راهنمای خرید بهترین پنل اس ام اس ایران

ersal payamak tablighati
اس ام اس مارکتینگ (SMS Markting) 60 نظر

راهنمای خرید بهترین پنل اس ام اس به شما کمک می‌کند تا با انتخاب بهترین گزینه از لیست پنل های اس ام اس، بهترین پنل پیامکی را انتخاب و خریداری کنید. همانطور که می‌دانید پیشرفت تکنولوژی تأثیر زیاد در تبلیغات و بازاریابی گذاشته است و امروزه روش‌های جدید مانند استفاده از سامانه پیامکی بسیار فراگیر شده است. به گونه‌ای که امروزه تمامی سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی خرید پنل اس ام اس را برای سازمان مانند تلفن و هر وسیله ارتباطی دیگری الزامی می‌دانند.

با جستجو در اینترنت با شرکت های پنل اس ام اس زیادی روبرو می‌شوید و شاید در نگاه اول انتخاب بهترین پنل اس ام اس حتی از بین 10سامانه پیامکی برتر نیز دشوار باشد. در این مقاله بر اساس تجربه کاری و سؤالات مشتریان به شما کمک خواهیم کرد که متوجه شوید بهترین پنل اس ام اس کدام است؟ و بر اساس معیارهای خودتان بهترین سامانه پیامک انبوه را انتخاب کنید.

چگونه بهترین پنل پیامکی را انتخاب کنیم؟

شاید سوالاتی ذهن شما را درگیر کرده باشد؛ چگونه می‌توان به از بین لیست پنل های اس ام اس یک سامانه پیامکی اعتماد کرد و بهترین پنل پیامک را انتخاب کرد؟ پشتیبانی شرکت های پنل اس ام اس چگونه است؟ آیا پیامک به مخاطب می‌رسد و تضمینی بابت از جانب پنل اس ام اس انبوه وجود دارد؟ خصوصاً اگر قصد خرید پنل اس ام اس تبلیغاتی را برای شرکت یا سازمان داشته باشید که افرادی به کار شما نظارت دارند، دشواری خرید و یافتن 10سامانه پیامکی برتر دو چندان می‌شود به‌گونه‌ای که شاید برای خرید بهترین پنل اس ام اس دست نگه دارید یا این کار را به فرد دیگری محول نمایید.

در این مقاله می‌خواهیم نکاتی را که در مورد خرید بهترین پنل پیامکی ضروری است بیان کنیم؛ شما بعد از مطالعه این مقاله، در مدت زمان کمتر از 15 دقیقه، به راحتی می‌توانید در بین شرکت های پنل اس ام اس یک شرکت معتبر را برای خرید بهترین سامانه پیامک انبوه انتخاب نمایید. ما یک راهنمای جامع برای خرید سامانه پیامکی تهیه کرده‌ایم؛ در نهایت شما هستید که بر اساس معیارها و ملاک‌ها انتخاب از کدام شرکت پنل پیامکی تهیه کنید. با ما همراه باشید تا نکات مهم برای خرید پنل اس ام اس را به شما توضیح دهیم تا بعدا از خرید خود پشیمان نشوید.

بهترین پنل پیامکی

برای انتخاب بهترین پنل پیامکی، به محیط کاربری سامانه پیامکی توجه کنید!

در قدم اول برای خرید بهترین سامانه پیامکی بدون توجه به حوزه کاری، باید به محیط کاربری پنل sms و در عین حال به امکانات پنل پیامکی توجه کنید. یکی از ویژگی‌های بهترین پنل پیامکی قابل اعتماد، این است که استفاده کننده از نرم افزار به راحتی بتواند با پنل پیامکی ارتباط برقرار کند. از طرفی امکانات سامانه پیامک نیز باید پاسخگوی نیاز کاربر باشد. برای آنکه از محیط کاربری سامانه پیامک خیالتان راحت شود، می‌توانید از شرکت های پنل اس ام اس درخواست دریافت نسخه آزمایشی پنل پیام کوتاه را داشته باشید. ما در سامانه پیامک انبوه فراز اس ام اس امکان استفاده از نسخه آزمایشی را برای شما فراهم کرده‌ایم. برای ثبت نام در نسخه آزمایشی فراز اس ام اس روی لینک زیر کلیک کنید و ابتدا محیط کاربری پنل SMS را مشاهده کنید و پس از انکه از همه خیز مطمئن شدید نسبت به خرید بهترین پنل پیامکی در ایران از شرکت زرین ارتباطات آسیا اقدام نمایید.

https://farazsms.com/demo-smspanel

 

تعرفه مناسب پنل اس ام اس معیاری برای انتخاب بهترین پنل اس ام اس ایران

شاید در نگاه اول، تنها مساله مهم برای هر تصمیم گیرنده‌ای از لیست پنل های اس ام اس، هزینه پیامک و قیمت خرید پنل اس ام اس باشد اما سؤال مهم‌تر این است که بهترین سامانه پیامکی در مقابل هزینه دریافت شده، چه خدماتی را و با چه سطح کیفیتی به ما ارائه می‌دهد.

کاملاً با شما موفق هستیم که بهترین پنل پیامکی باید برای خدماتی که ارائه می‌دهد تعرفه مناسبی در نظر بگیرید اما کم‌ترین تعرفه به تنهایی نمی‌تواند تضمینی بر معتبر بودن سامانه پیامکی باشد. باید توجه داشت که تعرفه ارسال پیامک در نظر گرفته شده براساس چه معیارهایی است. حتی اگر در اینترنت جستجو کنید می‌توانید پنل اس ام اس رایگان ippanel را نیز ثبت نام کنید اما کم نیستند افرادی که از سیستم ippanel بخاطر پشتیبانی ippanel ناراضی هستند.

بسیاری از کاربران در هنگام خرید پنل اس ام اس تنها به تعرفه پیامک توجه کرده و به صحبت‌های بدون پایه و اساس فروشندگان پنل پیامکی اعتماد می‌کنند. نظر ما این است که قیمت پنل پیامکی می بایست یک تلورانس معقول از میانگین داشته باشد اما زمانی که تعرفه ارسال پیامک از اپراتور پایین تر است می بایست به ارائه خدمات این سامانه پیامکی شک کرد!‌

تعرفه مناسب فاکتوری است که در کنار دیگر موارد مانند پشتیبانی، امکانات ارائه شده و … معنی پیدا می‌کند. شما می‌توانید در صفحه  تعرفه ارسال پیامک هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی را مشاهده کنید.

