مسابقه و نظرسنجی پیامکی

برای ترغیب مشتریان به خرید دوباره، راه‌کارهای متعددی وجود دارد. یکی از کاربردی‌ترین راه‌کارها در این زمینه، راه‌اندازی یک مسابقه پیامکی است. ماژول برگزاری مسابقه و نظرسنجی پیامکی در سامانه فراز اس ام اس، به جذب مشتریان بیشتر، وفاداری مشتریان قبلی و مهم‌تر از همه تعامل پایدار کسب‌و‌کار با مشتریان منجر می‌شود. با استفاده از این قابلیت، با مشتریانتان در ارتباط باشید و میزان رضایت آن‌ها را بسنجید.
با استفاده زا پنل اس ام اسبه راحتی نظرسنجی و مسابقه پیامکی برگزار کنید

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

3:20با استفاده زا پنل اس ام اسبه راحتی نظرسنجی و مسابقه پیامکی برگزار کنید

نظرسنجی از قدیم به صورت‌های مختلفی رواج داشته و یکی از روش‌های بازاریابی است که باعث ارتباط دو طرفه با مخاطبان می‌شود. نظرسنجی به مشتریان نشان می‌دهد که نظرشان برای ما اهمیت دارد؛ همچنین می‌توان از نظرهای مخاطبان برای دریافت ایده‌های جدید استفاده کرد. اما نظرسنجی به روش سنتی و با استفاده از کاغذ و قلم علاوه‌بر اینکه زمان‌بر است، نتایج مناسبی نیز در پی نخواهد داشت. با استفاده از نظرسنجی پیامکی می‌توانید به‌راحتی مسابقه پیامکی برگزار و نتایج آن را آنالیز کنید.

در سامانه پیامکی فراز اس ام اس، از ماژول نظرسنجی پیامکی می‌تونید برای برگزاری مسابقه نیز استفاده کنید. مسابقه هم نوعی نظرسنجی است؛ با این تفاوت که باید پاسخ درست را مشخص کنید و سیستم نیز باید از بین افرادی که جواب صحیح را ارسال کرده‌اند، یک یا چند نفر را به‌عنوان برنده مسابقه پیامکی اعلام کند.  ماژول مسابقه پیامکی دقیقا همان چیزی است که در رادیو و تلویزیون دیده‌اید و حتی می‌تواند در نمودار به‌صورت لحظه‌ای حجم پاسخ‌ها را نمایش دهد.

نظر سنجی پیامکی؛ ابزاری تبلیغاتی با کاربردهای متعدد

احتمالا در برنامه‌های تلویزیونی نظرسنجی پیامکی را بارها دیده‌اید! تقریبا در همه برنامه‌های رادیو و تلویزیون بخشی را برای برگزاری مسابقه و نظرسنجی پیامکی در نظر می‌گیرند؛ چرا که استفاده از نظرسنجی پیامکی ارتباط و تعامل مخاطب را افزایش می‌دهد و این باعث افزایش وفاداری مشتری نسبت به فروشگاه و برند ما می‌شود. از‌این‌رو اکثر شرکت‌ها و فروشگاه‌ها، شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی در تلاش هستند تا از طریق برگزاری نظرسنجی با اس‌ام‌اس و مسابقات پیامکی، تعامل مخاطب خود را افزایش دهند.

همچنین، نظرسنجی از طریق پیامک یک راه برای نشان دادن اهمیت نظر مخاطب است. شاید این موضوع ساده به‌نظر برسد؛ اما در کتاب راه شیائومی، دلیل موفقیت شیائومی را تعامل با کاربر می‌دانند. برای انجام اینکار اولین قدم خرید پنل پیامکی است. در ادامه بیشتر با شیوه راه اندازی سامانه نظر سنجی پیامکی آشنا می شویم.

 آشنایی با کاربردهای نظرسنجی پیامکی

در مواقع و موارد مختلفی می‌توان از نظرسنجی پیامکی استفاده کرد. این قابلیت می‌تواند به شما در برگزاری مسابقات یا جمع‌آوری نظرات کمک کند،. برای مثال در فروشگاه‌ها،  مساجد، تلویزیون، رادیو، کتابخانه‌ و بسیاری از مکان‌های دیگر برای برگزاری مسابقات پیامکی از سامانه فراز اس ام اس استفاده می‌شود.

 استفاده از ماژول نظر سنجی پیامکی برای راه‌اندازی مسابقات پیامکی بسیار منطقی و کاربردی است. تصور کنید که قصد دارید یک مسابقه برگزار کنید؛ اگر قصدتان این باشد که مسابقه به‌صورت سنتی برگزار شود، باید هزینه‌هایی مانند کاغذ، حقوق کارمندان و هدر رفتن وقت را در نظر بگیرید. در‌حالی‌که سامانه فراز این کار را در کسری از ثانیه انجام می‌دهد! کافی است که نظرسنجی را از طریق اس‌ام‌اس انجام دهید تا مخاطبان شما با ارسال عدد مورد نظر، نظرشان را اعلام کنند. همچنین، در یک مسابقات پیامکی که فقط یک گزینه صحیح وجود دارد، شما می‌توانید به‌سرعت تشخیص دهید که چند درصد افراد به سوالتان پاسخ درست را ارسال کرده‌اند. این ماژول، قرعه‌کشی پیامکی را نیز برای شما انجام خواهد داد؛ بنابراین برای راه‌اندازی مسابقه پیامکی نیاز به دستگاه یا سخت‌افزاری خاصی ندارید؛ بلکه با خرید یک سامانه پیام کوتاه می‌توانید مسابقه پیامکی برگزار و به‌سرعت نتیجه را اعلام کنید.

