پنل اس ام اس » دفتر کار مجازی فراز اس‌ام‌اس

خرید سرویس دفتر کار مجازی

دفتر کار مجازی دقیقا مشابه دفتر کار حقیقی امکان حفظ ارتباط موثر با مشتریان را به شما ارائه می دهد و در کاهش هزینه‌های کسب و کارتان به شما کمک می کند. شما بدون نیاز اجاره دفتر و خرید تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری می‌توانید در غالب یک شرکت معتبر فعالیت کنید. کسب و کارها، استارتاپ ها، فریلنسرها، مدیران پیج های اینستاگرام و … با خرید تلفن مجازی تهران، تمام امکانات یک دفتر کار حقیقی مثل تلفن گویا (سانترال مجازی)، فکس، صف، تعریف داخلی و … استفاده نمایند. دفتر کار مجازی به شما اجازه می دهد بدون نیاز به اینترنت بطور همزمان تماس ورودی و خروجی متعددی داشته باشید و هر تماس به مسئول مربوطه متصل شود.

خرید سرویس دفتر کار مجازی

دفتر کار مجازی چیست؟ + معرفی ویدیویی

دفتر کار مجازی با ارائه یک پنل تحت وب، تمام امکانات لازم برای ارتباط تلفنی با مشتریان را بر بستر اینترنت ارائه می دهد. برقراری تماس های ورودی و خروجی، منشی تلفنی، نظرسنجی تلفنی و ایجاد نامحدود داخلی چند نمونه از صدها مزیت از دفتر کار مجازی هستند که سبب میشوند کاهش چشمگیری در هزینه های جاری مجموعه ها صورت بگیرد و روند پشتیبانی از مشتریان با سهولت و کیفیت بهتری انجام بپذیرد.

دفترکار مجازی هزینه‌های شما را کاهش می دهد!

دفترکار مجازی نیازی به خرید سرور و تجهیزات شبکه و تلفن تحت شبکه و… ندارد به همین دلیل استفاده از دفتر کار مجازی باعث  کاهش هزینه‌های شما خواهد شد.

علاوه بر هزینه اولیه راه اندازی تلفن سانترال و تلفن تحت شبکه VoIP، همه تجهیزات شبکه ویپ نیاز به سرویس دوره‌ای و مراقبت دارند ولی شما با استفاده از دفتر کار مجازی شما فقط با استفاده از یک موبایل می توانید صاحب تلفن ثابت برای اعتبار بخشیدن به کسب و کارتان شوید.

دفتر کار مجازی به شما و همکارانتان کمک می کند که به صورت دورکار با مشتریان شرکت از طریق یک شماره تلفن ثابت در ارتباط باشید، تماس ورودی و خروجی بدون نیاز به اینترنت از طریق دایورت مکالمات انجام می شود.

تعرفه تماس در دفتر کار مجازی، تعرفه مصوب سازمان تنظیم مقررات می باشد و مالکیت خط به صورت دائمی در اختیار شما است و بابت تماس ورودی هیچ هزینه ماهیانه ای پرداخت نمی کنید!

دفترکار مجازی هزینه‌های شما را کاهش می دهد!

آماده توسعه کسب و کارتان هستید؟

همین امروز با خرید خط تلفن ثابت و راه اندازی دفتر کار مجازی در مسیر کسب و کار حرفه‌ای گام بردارید، داشتن شماره ثابت به کسب و کار شما اعتبار می دهد و مشتریان به شما اعتماد می کنند و فروش شما افزایش خواهد یافت و شما در غالب یک شرکت معتبر فعالیت می کنید.

تماس با ما

سوالات متداول

01تفاوت دفتر کار اشتراکی و دفتر کار مجازی چیست؟

مزیت اصلی دفتر مجازی قیمت کمتر نسبت به دفتر کار سنتی یا دفتر کار اشتراکی است. در دفتر کار سنتی برای راه اندازی تلفن سانترال نیازمند کابل کشی، خرید تجهیزات و… هستید اما دفتر کار مجازی با خرید سرویس و بدون نیاز خرید تجهیزات سخت افزاری و کابل کشی می توانید سیستم، تلفن گویا، سانترال مجازی، ضبط مکالمات، صف و… داشته باشید.

از آنجا که نیازی به پرداخت اجاره دفتر، خرید سخت افزار و… نیست هزینه راه اندازی دفترکار مجازی بسیار کمتر بوده و در شرایط فعلی کشور بخاطر شیوع کرونا استفاده از دفترکار مجازی معقولتر به نظر می رسد.

02آیا دفتر کار مجازی نیازی به تمدید ماهیانه دارد؟

در صورتی که بخواهید تماس های شما فقط به یک شماره دایورت شود نیاز به پرداخت هیچ هزینه ماهیانه وجود ندارد زیرا خط تلفن ثابت مجازی به نام شما احراز هویت می شود و قابلیت تماس ورودی برای همیشه برای شما فعال است و فقط می بایست هزینه دایورت مکالمات به تلفن ثابت یا موبایل خود را پرداخت کنید اما در صورتی که نیاز به تلفن گویا، فکس اینترنتی، ضبط مکالمات، تماس خروجی بدون اینترنت، امکان برقراری 3 تماس همزمان و… داشته باشید می بایست هزینه ماهیانه استفاده از دفترکار مجازی را پرداخت نمایید.

03هزینه فعال سازی سرویس دفترکار مجازی چقدر است؟

برای فعال سازی سرویس تلفن ثابت ابری، می بایست هزینه فعال سازی خط تلفن ثابت 9101 یا 9130 و هزینه فعال سازی سرویس را یک مرتبه پرداخت نمایید (در حال حاضر 200 هزار تومان که 100 هزار تومان هم پنل شما برای دایورت مکالمات شارژ می شود)

 

04سیستم دفترکار مجازی امکان برقرار چند تماس همزمان دارد؟

در دفترکار مجازی فراز اس ام اس به صورت پیشفرض امکان برقراری 3 تماس به صورت همزمان وجود دارد و شما می توانید 2 تماس خروجی و یک تماس ورودی یا 2 تماس ورودی و یک تماس خروجی به صورت همزمان داشته باشید، در صورتی که نیاز به تماس همزمان بیشتری داشته باشید می بایست به سرویس سانترال مجازی خود کانال اضافه نمایید، در حال حاضر کانال هایی 4، 6 و 8 تایی برای افزایش ظریفیت تماس ورودی و خروجی وجود دارد.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات