پاسخ خودکار پیامک و منشی پیامکی

پاسخ‌گوی خودکار پیامک (منشی پیامکی)، یکی از مهم‌ترین ابزارهای بازاریابی پیامکی است. امروزه با رونق کسب‌‌و‌کارهای مختلف، تعداد پیامک‌ها و تماس‌های دریافتی کسب‌و‌کارها نیز افزایش یافته است. شاید شما نتوانید به همه تماس‌های دریافتی پاسخ دهید؛ در‌چنین‌شرایطی، احتمالا مشتریان خود را از دست خواهید داد! شرکت فراز اس ام اس برای رفع این دغدغه قابلیت پاسخ خودکار پیامک و منشی پیامکی را به پنل خود اضافه کرده است. با منشی پیامکی فراز اس ام اس، رضایت مشتریان خود را کسب کنید.

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

یکی از دغدغه‌های صاحبان کسب‌و‌کارها در‌هنگام انجام تبلیغات، پاسخ‌گویی به تعداد بالای مخاطبان و مشتریانی است که با آن‌ها تماس می‌گیرند یا پیامک می‌زنند. ممکن است شما قادر به پاسخ‌گویی سریع به برخی از این تماس‌ها نباشید. مطمئنا وقتی هزینه فراوانی صرف تبلیغات می‌کنیم، به‌هیچ‌وجه مایل به از دست دادن مشتریان همیشگی خود نیستیم. بعضی از مدیران برای رفع این مشکل، هزینه کرده و کارمندان بیشتری استخدام می‌کنند؛  اما این راه‌کار علاوه‌بر ایجاد هزینه اضافی، باز هم نمی‌تواند مشکل را به طور 100‌درصد حل کند. ما پیشنهاد بهتری برایتان داریم. پیشنهاد ما خرید پنل اس ام اس و استفاده از قابلیت جذاب منشی پیامکی فراز اس ام اس در تبلیغات است.

منشی پیامکی؛ پاسخ‌گوی خودکار به تماس مشتریان

همان‌طور که از نامش مشخص است، ماژول منشی پیامکی مانند یک منشی عمل می‌کند و پاسخ مشتریان شما را با پیامک در کمترین زمان ممکن می‌دهد. خرید پنل اس ام اس حرفه‌ای علاوه‌بر امکان ارسال و دریافت پیامک، قابلیت‌هایی مانند منشی پیامکی، پاسخ‌گوی خودکار، کارت ویزیت الکترونیکی و امکانات جذاب دیگری را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. توجه داشته باشید که در پنل پیامکی فراز اس ام اس کلیه امکانات مانند منشی پیامکی رایگان و دائمی هستند و نباید هزینه‌ای بابت فعال‌سازی این ماژول‌ها پرداخت کنید. علاوه بر این ما با ارائه انواع نمونه متن پیامک تبلیغاتی تاثیر گذار و جذاب به شما در ارتباط بهتر با مشتریان کمک می کنیم.

پاسخ خودکار پیامک و منشی پیامکی چگونه کار می‌کند؟

برای استفاده از امکانات منشی پیامکی بعد از خرید پنل اس‌ام‌اس، باید یک خط اختصاصی پیامکی دریافت کنید. سامانه پیامک فراز اس ام اس خط اختصاصی رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد. منشی پیامکی به این صورت عمل می‌کند که با دریافت کلید واژه‌های مشخص، متنی که شما از قبل تعیین کرده‌اید، به‌صورت خودکار برای مشتریان ارسال می‌شود. علاوه بر این ما با ارائه انواع نمونه متن پیامک تبلیغاتی تاثیر گذار و جذاب به شما در ارتباط بهتر با مشتریان کمک می کنیم.

برای مثال، در تبلیغات می‌توان عنوان کرد که برای دریافت اطلاعات شرکت، عدد 1 را ارسال کنید. همچنین می‌توانید تنظیمات ماژول پیامکی را به گونه‌ای تنظیم کنید که با ارسال کلید واژه مشخص، پاسخ «به زودی همکاران ما با شما تماس می گیرند» ارسال شود.

شیوه درست قراردادن لینک در متن پیامک

صرفه‌جویی در وقت و هزینه؛ مهم‌ترین مزیت استفاده از منشی پیامکی

تعداد قابل‌توجهی از برنامه‌نویسان و صاحبان اپلیکیشن، برای اینکه بتوانند لینک دانلود افزونه را به مخاطبان خود ارسال کنند، به‌دنبال این هستند که مخاطب عددی مثلا 1 را به سامانه ارسال کرده و سامانه نیز به‌صورت خودکار لینک دانلود اپلیکیشن را برایشان ارسال کند. به‌این‌صورت می‌توانند تبلیغات اپلیکیشن را به‌درستی انجام دهند. امروزه بسیاری از کسب‌و‌کارها و سازمان‌ها برای صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌ها از این قابلیت جذاب استفاده می‌کنند. در ادامه مثال‌هایی از استفاده از منشی پیامکی و پاسخ‌گوی خودکار پیامک آورده شده است:

  • بیمه‌گذار محترم؛ برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره بیمه نامه خود عدد 1 را به شماره 3000215510 پیامک کنید.
  • برای اطلاع از مدارک مورد نیاز برای مصاحبه و استخدام عدد 1 را به شماره 3000215510 پیامک کنید.
  • برای اطلاع از ساعات کاری آموزشگاه عدد 1 را به شماره 3000215510 پیامک کنید.

