خرید پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » خط خدماتی اشتراکی، سریعترین راه دریافت خط خدماتی

خط خدماتی اشتراکی، سریعترین راه دریافت خط خدماتی

دریافت خط خدماتی بدون سفته امکان پذیر است
مقالات فراز اس‌ام‌اس 16 نظر

در این مقاله می‌خواهیم در مورد نحوه دریافت خطوط خدماتی بدون اینکه شرکت حقوقی داشته باشید یا سفته پرداخت کنید صحبت کنیم تا بتوانید به شماره موبایل‌های که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرد‌ه‌اند، کداعتبارسنجی پیامکی از طریق سامانه پیامکی ارسال کنید. همراه ما باشید تا در این مقاله روش دریافت شماره خدماتی بدون نیاز به سفته یا چک را به شما توضیح دهیم.

 

نمی‌دانم تاکنون شما با سامانه پیامک کار کرده‌اید یا نه، اما اگر با پنل اس ام اس کار کرده باشید حتما برای شما هم ارسال نشدن پیامک کدفعال سازی به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را بسته‌اند به یک کابوس تبدیل شده است و به دنبال تبدیل خط تبلیغاتی به خدماتی هستید.

اگر پیامک شما تبلیغاتی باشد و به مخاطبینی که دریافت پیامک تبلیغاتی را غیرفعال کرده‌اند ارسال نشود، مشکل خاصی به وجود نمی‌آید اما اگر پیامک شما کد اعتبارسنجی برای تایید شماره موبایل و عضویت در اپ یا سایت باشد موضوع کاملا متفاوت می‌شود حتی یک ثانیه تاخیر در ارسال پیامک می‌تواند نرخ عضویت را برای شما به شدت کاهش دهد! کاربر شما می‌خواهد در اپ شما (که با هزار زحمت ساخته‌اید) ثبت نام کند و شما را خوشحال کند اما بی خبر از اینکه پیامک تبلیغاتی را بسته است و هرچقدر روی دکمه ارسال کدفعال سازی کلیک می‌کند پیامک به دستش نمی‌رسد، ناامید می‌شود برنامه  شما را پاک می‌کند یا از سایت شما خارج می‌شود و سمت رقیب شما می‌رود.

اگر قصد خدماتی کردن خط اختصاصی  را داشته باشید می‌بایست شرکت حقوقی  داشته باشید تا بتوانید شماره خدماتی اختصاصی دریافت کنید و در کنار شرکت حقوقی ارائه تعهدنامه و سفته با مبلغ 20,000,000 تومان سخت‌ترین مرحله دریافت خط خدماتی اختصاصی است.

شما می توانید از خط خدماتی عمومی شرکت فراز اس ام اس بدون نیاز به سفته و ثبت شرکت حقوقی استفاده کنید.

استفاده از خط خدماتی عمومی در ارسال کد تایید و اعتبار سنجی نیاز به تایید پیامک از سمت واحد مانیتورینگ ندارد و به همین دلیل پیامک شما در کمتر از 5 ثانیه ارسال می شود.

نحوه دریافت خط خدماتی

آیا ارسال پیامک کدفعال سازی بدون خطوط خدماتی امکان‌پذیر است؟

متاسفانه بدون خطوط خدماتی امکان ارسال پیامک خدماتی وجود ندارد و حتما می بایست از طریق خط خدماتی پیامک ارسال کنید. اگر حدود 70% مشترکین تلفن همراه را نادیده بگیرید بدون استفاده از خط خدماتی نیز می‌توانید از پیامک کد فعال سازی برای افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی آنها آزاد است، استفاده کنید که مطمعنا مد نظر شما چنین چیزی نیست.

ما در فراز اس‌ام‌اس به شما کمک خواهیم کرد که خطوط خدماتی بدون ارائه سفته داشته باشید. در واقع خط اختصاصی خدماتی شرکت خودمان را که بابت این خط سفته پرداخت شده است را در اختیار کاربرانمان قرار می‌دهیم و به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید بدون پرداخت سفته و با خیال آسوده شماره خدماتی داشته باشید و پیامک‌های اطلاع‌رسانی مانند کدتایید (کدفعال سازی، کداعتبارسنجی verify phone number) ارسال نمایید.

هرچند ثبت خط خدماتی برای افراد حقیقی از سمت اپراتور امکان پذیر نیست اما افراد حقیقی می توانند از خط خدماتی عمومی شرکت فراز اس ام اس که از نظر سرعت و کیفیت تفاوتی با خط خدماتی اختصاصی ندارد استفاده کنند.

