ارسال پیامک از طریق دکل LBS همراه اول

با سرویس ارسال پیامک زنده (LIVE)، پیامک‌ها به‌صورت هدفمند ارسال می‌شوند. با قابلیت ارسال پیامک از طریق دکل LBS همراه اول، به افرادی که در محل مورد‌نظر حضور دارند یا در‌حال تردد هستند، بدون تاخیر زمانی و به‌صورت زنده پیامک ارسال خواهد شد. این سرویس مشابه سرویس ارسال پیامک BTS ایرانسل است؛ با این تفاوت که ارسال‌ها بدون تاخیر زمانی و به‌صورت آنی به محدوده مشخص‌شده از طرف شما انجام می‌شوند. سرویس مکان مبنا (LBS) به انگلیسی: Location-Based Service، یک سرویس در سطح نرم‌افزاری است که از داده‌های مربوط به مکان جغرافیایی برای کنترل برخی از ویژگی‌های نرم‌افزاری استفاده می‌کند. نکته مهم: سرویس ارسال پیامک از دکل همراه اول، قرار بود ابتدا برای مشترکین همراه اول در شهر تهران راه‌اندازی شود و سپس برای سایر مناطق. در‌حال‌حاضر، این سرویس به کلی از سمت همراه اول غیر‌فعال است.
ارسال پیامک لایو

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

پنل ارسال پیامک زنده یا ارسال پیامک مبتنی بر مکان فرد با سامانه lbs

سامانه پیامکی فراز اس ام اس، این امکان را در اختیار کسب‌وکارها قرار می‌دهد که براساس موقعیت مکانی مشترکین همراه اول، به آن‌ها پیامک تبلیغاتی یا اطلاع‌رسانی ارسال کنند. پنل ارسال پیامک زنده همراه اول، یکی از هوشمندترین و کاربردی‌ترین روش‌های موجود در حوزه سرویس ارسال پیامک انبوه است. این شیوه ارسال پیامک، نه‌تنها باعث نتیجه‌گیری سریع و موثر برای ارسال‌کننده پیامک می‌شود؛ بلکه به‌دلیل هدفمند بودن، رضایت‌مندی دریافت‌کنندگان پیامک را نیز به‌همراه دارد.

سرویس ارسال پیامک زنده در شبکه همراه اول، راه‌کاری مبتنی بر مکان است که می‌تواند بدون نیاز به تجهیزات یا نرم‌افزارهای خاص، موقعیت مکانی لحظه‌ای مشترکین همراه اول را در همه نقاط تحت پوشش شبکه تشخیص دهد؛ بنابراین یکی از تفاوت‌های اصلی سرویس lbs همراه اول این است که بر‌خلاف ارسال پیامک زنده نیازی به خرید تجهیزات ندارد. در‌واقع فقط با خرید پنل اس ام اس فراز اس ام اس می‌توانید از سرویس ارسال پیامک lbs همراه اول استفاده کنید.

ارسال پیامک انبوه در لحظه

تفاوت سرویس ارسال پیامک  LBS با ارسال پیامک BTS ایرانسل

ارسال پیامک از دکل همراه اول، قرار است به‌زودی از طریق شبکه همراه اول ارائه شود؛ البته هنوز سرویس lbs  از سمت همراه اول ارائه نشده است. تاکنون سرویس ارسال پیامک مبتنی بر مکان مشترکین، برای اپراتور ایرانسل و با‌عنوان ارسال پیامک به BTS عرضه می‌شد. سامانه پیامک فراز اس ام اس هم‌اکنون توانایی ارسال پیامک bts ایرانسل را نیز دارد.

لازم‌به‌ذکر است که سرویس ارائه‌شده روی بستر اپراتور ایرانسل، سرویس کاملا زنده نیست و موقعیت مکانی مشترکین را به‌صورت هفته‌ای شناسایی می‌کند. شماره‌های مقصد شناسایی شده و درخواست‌های مربوط به این سرویس باید از 72 ساعت قبل ثبت شوند؛ بنابراین سرویس ارسال پیامک زنده روی بستر همراه اول، برای اولین بار این فرصت را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد تا براساس موقعیت مکانی مشترکین همراه اول در همان لحظه نسبت به ارسال پیامک اقدام کنند.

تفاوت سرویس ارسال پیامک از دکل همراه اول با سرویس ارسال منطقه‌ای

تفاوت اصلی lbs همراه اول با سرویس ارسال پیامک منطقه‌ای این است که در ارسال منطقه‌ای، بانک شماره‌‌های مشترکین براساس کدپستی تهیه می‌شوند؛ اما زیرساخت موجود در سرویس ارسال پیامک زنده LBS،  لیست مشترکین همراه اول را که در محدوده مکانی مورد نظر وجود دارند، شناسایی کرده و ارسال پیامک به شماره‌های فعال در آن منطقه انجام می‌شود.

