ارسال لینک در پیامک؛ راه‌کاری جذاب و کارآمد برای تبلیغات

استراتژی‌های بازاریابی با‌توجه‌به تغییرات در دنیای دیجیتال دائما در حال تغییر هستند. یکی از جذاب‌ترین روش‌های تبلیغات و بازاریابی ارسال لینک در پیامک است. شما در یک پیام کوتاه و با صرف هزینه‌ای کم می‌توانید لینک سایت، صفحه اینستاگرام و کانال‌های تبلیغاتیتان در شبکه‌های مجازی را بر مخاطبان مورد‌نظرتان ارسال کنید. بسیاری از کسب‌و‌کار در دنیای امروز یک پیج اینستاگرام یا سایت فعال دارند و محصولاتشان را به‌صورت آنلاین به‌فروش می‌رسانند. با قابلیت ارسال لینک در پیامک در پنل فراز اس ام اس می‌توانید شبکه‌های اجتماعی خود را تقویت کنید و میزان فروشتان را به‌طور چشم‌گیری افزایش دهید. فراز اس ام اس در این راه همراه شما خواهد بود.
ارسال لینک اینستاگرام و سایت در پیامک با پنل فراز اس م اس

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

بررسی مزایای ارسال لینک اینستاگرام و سایت از طریق پیامک 

ارسال لینک اینستاگرام از طریق پنل پیامک یکی از راه‌های موثر تبلیغات برای کسب‌و‌کارهای مختلف است. ارسال لینک اینستاگرام در پیامک علاوه‌بر تبلیغات کسب‌وکارتان، به تقویت جایگاه شبکه اجتماعی شما نیز کمک می‌کند. با ورود به اینستاگرام یا سایت فروشگاه مخاطبان با سرعت بالاتری به حجم بیشتری از اطلاعات دسترسی خواهند داشت. این موضوع در ارتقا تجربه کاربری مخاطبان نیز موثر است.

در نهایت قابلیت ارسال لینک در پیامک به فروش بیشتر و افزایش درآمد منجر می‌شود. این موضوع درباره ارسال لینک سایر شبکه‌های مجازی با پیامک نیز صدق می‌کند. 

ارسال لینک در اس‌ ام اس، با استفاده از سامانه پیامکی فراز اس ام اس

یکی از قابلیت‌های مفید و کاربردی سامانه پیامکی فراز اس ام اس، ارسال متن پیامک تبلیغاتی به همراه لینک است. در بخش تهیه متن پیام، محتوای مورد‌نظرتان را وارد کنید. سپس کار ساخت لینک ارسال پیامک مورد‌نظرتان مانند لینک اینستاگرام، وب‌سایت یا کانال‌های تبلیغاتی و ارتباطی را در متن پیام انجام دهید. 

بعد از ارسال پیام، لینک سایت یا شبکه مجازی شما به رنگ آبی دیده می‌شود و قابلیت لمس و باز شدن لینک در پیامک وجود دارد. بعد از کلیک کردن روی این لینک، کاربران به‌صورت مستقیم به صفحه اینستاگرام، صفحه چت در واتس اپ یا تلگرام هدایت می‌شوند.

مزیت‌های ارسال لینک در پیامک با فراز اس ام اس

بررسی مزایای ارسال لینک شبکه‌های مجازی در پیامک‌ تبلیغاتی

قرار دادن لینک اینستاگرام و سایر شبکه‌های مجازی در پیامک باعث تشویق مشتریان بالقوه به فالو کردن پیج اینستاگرامی یا عضویت در گروه‌های فروش و اطلاع‌رسانی در واتساپ و تلگرام می‌شود. با ارسال لینک در اس ام اس مخاطبان خود را به صورت مستقیم به پلتفرم‌های دیجیتالی مانند اینستاگرام یا فیسبوک هدایت خواهید کرد. این امر به افزایش ترافیک و تعامل در شبکه‌های اجتماعی منجر‌ می‌شود

همچنین ارسال لینک در اس ام اس تبلیغاتی امکان اندازه‌گیری دقیق‌تری از عملکرد تبلیغات را فراهم می‌کند. به این صورت که کسب‌وکارها قادر هستند تعداد کلیک‌ها و تعاملات را ردیابی کرده و استراتژی‌های تبلیغات و فروش خود را بر‌اساس این داده‌ها تنظیم کنند.

ارسال لینک در پیامک چگونه است؟ نحوه ارسال آدرس اینستاگرام در اس‌ام‌اس

برای ارسال لینک صفحه اینستاگرام در پیامک باید لینک را به‌صورت https://instagram.com/farazsms در متن پیامک قرار دهید. البته در اینجا عبارت farazsms بعد از آدرس اصلی سایت اینستاگرام، مربوط به پیج اینستاگرام شرکت فراز اس ام اس است و شما باید نام پیج خود را درج کنید. در این روش لینک اینستاگرام به شکل آبی رنگ در می‌آید و قابلیت کلیک دارد.  

قرار دادن لینک واتس‌ا‌پ در پیامک؛ مثل آب خوردن!

برای ارسال لینک واتساپ در اس ام اس و ایجاد قابلیت ورود مستقیم به کانال واتساپ با کلیک روی لینک باید از آدرس wa.me/98 استفاده کنید. با این استفاده از این الگو باید شماره موبایلتان را در ادامه آدرس وارد بیاورید. مثلا اگر شماره موبایل شما 09123456789 باشد، ارسال لینک در اس ام اس به‌صورت wa.me/989123456789 دیده می‌شود.

