ارسال پیامک LBS

فناوری‌های مبتنی بر مکان به‌سرعت در حال توسعه هستند و به عنصری ضروری در زندگی روزمره تبدیل شده‌اند. با پیشرفت تکنولوژی موبایل و گسترش شبکه‌های ارتباطی، سرویس‌های مبتنی بر مکان (LBS) نقشی کلیدی در ارائه خدمات دیجیتال ایفا می‌کنند. این صفحه از فراز اس‌ام‌س به بررسی یکی از جالب‌ترین و مؤثرترین ابزارهای LBS، یعنی پیامک‌های مبتنی بر مکان (LBS SMS)، می‌پردازد. ارسال پیامک lbs، امکان ارتباط مستقیم و فوری با کاربران را فراهم می‌آورد و از آنها در زمینه‌های گوناگون برای ارائه خدمات و اطلاعات سفارشی استفاده می‌شود.
ارسال پیامک lbs با پنل فراز اس‌ام‌اس

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

پنل ارسال پیامک زنده یا ارسال پیامک مبتنی بر مکان فرد با سامانه lbs

ارسال پیامک lbs از طریق سامانه پیامک به سرویس‌هایی اطلاق می‌شود که از اطلاعات مکانی کاربران برای ارائه پیام‌ها و خدمات مبتنی بر موقعیت جغرافیایی آن‌ها استفاده می‌کنند. این سرویس‌ها  شامل اطلاعات ویژه‌ای مانند هشدارهای اورژانسی، تبلیغات محلی، پیشنهادات فروشگاه‌ها و راهنمایی‌های مسیریابی می‌شوند. کاربران با استفاده از فناوری مکان‌یابی داخل دستگاه‌های خود، مانند GPS یا شبکه‌های موبایل، قادر خواهند بود این نوع خدمات پیامک lbs را دریافت کنند..

فناوری ارسال پیام lbs برای ارائه‌دهندگان خدمات و تبلیغ‌کنندگان امکان سفارشی‌سازی پیام‌ها و خدمات بر اساس موقعیت دقیق کاربران را فراهم می‌آورد” این امر به افزایش اثربخشی تبلیغات و رضایت مشتریان منجر ld شود. با استفاده از پیامک‌ های LBS، کسب‌وکارها می‌توانند به طو  موثری با مخاطبان خود در لحظه و بر اساس نیازهای محلی آن‌ها ارتباط برقرار کنند.

تفاوت سرویس ارسال پیامک  LBS با ارسال پیامک BTS ایرانسل

ارسال پیامک از دکل همراه اول , ارسال پیامک از طریق اینترنت، قرار است به‌زودی از طریق شبکه همراه اول ارائه شود؛ البته هنوز سرویس lbs  از سمت همراه اول ارائه نشده است. تاکنون سرویس ارسال پیامک مبتنی بر مکان مشترکین، برای اپراتور ایرانسل و با‌عنوان ارسال پیامک به bts همراه اول عرضه می‌شد. سامانه پیامک فراز اس ام اس هم‌اکنون توانایی ارسال پیامک bts ایرانسل را نیز دارد.

لازم‌به‌ذکر است که سرویس ارائه‌شده روی بستر اپراتور ایرانسل، سرویس کاملا زنده نیست و موقعیت مکانی مشترکین را به‌صورت هفته‌ای شناسایی می‌کند. شماره‌های مقصد شناسایی شده و درخواست‌های مربوط به این سرویس باید از 72 ساعت قبل ثبت شوند؛ بنابراین سرویس ارسال پیامک زنده روی بستر همراه اول، برای اولین بار این فرصت را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد تا براساس موقعیت مکانی مشترکین همراه اول در همان لحظه نسبت به ارسال پیامک اقدام کنند.

تفاوت سرویس ارسال پیامک  LBS با ارسال پیامک BTS ایرانسل

تفاوت سرویس ارسال منطقه‌ای با ارسال پیامک lbs چیست؟

تفاوت اصلی پیامک lbs همراه اول با سرویس ارسال پیامک منطقه‌ای در پنل پیامکی مخابرات این است که در ارسال منطقه‌ای، بانک شماره‌‌های مشترکین براساس کدپستی تهیه می‌شوند؛ اما زیرساخت موجود در سرویس ارسال پیامک زنده LBS،  لیست مشترکین همراه اول را که در محدوده مکانی مورد نظر وجود دارند، شناسایی کرده و ارسال پیامک به شماره‌های فعال در آن منطقه انجام می‌شود.