 

چگونه بدون سفته خط خدماتی بگیریم؟

برای اینکه بتوانید از خط رایگان خدماتی ما (بدون پرداخت سفته) استفاده کنید کافی است فراز اس ام اس را در گوگل جستجو کنید و پنل پیامکی با قابلیت ارسال پیامک به بلک لیست تهیه نمایید. همان لحظه پنل اس ام اس شما همراه با خط خدماتی فعال می‌گردد و می‌توانید از سامانه پیامک برای ارسال verify شماره موبایل استفاده نمایید.

 

 

سرعت ارسال پیامک با خط خدماتی اشتراکی چقدر است؟

بعضی از مشتریان ما تصور می‌کنند، چون خط خدماتی اشتراکی است سرعت ارسال این خط نسبت به خطوط خدماتی اختصاصی کمتر است اما خیالتان را راحت کنم، اپراتور توانایی ارسال چندصد پیامک در ثانیه را دارد، پس از نظر سرعت ارسال پیامک با خط اشتراکی خدماتی و شماره اختصاصی خدماتی هیچ تفاوتی وجود ندارد. برای تست سرعت ارسال پیامک با خط رایگان خدماتی اشتراکی می‌توانید به آدرس https://farazsms.com/send-test مراجعه نمایید و شماره موبایلتان را وارد نمایید حتی اگر دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده باشید پیامک شرکت ما را با سرعت بسیار بالا دریافت می‌کنید.

 

هزینه دریافت خطوط خدماتی بدون سفته چقدر است؟

برای دریافت خط خدماتی بدون سفته از شرکت ما نیاز به پرداخت هیچ هزینه جداگانه و مازاد بر پنل پیامکی نمی‌باشد و تنها با خرید پنل اس ام اس می‌توانید از خطوط خدماتی ما به صورت رایگان استفاده کنید و اقدام به ارسال پیامک خدماتی نمایید.

 

شرایط استفاده از خط خدماتی چیست؟

 • شرایط کلی استفاده از خطوط خدماتی، عدم ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی (ارسال پیامک به بانک شماره) است و فقط ارسال پیامک اطلاع رسانی به افرادی که شما را می شناسند امکان پذیر است
 • شما می‌توانید برای ارسال پیامک‌ وب سرویس(کدفعال سازی)، یاداوری تمدید قرارداد (بیمه)، ارسال کدرهگیری مرسولات پستی(فروشگاه اینترنتی)، اطلاع رسانی در مورد لغو کلاس(دانشگاه و مدارس)، یاداوری بدهی افراد و تبریک روز تولد(فروشگاه)و… از خطوط خدماتی ما استفاده کنید.

شماره خط خدمانی ثابت است یا تغییر می‌کند؟

شماره خدماتی برای ارسال پیامک ها  ثابت است و مانند ارسال پیامک تبلیغاتی با سیمکارت نیست که مرتب تغییر کند. بعد از خرید سامانه پیامک دو خط اشتراکی خدماتی (اپراتور 1000 و اپراتور 5000) با شماره رند و کوتاه در اختیار شما قرار می‌گیرد.

از آنجا که سیستم مانیتورینگ هوشمند فراز اس‌ام‌اس روی این خطوط فعال است، به هیچ عنوان امکان ارسال پیامک تبلیغاتی مقدور نیست تا برای کاربرانی که از این خطوط خدماتی استفاده می‌کنند مشکلی بوجود نیایید، با این‌حال ما چندین شماره خدماتی جایگزین در نظر گرفته‌ایم تا اگر هر کدام از خطوط خدماتی دچار مشکلی شود فورا شماره خدماتی جایگزین به پنل پیامک کاربران به صورت خودکار اضافه شود.

 

ارسال پیامک تبلیغاتی با خطوط خدماتی

ارسال پیامک تبلیغاتی با خطوط خدماتی به هیچ وجه امکان پذیر نیست زیرا این کار برخلاف قانون است و از طریق خط خدماتی که در اخیتار شما قرار می‌گیرد فقط می‌توانید پیامک‌های اطلاع‌رسانی ارسال کنید.