نحوه قرار دادن لینک تلگرام در پیامک تبلیغاتی

برای ارسال لینک تلگرام در پیامک باید از الگوی https://t.me/farazsms استفاده می‌کنید. به‌جای عبارت farazsms در این مثال باید نام کاربری کانال تلگرام خودتان را قرار دهید. بعد از پیروی از این الگو پیامک شما با به همراه لینک برای مخاطبانتان ارسال می‌شود. آن قسمت از متن پیام که به آدرس کانال تلگرام شما مربوط است به رنگ آبی دیده می‌شود و قابلیت کلیک دارد. 

قرار دادن لینک آدرس سایت در پیامک؛ میزان بازدید سایتتان را دگرگون کنید!

مخاطبان عزیز باید لینک سایت را به‌صورت https://farazsms.com در متن پیامک قرار دهند؛ عبارت farazsms.com آدرس سایت فراز اس ام اس است و شما باید نام سایت خودتان را به جای آن درج کنید تا آدرس سایت شما از طریق پیامک برای مخاطبانتان ارسال شود. در متن پیامک دریافتی، مخاطبان لینک سایت را به رنگ آبی می‌بینند. همچنین این لینک قابلیت کلیک دارد و مخاطبان را به‌صورت مستقیم به سایت شما هدایت می‌کند.

ارسال لینک شماره تماس در پیامک؛ تماس سریع فقط با یک لمس!

برای اینکه شماره تماس در متن پیامک شما آبی و لینک‌دار باشد و دریافت‌کننده پیامک بتواند با لمس صفحه مستقیما با شما تماس بگیرد نیز راه‌کاری وجود دارد. در سامانه پیامک فراز اس ام اس هنگام درج پیامک، شیوه نمایش اعداد را لاتین انتخاب کنید؛ باید بین آخرین حرف متن پیامک و شماره تماس یک فاصله یا اینتر وجود داشته باشد. پیشنهاد می‌کنیم شماره را با +98 ‌وارد کنید تا شماره تماستان در متن پیامک بدون مشکل به‌صورت آبی و لینک‌دار نمایش داده شود.

آموزش ارسال لینک شماره تماس در پیامک

آشنایی با قوانین تایید لینک در متن پیامک

مانند هر کسب‌و‌کار دیگری، ارسال پیامک انبوه نیز قوانین تعیین‌شده‌ای دارد که رعایت آن‌ها برای ارسال لینک در پیامک ضروری است. افرادی که قصد ارسال لینک در اس ام اس را دارند، باید از قوانین زیر پیروی کنند:

 • برای کوتاه کردن لینک می‌توانید از سرویس بیتلی (com) استفاده کنید. (در‌صورتی که قصد ارسال پیامک با اپراتور پیشنهاد ۱۰۰۰ را دارید، لینک کوتاه شده از B2N نباشد.)
 • لینک در چهارچوب قوانین کشور باشد.
 • لینک به درگاه فیشینگ منتهی نشود.

رعایت این قوانین برای ارسال لینک در پیامک اجباری است؛ بنابراین توجه داشته باشید که کارشناسان ما قبل از ارسال پیامک‌ها، این موضوع را مورد بررسی خواهند داد.

سامانه پیامک فراز اس ام اس؛ بهترین راه برای ارسال لینک در پیامک

برای خرید سامانه پیامکی با قابلیت ارسال پیامک لینک‌دار می‌توانید همین حالا از سایت فراز اس ‌ام ‌اس اقدام کنید. همچنین می‌توانید از قابلیت کارت ویزیت الکترونیکی سامانه برای ارسال لینک شبکه‌های اجتماعی در گوشی مخاطب یا از قابلیت منشی پیامک برای ارسال خودکار لینک دانلود اپلیکیشن استفاده کنید. کارشناسان ما در بخش پشتیبانی، آماده پاسخ‌گویی به سوال‌های شما هستند. کافی است تا روی دکمه مشاوره رایگان تلفنی موجود در سایت ضربه بزنید. ما کمک می‌کنیم که با ارسال پیامک‌های لینک‌دار بازدید صفحاتتان‌ دو چندان شود.

سوالات متداول

01ارسال لینک در پیامک چه کاربردهایی برای کسب‌وکارها دارد؟

ارسال لینک در اس ام اس باعث افزایش ترافیک وب‌سایت، ترویج کمپین‌ها و پیشنهادات ویژه، تقویت حضور مشتریان در شبکه‌های اجتماعی، تسهیل فرایند ثبت‌نام یا خرید و امکان تحلیل داده برای کسب‌وکارها می‌شود.

02چه آدرس‌هایی را می‌توان به‌صورت لینک در پیامک ارسال کرد؟

شما عزیزان می‌توانید در پنل فراز اس ام اس آدرس شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام یا واتساپ، لینک سایت و حتی شماره تماستان را به‌صورت لینک برای مشتریان ارسال کنید.

03آیا ارسال لینک در پیامک امن است؟

در‌صورتی‌که لینک از منبع معتبر و شناخته‌شده‌ای ارسال شده باشد، معمولا امنیت آن تضمین شده است. همچنین استفاده از سرویس‌های معتبر کوتاه‌سازی لینک نیز به حفظ امنیت کمک می‌کند. 

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 78584000-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • amir zeyni
  20 ژانویه 2023 پاسخ دهید

  معنی آی دی دراینستاگرام میخاستم

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   هر اکانت برای شناسایی از یک نام کاربری استفاده می کند که به نام کاربری اینستاگرام همان ای دی اینستاگرام گفته می شود.