پنل اس ام اس » بازاریابی پیامکی (SMS Markting) » راهنمای خرید بهترین پنل اس ام اس ایران

راهنمای خرید بهترین پنل اس ام اس ایران

بازاریابی پیامکی (SMS Markting) ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

به نظر شما بهترین ارائه‌کننده پنل SMS در ایران کدام است؟ مقاله راهنمای خرید بهترین پنل اس ام اس به شما کمک می‌کند تا با انتخاب گزینه مناسب از بین لیست پنل های اس ام اس، بهترین پنل پیامکی را انتخاب و خریداری کنید. امروزه پیشرفت تکنولوژی تأثیر فراوانی بر تبلیغات و بازاریابی گذاشته است. در‌واقع روش‌های جدیدی مانند استفاده از سامانه‌های پیامکی بسیار فراگیرتر از گذشته شده‌اند.

با جستجو در اینترنت با شرکت‌های پنل پیامکی بسیاری روبرو می‌شوید. شاید در نگاه اول انتخاب بهترین پنل اس ام اس کار دشواری باشد. در این مقاله بر اساس تجربه کاری و سؤال‌های مشتریان به شما کمک خواهیم کرد تا متوجه شوید بهترین پنل اس ام اس در ایران کدام است. بعد از مطالعه این مطلب جامع، در مدت زمان کمتر از ۱۰ دقیقه، به‌راحتی می‌توانید در بین شرکت‌های پنل اس ام اس یک برند معتبر را برای خرید بهترین سامانه پیامک انبوه انتخاب نمایید.

چگونه بهترین پنل پیامکی را انتخاب کنیم؟ تهیه بهترین سامانه ارسال پیامک از میان گزینه‌های مختلف

شاید سؤال‌هایی ذهن شما را درگیر کرده باشد؛ مثلاً اینکه چگونه می‌توان از بین لیست پنل های اس ام اس به یک سامانه پیامکی اعتماد کرده و برای خرید پنل اس ام اس اقدام کرد؟ پشتیبانی شرکت‌های پنل پیامکی چگونه است؟ آیا پیامک به مخاطب می‌رسد و تضمینی از جانب ارائه‌کننده پنل اس ام اس انبوه وجود دارد؟ خصوصاً اگر قصد خرید سامانه پیامکی تبلیغاتی را برای شرکت یا سازمانی داشته باشید که در آن افرادی به کار شما نظارت دارند، دشواری خرید پنل پیامکی مناسب دو‌چندان می‌شود.

در ادامه این مقاله می‌خواهیم نکاتی را که در مورد خرید پنل اس ام اس ضروری است بیان کنیم؛ ما یک راهنمای جامع برای خرید سامانه پیامکی تهیه کرده‌ایم؛ در نهایت این شما هستید که بر اساس معیارها و ملاک‌های خود محصول را خریداری می‌کنید. مطمئن باشید که با رعایت این نکات از خرید خود پشیمان نشوید.

بهترین پنل اس ام اس؟

نمی‌دانم شاید این سوال ذهنتان را مشغول کرده باشد، در بین شرکتهایی که پنل اس ام اس می‌فروشند بهترین سامانه پیامک کوتاه کدام است؟ بهترین پنل پیامکی، با توجه به نیازهای هر فرد یا ارگانی متفاوت است، شاید برای یک سازمان پشتیبانی مهمترین اولویت باشد و برای سازمان سرعت ارسال پیامک و ملاک‌های دیگری که در راهنمای خرید پنل اس ام اس به صورت مفصل در مورد هرکدام صحبت کردیم.

اجازه دهید با یک مثال توضیح دهم، بهترین شوهر یا بهترین همسر کیست؟ ما معتقد هستیم “انتخاب بهترین” به ملاک‌های افراد بستگی دارد، سامانه پیامک هم از این قاعده مستثنی نیست، هر کدام از نرم افزارهای پنل پیامکی معایب و مزایای خودشان را دارند، بهتر است به جای سوال بهترین پنل اس ام اس، سوال را به گونه دیگری مطرح کنیم، بهترین پنل پیامک برای من کدام است وقتی پای خواسته‌ها و نیازهای شما مطرح می شود جواب سوال براساس ملاک‌های شما متفاوت است.

 

می‌توانیم سامانه پیام کوتاه را بر اساس پشتیبانی و کیفیت ارائه خدمات، شیوه‌های متفاوت ارسال پیامک، شرکت حقیقی یا شرکت حقوقی، ماژول و کامپوننت وبسرویس، و…. دسته بندی کنیم، برای من داشتن افزونه پیامک ووکامرس، خط خدماتی بدون نیاز به سفته و سرعت ارسال پیامک می‌تواند ملاک‌های اصلی در انتخاب بهترین سامانه پیامکی (باتوجه به نیاز‌های من) باشد و برای دیگری ماژول نوبت دهی پیامکی.

 

 

بهترین پنل پیامکی

برای انتخاب بهترین پنل اس ام اس، به محیط کاربری سامانه پیامکی توجه کنید!

در قدم اول برای خرید بهترین سامانه پیامکی بدون توجه به حوزه کاری خود، باید به محیط کاربری پنل  sms  و در عین‌ حال به امکانات آن توجه کنید. یکی از ویژگی‌های بهترین پنل پیامکی قابل اعتماد، این است که استفاده‌کننده از نرم‌افزار به‌راحتی بتواند با پنل پیامک ارتباط برقرار کند. از طرفی امکانات سامانه پیامک نیز باید پاسخگوی نیاز کاربران باشد.

برای آنکه از محیط کاربری پنل ارسال اس ام اس خیالتان راحت شود، شما می‌توانید از شرکت‌های پنل اس ام اس درخواست دریافت نسخه آزمایشی را داشته باشید. ما در سامانه پیامک انبوه فراز اس ام اس امکان استفاده از نسخه آزمایشی را برای کاربران فراهم کرده‌ایم. برای ثبت‌نام در نسخه آزمایشی فراز اس ام اس آدرس اینترنتی farazsms.com/demo-smspanel را کپی و در مرورگر خود وارد کرده و نسبت به خرید بهترین پنل پیامکی در ایران از شرکت زرین ارتباطات آسیا اقدام کنید.

 تعرفه مناسب پنل اس ام اس؛ معیاری برای انتخاب بهترین سامانه پیامکی ایران

شاید در نگاه اول، تنها مسأله مهم برای هر تصمیم‌گیرنده‌، هزینه و قیمت پنل پیامکی باشد؛ اما سؤال مهم‌تر این است که بهترین سامانه پیامکی در مقابل هزینه دریافت شده، چه خدماتی را با چه سطح کیفیتی به ما ارائه می‌دهد؟

بهترین پنل پیامکی باید برای خدماتی که ارائه می‌دهد، تعرفه مناسبی در نظر بگیرد. اما کم‌ترین تعرفه به‌تنهایی نمی‌تواند تضمینی بر معتبر بودن سامانه پیامکی باشد. باید توجه داشت که تعرفه ارسال پیامک در نظر گرفته شده براساس چه معیارهایی است. این‌روزها، با یک جست‌و‌جوی کوتاه در اینترنت،‌ با پنل‌های رایگانی مانند ippanel مواجه می‌شوید که اعتبار چندانی ندارند. در‌واقع افراد بسیاری به‌خاطر پشتیبانی ippanel ناراضی‌اند و به پنل‌های معتبر روی می‌آورند.