چرا تعرفه بعضی از شرکت‌های پنل اس ام اس از تعرفه اوپراتور کمتر است؟

گاهی اوقات در وب‌گردی‌ها در بین بهترین شرکت‌ های پنل اس ام اس در ایران تعرفه‌هایی را می مشاهده می‌کنم که از تعرفه خرید پیامک اوپراتور نیز کمتر است، چطور چنین چیزی امکان دارد؟ متاسفانه بعضی از سامانه‌ های پیامکی، شماره تکراری و غیر فعال را از سیستم حذف نمی‌کنند و به این‌صورت تعرفه پایین را جبران می‌کنند.

همانطور در ابتدای این مقاله خدمتتان عرض کردیم، سامانه پیامک یک محصول فیزیکی نیست. مثلا اگر شما قصد خرید موبایل ایفون داشته باشید به فرض اینکه موبایل ایفون رفرش نباشد این کالا در تمامی فروشگاه‌ها یکی است و هرچقدر بتوانید محصول را ارزانتر بخرید سود کرده‌اید اما پنل اس ام اس مانند شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنت ADSL است تعرفه را می‌بایست در کنار سرعت اینترنت، پشتیانی، نحوه برخورد پرسونل، اپلیکیشن و سایر خدمات جانبی و… مقایسه کنید.

بعضی از سامانه‌های پیامکی قبل از خرید پنل پیامک تعرفه‌ی کمتری را به شما نمایش می‌دهند و بعد از خرید سامانه پیامکی متوجه می‌شوید که تعرفه ارسال پیامک به مراتب بالاتر است، اگر شرکتی تعرفه‌ای کمتر از حد معقول اعلام می‌کند بهترین حالت این است که درخواست نسخه ازمایشی و تست داشته باشیم تا بتوانیم دقیقاً از تعرفه پیامک و حذف شماره‌های تکراری مطمئن شویم.

بهترین شرکت های پنل اس ام اس

توجه به سابقه فعالیت بهترین پنل های پیامکی برای انتخاب بهترین پنل پیامک

یکی دیگر از مواری که در هنگام خرید بهترین پنل پیامکی باید به آن توجه کرد سابقه فعالیت شرکت ارائه دهنده خدمات پیامکی است. اینکه شرکت ارائه دهنده پنل اس ام اس چند سال در حوزه خدمات پیامکی فعالیت می‌کند، می‌تواند در کیفیت پشتیبانی سامانه پیامکی تأثیر داشته باشد.

البته ما معتقدیم که این مورد نسبی است، نمی‌توان گفت که لزوماً یک شرکت قدیمی حتماً امکانات بهتری را در اختیار شما قرار می‌دهد اما برای آنکه خیالتان راحت باشد بهتر است حداقل یک‌سال از سابقه فعالیت شرکت پیامکی گذشته باشد و آن شرکت تجربه‌های لازمه را در زمینه ارسال پیامک و شیوه کاری اوپراتور کسب کرده باشد همچنین شرکت در نمایشگاه‌ها و نظرات مشتریان و… را می‌توانید به‌عنوان یک امتیاز مثبت برای سامانه پیامکی در نظر بگیرید.

همچنین خوب است که به این نکته اشاره کنیم که شرکت‌های زیادی بوده‌اند فکر می‌کردند پیشرو بازار هستند و به خواسته‌ها و نیاز‌های مشتری توجه نکرده‌اند و در نهایت نابود شده‌اند. (داستان شرکت نوکیا را یادتان هست؟) سابقه فعالیت مهم است اما مهم‌ترین عامل نیست. اما دستاورد مهم است! ایا شرکت در مدت فعالیت خودش مقالات راهنما و ویدئوهای آموزشی تولید کرده‌ است؟ آیا شرکت پنل پیامکی اپلیکیشن ارسال پیامک انبوه دارد؟ آیا این شرکت در زمینه توسعه افزونه‌های پیامکی اقدام خاصی را انجام داده است؟ ایا سایت شرکت پنل پیامکی به صورت حقیقی فعالیت می‌کند یا به صورت شرکت حقوقی ثبت شده است؟ آیا امکان مراجعه حضوری برای استفاده از خدمات سامانه پیامکی وجود دارد؟ اگر مثلا در طول ۱۰ سال تغییر نکرده‌اید احتمالا شما اصلا فعالیت حرفه‌ای انجام نداده اید!

من به عنوان مدیر عامل معتقدم که به عمل کار براید به سخنرانی نیست! به همین دلیل آنچه را می‌بینم فارغ از ادعا، تجربه و… دستاوردها هستند آنچه نشان می‌دهد که آیا شرکت پنل پیامکی فقط صحبت می‌کند یا به گفته‌های خودش عمل می‌کند دستاوردها هستند.

راهنمای خرید پنل اس ام اس

ارائه فایل‌های آموزشی کار با پنل اس ام اس؛ عاملی مهم در انتخاب بهترین پنل ارسال پیامک

آموزش یکی از ویژگی‌های اصلی بهترین سامانه ارسال پیامک است. یک سامانه پیامک قابل اعتماد برای راحتی تعامل کاربران با سامانه پیام کوتاه، حتماً آموزش‌هایی را به صورت فایل صوتی، ویدیو یا کتاب الکترونیکی برای کاربران خود در نظر می‌گیرد. ما در فراز اس ام اس  آموزش‌ ویدیویی کار با سامانه پیامک در نظر گرفته‌ایم تا با ویژگی‌ها و نحوه کار با پنل پیامک آشنا شوید. این آموزش‌ها به شما کمک می‌کند که به‌راحتی به ارسال پیامک بپردازید و از تمامی امکانات پنل اس ام اس مطلع شوید.

شاید سخت‌گیرانه باشد اما می‌توانیم با بررسی وبلاگ و محتواهای آموزشی که به صورت مداوم در وبلاگ شرکت تولید می‌شود تا حدی سطح کیفیت و خدمات شرکت سامانه پیامکی را مورد بررسی قرار دهیم. برای انتخاب بهترین سامانه ارسال پیامک باید به این نکات توجه ویژه‌ای داشته باشید.

 

خط خدماتی رایگان جهت ارسال پیامک‌های اطلاع رسانی

استفاده نادرست از بازاریابی پیامکی سبب شده که بسیاری از افراد پیام‌های تبلیغاتی خود را مسدود (بلک لیست) کنند. اما گاهی لازم است که پیامک‌های اطلاع‌رسانی به همه افراد ارسال شود. در نتیجه داشتن خط خدماتی رایگان جهت ارسال پیامک اطلاع‌رسانی به شماره‌های مسدود شده یکی از فاکتورهای مهم در هنگام خرید پنل اس ام اس و انتخاب بهترین پنل پیامکی است.

