باشگاه مشتریان

راهکارهای پیامکی برای ایجاد باشگاه مشتریان وفادار

هنوز هم اغلب مدیران دائماً از خود می‌پرسند که: چرا نمی‌توانم مانند سایر رقبا فروش خوبی داشته باشم؟ در بازار رقابتی و حساس امروزی، برای افزایش فروش، علاوه‌بر نیاز به جذب مشتریان جدید، باید برنامه‌ریزی مناسبی برای افزایش رضایت و وفاداری مشتریان فعلی داشته باشید. یکی از بهترین روش‌ها برای بهبود رضایتمندی مشتریان، ایجاد باشگاه مشتریان از طریق پنل‌های پیامکی است.

نگه‌داری از مشتریان یکی از اصول اصلی تجارت محسوب می‌شود. هدف از باشگاه مشتریان،‌ تبدیل مخاطب به مشتری همیشگی است. این استراتژی بازاریابی باعث بازگشت خریدار و افزایش فروش خواهد شد. ایده‌های متنوعی برای ایجاد باشگاه مشتریان با پنل پیامکی وجود دارند که متانسب با کسب و کار خود می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

باشگاه متشریان پیامکی
 • همه
 • اصناف و مغازه ‌داران
 • رستوران، فست فود و کترینگ
 • شرکت‌ها و سازمان‌ها
 • شهرداری و فرمانداری
 • فروشگاه اینترنتی
 • هتل و محل اقامت
 • کسب و کار اینستاگرامی

متاسفانه تطابقی یافت نشد.

از جذب تا وفاداری

چه کارهایی با پیامک می‌توان انجام داد؟

افزایش وفاداری مشتریان؛‌ هدف اصلی ارسال پیامک‌های باشگاه مشتریان

یک اصل کلی وجود دارد! مشتریان همیشگی اهمیت فراوانی دارند و باید سهم بیشتری از امتیازات اقتصادی مجموعه داشته باشند. باشگاه مشتریان مکانی برای دور هم جمع‌کردن مشتریان وفادار و افزایش رضایت آن‌هاست. ارسال پیامک باشگاه مشتریان یکی از جدیدترین راه‌کارهای بازاریابی است که برای تشویق مخاطبان به ادامه خرید و ایجاد وفاداری طراحی شده است. این ماژول امکان ارسال پیامک به شماره‌های بلک‌لیست را نیز برای کارفرمایان فراهم می‌کند.

مزیت‌های راه‌اندازی باشگاه مشتریان؛ بازگشت خریدار و افزایش فروش

مهم‌ترین مزیت ایجاد باشگاه مشتریان با پنل پیامکی، بازگشت خرید و افزایش سود در دراز‌مدت است. می‌توان مشتریان فعلی را با انواع آفرها و تخفیف‌های جذاب، ارسال پیامک‌های تشکر بعد از خرید، تبریک ایام مختلف مانند تولد یا سالگرد ازدواج و البته ایده‌هایی دیگر تحت تأثیر قرار داد. باشگاه مشتریان بستری فراهم می‌کند که مدیران بتوانند یک بانک اطلاعاتی ارزشمند از مشتریان همیشگی خود به‌دست آورند. این اطلاعات، به کارفرما در تدوین استراتژی مخصوص این افراد کمک می‌کند. همچنین، با یک باشگاه مشتریان فعال همواره در ذهن مخاطب می‌مانید و چند گام از سایر رقبا جلوتر خواهید بود.

ایده‌های جذاب برای ارسال پیامک‌های باشگاه مشتریان

با ثبت‌نام افراد در باشگاه مشتریان و ورود اطلاعات آن‌ها در سامانه، یک بانک اطلاعاتی جذاب در اختیار مدیران قرار می‌گیرد. اکنون، وقت آن است که از این بانک برای ارسال پیامک‌های باشگاه مشتریان استفاده کنید:

 •          ارائه آفرها و تخفیف‌های ویژه برای اعضای باشگاه مشتریان از طریق پنل پیامکی
 •          ارسال پیامک‌های تشکر بابت خرید یا شرکت در نظرسنجی باشگاه مشتریان
 •          تبریک تولد،‌ سالگرد ازدواج یا سایر مناسبت‌ها از طریق اس‌ام‌اس به اعضای باشگاه
 •          تدوین مسابقه یا ارائه طرح‌های تشویقی به اعضای باشگاه از طریق پیامک
 •          استراتژی پیامکی با ایجاد تفاوت بین مشتریان بر اساس میزان وفاداری آن‌ها

سامانه پیامکی فراز اس ام اس بستری مناسب برای ایجاد تعامل و ارتباط پایدار و دو‌طرفه میان شما و مشتریانتان فراهم می‌کند. با ترکیب هنرمندانه سامانه ارتباط با مشتریان و پنل پیامکی و ایجاد یک باشگاه مشتریان حرفه‌ای می‌توانید همواره از رقبای خود چند گام جلوتر باشید. برای دریافت مشاوره یا آموزش استفاده از پنل پیامکی برای باشگاه مشتریان پیشنهاد می‌کنیم که با کارشناسان ما تماس بگیرید.

01ارسال پیامک‌های باشگاه مشتریان چه سودی برای کسب‌و‌کار من دارد؟

نگه‌داری مشتریان فعلی همواره ساده‌تر از پیدا کردن مخاطبان جدید است. مهم‌ترین مزیتی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، برقراری ارتباط پایدار با مشتریان همیشگی و افزایش رضایت آن‌هاست. باشگاه مشتریان باعث برگشت خریدار و افزایش درآمد مجموعه در دراز مدت می‌شود.

02هزینه ارسال پیامک‌های باشگاه مشتریان چقدر است؟

شرکت فراز اس ام اس سامانه‌های پیامکی را با امکانات و ویژگی‌های بسیار متنوع به مشتریان خود عرضه می‌کند. ارسال پیامک‌های باشگاه مشتریان در مقایسه با روش‌های دیگر بازاریابی بسیار مقرون‌به‌صرفه است. برای استعلام قیمت پیشنهاد می‌کنیم وارد صفحه تعرفه خرید پنل پیامکی شوید.

03آیا امکان ارتقاء سامانه پیامک وجود دارد؟

بله، شما هر زمان که بخواهید می‌توانید با پرداخت ما به تفاوت پنل اس ام اس خود را به بسته‌ های بالاتر ارتقاء دهید تا تعرفه ارسال پیامک شما کاهش یابد و امکانات پنل پیامکی شما افزایش یابد. دقت داشته باشید که در صورت ارتقا پنل اس ام اس پیامک‌ های هدیه شما افزایش نمی‌ یابد.