خرید پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » ارسال پیامک با نام تجاری

ارسال پیامک با نام تجاری

مقالات فراز اس‌ام‌اس بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

اگر قصد ارسال پیامک با نام برند و شرکت خود را دارید به صفحه درستی هدایت شده‌اید در این صفحه در مورد ارسال پیامک با نام برند صحبت می‌کنیم و شما بعد از مطالعه این صفحه قادر هستید زمانی که پیامک تبلیغاتی و انبوه ارسال می‌کنید به جای اینکه شماره از اپراتور 1000-2000- 3000-5000 روی گوشی مخاطب درج شود نام شرکت شما به عنوان فرستنده پیامک مشخص باشد.

 

پیامک تبریک عید دکتر روحانی

 

حتما پیامک‌های تبریک عید آقای روحانی یا پیامک‌های تراکنش بانک ملت را دیده‌اید که نام فرستنده پیامک مشخص است و انگار ما نام مخاطب را در گوشی ذخیره کرده‌ایم، در این صفحه در مورد نحوه فعال سازی خط با نام برند که اصطلاحا  “ارسال پیامک با نام تجاری” گفته می‌شود را به صورت کامل توضیح می‌دهیم، معایب و مزایای ارسال پیامک با خط تجاری را بیان می‌کنیم و در نهایت در مورد هزینه ارسال پیامک با نام تجاری و هزینه دریافت خط نام تجاری را بیان می‌کنیم، پس با ما همراه باشید.

 

مزایای ارسال پیامک با نام تجاری

روزانه پیامک‌های تبلیغاتی زیادی برای من و شما ارسال می‌شود، اگر بخواهیم در بین این پیامک‌ها، پیامک خود را متمایز کنیم یکی از بهترین روش‌ها ارسال پیامک با نام تجاری است، زیرا زمانی که شما از طریق ارسال پیامک انبوه با نام تجاری پیامک تبلیغاتی ارسال می‌کنید، برای دریافت‌کننده پیامک جذابیت بالاتری دارد، همچنن ارسال پیامک با نام تجاری باعث افزایش برندسازی و اعتماد می‌شود.

 

ارسال پیامک با نام تجاری برند

تعرفه ارسال پیامک با نام تجاری

متاسفانه برخی شرکت‌ها که تاکنون هرگز خط با نام تجاری تهیه نکرده‌اند اطلاعات اشتباهی را درون وب‌سایت خود قرار داده‌اند و درمود تعرفه ارسال پیامک با نام تجاری متاسفانه اطلاعات نادرستی به مخاطب ارائه می‌دهند، بعضی می‌گویند تعرفه ارسال پیامک با نام تجاری بسیار زیاد است و در بعضی سایت‌ها مشاهده می‌شود که تعرفه ارسال پیامک با نام تجاری بسیار ارزان است، هیچ کدام از این موراد صحیح نیست، در حقیقت ارسال پیامک با نام تجاری، شما اول باید یک خط از اوپراتور دلخواه (1000- 2000- 3000- 5000) خریداری نمایید بعد می‌توانید با فعال‌سازی قابلیت ارسال پیامک با نام تجاری برای این خط اختصاصی در سامانه پیامک یک mask یا نقاب تعریف کنید تا مخاطب به جای شماره نام برند شما را ببیند.

کاملا واضح است که تعرفه ارسال پیامک با نام تجاری وابسطه به خط خریداری شده از اوپراتور است؛ اگر شما نام تجاری را برای اوپراتور 1000 درخواست دهید تعرفه ارسال پیامک شما برابر با همان تعرفه ارسال پیامک اوپراتور 1000 خواهد بود و اگر برای خط اوپراتور 5000 درخواست نام تجاری داشته باشید تعرفه ارسال پیامک انبوه اوپراتور 5000 برای شما محاسبه می‌گردد.

 

آیا نام تجاری به بلک لیست پیامک می فرستد؟

همانطور که در بالا بیان شد، ارسال اس ام اس با نام تجاری فقط یک نقاب است، خط ارسال پیامک با نام تجاری در حالت پیشفرض تبلیغاتی بوده و قابلیت عبور از بلک لیست را ندارد اما شما می‌توانید بعد از خرید خط از اوپراتور ابتدا خط را به خط خدماتی اختصاصی تبدیل نمایید و سپس درخواست استفاده از ارسال پیامک با نام شرکت را داشته باشید تا بتوانید به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند نیز پیامک ارسال نمایید.

 

تعرفه فعال کردن خط نام تجاری

تعرفه فعال سازی ارسال پیامک با نام برند سالانه مبلغ 200 میلیون تومان + مالیات و ارزش افزوده خواهد بود. که البته اپراتور خط با نام تجاری را فقط به شرکت‌های حقوقی اعطا می‌نماید.

سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی و شرکت‌ها می‌توانند از قابلیت ارسال اس ام اس با نام برند برای متمایز کردن برند خود استفاده کنند. (بانک ملت، شرکت اسنوا و… از استفاده کنندگان دائمی این طرح تاکنون بوده‌اند.)

در صورت خرید طرح سالانه شامل 2 ماه تخفیف می‌شوید و در صورتی که بخواهید این طرح را به صورت ماهیانه نیز فعال نمایید هزینه ماهیانه 20 میلیون تومان + مالیات و ارزش افزوده بوده که برای یک سال مبلغ 240 میلیون تومان خواهد بود.

 

زمان دریافت خط نام تجاری و نحوه فعال سازی خط با نام تجاری

دریافت خط با نام تجاری بعد از واریز وجه و تایید اوپراتور بین 20 تا 40 روز زمانبر بوده و نام تجاری به پنل اس ام اس شما افزوده می‌شود، از این پس می‌توانید برای ارسال پیامک از کلمه با نام تجاری استفاده نمایید.

 

اگر در مورد ارسال پیامک با برند تجاری سوالی در ذهن شما باقی مانده است لطفا در بخش نظرات این مقاله سوال خود را مطرح کنید تا کارشناسان ما در کوتاه‌ترین زمان به سوال شما پاسخ دهند.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

با خرید پنل پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می‌توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 71333036-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036