همواره امنیت و کیفیت از تعرفه شرکت‌های پنل اس ام اس مهم‌تر است

بسیاری از کاربران در هنگام خرید پنل اس ام اس تنها به تعرفه پیامک توجه کرده و به صحبت‌های بدون پایه و اساس فروشندگان پنل پیامکی اعتماد می‌کنند. نظر ما این است که قیمت پنل پیامکی باید یک تلورانس معقول از میانگین داشته باشد. زمانی که تعرفه ارسال پیامک از اپراتور پایین‌تر است، باید به ارائه خدمات این سامانه پیامکی شک کرد!‌

تعرفه مناسب فاکتوری است که در کنار موارد دیگری مانند پشتیبانی و امکانات ارائه شده معنی پیدا می‌کند. شما می‌توانید در صفحه  تعرفه ارسال پیامک هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی را مشاهده کنید.

بهترین شرکت های پنل اس ام اس

چرا تعرفه بعضی از شرکت ‌های پنل اس ام اس از قیمت اپراتور کمتر است؟

گاهی اوقات در وب‌گردی‌ها در بین بهترین شرکت‌‌های پنل اس ام اس در ایران تعرفه‌هایی را مشاهده می‌کنیم که از قیمت خرید پیامک اپراتور نیز کمتر هستند؛ چطور چنین چیزی امکان دارد؟ متأسفانه بعضی از سامانه‌‌های پیامکی، شماره‌های تکراری و غیر فعال را از سیستم حذف نمی‌کنند و به این‌صورت تعرفه پایین را جبران می‌کنند.

بعضی از سامانه‌های پیامکی قبل از خرید پنل پیامک، تعرفه‌ی کمتری را به شما نمایش می‌دهند و تازه بعد از خرید سامانه پیامکی متوجه می‌شوید که قیمت آن به‌مراتب بالاتر است. اگر شرکتی تعرفه‌ای کمتر از حد معقول اعلام می‌کند، بهترین حالت این است که درخواست نسخه آزمایشی و تست داشته باشیم تا بتوانیم دقیقاً از تعرفه پیامک و حذف شماره‌های تکراری مطمئن شویم.

 

 

اپلیکیشن اندروید ارسال پیامک؛ نکته‌ای که باید در هنگام خرید سامانه پیامکی به آن توجه کنید

یکی از روش‌هایی که کار شما را برای استفاده از بهترین سامانه پیامکی ساده می‌کند، استفاده از اپلیکیشن اندروید ارسال پیامک است. اکثر شرکت‌های عرضه‌کننده سامانه پیامکی فقط نسخه تحت وب را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. شرکت‌های معتبر سامانه پیامکی به سلیقه کاربران خود اهمیت قائل می‌شوند و برای کاربرانشان اپلیکیشن ارسال پیامک اندروید توسعه می‌دهند؛ بنابراین هنگام جستجو در لیست پنل های اس ام اس، این مورد را نیز مد نظر داشته باشید.

توجه به سابقه فعالیت بهترین پنل های پیامکی برای انتخاب گزینه مناسب

یکی دیگر از مواردی که در هنگام خرید بهترین پنل پیامکی باید به آن توجه کرد، سابقه فعالیت شرکت ارائه‌دهنده خدمات پیامکی است. اینکه شرکت ارائه دهنده پنل SMS چند سال در حوزه خدمات پیامکی فعالیت می‌کند، می‌تواند در کیفیت پشتیبانی سامانه پیامکی نیز تأثیر داشته باشد.

البته ما معتقدیم که این مورد نسبی است و نمی‌توان گفت که لزوماً یک شرکت قدیمی امکانات بهتری را در اختیار شما قرار می‌دهد. برای آنکه خیالتان راحت باشد، بهتر است حداقل یک‌سال از سابقه فعالیت شرکت پیامکی گذشته بگذرد و آن برند تجربه‌های لازم را در حوزه ارسال پیامک و شیوه کاری اپراتور کسب کرده باشد. همچنین شرکت در نمایشگاه‌ها و نظرات مشتریان را می‌توانید به‌عنوان یک امتیاز مثبت برای سامانه پیامکی در نظر بگیرید. پیشنهاد ویژه ما این است که به دستاوردهای شرکت‌ها توجه ویژه‌ای داشته باشید.

 

راهنمای خرید پنل اس ام اس

ارائه فایل‌های آموزشی کار با پنل اس ام اس؛ عاملی مهم در انتخاب بهترین پنل پیامک

آموزش یکی از ویژگی‌های اصلی بهترین سامانه ارسال پیامک است. یک سامانه پیامک قابل اعتماد برای راحتی تعامل کاربران با سامانه پیام کوتاه، حتماً آموزش‌هایی را به‌صورت فایل صوتی، ویدیو یا کتاب الکترونیکی در نظر می‌گیرد. در فراز اس ام اس نیز  آموزش‌ ویدیویی کار با سامانه پیامک در نظر گرفته‌ شده است تا با ویژگی‌ها و نحوه کار با پنل پیامکی آشنا شوید. این آموزش‌ها به شما کمک می‌کنند تا به‌راحتی به ارسال پیامک بپردازید و از کلیه امکانات پنل اس ام اس مطلع شوید.

شاید سخت‌گیرانه باشد؛ اما می‌توانیم با بررسی وبلاگ و محتواهای آموزشی که به‌صورت مداوم در وبلاگ شرکت‌ها تولید می‌شود، تا حدی سطح کیفیت و خدمات شرکت های پنل اس ام اس را مورد بررسی قرار دهیم. برای انتخاب بهترین سامانه ارسال پیامک باید به این نکات توجه ویژه‌ای داشته باشید.

توجه به خط خدماتی رایگان جهت ارسال پیامک‌های اطلاع رسانی

استفاده نادرست از بازاریابی پیامکی باعث شده است که بسیاری از افراد پیام‌های تبلیغاتی خود را مسدود (بلک لیست) کنند. اما گاهی لازم است که پیامک‌های اطلاع‌رسانی به همه افراد ارسال شوند. در نتیجه داشتن خط خدماتی رایگان جهت ارسال پیامک اطلاع‌رسانی به شماره‌های مسدود شده یکی از فاکتورهای مهم در هنگام خرید پنل اس ام اس و انتخاب بهترین پنل پیامکی است.

 ارائه گزارش‌های شفاف بعد از ارسال پیامک، از ویژگی‌های بهترین پنل پیامکی

توجه به ارائه گزارشات صحیح و شفاف توسط پنل پیامکی بعد از ارسال پیامک اهمیت ویژه‌ای دارد. بهترین سامانه پیامکی باید بعد از هر ارسال، گزارش دقیقی از روند ارسال پیامک ارائه دهد. بررسی این گزارش‌ها به شما کمک می‌کند تا استراتژی تبلیغاتی خود را از لحاظ بهره‌وری بررسی کنید. به این ترتیب می‌توانید نقاط قوت خود را تقویت کرده و در‌صورت وجود مشکلات و نقاط ضعف، راه‌حلی‌هایی برای آن‌ها بیابید. همکاران ما در بخش پشتیبانی آماده کمک به شما برای ایجاد بهترین کمپین‌های تبلیغاتی هستند.

گزارش کمپین پیامکی در بهترین سامانه پیامکی ایران

بازگشت هزینه پیامک‌های ارسال نشده، فاکتور مهم انتخاب بهترین پنل اس ام اس

شرکت ارائه‌دهنده خدمات پیامکی باید تضمین کند که هزینه پیامک‌های ارسال‌نشده بازگشت داده می‌شود. البته امروزه در اکثر سامانه‌های پیامکی هزینه اس‌ام‌اس‌های بلک لیست عودت داده می‌شود. از آنجایی که حدود ۶۰ تا ۷۰‌درصد شماره موبایل‌ها دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، با توجه به تعداد بسیار پیامک‌های ارسال شده، هزینه SMS ارسال نشده مبلغ قابل توجهی خواهد بود.

با انتخاب بهترین سامانه پیامکی ایران، خط اختصاصی رایگان دریافت کنید

برای ایجاد یک ارتباط دوطرفه با مخاطب نیاز به خط اختصاصی برای سامانه پیامک با قابلیت ارسال و دریافت SMS دارید. خط اختصاصی رایگان این امکان را به شما می‌دهد که بدون پرداخت هزینه ارتباط دو طرفه با کاربر برقرار کنید.