 

ارائه گزارشات شفاف بعد از ارسال پیامک، از ویژگی‌های بهترین پنل پیامک

توجه به ارائه گزارشات صحیح و شفاف توسط پنل پیامکی بعد از ارسال پیامک اهمیت ویژه‌ای دارد. بهترین سامانه پیامکی باید بعد از هر ارسال گزارش دقیقی از روند ارسال پیامک ارائه دهد. بررسی این گزارش‌ها به شما کمک می‌کند تا استراتژی تبلیغاتی خود را از لحاظ بهره وری بررسی کنید. به این ترتیب می‌توانید نقاط قوت خود را تقویت کنید و در صورت وجود مشکلات و نقاط ضعف، راه حلی‌هایی برای آن‌ها بیابید. همکاران ما در بخش پشتیبانی آماده کمک به شما برای ایجاد بهترین کمپین‌های تبلیغاتی هستند.

گزارش کمپین پیامکی در بهترین سامانه پیامکی ایران

بازگشت هزینه پیامک‌های ارسال نشده، فاکتور مهم انتخاب بهترین پنل اس ام اس

همچنین شرکت ارائه دهنده خدمات پیامک باید تضمین کند که هزینه پیامک‌های ارسال نشده بازگشت داده می‌شود که البته در اکثر سامانه‌های پیامکی هزینه پیامک‌های بلک لیست عودت داده می‌شود اما چند وقت پیش یکی از مشریانمان تعریف می‌کرد که قبلاً پنل پیامکی داشته است که تعرفه ارسال پیامک را 85 ریال محاسبه می‌شد اما هزینه پیامک‌های بلک لیست عودت داده نمی‌شد! از آنجایی که حدود 60 تا 70 درصد شماره موبایل‌ها دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، با توجه به تعداد زیاد پیامک‌های ارسال شده، هزینه پیامک‌های ارسال نشده مبلغ قابل توجهی خواهد بود.

 

با انتخاب بهترین سامانه پیامکی ایران خط اختصاصی رایگان دریافت کنید

برای ایجاد یک ارتباط دوطرفه با مخاطب نیاز به خط اختصاصی برای سامانه پیامک با قابلیت ارسال و دریافت پیامک دارید. خط اختصاصی رایگان این امکان را به شما می‌دهد که بدون پرداخت هزینه جهت دریافت خط اختصاصی ارتباط دو طرفه با کاربر برقرار کنید.

شاید شما نیاز داشته باشید که خط اختصاصی با شماره دلخواه خود تهیه کنید در این صورت توجه به تعرفه‌های خطوط اختصاصی سامانه پیامک در هنگام خرید سامانه پیامک برای کاهش هزینه‌های جانبی لازم است.

بهترین پنل پیامکی با پشتیبانی قوی

توجه به پشتیبانی قوی و 24 ساعته در هنگام انتخاب بهترین پنل اس ام اس در ایران

یکی دیگر از مواردی که در هنگام خرید پنل اس ام اس باید به آن توجه کرد پشتیبانی قوی و 24 ساعته بعد از خرید پنل پیامک است. یک سامانه پیامک معتبر باید این امکان را برای شما فراهم کند که هر زمان با مشکلی مواجه شدید از طریق تماس تلفنی و یا ارسال تیکت با واحد پشتیبانی در ارتباط باشید. واحد پشتیبانی نیز در کمترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کرده و شما را راهنمایی کنند.

همه ما وقتی قصد خرید محصول فیزیکی را داشته باشیم یکی از سؤالات مهمی که از فروشنده می‌پرسیم این است که آیا خدمات پس از فروش و گارانتی دارد؟ در هنگام خرید سامانه پیامک خدمات پس از فروش همان پشتیبانی است که شرکت سامانه پیام کوتاه ارائه می‌دهد.

وقتی با کاربرانی که قبلاً از شرکت دیگری سامانه پیامک داشته‌اند و قصد خرید سامانه پیام کوتاه از فراز اس ام اس را دارند، صحبت می‌کنیم، اکثر این افراد پشتیبانی ضعیف و پاسخگو نبودن شرکت ارائه دهنده خدمات سامانه پیامک را دلیل نارضایتی خود می‌دانند.

تصور کنید که طبق دستور مدیریت سازمان، پیامک شما باید در ساعت خاصی ارسال شود اما در پنل اس ام اس مشکلی وجود دارد و تیم پشتیبانی پاسخگو نیست یا می‌خواهید پنل اس ام اس را شارژ کنید اما با خطای “موقتاً درگاه بانک قطع می‌باشد” روبرو شده‌اید و تمام این موارد باعث شده چهره نامطلوبی از شما در مقابل کارفرما شکل بگیرد و این در حالی ست که شما وظایف خود را به خوبی انجام داده‌اید اما شرکت ارائه دهنده سرویس پیامک شما پشتیبانی قوی نداشته است.

انتخاب پنل اس ام اس مناسب

کدام پنل پیامک برای من مناسب است؟ بهترین پنل اس ام اس کدام است؟

پنل های پیامک ما بر حسب نیازهای کسب و کارهای مختلف تنظیم شده‌ است تا کاربران بتوانند بر حسب بودجه و نیاز خود، یک پنل پیام کوتاه مناسب انتخاب کنند و بابت امکاناتی که برایشان کاربرد ندارد، هزینه اضافه نکنند. هنگام خرید یک پنل اس ام اس باید به نیازهای خود فکر کنید. این نیازها شامل دو بخش می‌شود:

1-در پنل پیامک خود به چه امکانات و قابلیت‌هایی نیاز دارید؟

پیش از خرید یک پنل پیام کوتاه، لازم است مشخص کنید که قصد دارید از پیامک تبلیغاتی و خدماتی به چه طریقی استفاده نمایید. بدین ترتیب می‌توانید اقدام به خرید پنل پیامک مناسب با کار خود و امکانات مورد نیازتان کنید.

2-می‌خواهید در چه حجمی اس ام اس تبلیغاتی و خدماتی ارسال کنید؟

مساله دوم، تعداد ارسال‌های شماست. اگر تعداد ارسال شما بالاست یا قصد دارید به طور مداوم به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی بپردازید، پیشنهاد ما یک پنل پیامک حرفه‌ای است که تعرفه ارسال پیامک کمتری دارد.

بعد از مشخص کردن اهدافتان می‌توانید تصمیم بگیرید که کدام بسته پیامکی برای شما مناسب است، اگر فقط پیامک از طریق وب سرویس ارسال می‌کنید، نیازی به خرید بسته‌های گران قیمت نیست اما اگر هدف شما ارسال پیامک انبوه است، بهتر است که بسته‌های حرفه‌ای را انتخاب نمایید. در هنگام خرید بهترین پنل اس ام اس باید به این نکات توجه ویژه‌ای داشته باشید.

 

از شرکت‌های حقوقی همراه با فاکتور رسمی خرید کنید!

