ارسال پیامک زماندار

اگر تابه‌حال با سیستم‌های ایمیل مارکتینگ کار کرده باشید، حتما با قابلیت ارسال خودکار ایمیل آشنا هستید. بسیاری از افراد به‌دلیل همین ویژگی ایمیل مارکتینگ را به بازاریابی پیامکی ترجیح می‌دهند؛ اما متاسفانه بسیاری از کاربران ایرانی ایمیل خود را در فاصله‌های زمانی طولانی بررسی می‌کنند و ممکن است از ایمیل شما مطلع نشوند. علاوه‌بر این، همه مخاطبان برای هر کسب‌وکاری دسترسی به اینترنت ندارند؛ برای مثال شرکت‌های بیمه‌گر طیف گسترده‌ای از افراد را تا بازنشستگان تشکیل می‌دهند. دسترسی به اینترنت برای این افراد مقدور نیست یا به‌سختی انجام می‌شود؛ بنابراین باید از کانال‌های آفلاینی مثل ارسال پیامک برای ارتباط با آن‌ها استفاده کنید. آمار نشان می‌دهد بیش از ۹۰ درصد پیامک‌ها توسط مخاطب باز و خوانده می‌شوند. با این‌ تفاسیر، به نظر شما آیا گذشتن از خیر SMS Marketing کار درستی است؟ ارسال پیامک زماندار یکی از امکاناتی است که پنل پیامکی فراز اس ام اس در اختیار شما می‌گذارد تا حداکثر نتیجه را از فعالیت‌های بازاریابی خود بگیرید.
بررسی بهترین روش ارسال پیامک زماندار در فراز اس‌ام‌اس

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

ارسال پیامک زماندار؛ راهکاری برای ارتباط موثر با مشتری

همه مشتریان در هر ساعتی از روز در دسترس نیستند. توجه به این نکته باعث افزایش هدفمندی استراتژی‌های تبلیغاتی می‌شود. ارتباط با مشتری مهم‌ترین اصل هر کسب‌وکاری است که آن را پویا نگه می‌دارد. ارسال پیام به مشتری در روزها و موقعیت‌های مختلف نیاز به برنامه‌ریزی دقیق و حرفه‌ای دارد. تصور کنید استراتژی شما به این صورت است که قصد دارید یک هفته بعد از خرید مشتری، پیامکی برای تشکر از خرید و نظرسنجی ارسال کنید یا در روز تولد مشتریان خود می‌خواهید به آن‌ها تخفیف بدهید. آیا می‌توان به‌طوردستی برای تک‌تک مشتریان در زمان مشخص پیام ارسال کرد؟

با استفاده از خدمات متنوع پنل پیامکی یعنی ارسال پیامک زماندار امکان تعامل برنامه‌ریزی شده با مخاطب ایجاد خواهد شد. علاوه‌بر این، با ارسال پیامک زماندار از طریق پنل پیامکی می‌توانید به مناسبت‌های مختلف برای مخاطبان و مشتریان بالقوه خود پیام بفرستید. این قابلیت از پنل پیامکی فراز اس ام اس نه‌تنها باعث برنامه‌ریزی و مدیریت بهتر کار می شود، بلکه با تداوم ارتباط با مشتری، نام برندتان را در ذهن او حک می‌کند.

ارسال پیامک زماندار؛ راهکاری برای ارتباط موثر با مشتری

نحوه ارسال پیامک زمان دار با پنل پیامکی فراز اس ام اس

فراز اس ام اس با طراحی ماژول ارسال پیامک زمان‌دار به شما کمک می‌کند تا با تنظیم ارسال پیام در روز و تاریخ مشخص، با مشتریانتان ارتباط بگیرید. با استفاده از این ماژول، پیام موردنظرتان به‌طورخودکار در زمان مشخص برای کاربر یا کاربران خاصی ارسال خواهد شد. این پیام می‌تواند تبریک تولد، یادآوری پرداخت قسط، یادآوری نوبت رزرو یا حتی ارسال کد تخفیف به یک مناسبت خاص باشد.

علاوه‌بر این، فراز اس ام اس افزونه‌هایی را در اختیار شما قرار داده است که با استفاده از آن‌ها می‌توانید در تاریخ‌های مشخصی، برای ارسال پیام برنامه‌ریزی کنید. بعد از نصب افزونه پیامک زمان‌بندی‌شده ووکامرس و اتصال پنل پیامکی به آن، باید تاریخ و زمان ارسال پیام‌های موردنظرتان را تنظیم کنید. این افزرونه‌ها، خدمات ارسال پیامک زماندار و پاسخگوی خودکار پیامک از راهکارهایی برای بهبود جایگاه برند در ذهن مشتری به شمار می‌روند. با ارائه این خدمات به‌راحتی با مخاطبانتان تعامل برقرار کنید و همیشه در دسترس باشید. 