شاید شما نیاز داشته باشید که خط اختصاصی را با شماره دلخواه خود تهیه کنید؛ در این صورت توجه به تعرفه‌های خطوط اختصاصی سامانه پیامک در هنگام خرید سامانه اس‌ام‌اس برای کاهش هزینه‌های جانبی لازم است.

 

 

توجه به پشتیبانی قوی و ۲۴ ساعته در هنگام انتخاب بهترین پنل اس ام اس در ایران

یکی دیگر از مواردی که در هنگام خرید پنل اس ام اس باید به آن توجه کرد، پشتیبانی قوی و ۲۴ ساعته بعد از خرید پنل پیامک است. یک سامانه پیامک معتبر باید این امکان را برای شما فراهم کند که هر زمان با مشکلی مواجه شدید از طریق تماس تلفنی یا ارسال تیکت با واحد پشتیبانی در ارتباط باشید. بخش پشتیبانی نیز باید در کمترین زمان ممکن مشکل را برطرف کرده و شما را راهنمایی کند.

تصور کنید که طبق دستور مدیریت سازمان، پیامک شما باید در ساعت خاصی ارسال شود. اما در پنل اس ام اس مشکلی وجود دارد و تیم پشتیبانی نیز پاسخگو نیست. همه این موارد باعث شده چهره نامطلوبی از شما در مقابل کارفرما شکل بگیرد و این در حالی است که شما وظایف خود را به‌خوبی انجام داده‌اید و شرکت ارائه‌دهنده سرویس پیامک شما پشتیبانی قوی نداشته است.

انتخاب پنل اس ام اس مناسب

شرکت حقوقی و ثبت‌شده یا یک شخص حقیقی فریلنسر؟ کدام را انتخاب کنیم؟

برای اینکه بهترین شرکت سامانه پیام کوتاه را پیدا کنید، باید به دنبال سایت‌ها و شرکت‌هایی باشید که به‌صورت تخصصی در زمینه ارسال پیام کوتاه فعالیت می‌کنند. افرادی که به‌صورت پاره‌وقت، شخصی و فریلنسر به‌عنوان شغل دوم یا سوم مشغول فعالیت در این حوزه هستند، انتخاب مناسبی برای شما که به دنبال یافتن بهترین پنل اس ام اس هستید محسوب نمی‌شوند؛ بنابراین توجه به نماد اعتماد الکترونیک و شرکت در نمایشگاه‌ها و جشنواره‌ها می‌تواند به‌عنوان ملاکی برای تشخیص فعال‌ترین سامانه‌‌های پیامکی در ایران در نظر گرفته شود.

بهترین پنل اس ام اس کدام است؟ خرید سامانه پیامکی از بهترین ارائه‌کننده

پنل‌های پیامک فراز اس ام اس بر حسب نیازهای کسب‌و‌کارهای مختلف تنظیم شده‌‌اند تا کاربران بتوانند با توجه به بودجه و نیاز خود، یک پنل پیام کوتاه مناسب را انتخاب کنند. هنگام خرید یک پنل اس ام اس باید در ابتدا به نیازهای خود فکر کنید. این نیازها شامل دو بخش می‌شوند:

1.      در پنل پیامک خود به چه امکانات و قابلیت‌هایی نیاز دارید؟

پیش از خرید یک پنل پیام کوتاه، لازم است که هدف و قصد خود را از خرید سامانه SMS مشخص کنید. بدین ترتیب می‌توانید اقدام به خرید پنل پیامک مناسب با کار خود و امکانات مورد نیازتان کنید.

2.      می‌خواهید در چه حجمی اس ام اس تبلیغاتی و خدماتی ارسال کنید؟

مسأله دوم، تعداد ارسال‌های شماست. اگر تعداد ارسال شما بالاست یا قصد دارید به‌طور مداوم به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی بپردازید، پیشنهاد ما یک پنل پیامک حرفه‌ای است که تعرفه ارسال پیامک کمتری دارد.

بعد از مشخص کردن اهدافتان می‌توانید تصمیم بگیرید که کدام بسته پیامکی برای شما مناسب است. اگر فقط پیامک از طریق وب سرویس ارسال می‌کنید، نیازی به خرید بسته‌های گران‌قیمت نیست؛ اما اگر هدف شما ارسال پیامک انبوه است، بهتر است که بسته‌های حرفه‌ای را انتخاب کنید.

از شرکت‌های حقوقی همراه با فاکتور رسمی خرید کنید!

فعالیت به‌صورت حقوقی همراه با ارائه فاکتور رسمی یکی دیگر از مواردی است که می‌تواند به‌عنوان امتیاز محسوب شود. زیرا کلیه پنل‌های اس ام اس معتبر به‌صورت حقوقی فعالیت می‌کنند و افرادی که در سطح وب به‌طور حقیقی فعال هستند، معمولاً با خرید نمایندگی پنل اس ام اس از شرکت‌های اصلی نسبت به فروش محصولات اقدام می‌کنند.

ارائه فاکتور رسمی و معتبر می‌تواند در کاهش مالیات و در نهایت افزایش درآمد شما تأثیر‌گذار باشد؛ بنابراین همکاری با شرکت‌های معتبر به شما کمک می‌کند تا هزینه‌های خود را کاهش دهید. این فاکتور مهم می‌تواند در تصمیم‌گیری برای انتخاب بهترین پنل پیامک ایران نیز تأثیر‌گذار باشد. همه سامانه‌های پیامکی ۹٪ ارزش افزوده هنگام خرید شارژ کسر می‌کنند و فقط شرکت‌های معتبر و رسمی ثبت شده که نماد اعتماد آن‌ها حقوقی است امکان ارائه فاکتور به مشتریان را دارند.

بهترین پنل اس ام اس

ارائه پنل پیامکی متناسب با نیاز کاربر، ویژگی بهترین سامانه ارسال پیامک انبوه

مسلم است که نیازهای یک استارتاپ با نیازهای یک هلدینگ برابر نیست، بهتر است که متناسب با نیازتان پنل اس ام اس تهیه کنید، سامانه پیامکی که شما قصد خرید دارید باید به شما حق انتخاب بدهد، اگر یک استارتاپ هستید نیازی برای تهیه سامانه پیامک حرفه‌ای نیست، یک پنل اس ام اس برای شروع کار تهیه کنید و در صورت نیاز پنل پیامکی را ارتقا دهید.

یکی از مواردی که در هنگام خرید بهترین پنل اس ام اس باید به آن توجه کرد امکان ارتقا پنل اس ام اس است. اگر شما صاحب یک استارتاپ یا فروشگاه تازه تأسیس هستید شاید در ابتدا نیازمند امکانات پیشرفته‌ای نباشید اما با گذشت زمان و رشد کسب و کارتان نیاز است که سامانه پیامک با امکانات پیشرفته‌تری را خریداری کنید. اگر پنل اس ام اس شما قابلیت ارتقا داشته باشد، می‌توانید با پرداخت مابه التفاوت پنل پیام کوتاه خود را ارتقا دهید. با این کار دیگر نیازی نیست که هزینه را از ابتدا پرداخت کنید و تنظیماتی مانند ساخت دفترچه تلفن که قبلاً در پنل پیامکی خود انجام داده‌اید را دوباره از ابتدا انجام دهید.
بهترین پنل اس ام اس، بهترین سامانه پیامک، بهترین پنل پیامک و… کافی است این عبارت ها را در گوگل جستجو کنید سایت‌های زیادی هستند که مدعی بهترین پنل اس ام اس هستند. آیا واقعا راهی هست که بتوانیم بهترین سامانه پیام کوتاه را پیدا کنیم؟ (شما چه راهی به ذهنتتا میرسد؟ لطفا در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.)