فعالیت به صورت حقوقی همراه با ارائه فاکتور رسمی یکی دیگر از مواردی است که می‌تواند به عنوان امتیاز محسوب شود زیرا تمامی پنل اس ام اس معتبر به صورت حقوقی فعالیت می‌کنند و افرادی که در سطح وب به صورت حقیقی هستند معمولاً با خرید نمایندگی پنل اس ام اس از شرکتهای اصلی نسبت به فروش اقدام می‌کنند که انها را نمی‌توان جزء بهترین سامانه های پیامکی به‌حساب آورد.

ارائه فاکتور رسمی و معتبر می‌تواند در کاهش مالیات شما و در نهایت افزایش درامد شما تأثیر گزار باشد. بنابراین همکاری با شرکت‌های معتبر می‌تواند در نهایت به شما کمک کند تا هزینه‌های خود را کاهش دهید. این فاکتور مهم می‌تواند در تصمیم گیری شما برای انتخاب بهترین پنل پیامک ایران تأثیر گذار باشد. تمامی سامانه‌های پیامکی از شما ۹٪ ارزش افزوده هنگام خرید شارژ کسر می‌کنند و فقط شرکت‌های معتبر و رسمی ثبت شده که نماد اعتماد انها حقوقی است می تواند به شما فاکتور رسمی دهند.

خرید پنل پیامکی starsms

 

بهترین پنل اس ام اس

ارائه پنل پیامکی متناسب با نیاز کاربر، ویژگی بهترین سامانه ارسال پیامک انبوه

مسلم است که نیازهای یک استارتاپ با نیازهای یک هلدینگ برابر نیست، بهتر است که متناسب با نیازتان پنل اس ام اس تهیه کنید، سامانه پیامکی که شما قصد خرید دارید باید به شما حق انتخاب بدهد، اگر یک استارتاپ هستید نیازی برای تهیه سامانه پیامک حرفه‌ای نیست، یک پنل اس ام اس برای شروع کار تهیه کنید و در صورت نیاز پنل پیامکی را ارتقا دهید.

یکی از مواردی که در هنگام خرید بهترین پنل اس ام اس باید به آن توجه کرد امکان ارتقا پنل اس ام اس است. اگر شما صاحب یک استارتاپ یا فروشگاه تازه تأسیس هستید شاید در ابتدا نیازمند امکانات پیشرفته‌ای نباشید اما با گذشت زمان و رشد کسب و کارتان نیاز است که سامانه پیامک با امکانات پیشرفته‌تری را خریداری کنید. اگر پنل اس ام اس شما قابلیت ارتقا داشته باشد، می‌توانید با پرداخت مابه التفاوت پنل پیام کوتاه خود را ارتقا دهید. با این کار دیگر نیازی نیست که هزینه را از ابتدا پرداخت کنید و تنظیماتی مانند ساخت دفترچه تلفن که قبلاً در پنل پیامکی خود انجام داده‌اید را دوباره از ابتدا انجام دهید.
بهترین پنل اس ام اس، بهترین سامانه پیامک، بهترین پنل پیامک و… کافی است این عبارت ها را در گوگل جستجو کنید سایت‌های زیادی هستند که مدعی بهترین پنل اس ام اس هستند. آیا واقعا راهی هست که بتوانیم بهترین سامانه پیام کوتاه را پیدا کنیم؟ (شما چه راهی به ذهنتتا میرسد؟ لطفا در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.)

من و همکارانم چند روز پیش در مورد نحوه پیدا کردن بهترین شرکت سامانه پیامکی یک طوفان فکری برگزار کردیم، تا بتوانیم راه‌هایی برای پیدا کردن بهترین شرکت پنل پیامکی را به کاربر نشان دهیم.

ما قبلا یک مقاله در مورد راهنمای خرید سامانه پیامکی نوشته‌ایم در این مقاله توضیح داده‌بودیم که هنگام خرید پنل پیامکی به چه نکاتی دقت کنیم تا بهترین سامانه پیامکی را انتخاب کنیم و از انتخاب خودمان پشیمان نشویم اگر این مقاله را مطالعه نکرده‌اید، صمیمانه پیشنهاد می‌کنم این مقاله را مطالعه کنید تا مطمئن باشید هنگام خرید پنل اس ام اس با توجه به نیازتان بهترین انتخاب را انجام داده‌اید.

 

بهترین پنل اس ام اس؟

نمی‌دانم شاید این سوال ذهنتان را مشغول کرده باشد، در بین شرکتهایی که پنل اس ام اس می‌فروشند بهترین سامانه پیامک کوتاه کدام است؟ بهترین پنل پیامکی، با توجه به نیازهای هر فرد یا ارگانی متفاوت است، شاید برای یک سازمان پشتیبانی مهمترین اولویت باشد و برای سازمان سرعت ارسال پیامک و ملاک‌های دیگری که در راهنمای خرید پنل اس ام اس به صورت مفصل در مورد هرکدام صحبت کردیم.

اجازه دهید با یک مثال توضیح دهم، بهترین شوهر یا بهترین همسر کیست؟ ما معتقد هستیم “انتخاب بهترین” به ملاک‌های افراد بستگی دارد، سامانه پیامک هم از این قاعده مستثنی نیست، هر کدام از نرم افزارهای پنل پیامکی معایب و مزایای خودشان را دارند، بهتر است به جای سوال بهترین پنل اس ام اس، سوال را به گونه دیگری مطرح کنیم، بهترین پنل پیامک برای من کدام است وقتی پای خواسته‌ها و نیازهای شما مطرح می شود جواب سوال براساس ملاک‌های شما متفاوت است.

 

می‌توانیم سامانه پیام کوتاه را بر اساس پشتیبانی و کیفیت ارائه خدمات، شیوه‌های متفاوت ارسال پیامک، شرکت حقیقی یا شرکت حقوقی، ماژول و کامپوننت وبسرویس، و…. دسته بندی کنیم، برای من داشتن افزونه پیامک ووکامرس، خط خدماتی بدون نیاز به سفته و سرعت ارسال پیامک می‌تواند ملاک‌های اصلی در انتخاب بهترین سامانه پیامکی (باتوجه به نیاز‌های من) باشد و برای دیگری ماژول نوبت دهی پیامکی.

 

من به شما پیشنهاد می‌کنم، راهنمای خرید سامانه پیام کوتاه ما را مطالعه کنید تا قبل از خرید پنل پیامکی دید کاملی نسبت به موضوع داشته باشید و از انتخاب خود پشیمان نشوید.