به‌عنوان مثال، شما صاحب یک فروشگاه تصفیه آب هستید و معمولا دستگاه‌های تصفیه هر ۶ ماه یک بار نیاز به تعویض فیلتر دارند. شما به‌عنوان مدیر سایت برای حفظ ارتباط با مشتری می‌توانید با استفاده از قابلیت ارسال پیامک زمان‌دار به‌طورخودکار، ۶ ماه بعد از خرید مشتری، برای او پیامک یادآوری تعویض فیلتر ارسال کنید.

حفظ ارتباط با مشتری؛ یکی از مزایای استفاده از ارسال پیامک زماندار

بهبود تجربه سفر مشتری؛ کاربرد خدمات ارسال پیامک در زمان مشخص

بسیاری از کسب‌وکارها به اهمیت ارسال متن تشکر از مشتری بعد از خرید توجهی ندارند. فراموش نکنید که بخشی از سفر مشتری بعد از خرید انجام می‌شود؛ میزان رضایت مشتری از برند و مراجعه مجدد به کسب‌وکار وابستگی بسیاری به رضایت‌مندی سفر او در برند خواهد داشت. ازاین‌رو با استفاده از پیامک زماندار، چند روز بعد از خرید برای ارسال پیامک اقدام کنید. این پیامک مضمون‌های مختلفی مثل تشکر از مشتری یا نظرسنجی در‌مورد نحوه دریافت خدمات خواهد داشت. 

ارسال پیامک زماندار؛ راهکاری برای دریافت بازخورد مشتری

از دست ندادن پتانسیل‌های جذب مخاطب؛ یک مزیت مهم ارسال پیامک زماندار

راه‌اندازی یک برند زمان‌بر است. تیم بازاریابی شما ممکن است فراموش کند که متن‌های حساس به زمان را بین جلسات پشت سر هم و ضرب‌الاجل‌های فشرده ارسال کند. با استفاده از ارسال پیامک در ساعت مشخص هرگز فراموش نخواهید کرد که پیام‌های مهم کمپین را با خودکار کردن پیامک‌های خود از قبل ارسال کنید. این نکته برای اجرای انواع کمپین‌های تبلیغات انتخابات و کمپین‌های مشابه در زمان‌بندی مشخص کاربرد دارد. 

فراز اس ام اس به حفظ ارتباط شما با مشتریانتان می‌اندیشد

پنل پیامکی فراز اس ام اس همواره همراه شما است تا با کمترین هزینه، ارتباطی موثر و مفید با مخاطبان و مشتریان خود داشته باشید. امکانات متعدد این پنل پیامکی به شما کمک می‌کند تا کسب‌وکارتان را بیش از پیش ارتقا دهید. مجموعه فراز با تهیه انواع پکیج‌های پیامکی با امکانات مختلف باعث می‌شود تا فعالیت‌های مارکتینگی خود را با کمترین بودجه انجام دهید و بیشترین نرخ بازدهی را داشته باشید. 

سایت فراز اس‌ام‌اس علاوه‌بر ارائه راهکار پیامکی، مرجع خوبی برای دریافت خدمات دیگر مثل تلفن ابری، خط اختصاصی ارسال پیامک و افزونه‌های پیامکی است. مشاوران و کارشناسان متخصص فراز اس ام اس همواره منتظر شنیدن صدای گرم و کمک‌رسانی به شما عزیزان هستند. فقط کافی است با شماره تلفن ۰۲۱۷۴۸۵۳ تماس بگیرید و سوالات و ابهام‌هایتان را با آن‌ها در میان بگذارید.

سوالات متداول

01هزینه ارسال پیامک زماندار چقدر است؟

پنل پیامکی فراز اس ام اس انواع پکیج‌های پیامکی را با امکانات و قیمت‌های مختلفی در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد. برای اطلاع از قیمت‌ها وارد صفحه تعرفه پنل پیامکی شوید یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

02چگونه می‌توانم به شماره مخاطبان موردنظرم دسترسی داشته باشم؟

فراز اس ام اس بانک جامعی از شماره موبایل در اختیارتان قرار می‌دهد. با استفاده از این بانک می‌توانید شماره مخاطبان هدفتان را بر اساس شغل، منطقه سکونت یا جنسیت پیدا کرده و برایشان پیامک ارسال کنید.

 

03چه کسب‌وکارهایی می‌توانند از قابلیت ارسال پیامک زمان‌دار استفاده کنند؟

همه کسب‌وکارهای آنلاین، فروشگاه‌های اینستاگرامی و کلیه شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند برای برنامه‌ریزی بهتر به‌منظور ارتباط با مشتریان از این قابلیت بهره ببرند.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 78584000-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.