کاربردهای ارسال پیامک از طریق دکل LBS همراه اول

به‌طورکلی خدمات ارسال پیامک، استفاده از پاسخگوی خودکار و تلفن ابری باعث افزایش رضایت مشتریان می‌شود. البته در مرحله قبل از جلب رضایت مشتری، ارسال پیامک lbs برای افزایش آگاهی از برند کاربرد دارد. ارسال پیامک از دکل همراه اول کاربردهای زیر را دارد:

 • هدفمندسازی اطلاع‌رسانی‌ها و آگهی‌های تبلیغاتی، افزایش اثربخشی آن‌ها و جلوگیری از ارسال پیامک‌های اسپم غیرهدفمند
 • افزایش رضایت‌مندی مشترکین تلفن همراه در نتیجه دریافت اطلاعات، سرویس‌ها و پیشنهادهای هدفمند مبنی بر موقعیت مکانی، به‌جای دریافت پیامک‌های متعدد غیرهدفمند
 • پوشش بخش وسیعی از مشترکین تلفن همراه برای ارسال پیامک لحظه‌ای مبتنی بر مکان (در حال حاضر اپراتور همراه اول در مقایسه با سایر اپراتورها، بیشترین تعداد مشترک را در اختیار دارد.)
 • امکان ارسال پیامک زنده، براساس موقعیت فعلی مشترکین همراه اول حاضر در یک محدوده مکانی خاص، بدون تأخیر زمانی

برای تهیه سامانه پیامکی فراز اس ام اس می توانید ابتدا با مشاهده تعرفه ارسال پیامک و مقایسه آن با سایر پنل‌ها، نسبت به خرید سامانه پیامکی از فراز اس ام اس اقدام کنید.

کاربردهای ارسال پیامک از طریق دکل LBS همراه اول

شرایط استفاده از ارسال پیامک از طریق دکل LBS

برای ارسال پیامک LBS ابتدا شما می‌بایست یک پنل پیامکی از سایت فراز اس ام اس که یکی از محصولات نرم افزاری شرکت زرین ارتباطات آسیا است را خریداری نمایید و سپس از طریق تیکت درخواست خود را برای ارسال پیام LBS اعلام نمایید. 

 • ارسال پیامک از طریق دکل LBS به شماره‌های “همراه اول” که در یک منطقه حضور دارند یا وارد یک منطقه می‌شوند انجام می‌شود.
 • حداقل تعداد ارسال پیامک زنده 2000 پیامک می‌باشد برای جلب توجه بیشتر پیشنهاد فراز اس ام اس ارسال پیامک با تعداد بیشتر است.
 • ارسال پیامک از طریق دکل LBS شعاع 500 متر تا 2 کیلومتر از مکان مورد نظر ارسال خواهد شد.
 • برای ارسال پیامک زنده به منطقه خاص می‌بایست مختصات جغرافیایی مکان مورد نظر خود را از روی گوگل مپ باید استخراج نمایید و در فرم مربوطه وارد کنید.
 • با توجه به اینکه شرکت زرین ارتباطات آسیا و سامانه پیامک فراز اس ام اس به صورت رسمی فعالیت می کنند بعد از پرداخت وجه امکان صدور فاکتور رسمی برای مبالغ پرداختی وجود دارد.
 • حتما می‌بایست 3 روز قبل هماهنگی لازمه انجام شده و متن پیامک همراه با فایل اکسل که به شما تحویل داده شده تکمیل و ارسال شود.
 • در انتهای متن عبارت لغو11 اضافه می‌شود.
 • ارسال پیامک زنده به شماره‌های باز که پیامک تبلیغاتی آنها فعال است، انجام می‌شود و امکان ارسال به شماره‌هایی که دریافت پیام های تبلیغاتی خود را مسدود کردن وجود ندارد.

ارسال از این طریق فقط به خطوط روشن  انجام می‌شود بنابراین هیچ گونه هزینه‌ای عودت داده نخواهد شد. خدمات ارسال پیامک زنده یا همان مکان‌محور برای کاربردهای مختلفی مثل تشخیص اصالت کالا با پیامک و تشخیص گارنتی محصول نیز کاربرد دارد. تعرفه هر پیامک 550 تومان است. (9% ارزش افزوده به مبلغ اضافه می‌شود.)

برای مشاوره رایگان و خرید پنل پیامکی و ارسال پیامک از طریق دکل LBS با ما تماس بگیرید یا از داخل سایت فراز اس ام اس نسبت به خرید پنل پیامکی اقدام نمایید.

