلم و ویدئو آموزش کار با پنل اس ام اس فراز اس‌ام‌اس

در این بخش کلیه ویدئوهای آموزش کار با پنل پیامک که توسط فراز اس‌ام‌اس تهیه و منتشر شده است. مشاهده فیلم‌های آموزشی به ما کمک می‌کند تا اطلاعات زیادی را در مدت کوتاه فراگرفته و دانش لازم برای ورود به حوزه تبلیغات و بازاریابی پیامکی و همچنین اتصال سایت و وب‌سرویس به پنل اس ام اس به دست آوریم.

به پنل پیامک فراز اس ام اس خوش آمدید.

به پنل پیامک فراز اس ام اس خوش آمدید.

به فراز اس ام اس خوش آمدید...

اپلیکیشن‌های پیامکی فراز اس ام اس

اپلیکیشن‌های پیامکی فراز اس ام اس

سامانه پیامکی فراز اس ام اس برای راحتی شما اپلکیشن‌های متنوع و جذاب را پیاده سازی کرده است...

ارسال پیامک به بلک لیست

ارسال پیامک به بلک لیست

با استفاده از قابلیت ارسال پیامک به لیست سیاه شما می‌توانید حتی به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند پیامک ارسال کنید.

راهنمای ثبت خط اختصاصی

راهنمای ثبت خط اختصاصی

شما می‌توانید یک خط اختصاصی برای خودتان داشته باشید، پیامک‌های خود را از یک خط اختصاصی ویژه خودتان ارسال کنید، قابلیت دریافت پیامک داشته باشید و با مخاطب در ارتباط باشید. پیشنهاد می‌کنیم حداقل یک خط اختصاصی رایگان برای خودتان ثبت کنید و برای ارتباط قدرتمند با مخاطبین خط سامانتل یا خط خدماتی 9000 تهیه کنید.

روش‌های مختلف ارسال پیامک تبلیغاتی

روش‌های مختلف ارسال پیامک تبلیغاتی

برای جذب مشتری و افزایش فروش روش‌های هدفمند ارسال پیامک تبلیغاتی در اختیار شما قرار داده می‌شود. برای یافتن بهترین روش ارسال پیامک تبلیغاتی مخصوص کسب و کار شما و استفاده از امکانات پیشرفته سامانه پیامک ویدئوهای زیر را ملاحظه نمایید، متاسفانه بعضی از کاربران بخاطر عدم مشاهده این ویدئوها و عدم اطلاع از ویژگی‌های پیشرفته سامانه پیامک برای دریافت امکاناتی که رایگان در اختیار آنها قرار گرفته شده بود هزینه‌های چندین میلیون تومانی پرداخت کرده‌اند.

امکانات پیشرفته پنل پیامک

امکانات پیشرفته پنل پیامک

با استفاده از امکانات پیشرفته سامانه پیامکی فراز اس ام اس شما می‌توانید از پنل خریداری شده استفاده‌های بیشتری را انجام دهید.

ویدئوهای دستگاه ثبت شماره موبایل

ویدئوهای دستگاه ثبت شماره موبایل

با استفاده از دستگاه ثبت شماره موبایل شما می‌توایند شماره موبایل مشتریان خودتان را دریافت کنید و کارت ویزیت و اطلاعات کسب و کارتان را روی گوشی مخاطب ارسال کنید. با استفاده از باشگاه مشتریان که ایجاد می کنید می توانید در آینده به مشتریان فروشگاهتان پیامک های تبلیغاتی ارسال کنید.

اتصال پنل اس ام اس به وردپرس

اتصال پنل اس ام اس به وردپرس

پنل پیامک خدماتی فراز اس‌ام‌اس قابلیت اتصال به وردپرس، ووکامرس، ‌افزونه دیجیتز، گرویتی فرم، اپلیکیشن سازهای وردپرس، انواع پنل کاربری وردپرس برای احراز هویت شماره موبایل، EDD و... را دارد. هر کدام از این ویدئوهای این بخش می‌تواند به حرفه‌ای شدن سایت و افزودن قابلیت‌های جدید در سایت شما کمک کند.

