ایجاد کارت ویزیت پیامکی با سامانه فراز اس ام اس

امروزه تبلیغات به جزئی جدایی‌ناپذیر از فرآیند بازاریابی کسب‌و‌کارها تبدیل شده است. بنگاه‌های اقتصادی به‌دنبال روش‌های مقرون‌به‌صرفه و هوشمندانه برای تبلیغات هستند. ارائه کارت ویزیت پیامکی (کارت ویزیت الکترونیک) یکی از جدیدترین شیوه‌های بازاریابی و تبلیغات است. با استفاده از این قابلیت جذاب پنل فراز اس ام اس می‌توانید ارتباطی پایدار و تعاملی با مشتریان خود برقرار کنید.

کارت ویزیت دیجیتالی با عنوان کارت ویزیت NFC یا کارت ویزیت با قابلیت QR Code این امکان را به شما می دهد که مخاطبین شما در لحظه بتوانند کل اطلاعات شما را در موبایلشان ذخیره کنند، معمولا کارت ویزیت‌های کاغذی گم می‌شوند و بعد از مدتی فراموش می‌شود اما در کارت ویزیت الکترونیکی تمامی اطلاعات در موبایل مشتریان شما ذخیره می‌شود.

نمونه کارت ویزیت دیجیتالی (کلیک کنید)
کارت ویزیت هوشمند زرین کارت

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

کارت ویزیت الکترونیکی؛ روش هوشمندانه تبلیغات

کارت ویزیت الکترونیکی یک روش جدید و کارآمد برای تبلیغات و برقراری ارتباط و تعامل پایدار با مشتری است. در واقع این کارت معرف شخصیت کاری و برند شماست. با استفاده از کارت ویزیت الکترونیک می‌توانید به‌صورت نامحدود و بدون نگرانی از گم شدن، برای مخاطبانتان کارت ارسال کنید. این کارت را با نام کارت ویزیت دیجیتال و کد CRM نیز می‌شناسند.

یکی از قابلیت‌های جذاب سامانه پیامکی فراز اس ام اس، ایجاد کارت ویزیت دیجیتالی است که می‌توانید از آن برای برقراری ارتباط پایدار با مشتری استفاده کنید. شما می‌توانید از ماژول پاسخ‌گوی خودکار در پنل اس‌ام‌اس، به‌عنوان کارت ویزیت دیجیتال استفاده کنید. در‌واقع با خرید سامانه پیامک، این امکان را خواهید داشت که بدون پرداخت هزینه جداگانه برای کلیدواژه‌های مختلف مثل آدرس، شماره حساب، کانال تلگرام، پیج اینستا و سایر موارد، کلمات کلیدی متفاوتی را بسازید.

 

کارت ویزیت هوشمند زرین کارت

بررسی کاربردهای صدور کارت ویزیت دیجیتال و پیامکی برای کسب‌و‌کارها

صدور کارت ویزیت دیجیتال و ارسال آن از طریق پیامک کاربردهای مختلفی برای کسب‌وکارها دارد. یکی از کاربردهای مهم این کارت امکان ثبت کامل اطلاعات تماس و به روز کردن ساده اطلاعات است. با استفاده از کارت ویزیت الکتریکی می‌توانید شماره تلفن، آدرس ایمیل، فیس‌بوک، اینستاگرام، کانال تلگرام و لینکدین خود را به‌صورت یک‌جا برای مشتریان ارسال کنید. به‌این‌ترتیب مخاطبان به‌راحتی می‌توانند با شما در ارتباط باشند و اطلاعات تکمیلی را درباره کسب‌و‌کار شما کسب کنند.

یکی از اهداف و کاربردهای صدور کارت ویزیت الکترونیکی ایجاد ارتباط با مشتریانی است که برای اولین بار به فروشگاه شما می‌آیند. با ایجاد یک ارزش افزوده مانند کد تخفیف، از مشتری بخواهید که عدد ۱ را به سامانه پیامکی شما ارسال کند تا شماره موبایل این افراد در پنل پیامکی ذخیره شود. به‌همین‌راحتی یک بانک شماره موبایل ارزشمند از افرادی که به فروشگاهتان مراجعه کرده‌اند برای ارسال انبوه یا ارسال پیامک منطقه ای به‌دست خواهید آورد. کارت ویزیت الکترونیک می‌تواند به شما در جمع‌آوری شماره موبایل مشتریان کمک کند.

کاربردهای کارت ویزیت الکترونیک

روش‌های استفاده از ماژول کارت ویزیت پیامکی فراز اس ام اس

برای استفاده از کارت ویزیت دیجیتال در سامانه پیامکی فراز اس ‌ام ‌اس، وارد پنل پیامک خود شوید. از منو سمت راست به بخش «امکانات پیشرفته پاسخ‌گوی خودکار جدید» بروید؛ در این بخش می‌توانید نامحدود کد CRM بسازید. برای ساخت کد CRM هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌شود.

