ایجاد کارت ویزیت پیامکی با سامانه فراز اس ام اس

امروزه تبلیغات به جزئی جدایی‌ناپذیر از فرآیند بازاریابی کسب‌و‌کارها تبدیل شده است. بنگاه‌های اقتصادی به‌دنبال روش‌های مقرون‌به‌صرفه و هوشمندانه برای تبلیغات هستند. ارائه کارت ویزیت پیامکی (کارت ویزیت الکترونیک) یکی از جدیدترین شیوه‌های بازاریابی و تبلیغات است. با استفاده از این قابلیت جذاب پنل فراز اس ام اس می‌توانید ارتباطی پایدار و تعاملی با مشتریان خود برقرار کنید.
کارت ویزیت پیامکی

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

کارت ویزیت الکترونیکی؛ روش هوشمندانه تبلیغات

احتمالا کلمه کارت ویزیت الکترونیک، کارت ویزیت دیجیتال و کد CRM را بارها شنیده‌اید. روزانه بازاریاب‌های فراوانی به فروشگاه شما می‌آیند و در‌مورد مزایای کارت ویزیت دیجیتال صحبت می‌کنند. یکی از قابلیت‌های جذاب پنل پیامکی فراز اس ام اس، ایجاد کارت ویزیت دیجیتالی است که می‌توانید از آن برای برقراری ارتباط پایدار با مشتری استفاده کنید.

شما می‌توانید از ماژول پاسخ‌گوی خودکار در پنل اس‌ام‌اس، به‌عنوان کارت ویزیت دیجیتال استفاده کنید. در‌واقع با خرید سامانه پیامک، این امکان را خواهید داشت که بدون پرداخت هزینه جداگانه برای کلیدواژه‌های مختلف مثل آدرس، شماره حساب، کانال تلگرام، پیج اینستا و سایر موارد، کلمات کلیدی متفاوتی را بسازید.

بررسی کاربردهای صدور کارت ویزیت دیجیتال برای کسب‌و‌کارها

هدف از صدور کارت ویزیت پیامکی پیدا کردن مشتری جدید نیست؛ چرا که هیچ‌ فردی برای خرید محصولات و جستجوی نیازهایش به سامانه پیامکی مراجعه نمی‌کند و همه ما مستقیما به‌سراغ گوگل می‌رویم.

هدف کارت ویزیت الکترونیک ایجاد ارتباط با مشتری است؛ مشتریانی که برای اولین بار به فروشگاه شما می‌آیند. با ایجاد یک ارزش افزوده مانند کد تخفیف، از مشتری بخواهید که عدد 1 را به سامانه پیامکی شما ارسال کند تا شماره موبایل این افراد در پنل پیامکیتان ذخیره شود. به‌همین‌راحتی یک بانک شماره موبایل ارزشمند از افرادی که به فروشگاهتان مراجعه کرده‌اند، به‌دست می‌آورید.

ارسال پیامک تبریک تولد به مشتریان به‌صورت خودکار و ارسال کد‌های تخفیف نیز می‌تواند باعث بازگشت مجدد مشتری به سمت فروشگاهتان شود. کارت ویزیت الکترونیک می‌تواند به شما در جمع‌آوری شماره موبایل مشتریان کمک کند.

کاربردهای کارت ویزیت الکترونیک

روش‌های استفاده از ماژول کارت ویزیت پیامکی

برای استفاده از کارت ویزیت دیجیتال در سامانه پیامکی فراز اس ‌ام ‌اس، وارد پنل پیامک خود شوید. از منو سمت راست به بخش «امکانات پیشرفته پاسخ‌گوی خودکار جدید» بروید؛ در این بخش می‌توانید نامحدود کد CRM بسازید. برای ساخت کد CRM هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌شود.

