جذب مشتری جدید

نقش پنل پیامکی در جذب مشتری

جذب مشتری اولین قدم برای افزایش فروش و همچنین برندینگ است.  ارسال پیامک‌های متنی و تبلیغاتی به شما کمک می‌کند تا مشتریان بالقوه خود را تشویق به خرید کرده و محصولات و خدماتتان را به آن‌ها معرفی کنید. مجموعه فراز اس ام اس با عرضه پنل پیامکی، مسیر جذب مشتری با ارسال پیامک انبوه و شخصی‌سازی‌شده را برایتان هموار می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی فقط کافی است با مشاوران ما تماس بگیرید و سوالاتتان را از آن‌ها بپرسید.

جذب مشتری جدید با پنل پیامک
  • همه
  • اصناف و مغازه ‌داران
  • رستوران، فست فود و کترینگ
  • شرکت‌ها و سازمان‌ها
  • شهرداری و فرمانداری
  • فروشگاه اینترنتی
  • هتل و محل اقامت
  • کسب و کار اینستاگرامی

متاسفانه تطابقی یافت نشد.

جذب مشتریان جدید با پنل پیامکی

جذب مشتری یکی از اصلی‌ترین کاربردهای پنل پیامکی است

بعد از شناخت جامعه هدف، مهم‌ترین کار انتخاب یک راه عالی برای برقراری ارتباط با آن‌ها است. برای معرفی کسب‌وکار به افراد از روش‌های مختلفی مانند راه‌اندازی کمپین‌های بازاریابی و کمپین‌های تبلیغاتی آفلاین استفاده می‌شود؛ اما چنین راه‌هایی به بودجه سنگین و همچنین استراتژی بازاریابی مناسب نیاز دارد. یک راه عالی و ارزان برای شناساندن برند و کسب‌وکار به افراد مختلف به‌منظور جذب بیشتر مشتری، استفاده از پنل پیامکی است.

انواع پیامک‌های تبلیغاتی، مناسبتی، اطلاع‌رسانی و ارسال کد تخفیف را می‌توانید با کمک بانک شماره موجود در فراز اس ام اس به دست جامعه هدف خود برسانید. توجه کنید که همه افراد روزانه بارها تلفن همراه خود را چک می‌کنند؛ بنابراین می‌توانید اطمینان داشته باشید که پیام شما در کمتر از چند ساعت توسط مخاطبانتان دیده خواهد شد. با نوشتن یک متن جذاب می‌توانید آن‌ها را به سمت خود بکشانید و به‌این‌ترتیب، مشتریان بیشتری جذب کنید.

چگونه از پیامک برای جذب مشتری استفاده کنیم؟

بازاریابی پیامکی فقط زمانی موفقیت‌آمیز خواهد بود که از سرشماره‌های معتبر برای ارسال پیام استفاده کرده و از همه مهم‌تر، متن جذابی نوشته باشید. برای شرط اول توصیه می‌کنیم از پنل پیامکی فراز اس ام اس استفاده کنید و یک خط اختصاصی ویژه کسب‌وکار خود بخرید. دراین‌صورت، کاربران به پیام شما به چشم یک تبلیغات ساده نگاه نمی‌کنند و ارزش برندتان در دید مخاطب کاملا حفظ می‌شود.

فراز اس ام اس صفر تا صد خدمات موردنیاز برای ارسال پیامک و حتی آموزش‌های لازم را به شما عزیزان عرضه می‌کند. گزارش‌های دقیق و شفاف، امکان ارسال پیامک برای مشتریان خاص و همچنین ارسال اس ام اس با نام فرد و سایر امکانات پنل پیامکی فراز اس ام اس به شما کمک می‌کند تا روزبه‌روز فعالیت‌های بازاریابی پیامکی خود را ارتقاء دهید.

سوالات متداول در مورد کاربرد پنل پیامک در جذب مشتری

01اثر گذاری بازاریابی پیامکی در جذب مشتری جدید چقدر است؟

طبق آمار ۹۸ درصد پیامک‌های تبلیغاتی دیده می‌شوند. به این ترتیب اگر استراتژي مناسبی انتخاب کنید، شانس زیادی برای جذب مشتری از طریق بازاریابی پیامکی خواهید داشت.

02چه کسب‌وکارهایی می‌توانند از پنل پیامکی برای جذب مشتری استفاده کنند؟

تفاوتی ندارد که شما در کدام حوزه فعالیت می‌کنید؛ همه کسب‌وکارها از جمله فروشگاه‌های آنلاین و حضوری، اصناف، شرکت‌ها، موسسه‌های آموزشی و حتی اشخاص و نهادهای دولتی می‌توانند برای اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی به افراد، از طریق پنل پیامکی اقدام کنند.

03آیا پنل پیامکی فقط برای جذب مشتری کاربرد دارد؟

خیر؛ جذب مشتری صرفا یکی از مزایای استفاده از پنل پیامکی است. کسب‌وکارها علاوه‌بر جذب مشتری، می‌توانند از پنل‌های پیامکی برای حفظ مشتری، فروش بیشتر و ایجاد باشگاه مشتریان نیز استفاده کنند.