من و همکارانم چند روز پیش در مورد نحوه پیدا کردن بهترین شرکت سامانه پیامکی یک طوفان فکری برگزار کردیم، تا بتوانیم راه‌هایی برای پیدا کردن بهترین شرکت پنل پیامکی را به کاربر نشان دهیم.

ما قبلا یک مقاله در مورد راهنمای خرید سامانه پیامکی نوشته‌ایم در این مقاله توضیح داده‌بودیم که هنگام خرید پنل پیامکی به چه نکاتی دقت کنیم تا بهترین سامانه پیامکی را انتخاب کنیم و از انتخاب خودمان پشیمان نشویم اگر این مقاله را مطالعه نکرده‌اید، صمیمانه پیشنهاد می‌کنم این مقاله را مطالعه کنید تا مطمئن باشید هنگام خرید پنل اس ام اس با توجه به نیازتان بهترین انتخاب را انجام داده‌اید.

 

تهیه پنل پیامکی متناسب با نیاز کاربر، ویژگی بهترین سامانه ارسال پیامک انبوه

مسلم است که نیازهای یک استارتاپ با نیازهای یک هلدینگ بزرگ برابر نیست. بهتر است که متناسب با نیازتان پنل اس ام اس تهیه کنید. سامانه پیامکی که شما قصد خرید آن را دارید باید به شما حق انتخاب بدهد؛ اگر یک استارتاپ هستید نیازی برای تهیه سامانه پیامک حرفه‌ای نیست. کافی است یک پنل اس ام اس برای شروع کار تهیه کنید و در‌صورت نیاز پنل پیامکی خود را ارتقا دهید.

یکی از مواردی که در هنگام خرید بهترین پنل اس ام اس باید به آن توجه کرد، امکان ارتقاء پنل sms است. اگر پنل اس ام اس شما قابلیت ارتقاء داشته باشد، می‌توانید با پرداخت مبلغی پنل پیام کوتاه خود را ارتقاء دهید. با این کار دیگر نیازی نیست که هزینه را از ابتدا پرداخت کنید و تنظیماتی مانند ساخت دفترچه تلفن که قبلاً در پنل پیامکی خود انجام داده‌اید را دوباره از ابتدا انجام دهید. همچنین در‌صورت نیاز افزونه پیامک ووکامرس را که یکی از قابلیت‌های محبوب پنل‌هاست، برای کاربری خود در نظر بگیرید.

با مقایسه انواع پنل‌های پیامکی بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید

شاید این سؤال ذهنتان را مشغول کرده باشد که در بین شرکت‌هایی که پنل اس ام اس می‌فروشند، بهترین سامانه پیامک کوتاه کدام است؟ بهترین پنل پیامکی، با توجه به نیازهای هر فرد یا ارگانی متفاوت است. شاید برای یک سازمان، پشتیبانی مهمترین اولویت باشد و برای سازمان دیگر سرعت ارسال پیامک.

سامانه پیام کوتاه را می‌توان بر اساس پشتیبانی و کیفیت ارائه خدمات، شیوه‌های متفاوت ارسال پیامک، شرکت حقیقی یا شرکت حقوقی، ماژول و کامپوننت وبسرویس و سایر موارد دسته‌بندی کرد. به‌عنوان‌مثال، فاکتور  خط خدماتی بدون نیاز به سفته عاملی است که فقط در برخی از پنل‌های پیامکی استفاده می‌شود.

در هنگام مقایسه شرکت‌های مختلف، به نوبت‌دهی و سرعت ارسال پیامک توجه کنید

توجه داشته باشید که دو فاکتور مهم ماژول نوبت دهی پیامکی و سرعت ارسال پیامک می‌توانند ملاک‌های اصلی در انتخاب بهترین سامانه پیامکی (باتوجه به نیاز‌های شرکت) باشند. سرعت پایین ارسال پیامک مشکل‌های فراوانی را در آینده برای کسب‌و‌کار شما رقم می‌زند. با خرید پنل پیامکی از شرکت فراز اس ام اس، از همه این مزیت‌ها و امکانات بهره‌مند می‌شوید. پیشنهاد می‌کنیم که در ادامه مطلب ویدئوی تقدیر از فراز اس ام اس را مشاهده کنید.

ویدئوی تقدیر از فراز اس ‌ام ‌اس؛ وبمستر برگزیده ایران در سال‌های مختلف

فراز اس‌ام‌اس در سال ۹۶ به‌عنوان برترین وبمستر کشور انتخاب شد. در فراز اس‌ام‌اس در کنار همه امکاناتی که ارائه می‌شود، خط خدماتی، بانک شماره موبایل بروز و آپدیت شده، ۳۰ روزگارانتی بازگشت نیز وجه دارد و هر کاربری می‌تواند در این فاصله زمانی درخواست عودت وجه داشته باشد تا کلیه هزینه پرداخت را پس بگیرد. درنگ نکنید و همین حالا برای خرید سرویس مورد نظر خود از شرکت فراز اس ام اس اقدام کنید.

 

فراز اس ام اس، ارائه‌کننده بهترین پنل پیامکی ایران با پشتیبانی قدرتمند

در این مقاله مهم‌ترین مواردی که در هنگام خرید بهترین پنل پیامکی باید به آن‌ها توجه کرد را بررسی کردیم. با توجه به نکات گفته شده می‌توانید با مقایسه سامانه‌های پیامکی بهترین پنل پیامک را تهیه کنید. تیم حرفه‌ای فراز اس ام اس با سال‌ها سابقه ارائه خدمات متنوع، پشتیبانی همیشگی، تعرفه پیامکی مناسب و ارائه گزارشات شفاف می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های پیش‌روی شما باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر کافی است همین حالا با شماره تلفن ۷۴۸۵۳-۰۲۱ تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان تلفنی ما بهره‌مند شوید.

 

3.5/5 - (108 امتیاز)

سوالات متداول در زمینه لیست پنل های اس ام اس

01مزیت فراز اس ام اس نسبت به شرکت های پنل اس ام اس دیگر چیست؟

خط خدماتی اختصاصی و خط خدماتی اشتراکی که در اختیار افراد حقیقی و حقوقی قرار داده می‌شود یکی از مزیت‌های منحصربفرد پنل پیامکی فراز اس ام اس است.

که شما بدون ثبت شرکت و کداقتصادی می‌توانید خط خدماتی اختصاصی برای عبور از بلک لیست داشته باشید.

02آيا 10سامانه پیامکی برتر اپلکیشن اندورید دارند؟

با بررسی 10سامانه پیامکی برتر ایران متوجه می‌شویم که در این بین فقط پنل اس ام اس فراز اس ام اس دارای اپلکیشن بروز با امکانات متنوع برای اندروید بوده و هیچکدام از شرکت‌های پنل پیامکی اپلکیشن اندروید ندارند یا اپلکیشن‌هایی ساخته‌اند که صرفا در تبلیغات اعلام کنند یک اپلکیشن ساخته‌اند و این اپلیکیشن‌ها اصلا کاربردی نیستند.

03کدام یک از شرکت های پنل اس ام اس افزونه‌های پیامکی زیادی توسعه داده‌اند؟

اگر لیست ۱۰ شرکت پنل اس ام اس برتر ایران را بررسی کنید فقط تعداد انگشت شماری هستند که افزونه‌های پیامکی بروز و جامع برای وردپرس توسعه داده‌اند.