البته این کلیدواژه‌ها باید طوری طراحی شوند که شما بتوانید بانک شماره موبایل مشتریان را جمع‌آوری کنید. برای مثال، اگر آموزشگاه کنکور دارید، ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی کار هوشمنده‌ای نیست. کافی است در وب‌سایت و همایش‌ها و بروشورها از مخاطب بخواهید برای دانلود رایگان یک کتاب الکترونیکی، عدد 1 را به سامانه پیامکی ارسال کنند تا از طریق ارسال پیامک لینک دانلود آن برای مخاطب ارسال شود. در قبال این کتاب الکترونیکی، شما بانک شماره موبایل هدفمندی از افراد کنکوری جمع‌آوری کرده‌اید. از این بانک شماره موبایل می‌توان در آینده برای بازاریابی و تبلیغات پیامکی استفاده کرد.

روش‌های استفاده از کارت ویزیت پیامکی فراز اس ام اس

آیا کارت ویزیت الکترونیکی فروشتان را افزایش می‌دهد؟

در حقیقت این کارت ویزیت دیجیتالی نیست که فروشتان را افزایش می‌دهد. اکثر بازاریابانی که برای فروش کارت ویزیت پیامکی سراغ شما می‌آیند، موضوع را به‎گونه‌ای بیان می‌کنند که داشتن کارت ویزیت دیجیتالی باعث افزایش فروش می‌شود و اگر کارت ویزیت الکترونیک داشته باشید، مشتریانتان بیشتر می‌شود. این کارت تعامل شما با مخاطبان را بهبود می‌بخشد.

 دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان، مزیت استفاده از کارت ویزیت دیجیتالی

اگر بخواهید اطلاعات فروشگاهتان مانند شماره موبایل، آدرس اینستاگرام و کانال تلگرام را به موبایل مشتری ارسال کنید، این امکان را دارید که دستگاه ذخیره شماره موبایل بخرید. هر زمان که مشتریان از شما خرید می‌کنند، از ایشان بخواهید که شماره موبایل خودشان را در دستگاه ذخیره شماره موبایل وارد کنند. این شماره‌ها در دستگاه ذخیره می‌شوند تا هم شما شماره موبایل مشتری را داشته باشید و هم مشتری اطلاعاتتان را داشته باشد.

برقراری تعامل پایدار با مشتریان با سامانه پیامکی فراز اس ام اس

برای انجام تبلیغات هوشمندانه و تعامل پایدار با مشتریانتان می‌توانید از کارت ویزیت پیامکی استفاده کنید. شرکت فراز اس ام اس امکان ایجاد کارت ویزیت الکترونیک را فراهم کرده است. پیشنهاد می‌کنیم از این قابلیت جذاب پنل فراز برای برقراری تعامل با مشتریان و ایجاد حس وفاداری در آن‌ها استفاده کنید.

سوالات متداول

01هدف از ایجاد کارت ویزیت پیامکی چیست؟

هدف از صدور کارت ویزیت پیامکی پیدا کردن مشتریان جدید نیست؛ بلکه برقراری تعامل با مشتریان و ایجاد حس رضایت و وفاداری در آن‌هاست. امروزه کسب‌و‌کارها اهمیت برقراری ارتباط با مشتریان را به‌خوبی درک کرده‌اند.

02هزینه خرید پنل پیامکی فراز اس ام اس چقدر است؟

پنل پیامکی فراز اس ام اس امکان بازاریابی پیامکی را با مناسب‌ترین قیمت فراهم می‌کند. به‌طورکلی، تعرفه خرید پنل پیامکی نسبت به سایر ابزارهای تبلیغاتی بسیار مناسب‌تر است. برای دریافت مشاوره می‌توانید با شماره تلفن 02174853 استفاده کنید.

03کارت ویزیت دیجیتال چه کاربردی دارد؟

با استفاده از کارت ویزیت پیامکی می‌توانید شماره موبایل مشتریان هدف خود را پیدا کرده و یک بانک شماره موبایل بسازید. از این شماره‌ها می‌توان برای طراحی کمپین‌های تبلیغاتی استفاده کرد.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.