پنل پیامکی مخابرات

شرکت مخابرات یک سازمان ارسال‌کننده پیامک تبلیغاتی انبوه نیست ولی اپراتورهای ایرانسل و همراه اول برای کسب درآمد به مشترکین خود امکان استفاده از ویژگی ارسال پیامک تبلیغاتی اعطا می‌کنند. بنابراین امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به‌طور‌ مستقیم توسط مخابرات وجود ندارد. در نتیجه این سازمان مسئولیت ارسال پیامک را به شرکت‌های دیگری واگذار کرده است​​. به‌این‌ترتیب باید گفت پنل پیامکی مخابرات در ایران به سامانه‌های تحت وب اطلاق می‌شود که از طریق اپراتورهای مخابراتی امکان ارسال پیامک‌های انبوه و تبلیغاتی را فراهم می‌کنند. این پنل‌ها معمولا از طریق شرکت‌هایی که با مخابرات همکاری دارند و خدمات پیامکی را ارائه می‌دهند، قابل دسترسی هستند.
پنل پیامکی؛ بهترین کاربرد برای همه کسب‌و‌کارها

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که پنل پیامکی مخابرات، یعنی خرید پنل اس‌ام‌اس از اپراتور مخابرات؛ اما با کمی جستجو در سایت رسمی مخابرات متوجه می‌شوید که خدماتی تحت عنوان پنل پیامکی مخابرات برای ارسال اس‌ام‌اس انبوه وجود ندارد. بلکه شرکت مخابرات و اپراتورهای مخابراتی مانند ایرانسل و همراه اول خدمات ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه را در اختیار سامانه‌های پیامکی قرار داده‌اند. کاربران با ثبت نام در این سامانه‌ها  و خرید بهترین پنل پیامکی می‌توانند به قابلیت ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق مخابرات دسترسی پیدا کنند​​.

اس ام اس مخابرات؛ آشنایی با نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی از مخابرات

امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به‌صورت مستقیم از طریق مخابرات امکان‌پذیر نیست. مخابرات این وظیفه را به شرکت‌های دیگری واگذار کرده است. بنابراین برای ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق مخابرات، باید از طریق یکی از این شرکت‌های وابسته اقدام کنید. در این روش اپراتورهایی مانند ایرانسل و همراه اول این خدمات را به شرکت‌های زیرمجموعه دولتی یا نیمه دولتی واگذار کرده‌اند. 

پنل پیامکی؛ جایگزینی مناسب برای پنل پنل اس ام اس مخابرات

اپراتورهای ایرانسل و همراه اول با افراد و شرکت‌های خصوصی هیچ‌گونه همکاری برای ارسال پیامک انبوه ندارند و فقط با شرکت‌های اپراتور پیامکی مانند رهیاب، مگفا، آتیه پرداز و آسانک مشارکت می‌کنند. شما نمی‌توانید از این اپراتورها پنل پیامکی مخابرات خریداری کنید. در نتیجه پنل پیامکی مخابرات فقط برای بعضی کسب‌وکارهای خاص مناسب است. یک راه‌حل جایگزین و در دسترس برای ارسال پیامک انبوه و تبلیغاتی استفاده از پنل پیامکی است. در کنار پنل پیامکی برای پشتیبانی و پاسخگویی مناسب به مشتریانتان به یک تلفن ابری نیز نیاز دارید.

با این‌وجود شرکت‌های سامانه پیامکی با عقد قرارداد با اپراتورهای پیامکی، به کاربر اجازه ارسال پیامک از طریق اینترنت را می‌دهند. به‌عنوان مثال شما با خرید پنل پیامکی از فراز اس ام اس (شرکت زرین ارتباطات آسیا) می‌توانید با استفاده از سرشماره‌های مختلف برای مخاطبانتان پیامک انبوه ارسال کنید.