افزونه در زمینه ارسال پیامک نظرسنجی بعد از خرید از ووکامرس، افزونه جمع آوری شماره موبایل مشتریان، افزونه ارسال پیامک زماندار، افزونه ارسال پیامک edd، افزونه پیامک برای تایید شماره موبایل در صفحه پرداخت و… که به صورت رایگان از سمت فراز اس ام اس در اختیار کاربران قرار داده می‌می شود.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • امید عبدلی
  20 آوریل 2023 پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر
  من یک پنلی نیاز دارم ک از طریق اون ب ووکامرس و وردپرس وصل بشه و بجای ورود عادی با پیامک ورود کنه و وضعیت سفارش ب مشتری ارسال بشه و همچنین قابلیت وضعیت تیکت رو هم به کاربر نشون بده. کدوم پنل این امکانات رو داره؟
  سایت من فروشگاهی ووکامرس است

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2023

   سلام بله سامانه پیامک فراز اس ام اس امکان اتصال به وب سرویس را دارد و ما خوشبختانه برای وردپرس بهترین افزونه های پیامکی را به صورت رایگان ارائه داده ایم که شما می توانید از این موارد استفاده نمایید.
   حتی شما می توانید از افزونه اختصاصی فراز اس ام اس که در مخزن وردپرس هست استفاده کنید.
   برای ورود و ثبت نام با کد تایید پیشنهاد من افزونه دیجیتس است و برای پیامک سفارشات شما می توانید از افزونه پیامک حرفه ای ووکامرس یا افزونه فاکتور حرفه ای ووکامرس استفاده نمایید، افزونه پیامک حرفه ای ووکامرس رایگان است و افزونه فاکتور حرفه ای ووکامرس را می بایست از سایت ژاکت خریداری نمایید.

 • ۷۲۲
  13 آوریل 2023 پاسخ دهید

  من این دستگاه نیاز دارم نیاز به مشاوره دارم

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2023

   سلام برای خرید دستگاه ثبت شماره موبایل و ذخیره شماره موبایل مشتریان لطفا با شماره 02174853 شرکت سامانه پیامک فراز اس ام اس تماس بگیرید.

 • مهتاب نبیزاده
  15 ژانویه 2023 پاسخ دهید

  باسلام و وقت بخیر من خرید کردم اما نمیتونم وارد شم میزنه اشتباه است حروف کوچک بزرگ هم رعایت میکنم امانمیشه

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   سلام لطفا با پشتیبانی شرکت تماس بگیرید.

 • مرتضی
  8 دسامبر 2022 پاسخ دهید

  سلام. من برای تبلیغ کسب و کارم به شماره موبایل دانشجویان ارشد و دکتری دانشگاه های سراسر کشور نیاز دارم. آیا در بانک اطلاعاتی موجود هستند؟

  • سیدمحمود غفاری
   17 دسامبر 2022

   سلام
   دانشجو یک شغل و گروه شغلی نیست که بتوانیم ان را به صورت ثابت در سامانه وارد کنیم و فردی که الان دانشجو هست ممکن است چند سال دیگر ، دانشجو نباشد به همین دلیل و هزینه بسیار بالا در جمع آوری شماره موبایل معمولا چنین بانک شماره‌ای برای شرکت‌های سامانه پیامکی توجیه اقتصادی ندارد.
   شما می توانید در این خصوص با دانشگاه صحبت بفرمایید.

 • حسین حسینعلی
  9 اکتبر 2022 پاسخ دهید

  آیا همه سامانه ها قابلیت دریافت پیامک را دارند؟
  مثلا میخوام پیامک تبلیغاتی ارسال کنم و هرکسی که خواست عدد یک رو ارسال کنه.
  برای اینکار باید سامانه خاصی رو بگیرم یا همشون قابلیت دریافت پیامک رو دارن؟

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   سلام
   پکیج هایی که در سامانه پیامک فراز اس ام اس دارند با خرید یک خط اختصاصی می توانید قابلیت دریافت پیامک را برای خودتان فعال نمایید.
   البته خطوط 14 و 15 رقمی اپراتور 50001 رایگان هستند و اگر نیاز به خط کوتاه تر داشته باشید باید خط اختصاصی خریداری نمایید.

 • روح الله
  18 آگوست 2022 پاسخ دهید

  سلام
  بدون گرفتن خط پیامکی اختصاصی امکان ارسال پیام به بلک لیست(کسانی که پیامک تبلیغاتی را غیرفعال کردند) وجود دارد؟

  • سیدمحمود غفاری
   12 سپتامبر 2022

   سلام
   این مورد به محتوای پیامکی که قصد ارسال دارید بستگی دارد، لطفا با شماره 02174853 تماس بگیرید و توضیحات بیشتر را به همکاران ما اعلام بفرمایید تا بتوانیم شما را برای عبور از بلک لیست راهنمایی کنیم.

 • س
  1 ژوئن 2022 پاسخ دهید

  سلام
  امکان استفاده از سرشماره 1000131121 وجود دارد؟

  • سیدمحمود غفاری
   31 جولای 2022

   سلام بعد از خرید پنل پیامک از طریق منو سمت راست > عملیات حساب > خرید شماره اختصاصی پیامکی نسبت به خرید شماره اقدام کنید البته این شماره نباید از قبل ثبت شده باشد.

 • کمال سلطانفر
  23 می 2022 پاسخ دهید

  وجه را واریز کردم فعال نشد

  • سیدمحمود غفاری
   25 می 2022

   اطلاعات ورود به حساب کاربری پنل پیامکی خریداری شده برای شما از طریق پیامک ارسال میشه. اگه به هر دلیلی پیامک رو دریافت نکردید لطفا با شماره 02174853 تماس بگیرید.

 • رحیمی
  17 می 2022 پاسخ دهید

  با سلام
  من یک سامانه پیامکی میخوام که به جای شماره خط برا مشتریها ، نام تجاری ام نشان داده شود… این امکان وجود داره یا نه؟؟!

  • سیدمحمود غفاری
   18 می 2022

   سلام چنین قابلیتی در سامانه پیامک فراز اس ام اس امکان پذیر است اما اگر شما پیامک های ارسال شده از سمت به دیجیکالا و بانک ملی و… نگاه کنید حتی انها هم چنین قابلیتی را فعال نکرده‌اند زیرا برای فعال سازی این قابلیت می‌بایست مبلغ هنگفتی را به مخابرات ایران پرداخت کنید تا این قابلیت را برای شما فعال کند.
   بعضی از شرکت‌ها به شما وعده می‌دهند که با مبلغ‌های بسیار کم این کار را انجام می‌دهند اما شما باید دقت کنید که اگر مبلغ انقدر کم است چرا دیجیکالا و بانک ها و… این کار را انجام نداده اند؟

 • فاطمه اسلامپور
  13 فوریه 2022 پاسخ دهید

  عالی

  • محمدمحمدی
   23 آوریل 2022

   سلام به شماره های ک تمام پیام های تبلیغاتی را مسدود کردن میشع پیام بهشون داد و متن تبلیغ فرستاد

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2022

   سلام این مورد بستگی به متن پیامک شما و تعداد گیرندگان و… دارد و اینکه آیا شما مجوز کسب و کار و فعالیت مانند اینماد یا پروانه کسب یا شرکت حقوقی داشته باشید یا نه
   راهکار برای عبور از بلک لیست هست اما به شرایط مختلفی بستگی داره که پیشنهاد میکنم برای اینکه راهنمایی اشتباهی انجام ندهم با شرکت ما تماس بگیرید و از همکارانم به صورت تلفنی برای ارسال پیامک به بلک لیست مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنید.

 • احمدلطیفی
  14 سپتامبر 2021 پاسخ دهید

  سلام من میخواستم پنل اس امس ثبت نام کنم. چکار کنم؟

  • سیدمحمود غفاری
   22 سپتامبر 2021

   سلام احمدلطیفی عزیز
   لطفا با شماره تماس شرکت، واحد فروش تماس بگیرید و از همکاران فروش ما برای خرید پنل اس ام اس مشاوره رایگان دریافت کنید.