شاید برای شما سوال پیش امده باشد که ما چگونه پیامک تبلیغاتی را تشخیص می‌دهیم؛ ما یک سیستم هوشمند و قوی داریم که نسبت به یک سری عوامل مانند لینک، شماره تماس و… حساس است و واکنش نشان می‌دهد و پیامک شما به صورت اتوماتیک ارسال نمی‌شود.

البته در شرایط خاص که تیم مانیتورینگ تشخیص دهد پیامک شما اطلاع رسانی است می‌توانیم به‌صورت استثا (اگر واقعا پیامک شما اطلاع رسانی باشد) پیامک شما با لینک یا شماره تماس ارسال شود.

 

چگونه خط خدماتی اختصاصی بگیریم؟

اگر می‌خواهید خط خود را خدماتی کنید موضوع سفته دوباره مطرح می‌شود که البته جای ترس وجود ندارد، مراحل خدماتی کردن خط تبلیغاتی را در ادامه توضیح می‌دهم؛ برای دریافت خطوط خدماتی اختصاصی می‌بایست فرم خدماتی اپراتور در سربرگ شرکتتان به‌صورت تایپ شده تکمیل شود و تعهدنامه همراه با سفته را برای ما ارسال نمایید تا تحویل اپراتور داده شود و خط تبلیغاتی شما به خط خدماتی تبدیل شود.

پروسه خدماتی شدن خط حدود یک ماه زمان است و دریافت خط خدماتی اختصاصی نیز مانند خطوط خدماتی اشتراکی رایگان است. برای اینکار وارد پنل پیامکی شوید از بخش پشتیبانی > ماژول خدماتی >  می‌توانید نسبت به درخواست شماره خدماتی اقدام نمایید.

 

اگر سوالی در زمینه با خدماتی کردن خط در ذهن شما باقی مانده است لطفا با ما تماس بگیرید یا در بخش نظرات این مقاله سوالتتان را مطرح نمایید کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان به سوال شما پاسخ می دهند.

 

2.2/5 - (46 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • محمدرضا
  22 فوریه 2021 پاسخ دهید

  سلام. وقت بخیر.
  جهت سفارش سرشماره خدماتی اختصاصی برای شرکت اقدام کردیم
  در قسمت راهنمای تکمیل مدارک اشاره شده که فرم تعهدنامه باید توسط همگی دارندگان حق امضا، امضا شود. متاسفانه به یک نفر از ایشان دسترسی نداریم. آیا امضای دو نفر از سه نفر دارندگان حق امضا کفایت می کند؟

  با تشکر

  • سیدمحمود غفاری
   22 فوریه 2021

   با سلام
   امضای یک شخص از صاحبان امضا در فرم های تعهدنامه خط خدماتی اختصاصی کافیست.

 • علی فرح بخش
  20 آگوست 2020 پاسخ دهید

  مقاله هاتون در رابطه بامعرفی نحوه تهیه خطوط خدماتی و تبلیغاتی بسیارجالب و قابل درک و بهره برداریست. بنده علیرغم اینکه پنل اس ام اس **** دارم پنل اقتصادی فراز شما را تقاضا و خریدکردم.
  چون ارسال پیامک های صندوق همیاری برام مشگل بزرگی بود. از اقدام مسولین فراز اس ام اس در این مورد خوشحال و کمتل امتنان دارم. انشاالله بتوانم درآینده از پنل ارایه شده از طریق شما براحتی استفاده نمایم.
  شایان ذکراست پیامهای ارسالی ما کاملا خدماتیست و امیدوارم مشکلی نداشته باشیم.
  بااحترام وتشکر:فرح بخش

  • سیدمحمود غفاری
   21 آگوست 2020

   موفق باشید…

 • علی فرح بخش
  17 آگوست 2020 پاسخ دهید

  باعرض سلام واحترام.
  بنده مسئول صندوق *** هستم.
  کل اعضای هیئت و صندوق حدود 200 نفر و فایل تلفن های مشترکین نیز تعداد “200” شماره همراه اول و ایرانسل و….میباشد. پیامک های ارسالی ما درمورد:اقساط عقب افتاده، اطلاع رسانی موعد جلسات هیئت شماره تلفن ها مشخص و تقریبا بدون تغییرات ازنظر شماره
  و تعداد،شایددرطول سال 4 یا5 تا اضافه و کم شود. با این توضیحات نه چندان کامل میتونم ازخطوط شما بهره برداری نمایم؟. ضمنا تعرفه پیامک هم بفرمائید.
  پرحرفیم را عفو فرمائید. منتظر جواب حضرتعالی.
  با احترام و امتنان:فرح بخش