پنل پیامکی فراز اس‌ام‌اس؛ جایگزینی برای پنل مخابرات

مزایای خرید پنل پیامکی برای کسب‌وکارها؛ تبلیغات ارزان و تاثیر‌گذار

پنل پیامکی فراز اس‌ام‌اس امکان ارسال پیامک‌ انبوه و گروهی به صورت تفکیک‌شده و طبقه‌بندی‌شده بر‌اساس سن، جنسیت، کدپستی، منطقه، شهر، استان و پیش‌شماره را به شما می‌دهد. همچنین این پنل اس ام اس شامل دفترچه تلفن پیشرفته، سیستم پاسخگویی دوطرفه، صندوق دریافت پیامک، سیستم نوبت‌دهی پیامکی و امکاناتی دیگر است. با استفاده از پنل فراز اس‌ام‌اس می‌توانید پیامک‌های تبلیغاتی، تبریک، تسلیت و پیشنهادهای ویژه را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست مخاطب برسانید.

پنل‌های پیامکی مستقل معمولا دسترسی آسان‌تر و رابط کاربری ساده‌تری دارند. این امر برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط که ممکن است منابع و تخصص محدودی داشته باشند، بسیار مفید است. پنل‌های پیامکی مستقل، امکانات گسترده‌تری نظیر تنظیم زمان ارسال پیامک، ارسال پیامک‌های شخصی‌سازی شده، گزارش‌گیری پیشرفته و تحلیل داده‌ها را ارائه می‌دهند. همچنین با‌توجه‌به وجود طرح‌ها و تعرفه‌های مختلف می‌توانید پنل پیامکی را بر‌اساس بودجه و نیازتان خریداری کنید. 

پنل اس ام اس مخابرات

هزینه پیامک تبلیغاتی مخابرات؛ محاسبه بر‌اساس میزان خرید شارژ

اپراتورهای پیامکی قیمت و تعرفه پیامک را براساس میزان خرید شارژ محاسبه می‌کنند. از این موضوع می‌توان نتیجه گرفت که همکاری مستقیم با اپراتور پیامک برای افرادی که در سال حداکثر 50 تا 100 میلیون پیامک خریداری می‌کنند مقرون‌به‌صرفه نیست.

بنابراین بهتر است برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی، نسبت به خرید پنل پیامکی اقدام کنید؛ زیرا شرکت‌های سامانه پیامکی مانند فراز اس ام اس، قرارداد خرید خدمات پنل پیامکی را با اپراتور‌هایی مانند ایرانسل و همراه اول به مبالغ بالا منعقد می‌کنند. در نتیجه پیامک را با تعرفه مناسب‌تری در اختیار کاربر حقیقی قرار می‌دهند. به کمک این پنل‌ها، به‌راحتی می‌توانید برای بلک لیست مخابرات نیز پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. برای بررسی قیمت انواع پنل پیامکی و خرید آن می‌توانید با کارشناسان فراز اس ام اس در تماس باشید.

خرید پنل اس ام اس از مخابرات برای اشخاص حقیقی امکان‌پذیر نیست

اپراتور پیامک، امکان ارسال پیامک تبلیغاتی را فقط در اختیار شرکت‌های حقوقی قرار می‌دهد؛ بنابراین اگر شما قصد تهیه پنل اس ام اس به صورت حقیقی را دارید، پیشنهاد می‌شود برای ارسال پیامک تبلیغاتی و وب سرویس از پنل‌های فراز اس ام اس استفاده کنید.

اپراتور پیامکی؛ بهترین جایگزین پنل مخابرات

اپراتورهای ایرانسل و همراه اول با افراد و شرکت‌های خصوصی هیچ‌گونه همکاری برای ارسال پیامک انبوه ندارند و فقط با شرکت‌های اپراتور پیامکی مانند رهیاب، مگفا، آتیه پرداز و آسانک مشارکت می‌کنند. شما نمی‌توانید از این اپراتورها پنل پیامکی مخابرات خریداری کنید، زیرا هر کدام از این اپراتورهای پیامکی ارسال کننده پیامک از سرشماره‌های خاص (1000 – 3000 – 5000 – 021) هستند.

