پنل اس ام اس » تلفن ثابت ابری (خط تلفن ثابت 021 مجازی)

خرید تلفن ابری و تلفن مجازی با شماره ثابت مجازی

تلفن ابری، تلفن مجازی سرویس جدیدی است که امکان راه اندازی دفترهای مجازی را برای شرکت‌های کوچک و بزرگ فراهم می‌کند. فراز اس‌ام‌اس قابلیت ارائه خطوط تلفن ثابت با پیش شماره تهران، مشهد، اصفهان، تبریز و… فراهم کرده است. با استفاده از خط تلفن ثابت دایورتی هر کجای کشور عزیزمان که حضور داشته باشید می‌توانید به راحتی در قالب یک شرکت معتبر با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و این خطوط تلفن ثابت نیازی به سیمکشی ندارد. شماره ثابت مجازی، سانترال مجازی و تلفن گویای مجازی از مزایای استفاده از تلفن ثابت مجازی و خرید تلفن اینترنتی هستند.

 

خرید تلفن ابری و تلفن مجازی با شماره ثابت مجازی

معرفی ویدیوی تلفن ثابت مجازی و خرید تلفن اینترنتی (CLOUD)

سرویس تلفن ابری و سانترال مجازی با برقرای تماس بر بستر CLOUD یا فضای ابری فعالیت می‌کند. شما با خرید خط تلفن اینترنتی سازمانی می‌توانید از امکانات تلفن مجازی با هزینه پایین، امکانات تخصصی تلفن ویپ با سانترال مجازی و تلفن گویا بهره‌مند شوید. با خرید تلفن ابری، مالکیت دائمی خط تلفن ثابت در هرشهری با پیش شماره همان شهر برای شما ثبت می شود. برای مثال با خرید خط تلفن مجازی با پیش شماره تهران، دیگر دغدغه تغییر شماره تلفن ثابت برای تغییر دفترکار وجود ندارد و مهم‌تر از آن نیاز به تجهیزات و سخت افزار جانبی، سیم کشی، ip phone و… نیست. برخلاف سایر شرکت‌ها که سرویس تلفن ثابت مجازی در آن ها  فقط قابلیت تماس ورودی دارد، در سرویس تلفن ابری فراز اس‌ام‌اس امکان برقراری تماس ورودی و تماس خروجی به صورت همزمان فراهم شده است.

خرید تلفن اینترنتی با پیش شماره استان دلخواه

از امکانات ویژه تلفن ابری و خرید خط تلفن ثابت اینترنتی قابلیت انتخاب پیش شماره دلخواه برای تلفن مجازی خود است. به این ترتیب برای مثال، خرید تلفن ثابت تهران دایورتی، به شما این امکان را می‌دهد در هر کجای ایران، اقدام به خرید شماره ثابت تهران نمایید. در کنار تلفن مجازی تهران می‌توانید با خرید تلفن گویا مجازی، خدمات منحصر به فردی را به مشتریان خود ارائه کنید.

در واقع، به کمک تلفن گویا مجازی و سانترال مجازی که امکاناتی فراتر از تلفن ثابت و هزینه ای بسیار کمتر از تلفن ویپ مخابراتی دارد، تمام نیاز شما برای برقراری ارتباط با مشتریان برطرف خواهد شد.

در تلفن ثابت مجازی پیشرفته قابلیت برقراری تماس همزمان ورودی و خروجی وجود دارد. با خط تلفن ابری با پیش شماره‌های 021،051،031،041 و سایر پیش شماره‌های سراسر کشور می‌توانید بدون اینترنت تماس خروجی داشته باشید.

خرید تلفن اینترنتی با پیش شماره استان دلخواه

چرا تلفن ثابت مجازی پارس ویپ؟

خرید خط تلفن voip به همراه امکاناتی مانند ضبط مکالمات، صف تماس، فکس اینترنتی و… به تنهایی می‌تواند نقش به سزایی در بهبود روند ارتباط با مشتریان داشته باشد. از امکانات ویژه این طرح، خرید تلفن ثابت تهران دایورتی است که به شما این امکان را می‌دهد در هر کجای ایران، اقدام به خرید شماره ثابت تهران نمایید. در کنار تلفن مجازی تهران می‌توانید با خرید تلفن گویا خدمات منحصر به فردی را به مشتریان خود ارائه کنید.

بدون نیاز به اجاره واحد تجاری و خرید خط تلفن ثابت، کسب و کار خود را شروع کنید و در میان رقبا حرفه‌ای گام بردارید.

  • مالکیت دائمی خط تلفن ثابت مجازی با پیش شماره 9101 و 9130
  • تعرفه مکالمه مخابراتی (تعرفه سازمان تنظیم مقررات)
  • برقراری تماس خروجی بدون نیاز به اینترنت
چرا تلفن ثابت مجازی پارس ویپ؟

آماده توسعه کسب و کارتان هستید؟

همین امروز با خرید خط تلفن ابری و شماره ثابت مجازی در مسیر کسب و کار حرفه‌ای گام بردارید، داشتن شماره ثابت به همراه سانترال مجازی و تلفن گویا مجازی به کسب و کار شما اعتبار می‌دهد با کسب اعتماد مشتریان باعث فروش شما خواهد شد. خط تلفن مجازی نیازی به سیم کشی ندارد و همچنین شما را محدود به پیش شماره استان خاصی نمی کند. شما می توانید همین حالا از سایت فراز اس ام اس به خرید تلفن ابری و خرید تلفن اینترنتی اقدام نمایید.