گپ ارسال پیام کوتاه

یکی از قسمت‌های مهم فایل اکسل پیامک لایو، تنظیم گپ ارسال اس ام اس می‌باشد. پیشنهاد می‌کنیم که همواره این مقدار را برابر با “بدون تکرار” تنظیم کنید. زیرا اگر گپ ارسال را برابر با “تکراری” تنظیم کنید، احتمال دارد که اس ام اس تبلیغاتی زنده شما حداقل 2 مرتبه یا بیشتر به یک شماره موبایل همراه اول ارسال گردد.

سناریو های ارسال پیامک انبوه دکل LBS همراه اول

 • سناریو ورود: به مشترکینی که وارد یک محدوده خاص می‎شوند پیامک ارسال گردد.
 • سناریو حضور: به مشترکینی که در یک محدوده خاص برای مدت مشخصی حضور دارند (مثلا 4 ساعت حضور، یک روز حضور و…) پیامک ارسال می‌گردند.
 • سناریو خروج: به مشترکینی که از یک محدوده خاصی خارج می‌شوند پیامک ارسال گردد.
 • کاربردهای سرویس دکل LBS همراه اول:
 • گردشگری: آگاه‌سازی گردشگران برای سازمان‌های متولی و ارائه پیشنهادات ویژه برای کسب‌وکارها مثل آژانس‌های هواپیمایی، هتل‌ها و …
 • فروشگاه‌های زنجیره‌ای و مال‌ها: معرفی محصولات جدید و ارائه آفرهای ویژه
 • حمل‌ونقل و لجستیک: جهت حمل‌ونقل جاده‌ای ، شهری و هوایی
 • مواقع بحران: اطلاع‌رسانی دقیق و به موقع در مواقع بحران می‌تواند در بسیاری از موارد سبب جلوگیری از بروز فجایع شود.

شما می‌توانید در این سرویس انتخاب کنید که اس ام اس شما به رهگذران آن منطقه و یا ساکنین آن منطقه ارسال گردد که این مورد نیز کاملاً اختیاری است.

نمونه تکمیل شده در فایل اکسل پیامک زنده

نمونه تکمیل شده در فایل اکسل پیامک زنده

فراز اس ام اس؛ سکوی پرتاب کسب‌و‌کارهای کشور با سمت موفقیت و پیشرفت

پیامک LBS به عنوان یک ابزار قدرتمند در زمینه خدمات مبتنی بر مکان، توانایی تغییر چشمگیری در نحوه ارتباط شرکت‌ها با مشتریان خود دارد. با توجه به پیشرفت‌های فناوری و افزایش دقت سیستم‌های مکان‌یابی، استفاده از پیامک‌های LBS می‌تواند تجربه کاربری را بهبود ببخشد و فرصت‌های جدیدی را برای بازاریابی مکان‌محور و خدمات سفارشی فراهم آورد. اما، مهم است که توجه ویژه‌ای به حریم خصوصی کاربران و قوانین مربوط به داده‌های شخصی شود تا اطمینان حاصل شود که فناوری‌های مبتنی بر مکان به شیوه‌ای اخلاقی و مسئولانه استفاده می‌شوند.

با استفاده از قابلیت جذاب ارسال پیامک از طریق دکل LBS همراه اول، می‌توانید کسب‌و‌کار خود را رونق داده و پیامک‌هایی هدفمند برای مشتریان ارسال کنید. اگر در رابطه با خرید پنل پیامکی فراز اس ام اس و قابلیت ارسال پیامک با سامانه lbs سوالی  دارید؛ حتما با شماره تلفن 02174853 تماس بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی خواهند کرد.

سوالات متداول

01آیا برای ارسال پیامک زنده به بانک شماره تلفن نیاز است؟

خیر؛ با استفاده از این قابلیت جذاب، پیامک‌ها به‌صورت لحظه و فوری برای همه افرادی که در منطقه حضور دارند، ارسال خواهند شد.

02هزینه ارسال پیامک بر اساس موقعیت مکانی چقدر است؟

بازاریابی پیامکی، به‌عنوان یکی از ارزان‌ترین روش‌های بازاریابی و تبلیغات در دنیا شناخته می‌شود. ارسال پیامک زنده، با‌وجود هزینه مناسب، نرخ بازگشت بسیار مناسبی خواهد داشت. برای آگاهی از تعرفه‌ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

03آیا استفاده از سرویس ارسال پیامک زنده تبلیغاتی به تجهیزات خاصی نیاز دارد؟

خیر؛ برای استفاده از سرویس ارسال پیامک از دکل همراه اول، به تجهیزات و امکانات خاصی نیاز نیست و فقط باید سامانه پیامکی فراز اس ام اس را خریداری کنید.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 78584000-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.