 

ویدیو تقدیر از فراز اس‌ام‌اس

 

 

فراز اس‌ام‌اس در سال 96 به عنوان برترین وبمستر انتخاب شد، ما در فراز اس‌ام‌اس در کنار تمام امکاناتی که ارائه می‌دهیم، خط خدماتی، بانک شماره موبایل بروز و آپدیت شده، 30 روزگارانتی بازگشت وجه داریم که هرکاربری میتواند در این فاصله زمانی درخواست عودت وجه داشته باشد و تمام هزینه پرداخت را پس بگیرد.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان در گوگل فراز اس‌ام‌اس را جستجو نمایید و با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

فراز اس ام اس یکی از بهترین پنل های پیامکی در ایران

در این مقاله موارد مهمی را که در هنگام خرید سامانه پیامک باید به آن‌ها توجه کرد را بیان کردیم. با توجه به نکات گفته شده می‌توانید با مقایسه سامانه‌های پیامک بهترین سامانه پیامک را تهیه کنید. فراز اس ام اس با سابقه سال‌ها ارائه خدمات متنوع، پشتیبانی همیشگی، تعرفه پیامکی مناسب، ارائه گزارشات شفاف و …. می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های شما باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر کافی است تا همین حالا با شماره ۵رقمی ۷۴۸۵۳-۰۲۱ تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان تلفنی ما بهره مند شوید.

3.5/5 - (101 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

سوالات متداول در زمینه لیست پنل های اس ام اس

01مزیت فراز اس ام اس نسبت به شرکت های پنل اس ام اس دیگر چیست؟

خط خدماتی اختصاصی و خط خدماتی اشتراکی که در اختیار افراد حقیقی و حقوقی قرار داده می‌شود یکی از مزیت‌های منحصربفرد پنل پیامکی فراز اس ام اس است.

که شما بدون ثبت شرکت و کداقتصادی می‌توانید خط خدماتی اختصاصی برای عبور از بلک لیست داشته باشید.

02آيا 10سامانه پیامکی برتر اپلکیشن اندورید دارند؟

با بررسی 10سامانه پیامکی برتر ایران متوجه می‌شویم که در این بین فقط پنل اس ام اس فراز اس ام اس دارای اپلکیشن بروز با امکانات متنوع برای اندروید بوده و هیچکدام از شرکت‌های پنل پیامکی اپلکیشن اندروید ندارند یا اپلکیشن‌هایی ساخته‌اند که صرفا در تبلیغات اعلام کنند یک اپلکیشن ساخته‌اند و این اپلیکیشن‌ها اصلا کاربردی نیستند.

03کدام یک از شرکت های پنل اس ام اس افزونه‌های پیامکی زیادی توسعه داده‌اند؟

اگر لیست ۱۰ شرکت پنل اس ام اس برتر ایران را بررسی کنید فقط تعداد انگشت شماری هستند که افزونه‌های پیامکی بروز و جامع برای وردپرس توسعه داده‌اند.

افزونه در زمینه ارسال پیامک نظرسنجی بعد از خرید از ووکامرس، افزونه جمع آوری شماره موبایل مشتریان، افزونه ارسال پیامک زماندار، افزونه ارسال پیامک edd، افزونه پیامک برای تایید شماره موبایل در صفحه پرداخت و… که به صورت رایگان از سمت فراز اس ام اس در اختیار کاربران قرار داده می‌می شود.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • احمدلطیفی
  14 سپتامبر 2021 پاسخ دهید

  سلام من میخواستم پنل اس امس ثبت نام کنم. چکار کنم؟

  • سیدمحمود غفاری
   22 سپتامبر 2021

   سلام احمدلطیفی عزیز
   لطفا با شماره تماس شرکت، واحد فروش تماس بگیرید و از همکاران فروش ما برای خرید پنل اس ام اس مشاوره رایگان دریافت کنید.

 • پویان رستگار
  16 جولای 2021 پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر
  آیا امکان ارتقاع پنل هم وجود داره؟

  • سیدمحمود غفاری
   31 جولای 2021

   سلام
   بله شما می توانید با پرداخت مابه تفاوت پنل پیامکی خودتان را به بسته بالاتر ارتقا دهید.

 • کورش
  12 آوریل 2021 پاسخ دهید

  سلام خسته نباشید.
  توضیحاتی که دادید مناسب بودند. فقط می خواستم بدونم که با اون خط عمومی که به صورت رایگان در اختیار قرار میدید میشه پیامک تبلیغاتی به شماره های بلک لیست زد؟

  • سیدمحمود غفاری
   18 آوریل 2021

   سلام برای ارسال پیامک به لیست سیاه ۳ راهکار وجود دارد
   ۱- استفاده از سیستم ارسال پیامک از طریق سیکارت > پیامک شما با شماره های سیمکارت شرکت ما ارسال می شود البته دارای تاخیر بین ۱ تا ۲۴ ساعت است.
   ۲- ارسال پیامک با خط خدماتی > در صورتی که پیامک اطلاع رسانی داشته باشید می توانید استفاده کنید و پیامک به شماره های مسدود و بلک لیست با خط خدماتی ارسال کنید.
   ۳- خط باشگاه مشتریان یا 98club > با این خط می توانید به افرادی که مشتری شما هستند و شما را می شناسند پیامک تبلیغاتی ارسال کنید و از بلک لیست عبور کند.
   موفق باشید…

 • مجتبی بخشنده
  4 آوریل 2021 پاسخ دهید

  سلام من کارم خدمات کولر های گازی هست
  من میخوام این پیام رو برای شماره هایی که دارم وبروز تهیه میشه با نام ارسال کنم به این شکل
  باسلام جناب ….
  گروه فنی مهندسی ….
  خدمات کولرهای گازی در استان
  لوله کشی مسی…فروش کولرگازی
  قیمت لوله کشی مسی
  پذیرایی……
  خواب….
  باتشکر
  شماره تلفن همراه خودم

  میشه بگید از چه پنلی باید استفاده کنم
  که برای همه ارسال بشه حتی افرادی که پیام های تبلیغاتیشون رو مسدود کردن
  ممنونم

  • سیدمحمود غفاری
   18 آوریل 2021

   سلام برای اینکه پیامک با شماره موبایل شما ارسال شود تنها راهکار استفاده از شماره موبایل خودتان است که البته در روز تعداد محدودی می توانید پیامک تبلیغاتی از خط شخصی ارسال کنید و در صورتی که از تعداد مشخصی تجاوز کند سیمکارت شما مسدود می شود بنابراین این راه حل پیشنهاد نمی شود.
   ۲ راهکار بر اساس اولویت شما وجود دارد
   ۱- اگر هدف شما این است که پیامک با شماره شما ارسال شود می توانیم خطوط ۵۰۰۰۹ که به خط متناظر با شماره موبایل معرف است را در اختیار شما قرار دهیم و با این خطوط پیامک ارسال کنید در این صورت اگر کسی شماره موبایل اصلی شما را داشته باشد زمانی که با این خط پیامک ارسال می کنید همان نامی که ایشان شماره شما را ذخیره کرده اند نمایش داده می شود البته این خط به صورت پیش فرض به لیست سیاه مخابرات پیامک ارسال نمی کند.
   ۲- اگر اولویت شما ارسال پیامک با به شماره های مسدود است می توانید از ارسال پیامک با سیمکارت استفاده نمایید که پیامک با شماره های سیمکارت شرکت ما ارسال می شود.
   با ارزوی موفقیت برای شما…