شرکت‌های سامانه پیامکی با تمام اپراتورهای پیامکی قرارداد می‌بندند و به کاربر اجازه ارسال پیامک از طریق اینترنت می‌دهد. به‌عنوان مثال شما با خرید پنل پیامکی از فراز اس ام اس (شرکت زرین ارتباطات آسیا) می توانید از سرشماره های مختلف نسبت به ارسال پیامک انبوه اقدام کنید.

اخذ نمایندگی پنل مخابرات تهران و سایر شهرستان‌ها

مخابرات هیچ‌گونه نمایندگی برای سامانه پیامکی در اختیار افراد قرار نمی‌دهد، زیرا سامانه پیامکی یک سورس است که شما بوسیله آن می‌توانید به امکانات پنل پیامکی دسترسی داشته باشید و حتی پنل پیامک بفروشید. اگر قصد استفاده از نمایندگی پنل پیامک برای کسب درآمد را دارید، مطالعه صفحه نمایندگی پنل پیامکی کمک بسزایی به شما می‌کند.

کاربرد پنل پیامک در سازمان‌های بزرگ را نادیده نگیرید

در ادامه نام چند سازمان  را که پنل پیامک می‌تواند کمک شایانی به آن‌ها داشته باشد را عنوان می‌کنیم:

  • پنل اس ام اس مدارس و دانشگاه‌ها
  • پنل اس ام اس دفاتر بیمه (برای یادآوری تمدید قرارداد)
  • پنل اس ام اس هتل‌ها (ارسال پیام خوشامدگویی که مسافران بعد از ورود به هتل)
  • پنل اس ام اس فروشگاه‌ها
  • پنل اس ام اس بانک‌ها

استفاده از پنل پیامکی برای کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک مزایای بسیاری دارد. این پنل‌ها به توسعه کسب‌وکارها کمک کرده و ارتباط با مشتری را تسهیل می‌کنند.

ارسال انواع پیام‌های تبلیغاتی و خدماتی با پنل پیامکی فراز اس ام اس

خرید و استفاده از پنل پیامکی مخابرات در مقایسه با استفاده از خدمات اپراتورهای پیامکی، کاربرد چندانی برای شرکت‌ها و سازمان‌ها ندارد و برای آن‌ها مقرون‌به‌صرفه نیست. با استفاده از پنل‌های فراز اس ام اس کسب‌وکار خود را به یک ابزار تبلیغاتی قدرتمند مجهز کنید و آن را توسعه دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02174853 تماس بگیرید.

سوالات متداول

01منظور از پنل پیامکی مخابرات چیست؟

پنل پیامکی مخابرات سامانه‌های تحت وب هستند که توسط شرکت‌های همکار با مخابرات عرضه می‌شوند و امکان ارسال پیامک‌های انبوه و تبلیغاتی را فراهم می‌کنند.

02آیا مخابرات خدمات ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه ارائه می‌دهد؟

مخابرات به‌طور مستقیم خدمات ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه ارائه نمی‌دهد. این خدمات معمولا توسط شرکت‌های همکار با مخابرات که پنل‌های پیامکی را ارائه می‌کنند، فراهم می‌شوند.

03بهترین جایگزین برای پنل پیامک مخابراتی چیست؟

استفاده از پنل پیامکی بهترین جایگزین برای پنل پیامک مخابرات است. این پنل‌ها امکانات گسترده‌تر، رابط کاربری ساده‌تر، تعرفه‌های مناسب‌تر و پشتیبانی قوی‌تری دارند. همچنین، این پنل‌ها اغلب قابلیت تطبیق با نیازهای خاص کسب‌وکارها را خواهند داشت.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 78584000-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.