 • پویان رستگار
  16 جولای 2021 پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر
  آیا امکان ارتقاع پنل هم وجود داره؟

  • سیدمحمود غفاری
   31 جولای 2021

   سلام
   بله شما می توانید با پرداخت مابه تفاوت پنل پیامکی خودتان را به بسته بالاتر ارتقا دهید.

 • کورش
  12 آوریل 2021 پاسخ دهید

  سلام خسته نباشید.
  توضیحاتی که دادید مناسب بودند. فقط می خواستم بدونم که با اون خط عمومی که به صورت رایگان در اختیار قرار میدید میشه پیامک تبلیغاتی به شماره های بلک لیست زد؟

  • سیدمحمود غفاری
   18 آوریل 2021

   سلام برای ارسال پیامک به لیست سیاه ۳ راهکار وجود دارد
   ۱- استفاده از سیستم ارسال پیامک از طریق سیکارت > پیامک شما با شماره های سیمکارت شرکت ما ارسال می شود البته دارای تاخیر بین ۱ تا ۲۴ ساعت است.
   ۲- ارسال پیامک با خط خدماتی > در صورتی که پیامک اطلاع رسانی داشته باشید می توانید استفاده کنید و پیامک به شماره های مسدود و بلک لیست با خط خدماتی ارسال کنید.
   ۳- خط باشگاه مشتریان یا 98club > با این خط می توانید به افرادی که مشتری شما هستند و شما را می شناسند پیامک تبلیغاتی ارسال کنید و از بلک لیست عبور کند.
   موفق باشید…

 • مجتبی بخشنده
  4 آوریل 2021 پاسخ دهید

  سلام من کارم خدمات کولر های گازی هست
  من میخوام این پیام رو برای شماره هایی که دارم وبروز تهیه میشه با نام ارسال کنم به این شکل
  باسلام جناب ….
  گروه فنی مهندسی ….
  خدمات کولرهای گازی در استان
  لوله کشی مسی…فروش کولرگازی
  قیمت لوله کشی مسی
  پذیرایی……
  خواب….
  باتشکر
  شماره تلفن همراه خودم

  میشه بگید از چه پنلی باید استفاده کنم
  که برای همه ارسال بشه حتی افرادی که پیام های تبلیغاتیشون رو مسدود کردن
  ممنونم

  • سیدمحمود غفاری
   18 آوریل 2021

   سلام برای اینکه پیامک با شماره موبایل شما ارسال شود تنها راهکار استفاده از شماره موبایل خودتان است که البته در روز تعداد محدودی می توانید پیامک تبلیغاتی از خط شخصی ارسال کنید و در صورتی که از تعداد مشخصی تجاوز کند سیمکارت شما مسدود می شود بنابراین این راه حل پیشنهاد نمی شود.
   ۲ راهکار بر اساس اولویت شما وجود دارد
   ۱- اگر هدف شما این است که پیامک با شماره شما ارسال شود می توانیم خطوط ۵۰۰۰۹ که به خط متناظر با شماره موبایل معرف است را در اختیار شما قرار دهیم و با این خطوط پیامک ارسال کنید در این صورت اگر کسی شماره موبایل اصلی شما را داشته باشد زمانی که با این خط پیامک ارسال می کنید همان نامی که ایشان شماره شما را ذخیره کرده اند نمایش داده می شود البته این خط به صورت پیش فرض به لیست سیاه مخابرات پیامک ارسال نمی کند.
   ۲- اگر اولویت شما ارسال پیامک با به شماره های مسدود است می توانید از ارسال پیامک با سیمکارت استفاده نمایید که پیامک با شماره های سیمکارت شرکت ما ارسال می شود.
   با ارزوی موفقیت برای شما…

 • سید حمید خاتمی
  20 فوریه 2021 پاسخ دهید

  سلام. من یه پنل تجاری میخوام. بفرمایید که اون 2 تا شماره و همچنین شماره 021، مثلا چجوری هست و اعدادش چجوریه و چند رقمی؟ میخوام که بعدا به اشم شرکتم پیامک ارسال بشه(مثلا بجای شماره، از نام tajkooh برای ارسال پیام استفاده بشه)، این سرویس قیمتش چجوریه و روش خریدش چجوریه؟ ممنون میشم بهم ایمیل بزنین و جواب بدین.متشکرم

  • سیدمحمود غفاری
   22 فوریه 2021

   سلام جناب اقای خاتمی عزیز
   خط ارسال پیامک ۰۲۱ یا ارسال پیامک با خط تلفن ثابت شما می بایست یک خط تلفن ثابت مخابراتی به اسم خودتان داشته باشید تا قابلیت ارسال پیامک از همین شماره را برای شما فعال کنیم ( در حال حاضر این قابلیت برای استان تهران و البرز فعال است)
   قابلیت ارسال پیامک با نام برند هم وجود دارد و برای استعلام هزینه ان با شرکت تماس بگیرید.
   شیوه خرید سامانه پیامک به صورت اینترنتی است و شما از از ثبت نام در سایت و واریز وجه نام کاربری را دریافت می کنید و می توانید وارد سایت شوید و از خدمات ارسال پیامک استفاده نمایید.

 • مسعود
  20 فوریه 2021 پاسخ دهید

  سلام
  به منظور تست و در محیط برنامه نویسی، امکان تست قبل از خرید وجود دارد یا خیر؟
  ممنون.

  • سیدمحمود غفاری
   22 فوریه 2021

   سلام مسعود عزیز
   امکان ثبت نام در نسخه ازمایشی از طریق لینک پنل اس ام اس رایگان وجود دارد، شما می توانید ثبت نام کنید و امکانات پنل اس ام اس را مشاهده کنید اما برای ارسال پیامک حتما می بایست پنل پیامک را خریداری کنید و مدارک احراز هویت را ارسال کنید اما در صورتی که مشکلی وجود داشته باشد تا ۳۰ روز گارانتی بازگشت وجه وجود دارد.

 • abbas sarvi
  14 فوریه 2021 پاسخ دهید

  سلام با تشکر از سایت شما بسیار عالی میباشد ..میخواستم بپرسم در صورت منصرف شدن از خرید پنل با توجه به اینکه وجه آن پرداخت شده است ..چه باید بکنیم که وجه به ما مسترد شود .. با تشکر

  • سیدمحمود غفاری
   22 فوریه 2021

   سلام
   تا ۳۰ روز پس از خرید پنل اس ام اس شما می توانید درخواست عودت وجه داشته باشید.
   برای انجام این کار از طریق تیکت پشتیبانی به واحد مالی این موضوع را اطلاع دهید تا هزینه به شماره کارتی که خرید انجام شده است واریز شود البته پیشنهاد می کنیم قبل از ارسال تیکت به واحد مالی با واحد پشتیبانی مشکل خود را در میان بگذارید در اغلب موارد برای مشکلات کاربران راهکار وجود دارد.
   موفق باشید.

 • علی معصومی
  13 فوریه 2021 پاسخ دهید

  سلام من اطلاعات چندانی در مورد پنل ها ندارم میخوام تعداد دویست هزار پیامک انبوه بفرستم و لینک کانالمم پایینش بخوره کدوم پنل رو باید تهیه کنم؟

  • سیدمحمود غفاری
   14 فوریه 2021

   سلام جناب اقای معصومی با توجه به تعداد پیامک هایی که قصد ارسال دارید و پیشنهاد می کنیم پنل پیامک تجاری برای شما بهترین انتخاب باشد و ما پیشنهاد می کنیم که پنل پیامک تجاری را تهیه نمایید.

 • سعید امیری
  1 ژانویه 2021 پاسخ دهید

  باسلام.برای یک مجتمع ۱۷۴ واحدی و ارسال رسیدهای پرداخت شارژ چه مدل پنل پیامکی را برای خرید پیشنهاد میکنید.باتشکر

  • سیدمحمود غفاری
   3 ژانویه 2021

   سلام لطفا با شرکت فراز اس ام اس برای مشاوره رایگان تماس بگیرید تا کارشناسان ما در خصوص راهنمای خرید سامانه پیامک شما را راهنمایی کنند.