 • سید حمید خاتمی
  20 فوریه 2021 پاسخ دهید

  سلام. من یه پنل تجاری میخوام. بفرمایید که اون 2 تا شماره و همچنین شماره 021، مثلا چجوری هست و اعدادش چجوریه و چند رقمی؟ میخوام که بعدا به اشم شرکتم پیامک ارسال بشه(مثلا بجای شماره، از نام tajkooh برای ارسال پیام استفاده بشه)، این سرویس قیمتش چجوریه و روش خریدش چجوریه؟ ممنون میشم بهم ایمیل بزنین و جواب بدین.متشکرم

  • سیدمحمود غفاری
   22 فوریه 2021

   سلام جناب اقای خاتمی عزیز
   خط ارسال پیامک ۰۲۱ یا ارسال پیامک با خط تلفن ثابت شما می بایست یک خط تلفن ثابت مخابراتی به اسم خودتان داشته باشید تا قابلیت ارسال پیامک از همین شماره را برای شما فعال کنیم ( در حال حاضر این قابلیت برای استان تهران و البرز فعال است)
   قابلیت ارسال پیامک با نام برند هم وجود دارد و برای استعلام هزینه ان با شرکت تماس بگیرید.
   شیوه خرید سامانه پیامک به صورت اینترنتی است و شما از از ثبت نام در سایت و واریز وجه نام کاربری را دریافت می کنید و می توانید وارد سایت شوید و از خدمات ارسال پیامک استفاده نمایید.

 • مسعود
  20 فوریه 2021 پاسخ دهید

  سلام
  به منظور تست و در محیط برنامه نویسی، امکان تست قبل از خرید وجود دارد یا خیر؟
  ممنون.

  • سیدمحمود غفاری
   22 فوریه 2021

   سلام مسعود عزیز
   امکان ثبت نام در نسخه ازمایشی از طریق لینک پنل اس ام اس رایگان وجود دارد، شما می توانید ثبت نام کنید و امکانات پنل اس ام اس را مشاهده کنید اما برای ارسال پیامک حتما می بایست پنل پیامک را خریداری کنید و مدارک احراز هویت را ارسال کنید اما در صورتی که مشکلی وجود داشته باشد تا ۳۰ روز گارانتی بازگشت وجه وجود دارد.

 • abbas sarvi
  14 فوریه 2021 پاسخ دهید

  سلام با تشکر از سایت شما بسیار عالی میباشد ..میخواستم بپرسم در صورت منصرف شدن از خرید پنل با توجه به اینکه وجه آن پرداخت شده است ..چه باید بکنیم که وجه به ما مسترد شود .. با تشکر

  • سیدمحمود غفاری
   22 فوریه 2021

   سلام
   تا ۳۰ روز پس از خرید پنل اس ام اس شما می توانید درخواست عودت وجه داشته باشید.
   برای انجام این کار از طریق تیکت پشتیبانی به واحد مالی این موضوع را اطلاع دهید تا هزینه به شماره کارتی که خرید انجام شده است واریز شود البته پیشنهاد می کنیم قبل از ارسال تیکت به واحد مالی با واحد پشتیبانی مشکل خود را در میان بگذارید در اغلب موارد برای مشکلات کاربران راهکار وجود دارد.
   موفق باشید.

 • علی معصومی
  13 فوریه 2021 پاسخ دهید

  سلام من اطلاعات چندانی در مورد پنل ها ندارم میخوام تعداد دویست هزار پیامک انبوه بفرستم و لینک کانالمم پایینش بخوره کدوم پنل رو باید تهیه کنم؟

  • سیدمحمود غفاری
   14 فوریه 2021

   سلام جناب اقای معصومی با توجه به تعداد پیامک هایی که قصد ارسال دارید و پیشنهاد می کنیم پنل پیامک تجاری برای شما بهترین انتخاب باشد و ما پیشنهاد می کنیم که پنل پیامک تجاری را تهیه نمایید.

 • سعید امیری
  1 ژانویه 2021 پاسخ دهید

  باسلام.برای یک مجتمع ۱۷۴ واحدی و ارسال رسیدهای پرداخت شارژ چه مدل پنل پیامکی را برای خرید پیشنهاد میکنید.باتشکر

  • سیدمحمود غفاری
   3 ژانویه 2021

   سلام لطفا با شرکت فراز اس ام اس برای مشاوره رایگان تماس بگیرید تا کارشناسان ما در خصوص راهنمای خرید سامانه پیامک شما را راهنمایی کنند.

 • کامیاب افشار
  24 جولای 2020 پاسخ دهید

  ایا ارایشگاه ها می توانند س ام اس تبلیغاتی ارسال کنند؟

 • ابراهیم
  16 می 2020 پاسخ دهید

  باسلام
  من میخواهم پنل نمایندگی بگیرم ویدیوی موجود را دیدم بنظرم اطلاعات کافی نیست .البته من مبتدی هستم ومیخوام کسب درامد کنم.چطور میتونم اطلاعات بیشتر کسب کنم.ودرضمن اطلاعات سایت مختصر است.
  ممنون

 • سمانه محمدحسن زاده
  27 آوریل 2020 پاسخ دهید

  میتونم ختم قرآن گروهی از طریق سامانه پیامکی راه اندازی کنم به صورتی که هرفرد که درخواست تلاوت حالا یک صفحه یا یک جز رو داد سیستم بصورت خودکار و به ترتیب مشخصات اون صفحه یا جز رو براش ارسال کنه و تکراری هم نباشه تا ختم بعدی
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2020

   سلام
   این قابلیت در سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس با استفاده از ماژول ختم قران با ارسال پیامک امکان پذیر است.
   لطفا توضیحات را در صفحه مربوطه ملاحظه نمایید.

 • جاوید
  4 آوریل 2020 پاسخ دهید

  سلام، خسته نباشید
  من افغانستان زندگی میکنم و میخواستم پنل اس ام اس انبوه تهیه کنم، متاسفانه اینجا سرویس خوب نیست، شما به کشورهای دیگه هم سرویس میدهید؟
  ممنون

  • سیدمحمود غفاری
   23 آوریل 2020

   سلام
   بله امکان ارسال پیامک به خارج کشور نیز توسط سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس وجود دارد، لطفا صفحه ارسال پیامک به خارج کشور را ملاحظه نمایید.
   البته برای فعال سازی سامانه و کار با سامانه پیامک می بایست در ایران باشید و مدارک احراز هویت ارائه دهید و ارسال پیامک به خارج کشور فقط برای پیامک های وب سرویس قابل استفاده است و برای ارسال پیامک تبلیغاتی به خارج کشور قابل استفاده نمی باشد.

