پنل اس ام اس » ویدیو ها » ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی – عبور از بلک لیست مخابراتی

ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی – عبور از بلک لیست مخابراتی

3:43ارسال به لیست سیاه
این ویدئو را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
3390 نفر مشاهده کردند بحث و گفتگو درباره این مقاله را شما آغاز کنید! 60MB
16 11

ارسال پیامک به لیست سیاه تبلیغاتی و افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند به یکی از دغدغه‌های مهم و اساسی صاحبان کسب و کار تبدیل شده است.

در واقع تمامی افرادی که از بازاریابی پیامکی استفاده می‌کنند می‌خواهند امکان ارسال پیامک به شماره‌های مسدود را داشته باشند و بتوانند به افرادی که در لیست سیاه مخابراتی هستند و افرادی که پیامک‌های خود را بسته‌اند و دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند پیامک بفرستند. تماس‌های زیاد کاربران برای دریافت پاسخ به سوال چگونه پیامک بفرستیم تا همه شماره‌ها حتی کسانی که پیامک‌های تبلیغاتی را بسته‌اند و کد لغو پیامک را زده‌اند پیامک بفرستیم؟ باعث شد تا ویدیویی را تولید کنیم و به سوالات شما در مورد نحوه ارسال پیامک به شماره‌های مسدود و عبور از لیست سیاه مخابراتی توضیح دهیم.

3 راه مهم عبور از بلک لیست

  • ارسال پیامک با خط سیمکارت رایگان سامانتل با قابلیت ارسال پیامک تبلیغاتی به لیست سیاه > برای دریافت رایگان خط سیمکارت مجازی از داخل پنل پیامک فراز اس ام اس تیکت پشتیبانی ثبت کنید.
  • ارسال پیامک با خط خدماتی 9000 اختصاصی با قابلیت ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان خودتان و ارسال کد فعال سازی > برای خرید خط 9000 اختصاصی حتی برای افراد حقیقی و حقوقی داخل پنل پیامک فراز اس ام اس اقدام نمایید.
  • ارسال پیامک با خط خدماتی اشتراکی> ویژه پیامک‌های اطلاع رسانی

اگر هنوز سوالی در ذهن شما برای عبور پیامک تبلیغاتی از بلک لیست وجود دارد لطفا در بخش نظرات سوال نمایید یا تماس با شماره 02174853 به شما کمک کنیم پیامک خود را به تمام مخاطبین ارسال کنید.

 

نظر شما در مورد این ویدئو چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000