 • کامیاب افشار
  24 جولای 2020 پاسخ دهید

  ایا ارایشگاه ها می توانند س ام اس تبلیغاتی ارسال کنند؟

 • ابراهیم
  16 می 2020 پاسخ دهید

  باسلام
  من میخواهم پنل نمایندگی بگیرم ویدیوی موجود را دیدم بنظرم اطلاعات کافی نیست .البته من مبتدی هستم ومیخوام کسب درامد کنم.چطور میتونم اطلاعات بیشتر کسب کنم.ودرضمن اطلاعات سایت مختصر است.
  ممنون

 • سمانه محمدحسن زاده
  27 آوریل 2020 پاسخ دهید

  میتونم ختم قرآن گروهی از طریق سامانه پیامکی راه اندازی کنم به صورتی که هرفرد که درخواست تلاوت حالا یک صفحه یا یک جز رو داد سیستم بصورت خودکار و به ترتیب مشخصات اون صفحه یا جز رو براش ارسال کنه و تکراری هم نباشه تا ختم بعدی
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2020

   سلام
   این قابلیت در سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس با استفاده از ماژول ختم قران با ارسال پیامک امکان پذیر است.
   لطفا توضیحات را در صفحه مربوطه ملاحظه نمایید.

 • جاوید
  4 آوریل 2020 پاسخ دهید

  سلام، خسته نباشید
  من افغانستان زندگی میکنم و میخواستم پنل اس ام اس انبوه تهیه کنم، متاسفانه اینجا سرویس خوب نیست، شما به کشورهای دیگه هم سرویس میدهید؟
  ممنون

  • سیدمحمود غفاری
   23 آوریل 2020

   سلام
   بله امکان ارسال پیامک به خارج کشور نیز توسط سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس وجود دارد، لطفا صفحه ارسال پیامک به خارج کشور را ملاحظه نمایید.
   البته برای فعال سازی سامانه و کار با سامانه پیامک می بایست در ایران باشید و مدارک احراز هویت ارائه دهید و ارسال پیامک به خارج کشور فقط برای پیامک های وب سرویس قابل استفاده است و برای ارسال پیامک تبلیغاتی به خارج کشور قابل استفاده نمی باشد.

 • meysam
  23 مارس 2020 پاسخ دهید

  سلام از افزونه دیجیتس پشتیبانی میکنه؟

  • سیدمحمود غفاری
   27 مارس 2020

   سلام
   بله سامانه پیامک فراز اس ام اس خدماتی بوده و از وب سرویس پشتیبانی می کند، همچنین افزونه دیجیتس به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می شود.

 • پویا
  1 مارس 2020 پاسخ دهید

  سلام من پنل پیامک پایه رو خریداری کردم برای رد شدن از بلک لیست باید سطح های بعدی رو خریداری کرد ؟
  و از کجا باید ارتقا بدیم ؟

  • سیدمحمود غفاری
   3 مارس 2020

   سلام
   برای ارسال پیامک با خط خدماتی نیاز هست که پنل پیامکی اقتصادی یا بالاتر را تهیه نمایید، قابلیت ارتقا پنل پیمکی با پرداخت مابه تفاوت میسر می باشد، از طریق تیکت پشتیبانی اعلام نمایید تا فاکتور برای شما صادر شود و مابه تفاوت را جهت ارتقا پنل برای استفاده از خطوط خدماتی اشتراکی واریز نمایید.
   موفق باشید.

 • ابراهیم
  19 فوریه 2020 پاسخ دهید

  سلام خط اختصاصی رایگان 5000 رو که میدن ارسال به بلک لیست رو داره؟
  اگر ندارد هزینه خط خدماتی چقدره و چطور میشه فعال مرد؟
  ممنون

  • سیدمحمود غفاری
   23 فوریه 2020

   سلام تمامی خطوط اختصاصی به صورت پیشفرض تبلیغاتی هستند بنابرین فقط قابلیت ارسال پیامک به افرادی که پیامک تبلیغاتی انها فعال است را دارند برای اینکه بتوانید به افرادی گه پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اندنیز پیامک ارسال کنید می بایست خط را به خط خدماتی اختصاصی تبدیل نمایید بنابراین پیشنهاد می کنیم راهنمای تبدیل خط اختصاصی به خط خدماتی اختصاصی را مطالعه نمایید.

 • Abolfazl
  10 فوریه 2020 پاسخ دهید

  مقاله خیلی مفید و خوبی بود ممنون

  • سیدمحمود غفاری
   24 فوریه 2020

   خواهش میکنم، خوشحالیم که مقاله راهنمای خرید بهترین سامانه پیامک برای شما مفید بوده است و نظرتان را با ما به اشتراک گذاشتید.

 • بهنام
  18 ژانویه 2020 پاسخ دهید

  سلام
  کاش یک توضیح هم در مورد امکانات هر یک از پنل ها بفرمایید تا من مشتری راحتتر پنل مورد نظر رو انتخاب کنم

  • افسانه پورامینی
   19 ژانویه 2020

   سلام و درود
   در قسمت تعرفه ها در منوی بالای سایت فراز اس ام اس پنل ها با هم مقایسه شده و امکانات هر کدام به صورت جداگانه توضیح داده شده است. همچنین در صورتی که درمورد امکانات پنل اس ام اس سوالی در ذهن شما باقی مانده است لطفا در قسمت تماس با ما درخواست خود را ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.
   پیروز باشید

 • محمد مهدی قنبرنژاد
  12 ژانویه 2020 پاسخ دهید

  با عرض سلام و خسته نباشید من یک پنل میخواستم که بتونم با اون به شماره هایی که سامانه پیامکی خود را مسدود کرده اند هم پیام ارسال بشه کدوم پنل رو باید انتخاب کنم

  • سیدمحمود غفاری
   15 ژانویه 2020

   سلام و درود به شما
   سامانه پیامک اقتصادی، شرکتی، تجاری قابلیت عبور از بلک لیست و ارسال پیامک خدماتی را دارند که می توانید نسبت به ارسال پیامک اطلاع رسانی اقدام نمایید.

 • فاطمی
  10 ژانویه 2020 پاسخ دهید

  سلام من یه سایت وردپرس دارم که خدمات ارائه میدهم میخوام سامانه پیامکی داشته باشم که بعد خرید مشتری هم برای من هم برای فروشنده و هم برای مشتری پیامک مبنی بر خرید ارسال شود میشه بگین امکان همچین موردی هست؟؟ البته خدمات من متفاوت هست
  چطور میشه یه همچین پنل پیامکی داشت که با وردپرس سازگار باشه ممنون

  • سیدمحمود غفاری
   11 ژانویه 2020

   سلام خانم فاطمی سامانه پیامک فراز قابلیت اتصال به وردپرس را دارد و شما می توانید از طریق سامانه پیامک خدماتی فراز اس ام اس سایت خود را به پنل پیامک متصل نمایید تا هنگام خرید به شما و مشتری پیامک ارسال شود
   لطفا به صفحه افزونه پیامک ووکامرس مراجعه نمایید.

 • عباس
  24 دسامبر 2019 پاسخ دهید

  سلام این قیمت سامانه و پیامک هدیه و تعرفه رو بیشتر توضیح بدین، اگر پایه رو خرید کنم تا 500 پیام رایگانه و بیشتر باید هزینه اش رو چطور پرداخت کنیم؟ پیش پرداخته یا پس پرداخت،

  • سیدمحمود غفاری
   3 مارس 2020

   سلام عباس عزیز، هر کدام از سامانه های پیامکی که خریدری میکنید تعدادی شارژ اولیه و شارژ هدیه دارد که شما میتوانید برای ارسال پیامک استفاده کنید، هیچ محدودیت زمانی برای استفاده از شارژ در نظر گرفته نشده است و سامانه پیامک به صورت دائمی در اختیار شما قرار می گیرد بعد از تمام شارژ اولیه و هدیه نیازی به خرید مجدد سامانه پیامکی نیست و فقط شما به میزانی که میخواهید پیامک ارسال کنید پنل پیامکی خود را شارژ کرده و پیامک انبوه یا پیامک از طریق وب سرویس ارسال می کنید.
   موفق بشید.