 • meysam
  23 مارس 2020 پاسخ دهید

  سلام از افزونه دیجیتس پشتیبانی میکنه؟

  • سیدمحمود غفاری
   27 مارس 2020

   سلام
   بله سامانه پیامک فراز اس ام اس خدماتی بوده و از وب سرویس پشتیبانی می کند، همچنین افزونه دیجیتس به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می شود.

 • پویا
  1 مارس 2020 پاسخ دهید

  سلام من پنل پیامک پایه رو خریداری کردم برای رد شدن از بلک لیست باید سطح های بعدی رو خریداری کرد ؟
  و از کجا باید ارتقا بدیم ؟

  • سیدمحمود غفاری
   3 مارس 2020

   سلام
   برای ارسال پیامک با خط خدماتی نیاز هست که پنل پیامکی اقتصادی یا بالاتر را تهیه نمایید، قابلیت ارتقا پنل پیمکی با پرداخت مابه تفاوت میسر می باشد، از طریق تیکت پشتیبانی اعلام نمایید تا فاکتور برای شما صادر شود و مابه تفاوت را جهت ارتقا پنل برای استفاده از خطوط خدماتی اشتراکی واریز نمایید.
   موفق باشید.

 • ابراهیم
  19 فوریه 2020 پاسخ دهید

  سلام خط اختصاصی رایگان 5000 رو که میدن ارسال به بلک لیست رو داره؟
  اگر ندارد هزینه خط خدماتی چقدره و چطور میشه فعال مرد؟
  ممنون

  • سیدمحمود غفاری
   23 فوریه 2020

   سلام تمامی خطوط اختصاصی به صورت پیشفرض تبلیغاتی هستند بنابرین فقط قابلیت ارسال پیامک به افرادی که پیامک تبلیغاتی انها فعال است را دارند برای اینکه بتوانید به افرادی گه پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اندنیز پیامک ارسال کنید می بایست خط را به خط خدماتی اختصاصی تبدیل نمایید بنابراین پیشنهاد می کنیم راهنمای تبدیل خط اختصاصی به خط خدماتی اختصاصی را مطالعه نمایید.

 • Abolfazl
  10 فوریه 2020 پاسخ دهید

  مقاله خیلی مفید و خوبی بود ممنون

  • سیدمحمود غفاری
   24 فوریه 2020

   خواهش میکنم، خوشحالیم که مقاله راهنمای خرید بهترین سامانه پیامک برای شما مفید بوده است و نظرتان را با ما به اشتراک گذاشتید.

 • بهنام
  18 ژانویه 2020 پاسخ دهید

  سلام
  کاش یک توضیح هم در مورد امکانات هر یک از پنل ها بفرمایید تا من مشتری راحتتر پنل مورد نظر رو انتخاب کنم

  • افسانه پورامینی
   19 ژانویه 2020

   سلام و درود
   در قسمت تعرفه ها در منوی بالای سایت فراز اس ام اس پنل ها با هم مقایسه شده و امکانات هر کدام به صورت جداگانه توضیح داده شده است. همچنین در صورتی که درمورد امکانات پنل اس ام اس سوالی در ذهن شما باقی مانده است لطفا در قسمت تماس با ما درخواست خود را ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.
   پیروز باشید

 • محمد مهدی قنبرنژاد
  12 ژانویه 2020 پاسخ دهید

  با عرض سلام و خسته نباشید من یک پنل میخواستم که بتونم با اون به شماره هایی که سامانه پیامکی خود را مسدود کرده اند هم پیام ارسال بشه کدوم پنل رو باید انتخاب کنم

  • سیدمحمود غفاری
   15 ژانویه 2020

   سلام و درود به شما
   سامانه پیامک اقتصادی، شرکتی، تجاری قابلیت عبور از بلک لیست و ارسال پیامک خدماتی را دارند که می توانید نسبت به ارسال پیامک اطلاع رسانی اقدام نمایید.

 • فاطمی
  10 ژانویه 2020 پاسخ دهید

  سلام من یه سایت وردپرس دارم که خدمات ارائه میدهم میخوام سامانه پیامکی داشته باشم که بعد خرید مشتری هم برای من هم برای فروشنده و هم برای مشتری پیامک مبنی بر خرید ارسال شود میشه بگین امکان همچین موردی هست؟؟ البته خدمات من متفاوت هست
  چطور میشه یه همچین پنل پیامکی داشت که با وردپرس سازگار باشه ممنون

  • سیدمحمود غفاری
   11 ژانویه 2020

   سلام خانم فاطمی سامانه پیامک فراز قابلیت اتصال به وردپرس را دارد و شما می توانید از طریق سامانه پیامک خدماتی فراز اس ام اس سایت خود را به پنل پیامک متصل نمایید تا هنگام خرید به شما و مشتری پیامک ارسال شود
   لطفا به صفحه افزونه پیامک ووکامرس مراجعه نمایید.

 • عباس
  24 دسامبر 2019 پاسخ دهید

  سلام این قیمت سامانه و پیامک هدیه و تعرفه رو بیشتر توضیح بدین، اگر پایه رو خرید کنم تا 500 پیام رایگانه و بیشتر باید هزینه اش رو چطور پرداخت کنیم؟ پیش پرداخته یا پس پرداخت،

  • سیدمحمود غفاری
   3 مارس 2020

   سلام عباس عزیز، هر کدام از سامانه های پیامکی که خریدری میکنید تعدادی شارژ اولیه و شارژ هدیه دارد که شما میتوانید برای ارسال پیامک استفاده کنید، هیچ محدودیت زمانی برای استفاده از شارژ در نظر گرفته نشده است و سامانه پیامک به صورت دائمی در اختیار شما قرار می گیرد بعد از تمام شارژ اولیه و هدیه نیازی به خرید مجدد سامانه پیامکی نیست و فقط شما به میزانی که میخواهید پیامک ارسال کنید پنل پیامکی خود را شارژ کرده و پیامک انبوه یا پیامک از طریق وب سرویس ارسال می کنید.
   موفق بشید.

 • گرافیست
  29 نوامبر 2019 پاسخ دهید

  سلام من میخوام نمایندگی بگیرم از طرف شما کمی توضیح میخوام راجبش

  • سیدمحمود غفاری
   21 دسامبر 2019

   برای کسب درامد اینترنتی و اخذ نمایندگی سامانه پیامک لطفا صفحه نمایندگی سامانه پیامک را ملاحظه نمایید در این صفحه در مورد نحوه کسب درامد از نمایندگی پنل اس ام اس، امکاناتی که فراز اس ام اس در اختیار نمایندگان سامانه پیامکی قرار می دهد به صورت کامل توضیح داده شده است.