  • سیدمحمود غفاری
   19 آگوست 2020

   سلام
   در خصوص ارسال پیامک اطلاع رسانی و ارسال پیامک یاداوری اقساط می توانید از خط خدماتی سامانه پیامکی فراز اس ام اس استفاده نمایید، حتی برای اقساط سامانه پیامکی فراز اس ام اس دارای ماژول حرفه ای اقساط است که به شما کمک میکند تنظیمات یاداوری اقساط را به راحتی انجام دهید برای اینکه بتوانید در مورد سیستم یاداری پیامکی اقساط اطلاعات بیشتری داشته باشید، صفحه ارسال پیامک یاداوری پرداخت اقساط را مطالعه نمایید.
   در صورتی که سوال دیگری در ذهن شما باقی مانده است با کمال میل در خدمت شما هستیم.

 • سما
  17 ژوئن 2020 پاسخ دهید

  سلام. برای یک شرکت میخوام به مشترکین بابت تخفیف ها، طرح ها، معرفی پیج اینستاگرام و … پیام بدم. از خط خدماتی اشتراکی میشه استفاده کرد؟

  • سیدمحمود غفاری
   18 ژوئن 2020

   سلام با خط خدماتی اشتراکی امکان ارسال پیامک تبلیغاتی وجود ندارد، برای ارسال پیامک تبلیغاتی می بایست از خطوط تبلیغاتی استفاده نمایید.

 • Ehsan

  سلام
  برای من که میخوام از خط خدماتی اشتراکی استفاده کنم، ایا امکان دریافت پیامک هم وجود داره برام؟
  مثل اینکه شماره خط خدماتی شمارو داخل سایتم قرار بدم و به کاربران بگم که کدملی خودتون رو به فلان شماره ارسال کنید.

  • سیدمحمود غفاری
   10 می 2020

   سلام خطوط اشتراکی قابلیت دریافت پیامک ندارند برای دریافت پیامک می بایست از خطوط اختصاصی استفاده نمایید و همچنین درجریان باشید که خطوط اختصاصی به صورت پیش فرض تبلیغاتی بوده که می بایست مدارک را جهت تبدیل به خط خدماتی اختصاصی ارسال نمایید.

 • eman
  18 آوریل 2020 پاسخ دهید

  در مورد بانک شماره مشتریان ، میخواستم بدونم میشه شماره های مشتریان رو از طریق وب سرویس اضافه کرد ؟

  • سیدمحمود غفاری
   23 آوریل 2020

   سلام
   بله امکان اضافه کردن شماره موبایل به دفترچه تلفن سامانه از طریق وب سرویس وجود دارد. لطفا به صفحه api مراجعه نمایید.

 • حسین
  13 آوریل 2020 پاسخ دهید

  سلام.
  من به بعضی از افراد که باید کد شناسه قبض و پرداخت و پیامک واریز مبلغ براشون بفرستم و خودشون هم راضی هستند و مشکل نداره اما پیامک تبلیغاتی شون مسدوده ایا میشه از خط خدماتی اشتراکی استفاده کرد یا خیر؟ممنون میشم اگه جواب بدید و کدوم پنل رو باید تهیه کنم؟

  • سیدمحمود غفاری
   13 آوریل 2020

   با سلام
   لطفا متن دقیق را اعلام نمایید تا امکان سنجی برای ارسال پیامک با خط خدماتی اشتراکی انجام شود و نتیجه قطعی به شما اعلام کنیم

 • علی اکبر احمدی
  3 فوریه 2019 پاسخ دهید

  با عرض سلام
  برای یک هیئت مذهبی که مجوز های لازم را دارد هم می توان خط خدماتی تهیه کرد؟
  تمام مشترکین هم به درخواست خودشان عضو می شوند.
  با تشکر

  • افسانه پورامینی
   18 آوریل 2020

   با سلام
   در مورد ارسال پیامک های هیئت های مذهبی با خط خدماتی متن پیام و تعداد گیرندگان مهم است. در صورتی که متن مورد تایید واحد مانیتورینگ باشد و تعداد گیرندگان نیز محدود باشد امکان پذیر است.

مشاوره رایگان 74853-021 خرید سامانه پیامک
021-74853

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

راهنمای
سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس با قابلبت ارسال پیامک از طریق اینترنت به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می‌دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک
30 روز گارانتی بازگشت وجه (بدون ریسک)
close-link