 • گرافیست
  29 نوامبر 2019 پاسخ دهید

  سلام من میخوام نمایندگی بگیرم از طرف شما کمی توضیح میخوام راجبش

  • سیدمحمود غفاری
   21 دسامبر 2019

   برای کسب درامد اینترنتی و اخذ نمایندگی سامانه پیامک لطفا صفحه نمایندگی سامانه پیامک را ملاحظه نمایید در این صفحه در مورد نحوه کسب درامد از نمایندگی پنل اس ام اس، امکاناتی که فراز اس ام اس در اختیار نمایندگان سامانه پیامکی قرار می دهد به صورت کامل توضیح داده شده است.

 • فرهاد قنبری
  25 نوامبر 2019 پاسخ دهید

  من از نشریه یکی از رسانه های کشور تماس می گیرم. مدیر مجموعه دنبال شرکتی هستند که تبلیغات آن مجموعه را در نشریات کار کنیم و در مقابل هزینه سامانه پیامکی و حجم در اختیار این نشریات قرار گیرد.

  • سیدمحمود غفاری
   21 دسامبر 2019

   سلام اقای قنبری لطفا با شرکت سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس در این خصوص تماس بگیرید و با داخلی 1 خانم امینی صحبت نمایید.

 • زهرا معبوسی
  13 اکتبر 2019 پاسخ دهید

  من پنل پیامکی برای مدرسه میخوام

  • سیدمحمود غفاری
   24 اکتبر 2019

   سلام خانم معبوسی گرامی
   ما خط خدماتی در اختیار مدارس قرار می‌دهیم تا بتوانید به والدین که حتی پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند پیامک اطلاع رسانی ارسال کنید، برای خرید سامانه پیامک برای مدرسه به صفحه پنل اس ام اس برای مدارس مراجعه نمایید

 • روزگار
  30 ژوئن 2019 پاسخ دهید

  سلام من می خوام برای کارم یه خط یاسامانه پیامکی بگیرم مثل این عدد 10002455 باید از کجا بگیرم لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم

  • سیدمحمود غفاری
   1 جولای 2019

   سلام لطفا وارد سامانه پیامک شوید، در بخش عملیات حساب > خرید شماره > 1000 می توانید خط اختصاصی موردنظرتان را درخواست دهید، برای استعلام قیمت می توانید صفحه تعرفه خطوط اختصاصی را مشاهده نمایید

 • ابراهیم طاهری
  15 ژوئن 2019 پاسخ دهید

  سلام – من قصد دارم برای ارتباط با مشتریانم که قشر خاصی هستن (اکثرا مغازه دار ) و ارتباط حسابداری شرکتم با اونها و در مرحله بعد امور تبلیغاتی از پنل استفاده کنم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .

  • سیدمحمود غفاری
   15 ژوئن 2019

   سلام جناب طاهری عزیز شما با خرید پنل اس ام اس می توانید نرم افزار حسابداری خود را به سامانه پیامکی متصل کنید تا به صورت خودکار بعد از صدور فاکتور برای مشتری پیامک ارسال شود یا در زمان تاریخ تولد به صورت اتوماتیک پیامک تبریک تولد ارسال شود.
   نام نرم افزار حسابداری شما چیست ؟ تا راهنمایی های دقیق برای اتصال سامانه پیامکی به حسابداری را برای شما بفرستیم؟ چون اکثرا از حسابداری هلو استفاده می شود لینک اموزش اتصال حسابداری هلو به سامانه پیامک را مشاهده نمایید.
   برای تبلیغات نیز بانک شماره موبایل‌های سراسر کشور در اختیار شما قرار داده می شود که می توانید از این بانک برای تبلیغات منطقه ای استفاده نمایید و همچنین می توانید به مشتریان خود پیامک تبلیغاتی یا پیام صوتی ارسال نمایید.

 • نصرت الله مرادي
  20 می 2019 پاسخ دهید

  سلام من ميخواهم سامانه فرستادن اس ام اس خريداري كنم
  از كجا بايد شروع كنم

  • سیدمحمود غفاری
   15 ژوئن 2019

   سلام آقای مرادی عزیز به
   صفحه https://farazsms.com مراجعه نموده و بعد از انتخاب سامانه پیامک، روی دکمه ثبت نام آنلاین کلیک نمایید، در این صفحه یک فرم برای خرید پنل اس ام اس وجود دارد، فرم را تکمیل نمایید و برای ثبت نام نهایی وارد درگاه پرداخت شوید، بعد از پرداخت مبلغ سامانه پیامک، اطلاعات ورود به پنل اس ام اس از طریق پیامک بلافاصله برای شما ارسال می شود؛ در سایت فراز اس‌ام‌اس روی دکمه ورود کلیک کرده و اطلاعات ورود به پنل اس ام اس را وارد نمایید تا وارد پنل پیامک شوید، در این قسمت می توانید اقدامات مورد نظر برای ارسال پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی، اضافه کردن شماره موبایل مشتریان، پیامک تبریک تولد و… را انجام دهید.

 • محسن
  14 دسامبر 2018 پاسخ دهید

  سلام
  پنل رو بگیریم بعد درخواست افزونه edd بدیم .
  نحوه اضافه کردن فیلد شماره تماس داخل فرم خرید edd رو هم میگید ؟

  • سیدمحمود غفاری
   14 دسامبر 2018

   سلام اقا محسن
   در صفحه افزونه پیامک edd در این مورد بیشتر توضیح داده‌ایم.
   زمانی که شما افزونه پیامک EDD را نصب می کنید به صورت خودکار فیلد دریافت شماره موبایل، در فرم ثبت نام افزوده می شود.

 • mohsen
  22 نوامبر 2018 پاسخ دهید

  با سلام و سپاس از مقاله بسیار مفیدتون..
  به موارد بالا برخورد خوب با کاربران رو هم ذکر بفرمایید.
  و وقت و فکرتون رو درگیر این عده نکنید. ارزش محتوای شما رو خود کاربران میفهمن.
  ممنون از شما
  من قصد خرید دارم ولی فعلا درحال بررسی هستم..
  حتما قبل از خرید نهایی با شما مشورت و پنل آزمایشی شما رو تست میکنم.

  • سیدمحمود غفاری
   22 نوامبر 2018

   سلام محسن جان، ممنونم که نظر خودت را منتشر کردی، فکر خوبیه ان‌شاالله مقاله را به زودی اپدیت می‌کنم.
   خوشحالم که مقاله برای شما مفید و کاربردی بوده است، ما هدفمان از انتشار مقاله راهنمای خرید پنل اس ام اس کمک به دیگران بود تا بتوانند بر اساس نیاز خودشان از بین شرکت‌های سامانه پیامکی بهترین انتخاب را داشته باشند.

 • علیرضا
  4 نوامبر 2018 پاسخ دهید

  مقاله چرتی بود تبلیغ کرده بودید که سامانه پیامک خودتون رو بفروشید

  • سیدمحمود غفاری
   4 نوامبر 2018

   سلام علیرضا عزیز ممنون که نظر خودت رو منتشر کردی و از اینکه این مقاله برای شما مفید نبوده ناراحت شدم، میشه بدونم کدوم قسمت مقاله تبلیغاتی بود تا ویرایش شود؟

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
مشاهده امکانات
021-74853