پنل اس ام اس » افزایش فروش و جذب مشتری » دفتر کار مجازی چیست؟

دفتر کار مجازی چیست؟

دفتر کار مجازی چیست
افزایش فروش و جذب مشتری ۳ مرداد ۱۴۰۳

دفتر کار مجازی راهکاری سریع و ارزان برای فعالیت در قالب شرکت و سازمان معتبر است. با دفتر کار مجازی شما می توانید در کمتر از 48 ساعت تلفن ثابت مجازی با پیش شماره تهران یا پیش شماره استان مورد نظرتان همراه با تلفن گویا، سانترال مجازی و… داشته باشید.

مشکلی که برای اکثر استارتاپ ها، کسب و کارهای نوپا، فروشگاه های اینترنتی، فروشگاه های اینستاگرامی و… وجود دارد دفتر کار و فعالیت در قالب یک برند معتبر است. شما برای کسب و کار خودتان نیاز به یک دفتر کار دارید. دفتر کار از 2 جنبه، برای کسب و کار شما بسیار مهم و حیاتی است

  • دفتر کار شما، محلی است که نیروهای کاری شما در آن مشغول به کار می شوند.
  • دفتر کار شما، یک بخش بسیار مهم از هویت کسب و کار شماست.

هزینه بسیار سنگین اجاره، رهن و هزینه های جانبی، مالیات، بیمه و… باعث می شود که خیلی از افراد از فعالیت در قالب یک شرکت معتبر چشم پوشی کنند اما شما با دفتر کار مجازی می توانید این مشکلات را با هزینه بسیار کم برطرف کنید.

اصلا مگر شدنی است که یک استارت آپ یا یک کسب و کار، آدرس و شماره تماس نداشته باشد. چه کسی به شما اعتماد خواهد کرد، وقتی حتی نداند شماره تماس کاری شما چیست. شما می توانید به کمک دفتر کار مجازی کسب و کار خودتان را در چهارچوب سازمانی راه اندازی کنید، تلفن گویا، سانترال، ضبط مکالمات، فکس اینترنتی و… داشته باشید.

 

با دفتر کار مجازی، کسب و کار خود را راه اندازی کنید

برای حل مشکل دفتر کار کافی است، کسب و کار خود را با دفتر کار مجازی راه اندازی کنید. نیروهای کاری خود را در یک محل غیر رسمی مستقر کنید و یا بطور کلی بصورت دورکاری با آنها همکاری کنید. سپس دفتر کار مجازی ایجاد کنید و بدون دغدغه به کار خودتان رونق دهید، ما پیشنهاد می کنیم برای انسجام و وحدت درون سازمانی جلسات هفتگی یا ماهیانه با افراد تیم خود داشته باشید.

دفتر کار اینترنتی

چگونه دفتر کار مجازی راه اندازی کنیم؟

اما دفتر کار مجازی چیست؟ دفتر کار مجازی چه مزایایی نسبت به دفتر کار فیزیکی دارد و چرا می تواند مشکلات کسب و کار ما را برطرف سازد؟

بطور کلی دفتر کار مجازی یک خدمتی است که به مدیران کسب و کار این امکان را می دهد تا بدون داشتن مکان فیزیکی، به فعالیت رسمی در قالب شرکت فعالیت نمایید. بزرگترین مزیت دفتر کار مجازی این است که تمامی امکانات یک دفتر کار فیزیکی را با هزینه ای به مراتب کمتر فراهم می آورد. اما اگر بخواهیم تمامی مزایای دفتر کار مجازی را نام ببریم، باید به موارد زیر اشاره کنیم:

  • مالکیت دائمی خط تلفن ثابت ابری بدون نیاز به سیمکشی
  • راه اندازی تلفن گویا و سانترال بدون خرید تجهیزات و زیرساخت شبکه
  • ضبط صحبت مشتریان همراه با فکس اینترنتی
  • عدم نیاز به پرداخت هزینه سینگین اجاره ماهیانه
  • امکان برقراری کنفرانس

 

با دفتر کار مجازی، اعتبار کسب و کار خود را با کمترین هزینه، چند برابر کنید!

وقتی دفتر کار مجازی خود را راه اندازی کردید، بدون دغدغه و با اعتماد به نفس بالا، اقدام به بازاریابی و فروش خواهید کرد. زیرا کسب و کار شما، آدرس و شماره تلفن ثابت دارد.

 

نتیجه گیری 

یکی از دلایل موفقیت کسب و کارها، این است که مدیران با کمترین هزینه بیشترین اعتبار را برای برند خود ایجاد کنند. هزینه های مربوط دفتر کار، بخش بزرگی از هزینه های هر کسب و کار است. از طرفی نمی توان دفتر کار را نادیده گرفت، زیرا نداشتن آدرس و شماره تماس، اعتبار و هویت هر برندی را خدشه دار می کند. با این حال می توان با ایجاد یک دفتر کار مجازی، هم هزینه های جاری را کاهش داد و هم به اعتبار برند خود افزود.

برای خرید تلفن ثابت ابری همین الان با شرکت فراز اس ام اس تماس بگیرید و دفتر کار مجازی خود را همین امروز راه اندازی نمایید.

3.4/5 - (5 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات