ارسال پیامک هوشمند

پنل‌های پیامکی کار ارسال پیامک‌های تبلیغاتی و انبوه را بسیار ساده‌تر کرده‌اند. این سامانه‌ها امکانات متعددی را در اختیار واحد بازاریابی و تبلیغات کسب‌و‌کارها قرار می‌دهند. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از پنل پیامکی فراز اس ام اس، قابلیت ارسال پیامک هوشمند است. سامانه هوشمند پیام کوتاه این امکان را به شما می‌دهد که در اسرع‌وقت برای افراد مختلف پیامک‌هایی با محتوای شخصی‌سازی‌شده ارسال کنید.

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

سامانه ارسال پیامک هوشمند؛ ارسال اس‌ام‌اس شخصی‌سازی‌شده به افراد متعدد

سامانه ارسال پیامک هوشمند در‌واقع یک ماژول است که به شما اجازه می‌دهد تا پیام‌های شخصی‌سازی‌شده برای افراد مختلف ارسال کنید. این ماژول با استفاده از یک فایل اکسل که در آن متغیرهای مختلفی اعمال شده‌اند، کار می‌کند. سامانه هوشمند پیام کوتاه می‌تواند متن یکسانی را برای تعداد بالایی از افراد ارسال کند؛ اما با تغییر در متغیرهای درون متن پیامک، این پیامک‌ها برای هر فرد شخصی‌سازی می‌شوند.

برای مثال، تغییر نام دریافت‌کننده پیامک در متن پیام کوتاه، یکی از مزایای استفاده از سامانه ارسال پیامک هوشمند است. شما با استفاده از پنل پیامکی فراز اس ام اس می‌توانید از قابلیت‌های پیشرفته و جذاب سامانه ارسال پیام هوشمند بهره‌مند شوید.

ارسال پیام اختصاصی با سامانه هوشمند پیام کوتاه 

آشنایی با نحوه فعالیت سامانه هوشمند پیام کوتاه

نحوه کار با سامانه ارسال پیامک هوشمند بسیار ساده و کاربردی است. تصور کنید که قصد دارید بعد از خرید از سایت، یک پیامک حاوی اطلاعات خرید برای مشتری خود بفرستید. متن این پیامک تقریباً برای همه خریدها یکسان است؛ اما متغیرهایی مانند زمان خرید، نام خریدار و نام جنس خریداری‌شده وجود دارند که باید برای هر فرد تغییر کنند. در‌چنین‌شرایطی، شما به‌جای تغییر دستی تک‌تک پیام‌ها، کافی است تا از ماژول ارسال پیام هوشمند استفاده کنید.

با استفاده از این ماژول می‌توان متغیرها را به‌گونه‌ای تنظیم کرد که بخشی از متن را ثابت نگه داشته و فیلدهای مورد‌نظر شما را تغییر دهد. ما در فراز اس ام اس امکان دانلود انواع ماژول‌های ارسال پیامک برای وردپرس، جوملا، پرستاشاپ و سایر پلتفرم‌ها را فراهم کرده‌ایم. با کمک این ماژول‌ها و وب‌سرویس پیامکی فراز اس ام اس می‌توانید به‌راحتی پیام هوشمند ارسال کنید. یکی از مزایای پنل هوشمند فراز، امکان ارسال پیامک خدماتی و عبور از لیست سیاه است؛ به‌این‌ترتیب پیامک‌های شما توسط همه افراد دریافت می‌شوند.

بررسی مزایای ارسال پیامک هوشمند

ارسال پیام کوتاه هوشمند مزایای فراوانی را در اختیارتان قرار می‌دهد. مهم‌ترین مزیت این سیستم، ارسال پیامک‌های اختصاصی برای افراد مختلف است. علاوه‌بر‌این، سرعت بالای پنل فراز اس ام اس این امکان را به شما می‌دهد که در کمتر از 5 ثانیه یک پیامک اختصاصی برای مخاطبان خود ارسال کنید. در کنار این موارد، باید به کاهش هزینه‌های ارسال پیامک و مهم‌تر از آن برندسازی نیز اشاره کرد. زمانی که کاربرانتان پیامکی با نام خود دریافت می‌کنند که حاوی اطلاعات اختصاصی برای آن‌هاست، قطعاً احساس رضایت بیشتری خواهند کرد.

