ارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواه

آیا می دانید که می‌توانید از طریق اینترنت و بدون سیم کارت پیامک ارسال کنید؟ بسیاری از پیامک‌های کد تخفیف، معرفی فروشگاه، تبریک کاربران و ... که دریافت می‌کنید از طریق اینترنت و پنل پیامکی ارسال می‌شوند. شما می‌توانید با خرید پنل، بدون محدودیت تعداد پیامک‌ها، از قابلیت ارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواه استفاده کنید.
بررسی ارسال پیامک از طریق اینترنت در سایت فراز اس‌ام‌اس

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

آیا می دانید که ارسال اس ام اس رایگان با شماره دلخواه از طریق اینترنت و بدون سیم کارت پیامک امکان‌پذیر است؟ بسیاری از پیامک‌های کد تخفیف، معرفی فروشگاه، تبریک کاربران و تبلیغ انتخاباتی ارسالی به سراسر کشور از طریق پنل‌های پیامکی و اینترنت انجام می‌شوند. شما می‌توانید با خرید پنل، بدون محدودیت تعداد پیامک‌ها، از مزایای ارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواه بهره‌مند شوید. در این مطلب از فراز اس‌ام‌اس قصد داریم نحوه ارسال پیامک با سرشماره دلخواه و از طریق اینترنت را توضیح دهیم. 

اولین قدم ارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواه؛ تهیه پنل پیامکی

اولین اقدام برای ارسال اس ام اس با شماره دلخواه از طریق اینترنت، خرید پنل پیامک یا همان سامانه پیامکی است. پنل پیامک نوعی نرم افزار تحت وب محسوب می‌شود که به شما امکان استفاده از خدمات پیامکی آنلاین را خواهد داد. این پنل پیامکی مزایا و خدمات متنوعی را از جمله فیلتر کردن مخاطبان ارسال پیام و ارسال پیامک با شماره سامانه را در اختیارتان قرار خواهد داد. 

اولین قدم ارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواه؛ تهیه پنل پیامکی

نحوه انتخاب شماره دلخواه برای ارسال پیامک از طریق اینترنت

بعد از خرید سامانه پیامکی از نمایندگی پنل پیامکی و فعال‌سازی آن، نوبت به انتخاب سرشماره پیامکی می‌رسد. ازاین‌رو به‌راحتی امکان ارسال پیام با شماره دلخواه برای هر کسب‌وکار، ستاد انتخاباتی و مراکز تبلیغاتی وجود خواهد داشت. شما می‌توانید از طریق پنل پیامکی، از خدمات ارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواه خود بهره‌مند شوید. کافی است تا از بین خطوط پیامکی آزاد از سرشماره‌های مختلف مانند سرشماره 2000، 3000، 1000 یا سرشماره‌های دیگر، گزینه مد‌نظر خود را انتخاب کنید.

ارسال پیامک از طریق اینترنت

کاربرد استفاده از خطوط خدماتی برای ارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواه

خدمات پنل‌های پیامکی فقط محدود به ارسال پیامک انبوه با سرشماره دلخواه نیست.  با استفاده از خطوط خدماتی، علاوه‌بر انتخاب یک شماره دلخواه، پیامک‌های خود را به بلک لیست مخاطبان نیز ارسال کنید. به‌این‌ترتیب حتی افرادی که نسبت به لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل یا همراه اول اقدام کرده‌اند نیز پیامک‌های شما را دریافت خواهند کرد. استفاده از خطوط خدماتی و ارسال متن تبلیغاتی برای جذب مشتری با استفاده از ارسال اس ام اس با شماره دلخواه از طریق اینترنت امکان‌پذیر خواهد بود. 

تعامل انبوه؛ یکی از مزایای ارسال اس ام اس رایگان با شماره دلخواه

ارسال پیامک با نام دلخواه؛ یکی از مزایای پنل‌های پیامکی 

زمانی که قصد ارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواه در پنل اس ام اس را دارید، از قابلیت‌های دیگری نیز بهره‌مند خواهید شد. توجه داشته باشید که دسترسی به این قابلیت‌ها از طریق سیم‌کارت شخصی هرگز امکان‌پذیر نخواهد بود. ارسال پیامک با اسم دلخواه یکی از این ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد است. حتما پیامک‌هایی از بانک، اشخاص سیاسی عالی‌رتبه همچون رئیس جمهور یا شرکت‌های معتبر دریافت کرده‌اید که بدون ثبت شماره و با نام شخص یا برند به خط شما ارسال شده‌اند؛ بنابراین این پنل‌ها به‌عنوان سامانه پیامکی ارتباط با رئیس جمهور نیز کاربرد دارند. 

این اتفاق در حالی می‌افتد که شما شماره و نام این افراد یا برندها را در لیست مخاطبین خود ذخیره نکرده‌اید. به این ویژگی ارسال پیامک با نام تجاری یا ارسال پیامک با نام برند گفته می‌شود. ارسال پیامک بر‌اساس جنس و سن از ویژگی‌های دیگری است که با خرید سامانه پیامکی از آن بهره‌مند می‌شوید.

ارسال پیامک با شماره مجازی از طریق اینترنت مناسب چه افرادی است؟

ارسال پیامک از طریق اینترنت فقط برای شرکت‌های بزرگ نیست. این تصور اشتباهی است که خدمات پنل پیامکی فقط برای بودجه‌های بزرگ کاربرد دارند. هزینه استفاده از سایت ارسال پیامک با شماره مجازی بسیار ارزان بوده و برای هر کسب‌وکاری مناسب است. همچنین با فیلتر کردن خدمات سایت و دانلود نرم افزار ارسال پیامک با شماره دلخواه برای اندروید، امکان مدیریت بودجه فراهم خواهد شد. 

