ارسال پیامک نظیر به نظیر

ارسال متناظر یا ارسال پیامک نظیر به نظیر نوعی از ارسال متن به‌صورت گروهی محسوب می‌شود. ویژگی منحصر‌به‌فرد ارسال پیامک نظیر به نظیر امکان فرستادن متن مخصوص برای هر شماره است. در واقع می‎توانید برای گروه‌های مختلف پیامک با متن‎های مختلف ارسال کنید. در این نوع ارسال می‌توانید هم‌زمان چند پیام برای گیرندگان مختلف بفرستید و در زمان صرفه‌جویی کنید.
آموزش ارسال پیامک نظیر به نظیر در پنل فراز

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

با تهیه پنل پیامک فراز اس ام اس از دو قابلیت ویژه ارسال پیامک کلمات کلیدی و ارسال پیامک نظیر به نظیر (ارسال پیامک متناظر) برخوردار می‌شوید. کارایی این دو ماژول پیامکی شباهت بسیاری با هم دارد. ارسال پیامک نظیر به نظیر زمانی استفاده می‌شود که قصد ارسال چند متن پیامک کاملا متفاوت به چند شماره مختلف را داشته باشید. با برخورداری از خدمات ارسال پیامک نظیر به نظیر، به‌جای ارسال پیامک تکی از طریق سامانه پیامک که کاری زمان‌بر و خسته‌کننده است، امکان این را خواهید داشت که متن و شماره‌های مورد‌نظر را در یک فایل اکسل کنید. سپس می‌توانید پیام‌ها را به‌صورت یک‌جا برای افراد مختلف بفرستید.

آموزش ویدیویی ارسال پیامک نظیر به نظیر

نحوه ارسال پیامک نظیر به نظیر از سامانه پیامکی فراز اس ام اس

نحوه ارسال پیامک نظیر به نظیر از پنل پیامک فراز را با ذکر یک مثال شرح می‌دهیم. فرض کنید که می‌خواهید برای 4 کارمند یک شرکت در بخش‌های مختلف، 4 متن متفاوت بفرستید. برای انجام این کار به دو روش مختلف می‌توان اقدام کرد.

روش اول برای ارسال پیامک نظیر به نظیر با استفاده از فایل اکسل

برای ارسال پیامک نظیر به نطیر با استفاده از فایل اکسل، ابتدا فایل نمونه‌ای آماده شده توسط نمایندگی پنل پیامکی در پنل فراز را دانلود کنید. فایل شامل دو ستون شماره و متن پیام است. باتوجه‌به اینکه سطر اول فایل اکسل در زمان ارسال خوانده نمی شود، باید شماره‌ها و متن را از سطر دوم وارد کرد.

شماره‌ها را طبق تصویر زیر در فایل اکسل وارد کنید. اگر قصد دارید یک پیام به چند شماره مختلف ارسال شود، باید شماره‌ها را با کاراکتر ” ; ”  از هم جدا کنید.

ارسال پیامک نظیر به نظیر از سامانه پیامکی فراز اس ام اس

بعد از تکمیل فایل اکسل روی دکمه choose file کلیک کرده و فایل مورد‌نظر را انتخاب کنید. در نهایت برای ارسال پیامک‌ها به شماره‌های مورد‌نظر دکمه ارسال پیام را فشار دهید.

مراحل ارسال پیامک نظیر به نظیر

روش دوم برای ارسال پیامک نظیر به نظیر؛ ارسال به‌صورت دستی

برای ارسال پیامک نظیر به نظیر به‌صورت دستی باید ابتدا تعداد جعبه انتخابی را مشخص کنید. سپس در کادرهای ایجاد شده متن پیام و شماره گیرندگان باید وارد شود. در مرحله آخر با انتخاب شماره ارسالی مورد‌نظر، متن پیامک برای مخاطب ارسال خواهد شد.

آشنایی با روش‌های ارسال پیامک نظیر به نظیر

سوالات متداول

01استفاده از ارسال پیامک نظیر به نظیر چه زمانی کاربرد دارد؟

ارسال پیامک نظیر به نظیر زمانی استفاده می‌شود که متن پیامک‌ها به کلی متفاوت است و قصد دارید متن پیامک را به‌صورت یک‌جا برای همه مخاطبان ارسال کنید.

02ویژگی منحصربه‌فرد ارسال پیامک نظیر به نظیر چیست؟

در این روش ارسال پیامک می‌توان پیام‌های مختلف را به‌صورت گروهی برای شماره‌های متفاوت فرستاد.

03استفاده از ماژول پیامکی نظیر به نظیر برای چه کسانی مناسب است؟

استفاده از قابلیت ارسال پیامک نظیر به نظیر برای کسب‌وکارهای مختلف از جمله مدارس و دانشگاه‌ها، رستوران‌ها و کافه‌ها، فروشگاه‌های مختلف، شرکت‌های بیمه و مشتریان صفحه‌های اینستاگرامی کاربرد دارد. در‌صورتی‌که مواردی همچون نام افراد، میزان بدهی یا تاریخ مراجعه متفاوت است، در این حالت از ارسال پیامک کلمات کلیدی استفاده کنید.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 78584000-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.