شما می‌توانید از این سیستم در تبلیغات پیامکی خود نیز استفاده کنید. با ایجاد یک فایل اکسل می‌توانید متغیرهای خود را مشخص کرده و به تعداد قابل‌توجهی از افراد پیامک اختصاصی ارسال کنید. این موضوع تأثیر پیامک‌های تبلیغاتیتان را افزایش خواهد داد و باعث جلب نظر کاربران خواهد شد. به همین دلیل، از پنل‌های پیامکی هوشمند در تبلیغات انتخاباتی نیز استفاده می‌شود.

سامانه پیامک هوشمند مناسب چه افرادی است؟

ارسال پیام هوشمند کاربردهای فراوانی دارد و بسیاری از افراد می‌توانند از مزایای آن بهره‌مند شوند. شرکت‌های بیمه، مراکز آموزشی مانند مدارس و دانشگاه‌ها، مراکز درمانی، سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها از‌جمله اصلی‌ترین مشتریان این سامانه هستند. برای مثال، مدارس کشور می‌توانند در هنگام ارسال کارنامه برای اولیا از این سامانه استفاده کنند. با ایجاد یک فایل اکسل، می‌توان نام دانش‌آموز و نمرات دروس و معدل کل را در هر پیامک تغییر داد و یک اس‌ام‌اس اختصاصی برای هر‌کدام از اولیا ارسال کرد. با استفاده از پنل فراز اس ام اس و خرید خط خدماتی دیگر نگران بلاک شدن اس‌ام‌اس‌های خود نیز نخواهید بود.

کاربردهای سامانه پیامک هوشمند فراز اس ام اس 

بررسی هزینه فعال‌سازی سامانه پیامک هوشمند؛ به‌صرفه و مناسب

سامانه هوشمند پیام کوتاه می‌تواند در کسب‌و‌کارتان تغییرات متعددی ایجاد کند و باعث راحت شدن انجام بسیاری از کارها شود. برای استفاده از سامانه پیامک هوشمند به یک پنل پیامکی و فعال‌سازی ماژول ارسال پیامک نیاز دارید. با مراجعه به صفحه تعرفه خرید پنل پیامکی در سایت فراز اس ام اس، می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد قیمت پنل‌های مختلف به‌دست آورید.

ما با ارائه پلن‌های متفاوت این امکان را فراهم کرده‌ایم که با هر بودجه‌ای اقدام به ارسال پیامک هوشمند و تبلیغاتی کنید. همچنین اگر قصد تبلیغات انتخاباتی و استفاده از سامانه ارسال پیامک هوشمند را دارید، پیشنهاد می‌کنیم که سامانه پیامک انتخاباتی را به کار بگیرید.

فراز اس ام اس، سامانه هوشمند ارسال پیامک به مشتریان

نحوه کار با سامانه ارسال پیامک هوشمند فراز اس ام اس بسیار راحت است و می‌تواند کمک بزرگی برای مدارس، ادارات، سایت‌ها و اصناف مختلف باشد. اگر نیاز به اطلاعات بیشتری در این زمینه دارید، کافی است با شماره‌ 02174853 تماس بگیرید. همکاران ما در بخش پشتیبانی، مشتاق شنیدن صدای گرم شما و پاسخ‌گویی به سؤالات احتمالیتان هستند.

سوالات متداول

01سامانه ارسال پیامک هوشمند چه کاربردی دارد؟

با استفاده از سامانه هوشمند پیامکی می‌توانید پیامک‌های اختصاصی و شخصی‌سازه‌شده را در کمترین زمان ممکن برای افراد مختلف ارسال کنید. این امر باعث برقراری تعامل با مشتریان و افزایش میزان رضایت آن‌ها از کسب‌و‌کارتان خواهد شد.

02هزینه ارسال پیامک هوشمند تبلیغاتی چقدر است؟

ارسال پیامک هدفمند و شخصی‌سازی‌شده یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش‌های بازاریابی و تبلیغات در جهان است. فراز اس ام اس خدمات گسترده‌ای را با قیمت‌های مناسب به مشتریان خود عرضه می‌کند. برای آگاهی از این خدمات و تعرفه‌ها پیشنهاد می‌کنیم با کارشناسان ما تماس بگیرید.

03آیا استفاده از سامانه پیام هوشمند به کاهش هزینه‌ها می‌کند؟

یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های استفاده از سامانه هوشمند پیامکی فراز اس ام اس، کاهش چشم‌گیر در هزینه‌های تبلیغات و بازاریابی است. همچنین، نباید از تاثیر مثبت پیامک‌های اختصاصی در برندسازی مجموعه غافل شد.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 78584000-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.