فراموش نکنید که ارسال پیامک انبوه از طریق اینرتنت یک راهکار تعاملی برای ارتباط بیشتر و موقر با مخاطبان است. این مسئله برای افزایش درآمد و ایجاد مشتریان وفادار اهمیت دارد. به‌طورکلی استفاده از راهکارهایی مثل ارسال اس ام اس با شماره دلخواه از طریق اینترنت، خرید تلفن ابری در کنار ارائه خدمات باکیفیت ضامنی برای افزایش درآمد کسب‌وکار به شمار می‌روند. 

شما می‌توانید برای شروع از امتیاز کار با دمو پنل برای تست امکانات آن بهره‌مند شوید. همچنین در‌صورتی‌که تمایل دارید سایت شما به سامانه پیامکی متصل شود، از قابلیت‌های Api ارسال پیامک رایگان فراز نیز می‌توانید استفاده کنید. کلیه api ها و پلاگین‌های پر‌مصرف در سایت فراز اس ام اس به صورت رایگان قابل دانلود هستند. برای برخورداری از این امکانات فقط باید پنل پیامکی مناسب با نیازهایتان را انتخاب و خریداری کنید.

کاربردی برای همه کسب‌وکارها؛ یکی از ویژگی‌های ارسال پیامک انبوه

بهترین پنل پیامک مناسب برای کسب‌وکار شما چیست؟

همه خدمات ارسال پیامک دلخواه از طریق اینترنت برای هر نوع کسب‌وکار با بیشترین بهره‌وری همراه نخواهد بود. برای کسب بهترین نتیجه از سایت ارسال پیامک با شماره مجازی یا سامانه پیامکی باید نسبت شناخت قابلیت‌های پنل پیامکی مخابرات و سایت‌های ارائه‌دهنده خدمات ارسال sms، به شما در انتخاب بهترین روش ارسال پیامک با شماره دلخواه کمک خواهد کرد. از مزایای استفاده از پنل پیامک فراز برای این نحوه ارسال می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بانک شماره موبایل جامع و تفکیک‌شده
  • امکان ارسال پیامک منطقه‌ای
  • امکان ارسال پیامک بر‌اساس شغل، جنسیت و سن
  • امکان ارسال پیامک زمان‌دار
  • قیمت مناسب
  • پشتیبانی کامل
  • ارائه مشاوره تبلیغاتی
  • سامانه پیامکی همراه با اپلیکیشن اندروید ارسال پیامک
  • سازگاری پنل با افزونه‌های پیامکی

همچنین برای ارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواه یک خط خدماتی به شما اختصاص می‌یابد که برای عبور از بلک لیست کاربرد دارد.

تناسب با بودجه‌های مختلف؛ یکی از مزایای ارسال پیامک با سرشماره دلخواه

خدمات پنل پیامکی فراز اس‌ام‌اس؛ سکوی پرتاب کسب‌وکار در اجرای تبلیغات 

در این مقاله به بررسی نحوه ارسال پیامک از طریق اینترنت پرداختیم. این روش با استفاده از سرویس تحت وب برای اجرای تبلیغات، اطلاع‌رسانی و تعامل با مخاطب انبوه استفاده می‌شود. پنل‌های پیامکی خدمات مختلفی مثل فیلتر کردن مخاطبان، دسترسی به بلک لیست مخاطبتان و ارسال پیامک با شماره دلخواه را فراهم می‌کنند. البته خدمات این سامانه به این موارد ختم نخواهد شد و ارسال پیامک با شماره دلخواه رایگان نیز امکان‌پذیر است. 

اگر قصد استفاده از خدمات پنل پیامکی و ارسال پیامک با شماره مجازی را دارید، فراز اس ام اس آماده خدمت‌رسانی به شما است. برای استفاده از خدمات فراز اس ام اس و کسب اطلاعات بیشتر کافی است به صفحه خرید پنل اس ام اس مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنید. همچنین می‌توانید از طریق تماس با شماره 02171333036 از مشاوره رایگان تلفنی برای انتخاب بهترین نوع خط به‌منظور برخورداری از خدمات مختلف پنل پیامکی بهره‌مند شوید. همکاران ما در بخش پشتیبانی آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

سوالات متداول

01برای ارسال پیامک از طریق اینترنت و با شماره دلخواه به چه چیز نیاز دارید؟

برای ارسال پیامک با شماره دلخواه ابتدا باید یک پل پیامکی خریداری کنید. بعد از  ثبت‌نام و پرداخت هزینه خط و نوع پنل، نام کاربری و رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد.

02برای انتخاب شماره دلخواه باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای ارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواه باید شماره‌ای را انتخاب کنید که آزاد باشد. اگر سرشماره 1000، 2000 یا 3000 مدنظرتان است، باید شماره 6 رقمی باشد زیرا خطوط 5 رقمی آزاد نیستند.

03برای اینکه با شماره دلخواه از طریق اینترنت برای کاربران پیامک ارسال کنید به چه خطی نیاز دارید؟

برای ارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواه به خط خدماتی نیاز خواهید داشت. با استفاده از خطوط خدماتی، علاوه‌بر انتخاب یک شماره دلخواه، می‌توانید به بلک لیست مخاطبان نیز پیامک ارسال کنید.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 78584000-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.