 • فرهاد قنبری
  25 نوامبر 2019 پاسخ دهید

  من از نشریه یکی از رسانه های کشور تماس می گیرم. مدیر مجموعه دنبال شرکتی هستند که تبلیغات آن مجموعه را در نشریات کار کنیم و در مقابل هزینه سامانه پیامکی و حجم در اختیار این نشریات قرار گیرد.

  • سیدمحمود غفاری
   21 دسامبر 2019

   سلام اقای قنبری لطفا با شرکت سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس در این خصوص تماس بگیرید و با داخلی 1 خانم امینی صحبت نمایید.

 • زهرا معبوسی
  13 اکتبر 2019 پاسخ دهید

  من پنل پیامکی برای مدرسه میخوام

  • سیدمحمود غفاری
   24 اکتبر 2019

   سلام خانم معبوسی گرامی
   ما خط خدماتی در اختیار مدارس قرار می‌دهیم تا بتوانید به والدین که حتی پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند پیامک اطلاع رسانی ارسال کنید، برای خرید سامانه پیامک برای مدرسه به صفحه پنل اس ام اس برای مدارس مراجعه نمایید

 • روزگار
  30 ژوئن 2019 پاسخ دهید

  سلام من می خوام برای کارم یه خط یاسامانه پیامکی بگیرم مثل این عدد 10002455 باید از کجا بگیرم لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم

  • سیدمحمود غفاری
   1 جولای 2019

   سلام لطفا وارد سامانه پیامک شوید، در بخش عملیات حساب > خرید شماره > 1000 می توانید خط اختصاصی موردنظرتان را درخواست دهید، برای استعلام قیمت می توانید صفحه تعرفه خطوط اختصاصی را مشاهده نمایید

 • ابراهیم طاهری
  15 ژوئن 2019 پاسخ دهید

  سلام – من قصد دارم برای ارتباط با مشتریانم که قشر خاصی هستن (اکثرا مغازه دار ) و ارتباط حسابداری شرکتم با اونها و در مرحله بعد امور تبلیغاتی از پنل استفاده کنم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .

  • سیدمحمود غفاری
   15 ژوئن 2019

   سلام جناب طاهری عزیز شما با خرید پنل اس ام اس می توانید نرم افزار حسابداری خود را به سامانه پیامکی متصل کنید تا به صورت خودکار بعد از صدور فاکتور برای مشتری پیامک ارسال شود یا در زمان تاریخ تولد به صورت اتوماتیک پیامک تبریک تولد ارسال شود.
   نام نرم افزار حسابداری شما چیست ؟ تا راهنمایی های دقیق برای اتصال سامانه پیامکی به حسابداری را برای شما بفرستیم؟ چون اکثرا از حسابداری هلو استفاده می شود لینک اموزش اتصال حسابداری هلو به سامانه پیامک را مشاهده نمایید.
   برای تبلیغات نیز بانک شماره موبایل‌های سراسر کشور در اختیار شما قرار داده می شود که می توانید از این بانک برای تبلیغات منطقه ای استفاده نمایید و همچنین می توانید به مشتریان خود پیامک تبلیغاتی یا پیام صوتی ارسال نمایید.

 • نصرت الله مرادي
  20 می 2019 پاسخ دهید

  سلام من ميخواهم سامانه فرستادن اس ام اس خريداري كنم
  از كجا بايد شروع كنم

  • سیدمحمود غفاری
   15 ژوئن 2019

   سلام آقای مرادی عزیز به
   صفحه https://farazsms.com مراجعه نموده و بعد از انتخاب سامانه پیامک، روی دکمه ثبت نام آنلاین کلیک نمایید، در این صفحه یک فرم برای خرید پنل اس ام اس وجود دارد، فرم را تکمیل نمایید و برای ثبت نام نهایی وارد درگاه پرداخت شوید، بعد از پرداخت مبلغ سامانه پیامک، اطلاعات ورود به پنل اس ام اس از طریق پیامک بلافاصله برای شما ارسال می شود؛ در سایت فراز اس‌ام‌اس روی دکمه ورود کلیک کرده و اطلاعات ورود به پنل اس ام اس را وارد نمایید تا وارد پنل پیامک شوید، در این قسمت می توانید اقدامات مورد نظر برای ارسال پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی، اضافه کردن شماره موبایل مشتریان، پیامک تبریک تولد و… را انجام دهید.

 • محسن
  14 دسامبر 2018 پاسخ دهید

  سلام
  پنل رو بگیریم بعد درخواست افزونه edd بدیم .
  نحوه اضافه کردن فیلد شماره تماس داخل فرم خرید edd رو هم میگید ؟

  • سیدمحمود غفاری
   14 دسامبر 2018

   سلام اقا محسن
   در صفحه افزونه پیامک edd در این مورد بیشتر توضیح داده‌ایم.
   زمانی که شما افزونه پیامک EDD را نصب می کنید به صورت خودکار فیلد دریافت شماره موبایل، در فرم ثبت نام افزوده می شود.

 • mohsen
  22 نوامبر 2018 پاسخ دهید

  با سلام و سپاس از مقاله بسیار مفیدتون..
  به موارد بالا برخورد خوب با کاربران رو هم ذکر بفرمایید.
  و وقت و فکرتون رو درگیر این عده نکنید. ارزش محتوای شما رو خود کاربران میفهمن.
  ممنون از شما
  من قصد خرید دارم ولی فعلا درحال بررسی هستم..
  حتما قبل از خرید نهایی با شما مشورت و پنل آزمایشی شما رو تست میکنم.

  • سیدمحمود غفاری
   22 نوامبر 2018

   سلام محسن جان، ممنونم که نظر خودت را منتشر کردی، فکر خوبیه ان‌شاالله مقاله را به زودی اپدیت می‌کنم.
   خوشحالم که مقاله برای شما مفید و کاربردی بوده است، ما هدفمان از انتشار مقاله راهنمای خرید پنل اس ام اس کمک به دیگران بود تا بتوانند بر اساس نیاز خودشان از بین شرکت‌های سامانه پیامکی بهترین انتخاب را داشته باشند.

 • علیرضا
  4 نوامبر 2018 پاسخ دهید

  مقاله چرتی بود تبلیغ کرده بودید که سامانه پیامک خودتون رو بفروشید

  • سیدمحمود غفاری
   4 نوامبر 2018

   سلام علیرضا عزیز ممنون که نظر خودت رو منتشر کردی و از اینکه این مقاله برای شما مفید نبوده ناراحت شدم، میشه بدونم کدوم قسمت مقاله تبلیغاتی بود تا ویرایش شود؟

مشاوره رایگان 74853-021 خرید سامانه پیامک
021-74853