 علاوه‌بر اینکه در این روش به‌سرعت به درخواست مشتری پاسخ داده می‌شود و وقت و هزینه کمتری نسبت به تماس تلفنی خواهد داشت؛ به‌راحتی بانک شماره افرادی که به کسب‌و‌کار شما علاقه دارند و درخواست خود را برای شما پیامک کرده‌اند، جمع‌آوری می‌کنید. با استفاده از منشی پیامکی دیگر نگران از دست دادن تماس‌ها  یا برخورد غیر‌حرفه‌ای کارمندان خود نخواهید بود؛ چرا که به بهترین شکل و در سریع‌ترین زمان به درخواست مشتری پاسخ داده می‌شود. همچنین، می‌توانید از بانک شماره مشتریانتان برای تبلیغات بعدی استفاده کنید.

 نحوه فعالسازی منشی پیامکی

منشی پیامکی و پاسخ‌گوی خودکار، ماژول‌های تقریبا مشابهی هستند که اساس کار همه آن‌ها یکسان است. البته این ماژول‌ها در بعضی  از امکانات جزئی تفاوت‌هایی دارند. سامانه پیامکی فراز اس ام اس همه این ماژول‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد. برای فعال‌سازی قابلیت منشی پیامک در پنل پیامکی فراز اس ام اس، ابتدا در قسمت امکانات پیشرفته > پاسخگوی خودکار >  روی دکمه جدید کلیک کنید. سپس مراحل زیر را انجام دهید:

  • شماره اختصاصی دریافت‌کننده پیام را از بخش «دریافت از» تعیین کنید.
  • شماره ارسال‌کننده پاسخ را از بخش «پاسخ از» تعیین کنید.
  • در نهایت متن پیام و تاریخ انقضای منشی را تعیین می‌کنید.

تاریخ انقضای منشی پیامکی زمانی کاربرد دارد که بخواهید در بازه زمانی مشخصی برای محصولات خود تخفیف در نظر بگیرد. برای افرادی که در این بازه مشخص کلیدواژه «هدیه» را ارسال کنند، کد تخفیف ارسال می‌شود و بعد از بازه زمانی مشخص شده امکان ارسال کد تخفیف وجود نخواهد داشت.

همچنین این امکان وجود دارد که فایل اکسلی از کلید واژه‌های دریافتی و پاسخ آن‌ها تهیه و در سامانه آپلود کنید.

نحوه فعال‌سازی منشی پیامکی

کسب رضایت حداکثری مشتریان با منشی پیامکی سامانه فراز اس ام اس

کسب رضایت مشتریان هر کسب‌و‌کار، در نهایت به وفاداری آن‌ها منجر خواهد شد. با خرید پنل پیامکی فراز اس ام اس و استفاده از خدمات منشی پیامکی می‌توانید تعاملی پایدار با مشتریان برقرار کرده و رضایت آن‌ها را کسب کنید. در‌صورتی که هنوز سوالی در ذهن شما باقی مانده است، با شرکت فراز اس ام اس تماس بگیرید تا مشاوران ما، شما عزیزان را راهنمایی کنند.

سوالات متداول

01منشی پیامکی فراز اس ام اس چه کاربردهایی دارد؟

منشی پیامکی در کمترین زمان ممکن و با همان لحنی که شما تمایل دارید، پاسخ مشتریان را خواهد داد. این قابلیت جذاب به تعامل میان کسب‌و‌کارها و مخاطبان کمک کرده و باعث ایجاد حس رضایت در مشتری می‌شود.

02هزینه ارسال پیامک‌های تبلیغاتی در فراز اس ام اس چقدر است؟

به‌طور‌کلی، تعرفه خرید پنل پیامکی و استفاده از خدماتی مانند منشی پیامکی بسیار مناسب و به‌صرفه است. شما عزیزان می‌توانید برای دریافت مشاور درباره تعرفه خدمات فراز اس ام اس با شماره تلفن 02174853 تماس بگیرید.

03آیا برای استفاده از منشی پیامکی باید هزینه اضافه‌ای پرداخت کنیم؟

در پنل فراز اس ام اس، امکاناتی مانند منشی پیامکی رایگان و دائمی هستند. نیازی به پرداخت هزینه اضافه برای فعال‌سازی این امکانات نیست.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.