پنل اس ام اس » ویدیو ها » اپلیکیشن ذخیره شماره موبایل رایگان

اپلیکیشن ذخیره شماره موبایل رایگان

۱۴:۲۵تنظیمات اپلیکیشن ذخیره شماره موبایل رایگان
این ویدئو را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
311 نفر مشاهده کردند بحث و گفتگو درباره این مقاله را شما آغاز کنید! 28.5MB
0 0

با استفاده از اپلیکیشن رایگان ذخیره شماره موبایل  شما می توانید بدون خرید دستگاه ثبت شماره نسبت به جمع آوری شماره موبایل مشتریان اقدام نموده و همچنین یک پیامک کارت ویزیت الکترونیک برای مشتریان ارسال کنید.

با استفاده از اپلکیشن رایگان ذخیره شماره موبایل مشتریان شما می توانید تبریک تولد را به صورت خودکار انجام دهید تا در روز تولد به مشتریانتان پیامک تبریک تولد ارسال شود. می توانید پیام صوتی تنظیم کنید تا بعد از ثبت شماره موبایل یک پیامک صوتی ارسال شود و می توانید تنظیم کنید اطلاعات کسب و کار شما از طریق پیامک و با استفاده از اپلکیشن ذخیره شماره موبایل به مشتریان ارسال شود.

 

نظر شما در مورد این ویدئو چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه
پنل اس ام اس رایگان فراز اس ام اس

پنل رایگان فراز اس ام اس را تست کنید!

شما می‌توانید با پرداخت 50 هزار تومان و خرید 50 هزار تومان شارژ اولیه پنل پیامکی فراز اس ام اس را به صورت رایگان داشته باشید، این اکانت به صورت دائمی برای شما است و می توانید برای ارسال انواع پیامک‌های تبلیغاتی از پنل پیامکی رایگان استفاده کنید. حتی پنل پیامک رایگان فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی را هم دارد!

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
ثبت نام پنل رایگان
021-74853