پنل اس ام اس » ویدیو ها » راهنمای دریافت خط خدماتی اشتراکی

راهنمای دریافت خط خدماتی اشتراکی

2:35خط خدماتی
این ویدئو را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
687 نفر مشاهده کردند بحث و گفتگو درباره این مقاله را شما آغاز کنید! 33MB
6 0

این روزها ارسال پیامک اطلاع رسانی و ارسال پیامک غیر تبلیغاتی به تمامی شماره‌ها به یکی از دغدغه‌های اصلی تبدیل شده است. در این ویدیو در مورد نحوه دریافت خط خدماتی شما را راهنمایی می‌کنیم. خبر خوب این است که در سامانه پیامک فراز اس ام اس خط خدماتی اشتراکی وجود دارد تا بدون نیاز به سفته و ثبت شرکت حقوقی بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن از خط خدماتی اشتراکی برای ارسال پیامک اطلاع رسانی استفاده کنید.

اگر شما پروانه کسب یا اینماد داشته باشید می‌توانید بدون سفته خط خدماتی اختصاصی اپراتور 9000 با تعداد ارقام 8 رقم را تهیه کنید و این یک فرصت بسیار عالی برای خرید خط خدماتی اختصاصی است.

البته امکان ارائه خط خدماتی از سایر اپراتورها مانند اپراتور 1000 یا 3000 یا 5000 نیز وجود دارد اما برای فعال سازی خط خدماتی از این اپراتورها نیازمند ثبت شرکت حقوقی و سفته خواهید بود.

اگر برای استفاده از خط خدماتی اشتراکی یا خط خدماتی اختصاصی سوالی در ذهن شما باقی مانده است در بخش نظرات همین مقاله یا از طریق تماس تلفنی با شماره 02174853 پاسخگوی شما هستیم.

نظر شما در مورد این ویدئو چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000