ارسال پیامک به افراد حاضر در نمایشگاه

ارسال پیامک زنده و ارسال پیامک به محض ورود به یک منطقه خاص یکی از جدیدترین قابلیت‌هایی تبلیغات پیامکی است و سامانه پیامک فراز اس ام اس یکی از شرکت های پیشرو در زمینه ارسال پیامک زنده است.
شما می‌توایند به افرادی که وارد نمایشگاه می‌شوند یا افرادی که در نمایشگاه حضور دارند پیامک زنده تبلیغاتی ارسال کنید!
ارسال پیامک انبوه در لحظه

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

ارسال پیامک زنده کاربرد‌های مختلفی دارد و می‌توانید برای موارد تبلیغاتی مختلف از ارسال پیامک زنده استفاده کنید، یکی از جذاب‌ترین کاربردهای ارسال پیامک زنده و ارسال پیامک LBS ارسال پیامک تبلیغاتی و ارسال پیامک خوش‌امدگویی به افراد نمایشگاه هست.

شما با استفاده از این قابلیت می‌توانید در نمایشگاه‌های مختلف و تخصصی مانند نمایشگاه الکامپ و …. به افرادی که وارد نمایشگاه می‌شوند پیامک تبلیغاتی ارسال کنید و آن‌ها را به حضور در غرفه نمایشگاه دعوت کنید.

ارسال پیامک LBS و پیامک زنده به مراجعه کنندگان نمایشگاه به شما کمک می‌کند که بتوانید بتوانید افرادی که به حوزه کاری شما علاقمند هستند را سریعا پیدا کنید و اولین ارتباط را در نمایشگاه شکل دهید.

ارسال پیامک لایو

کاربرد ارسال پیامک زنده در نمایشگاه

 • ارسال پیامک زنده هنگام ورود به نمایشگاه برای دعوت به غرفه
 • ارسال پیامک هنگام ورود به مترو و brt
 • ارسال پیامک به مشترکین همراه اول خارج از کشور

 

شرایط استفاده از ارسال پیامک LBS و ارسال پیامک به مسافران نوروزی

برای ارسال پیامک LBS ابتدا شما می‌بایست یک پنل پیامکی از سایت فراز اس ام اس که یکی از محصولات نرم افزاری شرکت زرین ارتباطات آسیا است را خریداری نمایید و سپس از طریق تیکت درخواست خود را برای ارسال پیامک LBS اعلام نمایید.

 • ارسال  پیامک زنده برای حاضرین نمایشگاه به شماره‌های “همراه اول” که در یک منطقه حضور دارند یا وارد یک منطقه می‌شوند انجام می‌شود.
 • حداقل تعداد ارسال پیامک زنده 2000 پیامک می‌باشد برای جلب توجه بیشتر پیشنهاد فراز اس ام اس ارسال پیامک با تعداد بیشتر است.
 • ارسال پیامک زنده به مراجعه کنندگان نمایشگاه در شعاع 500 متر تا 2 کیلومتر از مکان مورد نظر ارسال خواهد شد.
 • برای ارسال پیامک زنده به منطقه خاص می‌بایست مختصات جغرافیایی مکان مورد نظر خود را از روی گوگل مپ باید استخراج نمایید و در فرم مربوطه وارد نمایید.
 • با توجه به اینکه شرکت زرین ارتباطات آسیا و سامانه پیامک فراز اس ام اس به صورت رسمی فعالیت می کنند بعد از پرداخت وجه امکان صدور فاکتور رسمی برای مبالغ پرداختی وجود دارد.
 • حتما می‌بایست 3 روز قبل هماهنگی لازمه انجام شده و متن پیامک همراه با فایل اکسل که به شما تحویل داده شده تکمیل و ارسال شود. بنابراین قبل از حضور در نمایشگاه و شروع نمایشگاه حتما برنامه ریزی نموده و هماهنگی لازم را جهت ارسال پیامک در روزهای برگزاری نمایشگاه انجام دهید تا در روز نمایشگاه پیامک دعوت به بازدید از غرفه به افراد مراجعه کننده ارسال شود.
 • در انتهای متن عبارت لغو11 اضافه می‌شود.
 • ارسال پیامک زنده به شماره‌های باز که پیامک تبلیغاتی آنها فعال است، انجام می‌شود و امکان ارسال به شماره‌هایی که دریافت پیام های تبلیغاتی خود را مسدود کردن وجود ندارد.
 • ارسال از این طریق فقط به خطوط روشن  انجام می‌شود بنابراین هیچ گونه هزینه‌ای عودت داده نخواهد شد.
 • تعرفه هر پیامک 500 تومان می‌باشد. (9% ارزش افزوده به مبلغ اضافه می‌شود.)

برای مشاوره رایگان و خرید پنل پیامکی و ارسال پیامک به حاضرین نمایشگاه (مثلا نمایشگاه الکامپ) با ما تماس بگیرید یا از داخل سایت فراز اس ام اس نسبت به خرید پنل پیامکی اقدام نمایید.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 78584000-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.