البته این کلیدواژه‌ها باید طوری طراحی شوند که شما بتوانید بانک شماره موبایل مشتریان را جمع‌آوری کنید. برای مثال، اگر آموزشگاه کنکور دارید، ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی کار هوشمنده‌ای نیست. کافی است در وب‌سایت و همایش‌ها و بروشورها از مخاطب بخواهید برای دانلود رایگان یک کتاب الکترونیکی، عدد 1 را به سامانه پیامکی ارسال کنند تا از طریق ارسال پیامک لینک دانلود آن برای مخاطب ارسال شود. در قبال این کتاب الکترونیکی، شما بانک شماره موبایل هدفمندی از افراد کنکوری جمع‌آوری کرده‌اید. از این بانک شماره موبایل می‌توان در آینده برای بازاریابی و تبلیغات پیامکی استفاده کرد.

روش‌های استفاده از کارت ویزیت پیامکی فراز اس ام اس

آیا کارت ویزیت الکترونیکی فروشتان را افزایش می‌دهد؟

با صدور کارت ویزیت الکترونیکی برای کسب‌وکارتان، اطلاعات تماستان را راحت‌تر و کامل‌تر از گذشته با مشتریان به اشتراک خواهید گذاشت. به‌این‌ترتیب اطلاعات مخاطبان در خصوص برند، محصولات و خدمات شما بیشتر می‌شود. این موضوع جذب مشتریان جدید و برقراری ارتباط پایدارتر با مشتریان قدیمی را به‌همراه خواهد داشت. به اشتراک گذاشتن اطلاعات کامل در مورد کسب‌وکارتان با مشتریان کمک موثری به تبلیغات فروش شما می‌کند.

       کارت ویزیت هوشمند زرین کارت

 دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان، مزیت استفاده از کارت ویزیت دیجیتالی

اگر بخواهید اطلاعات فروشگاهتان مانند شماره موبایل، آدرس اینستاگرام و کانال تلگرام را به موبایل مشتری ارسال کنید، این امکان را دارید که دستگاه ذخیره شماره موبایل بخرید. هر زمان که مشتریان از شما خرید می‌کنند، از ایشان بخواهید که شماره موبایل خودشان را در دستگاه ذخیره شماره موبایل وارد کنند. این شماره‌ها در دستگاه ذخیره می‌شوند تا هم شما شماره موبایل مشتری را داشته باشید و هم مشتری اطلاعاتتان را داشته باشد.

برقراری تعامل پایدار با مشتریان با سامانه پیامکی فراز اس ام اس

برای انجام تبلیغات هوشمندانه و تعامل پایدار با مشتریانتان می‌توانید از کارت ویزیت پیامکی استفاده کنید. شرکت فراز اس ام اس امکان ایجاد کارت ویزیت الکترونیک را فراهم کرده است. پیشنهاد می‌کنیم از این قابلیت جذاب پنل فراز برای برقراری تعامل با مشتریان و ایجاد حس وفاداری در آن‌ها استفاده کنید.

به این فکر کنید که مشتری شما در واتساپ در حال بررسی کردن تصویر پروفایل مخاطبین است و اسم و عکس برند شما را می‌بیند و همینجا می‌تواند شروع یک مکالمه سازنده باشد…

سوالات متداول

01هدف از ایجاد کارت ویزیت پیامکی چیست؟

هدف از صدور کارت ویزیت پیامکی پیدا کردن مشتریان جدید نیست؛ بلکه برقراری تعامل با مشتریان و ایجاد حس رضایت و وفاداری در آن‌هاست. امروزه کسب‌و‌کارها اهمیت برقراری ارتباط با مشتریان را به‌خوبی درک کرده‌اند.

02هزینه خرید پنل پیامکی فراز اس ام اس چقدر است؟

پنل پیامکی فراز اس ام اس امکان بازاریابی پیامکی را با مناسب‌ترین قیمت فراهم می‌کند. به‌طورکلی، تعرفه خرید پنل پیامکی نسبت به سایر ابزارهای تبلیغاتی بسیار مناسب‌تر است. برای دریافت مشاوره می‌توانید با شماره تلفن 02174853 استفاده کنید.

03کارت ویزیت دیجیتال چه کاربردی دارد؟

با استفاده از کارت ویزیت پیامکی می‌توانید شماره موبایل مشتریان هدف خود را پیدا کرده و یک بانک شماره موبایل بسازید. از این شماره‌ها می‌توان برای طراحی کمپین‌های تبلیغاتی استفاده کرد.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 78584000-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.