راهنمای ارسال پیامک از طریق وب سرویس

راهنمای ارسال پیامک از طریق وب سرویس

جذابترین بخش پنل پیامک خدماتی استفاده از وب‌سرویس برای ارسال پیامک اطلاع رسانی‌ به مخاطبتان است. در ویدئوهای این بخش نحوه استفاده از سامانه پیامک در وب‌سرویس و اتصال سامانه پیام کوتاه به وب سرویس پیامک خدماتی به شما آموزش داده می‌شود.

راهنمای نمایندگی سامانه پیامک

راهنمای نمایندگی سامانه پیامک

با استفاده از نمایندگی پنل پیامکی شما می‌توانید پنل پیامکی بفروشید و کسب درامد کنید. در درامد فروش شارژ و فروش سهیم باشید و خودتان کسب و کارتان را از همین امروز با سرمایه اولیه کم آغاز کنید.

سوالات متداول

01تفاوت قیمت پنل اس ام اس (پکیج‌های موجود در سایت) برای چیست؟

تفاوت اصلی پنل‌های پیامک در تعرفه ارسال پیامک و امکانات موجود در هر بسته است که در همین صفحه می‌توانید امکانات موجود در هر بسته را مقایسه نمایید.اگر قصد دارید به صورت حرفه‌ای پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید یا می‌خواهید به تمام امکانات سامانه پیامک دسترسی داشته باشید و محدودیتی وجود نداشته باشد پنل پیامک تجاری را تهیه نمایید، در غیر این صورت می‌توانید پنل پیامکی شرکتی یا اقتصادی را تهیه نمایید.پنل پیامک پایه قابلیت ارسال پیامک به شماره‌های مسدود و بلک لیست وجود ندارد بنابراین برای ارسال پیامک از طریق وب‌سرویس این پنل توصیه نمی‌شود.لازم به ذکر است هزینه پنل پیامک فقط یک مرتبه توسط شما پرداخت می‌شود بنابراین بهتر است پکیج‌های حرفه‌ای را تهیه نمایید.

02امکان ارتقاء سامانه پیامک وجود دارد؟

در هر زمان که بخواهید با پرداخت مابه‌التفاوت امکان ارتقاء پنل پیامک برای شما وجود دارد. دقت داشته باشید بعد از ارتقاء پنل، پیامک هدیه و خطوط اختصاصی مطابق با بسته اولیه در نظر گرفته‌شده و شارژ هدیه یا خطوط اختصاصی رایگان بسته جدید دیگر اضافه نمی‌شود.اگر قصد شما خرید پنل تجاری است پیشنهاد می‌کنیم در همین ابتدا پنل پیامکی تجاری را تهیه نمایید. ازآنجاکه در سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس تا 7روز گارانتی بازگشت وجه وجود دارد به شما اطمینان می‌دهیم که مشکلی به وجود نمی‌آید.

03آیا به قیمت پنل پیامکی و ارسال پیامک، مالیات بر ارزش‌افزوده اضافه می‌شود؟

به تعرفه خرید سامانه پیامکی، هزینه‌ مالیات اضافه نخواهد شد و مبلغ اعلامی با احتساب مالیات بر ارزش‌افزوده است ولی بر روی تعرفه شارژ پیامک 10% مالیات بر ارزش‌افزوده مطابق قانون مالیاتی اضافه می‌شود. در صورت نیاز به فاکتور بعد از خرید سامانه پیامک از طریق تیکت پشتیبانی به واحد مالی درخواست خود را ثبت نمایید تا فاکتور برای شما ارسال شود.همچنین از ابتدای سال 1403، طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی و باتوجه به بند الحاقی تبصره 15 لایحه بودجه سال 1403، مبلغ 4 تومان “در زمان ارسال” به مبالغ فوق اضافه می‌گردد و به حساب خزانه دولت واریز می‌شود.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000
مورخ 1403/3/1 تعرفه‌ پیامک از سمت اپراتور افزایش یافته و در سایت آپدیت شده است، در سایر سایت‌ها ممکن است به دلیل ترافیک کم، تعرفه آپدیت نباشد.تضمین کمترین تعرفه پیامک در ایران