کاربردهای ارسال پیامک از طریق دکل LBS همراه اول

ارسال پیامک از دکل همراه اول کاربردهای زیر را دارد:

 • هدفمندسازی اطلاع‌رسانی‌ها و آگهی‌های تبلیغاتی، افزایش اثربخشی آن‌ها و جلوگیری از ارسال پیامک‌های اسپم غیرهدفمند
 • افزایش رضایت‌مندی مشترکین تلفن همراه در نتیجه دریافت اطلاعات، سرویس‌ها و پیشنهادهای هدفمند مبنی بر موقعیت مکانی، به‌جای دریافت پیامک‌های متعدد غیرهدفمند
 • پوشش بخش وسیعی از مشترکین تلفن همراه برای ارسال پیامک لحظه‌ای مبتنی بر مکان (در حال حاضر اپراتور همراه اول در مقایسه با سایر اپراتورها، بیشترین تعداد مشترک را در اختیار دارد.)
 • امکان ارسال پیامک زنده، براساس موقعیت فعلی مشترکین همراه اول حاضر در یک محدوده مکانی خاص، بدون تأخیر زمانی

برای تهیه سامانه پیامکی فراز اس ام اس می توانید ابتدا با مشاهده تعرفه ارسال پیامک و مقایسه آن با سایر پنل‌ها، نسبت به خرید سامانه پیامکی از فراز اس ام اس اقدام کنید.

 

شرایط استفاده از ارسال پیامک از طریق دکل LBS

برای ارسال پیامک LBS ابتدا شما می‌بایست یک پنل پیامکی از سایت فراز اس ام اس که یکی از محصولات نرم افزاری شرکت زرین ارتباطات آسیا است را خریداری نمایید و سپس از طریق تیکت درخواست خود را برای ارسال پیامک LBS اعلام نمایید.

 • ارسال پیامک از طریق دکل LBS به شماره‌های “همراه اول” که در یک منطقه حضور دارند یا وارد یک منطقه می‌شوند انجام می‌شود.
 • حداقل تعداد ارسال پیامک زنده 2000 پیامک می‌باشد برای جلب توجه بیشتر پیشنهاد فراز اس ام اس ارسال پیامک با تعداد بیشتر است.
 • ارسال پیامک از طریق دکل LBS شعاع 500 متر تا 2 کیلومتر از مکان مورد نظر ارسال خواهد شد.
 • برای ارسال پیامک زنده به منطقه خاص می‌بایست مختصات جغرافیایی مکان مورد نظر خود را از روی گوگل مپ باید استخراج نمایید و در فرم مربوطه وارد نمایید.
 • با توجه به اینکه شرکت زرین ارتباطات آسیا و سامانه پیامک فراز اس ام اس به صورت رسمی فعالیت می کنند بعد از پرداخت وجه امکان صدور فاکتور رسمی برای مبالغ پرداختی وجود دارد.
 • حتما می‌بایست 3 روز قبل هماهنگی لازمه انجام شده و متن پیامک همراه با فایل اکسل که به شما تحویل داده شده تکمیل و ارسال شود.
 • در انتهای متن عبارت لغو11 اضافه می‌شود.
 • ارسال پیامک زنده به شماره‌های باز که پیامک تبلیغاتی آنها فعال است، انجام می‌شود و امکان ارسال به شماره‌هایی که دریافت پیام های تبلیغاتی خود را مسدود کردن وجود ندارد.
 • ارسال از این طریق فقط به خطوط روشن  انجام می‌شود بنابراین هیچ گونه هزینه‌ای عودت داده نخواهد شد.
 • ارسال پیامک از طریق دکل LBS دارای گزارش ارسال نمی‌باشد.
 • تعرفه هر پیامک 500 تومان می‌باشد. (9% ارزش افزوده به مبلغ اضافه می‌شود.)

برای مشاوره رایگان و خرید پنل پیامکی و ارسال پیامک از طریق دکل LBS با ما تماس بگیرید یا از داخل سایت فراز اس ام اس نسبت به خرید پنل پیامکی اقدام نمایید.

 

 

فراز اس ام اس؛ سکوی پرتاب کسب‌و‌کارهای کشور با سمت موفقیت و پیشرفت

با استفاده از قابلیت جذاب ارسال پیامک از طریق دکل LBS همراه اول، می‌توانید کسب‌و‌کار خود را رونق داده و پیامک‌هایی هدفمند برای مشتریان ارسال کنید. اگر در رابطه با خرید پنل پیامکی فراز اس ام اس و قابلیت ارسال پیامک با سامانه lbs سوالی  دارید؛ حتما با شماره تلفن 02174853 تماس بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی خواهند کرد.

 

سوالات متداول

01آیا برای ارسال پیامک زنده به بانک شماره تلفن نیاز است؟

خیر؛ با استفاده از این قابلیت جذاب، پیامک‌ها به‌صورت لحظه و فوری برای همه افرادی که در منطقه حضور دارند، ارسال خواهند شد.

02هزینه ارسال پیامک بر اساس موقعیت مکانی چقدر است؟

بازاریابی پیامکی، به‌عنوان یکی از ارزان‌ترین روش‌های بازاریابی و تبلیغات در دنیا شناخته می‌شود. ارسال پیامک زنده، با‌وجود هزینه مناسب، نرخ بازگشت بسیار مناسبی خواهد داشت. برای آگاهی از تعرفه‌ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

03آیا استفاده از سرویس ارسال پیامک زنده تبلیغاتی به تجهیزات خاصی نیاز دارد؟

خیر؛ برای استفاده از سرویس ارسال پیامک از دکل همراه اول، به تجهیزات و امکانات خاصی نیاز نیست و فقط باید سامانه پیامکی فراز اس ام اس را خریداری کنید.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.