ماژول نظرسنجی پیامکی فراز اس ام اس

قابلیت‌های ماژول نظرسنجی با اس ام اس

یکی از ویژگی‌هایی که سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس برای ماژول نظرسنجی پیامکی در نظر گرفته؛ قابلیت گزارش‌گیری به‌صورت نمودار است. شما می‌توانید به‌صورت مصور و با سرعت بالا متوجه شوید که چند درصد از مخاطبانتان یک گزینه را انتخاب کرده‌اند و کدام گزینه برای مخاطب شما جذاب‌تر بوده است.

ما در پنل پیامک فراز اس ‌ام‌ اس یک ماژول حرفه‌ای برای برگزاری نظرسنجی پیامکی و برگزاری مسابقات پیامکی ایجاد کرده‌ایم. با استفاده از این ماژول به‌راحتی می‌توانید گزارش تعداد افراد شرکت‌کننده و پاسخ‌های ارسال شده در مسابقه را به‌صورت لحظه‌ای مشاهده کنید و از نتایج نظرسنجی به‌صورت لحظه‌ای آگاه شوید. همچنین سامانه منشی پیامکی نیز در این ماژول طراحی شده تا به صورت خودکار پیامک تایید را برای افرادی که در مسابقه شرکت کرده اند ارسال کند.

مراحل ایجاد پیامک نظرسنجی

نظرسنجی‌های پیامکی سریع‌ترین و ساده‌ترین روش برای پی بردن به طرز تفکر مشتریان، دانش آموزان یا طرفداران در مورد نام تجاری شما هستند. انجام نظرسنجی پیامکی شامل 4 مرحله است:

  • تنظیم نظرسنجی
  • سفارشی‌سازی و آپلود نظرسنجی به‌صورت آنلاین
  • تقاضا از مخاطبان خود برای حضور در نظرسنجی با ارسال یک پیامک و ارائه جزئیات در مورد نحوه شرکت در نظرسنجی
  • تبلیغ نظرسنجی و تشویق مردم به شرکت در آن با ارسال پیامک پیگیری

این مراحل به‌راحتی در پنل پیامکی فراز اس ام اس انجام می‌شوند. برای دریافت مشاوره نیز می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نمونه‌های متن پیامک نظرسنجی:

  • به بازیگر مورد‌علاقه خود رای دهید! «نام و نام خانوادگی» فرد را به “شماره مورد نظر” پیامک کنید.
  • برای برنده شدن جایزه گذراندن تعطیلات در مقصد رویایی خود، عبارت «مقصد تعطیلات من» را به شماره “شماره مورد نظر” پیامک کنید. اسامی برندگان همین جمعه در «سایت/کانال/ …» اعلام می‌شود.
  • مقصد تعطیلات مورد علاقه مردم ایران برای گذراندن تعطیلات کجاست؟ «نام مقصد مورد نظر خود» را به شماره «شماره مورد نظر» پیامک کنید و یک سفر رویایی برای گذراندن تعطیلات برنده شوید!

 تشکر از مخاطب برای شرکت در مسابقه پیامکی را فراموش نکنید!

بهتر است بعد از ارسال پیامک مخاطب به سامانه پیام کوتاه؛ شما نیز از طریق ماژول ارسال پیامک خودکار، اس‌ام‌اس تشکر برای او ارسال کرده و شماره تلفن مخاطب را در سامانه ذخیره کنید. همچنین ما در فراز اس ‌ام ‌اس برای ماژول نظرسنجی پیامکی یک قابلیت برای تاریخ شروع و پایان نظرسنجی در نظر گرفته‌ایم. شما می‌توانید بازه زمانی مورد‌نظرتان را مشخص کنید تا افراد در آن تاریخ نظر خود را ارسال کنند.

تعامل پایدار با مشتریان با قابلیت نظرسنجی پیامکی فراز اس ام اس

اگر دغدغه رضایت و وفاداری مشتریان خود را دارید، بهتر است تا دیر نشده به بازاریابی پیامکی روی بیاورید! برگزاری مسابقه و نظرسنجی پیامکی می‌تواند علاوه‌بر حفظ مخاطبان فعلی، مشتریان جدیدی برای کسب‌و‌کارتان فراهم کند. برای دریافت مشاوره با شماره تلفن 02174853 تماس بگیرید.

سوالات متداول

01برگزاری مسابقه و نظرسنجی چه سودی برای کسب‌و‌کار دارد؟

برگزاری مسابقات پیامکی، یکی از بهترین راه‌کارها برای برقراری ارتباط پایدار با مشتریان است. این ابزار علاوه‌بر حفظ افزایش وفاداری مخاطبان همیشگی، مشتریان جدید برایتان دست‌و‌پا می‌کند. همچنین، می‌توانید اطلاعات و علایق مخاطبانتان را از طریق نظرسنجی به‌دست بیاورید.

02هزینه برگزاری نظرسنجی از طریق پیامک چقدر است؟

استفاده از پنل پیامکی برای بازاریابی و تبلیغات، یکی از ارزان‌ترین روش‌های تبلیغاتی دنیا محسوب می‌شود. شما می‌توانید برای آگاهی از قیمت پنل اس ام اس با کارشناسان فراز اس ام اس تماس بگیرید.

03آیا ماژول نظرسنجی فراز اس ام اس آمارهای مسابقه را نیز به ما می‌دهد؟

بله؛ ماژول نظرسنجی فراز اس ام اس، آمارها و نمودارهای برگزاری مسابقه را به‌طور در اختیارتان قرار می‌دهد. با استفاده از این اطلاعات می‌توانید مسابقه‌های بعدی را بهتر و بهینه‌تر برگزار کنید.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.