درخواست مشاوره رایگان

سوالات متداول درباره تلفن ابری و تلفن اینترنتی

01آیا خط تلفن ابری فقط با پیش شماره تهران ارائه می‌شود؟

خطوط تلفن ثابت مجازی با پیش شماره تمامی استان ها ارائه می‌شود.

4 رقم اول شماره ثابت شما 9101 یا 9130 خواهد بود و 4 رقم انتهای شماره تلفن ثابت را می توانید خودتان انتخاب نمایید همچنین قابلیت ارائه خط تلفن ثابت مجازی با پیش شماره های 021 – 041 – 031 -051 و سایر استان های کشور وجود دارد.

مزیت اصلی خط تلفن ثابت مجازی این است که نیازی به سیمکشی، خرید سرور و تجهیزات برای ارائه سرویس تلفن گویا و سرویس تلفن voip ندارد و شما با خرید تلفن ثابت مجازی صاحب تلفن گویا و سانترال خواهید بود.

02خرید و فعال سازیخط تلفن ثابت اینترنتی چه مدت طول می‌کشد؟

بعد از خرید تلفن اینترنتی، فرایند فعال سازی خط تلفن ثابت ابری بین 24 تا 48 ساعت کاری زمانبر بوده تا سند مالکیت خط برای شما صادر شود و بعد از آن در پنل شما قابلیت انجام تنظیمات دایورت تلفن ثابت اینترنتی فعال می‌شود و شما می‌توانید از خط تلفن ثابت مجازی با پیش شماره استان دلخواه خود استفاده نمایید.

03آیا سرویس تلفن ثابت اینترنتی نیاز به پرداخت هزینه ماهیانه دارد؟

سرویس تلفن ابری در دو نسخه سرویس تلفن ثابت مجازی بدون سیمکشی و سرویس تلفن گویا مجازی (سانترال مجازی) ارائه می‌شود در نسخه پایه برای دایورت مکالمات به تلفن ثابت یا موبایل شما نیازی به پرداخت هزینه ماهیانه نیست و فقط با خرید و فعال سازی سرویس می توانید به صورت دائمی استفاده کنید.

در سرویس تلفن گویا و سانترال مجازی که علاوه بر تماس ورودی، تماس خروجی، ضبط مکالمات، فکس اینترنتی، صف تماس، ivr و… در اختیار شما قرار داده می‌شود می بایست هزینه ماهیانه تلفن گویا مجازی نیز پرداخت شود.

04برای استفاده از تلفن ثابت مجازی نیاز به اینترنت می باشد؟

برای استفاده از خطوط تلفن 021 نیازی به اینترنت نمی‌باشد زیرا مکالمات به تلفن ثابت یا موبایل شما دایورت می شود و تعرفه دایورت همان تعرفه مکالمه مخابراتی می‌باشد.

اما اگر اینترنت آسیاتک داشته باشید می‌توانید از سافت فون هایی نظیر زویپر، آسیاتل و… استفاده کنید تا بابت تماس ورودی هیچ هزینه متحمل شما نباشد.

05تفاوت سرویس تلفن ابری و دفتر شما چیست؟

سرویس تلفن مجازی دفترشما مالکیت خطوط تلفن را در اختیار شما قرار نمی‌دهد بلکه خط تلفن ثابت اجاره داده می‌شود به این معنی که اگر شما سرویس تلفن مجازی خود را تمدید نکنید ممکن است این خط در اختیار رقیب شما قرار داده شود اما در سرویس تلفن ابری مالکیت خط تلفن مجازی در برای شما است و نیازی به پرداخت هزینه ماهیانه بابت تماس ورودی ندارید.

تعرفه دایورت مکالمات دفتر شما برای هر دقیقه بین 120 تا 150 تومان است در صورتی که در سرویس تلفن ثابت اینترنتی شرکت زرین ارتباطات آسیا (فراز اس ام اس) تعرفه دایورت مکالمات، تعرفه تصویب شده سازمان تنظیم مقررات است و هیچگونه دخل و تصرفی در تعرفه دایورت تماس ابری انجام نمی‌شود و تعرفه‌ها بین 4.5 تا 62 تومان است و این یعنی هزینه تماس شما حداقل 50% کمتر می‌شود و علاوه بر ان نیازی به پرداخت هزینه ماهیانه نمی‌باشد.

دفتر شما قابلیت برقراری تماس خروجی را در اختیار شما قرار نمی‌دهد، اگر جزء شرکت‌هایی باشید که تعداد تماس ورودی شما زیاد است از آنجا که تعرفه دایورت مکالمات در دفتر شما زیاد است این سرویس اصلا برای شما مقرون به صرفه نخواهد بود.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000
مورخ 1403/3/1 تعرفه‌ پیامک از سمت اپراتور افزایش یافته و در سایت آپدیت شده است، در سایر سایت‌ها ممکن است به دلیل ترافیک کم، تعرفه آپدیت نباشد.تضمین کمترین تعرفه پیامک در ایران