ارسال پیامک بر اساس کد پستی با فراز اس ام اس

هنگامی که شما قصد انجام تبلیغات پیامکی در منطق خاصی داشته باشید، ارسال اس‌ام‌اس بر اساس کد پستی یا ارسال پیامک از نقشه گوگل، بهترین روش خواهد بود. در روش ارسال پیامک بر اساس کد پستی، می‌توانید به افرادی که در محله مورد نظر شما هستند، پیامک تبلیغاتی هدفمند ارسال کنید. در این شیوه، می‌توان با ثبت چهار رقم از سمت چپ کد پستی منطقه سکونت یا محل کار مورد‌نظر خود، به کلیه شماره موبایل‌های فعال ساکن در آن منطقه پیامک تبلیغاتی ارسال کرد. ماژول ارسال پیامک کد پستی، برای جذب مشتریان منطقه‌ای بسیار مناسب است و بودجه تبلیغاتی شما را به‌صورت هدفمند مدیریت می‌کند.
مزایای ارسال پیامک براساس کدپستی

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

بررسی مزیت‌های ارسال پیامک منطقه‌ای بر‌اساس کد پستی

مزیت اصلی ارسال پیامک منطقه‌ای با استفاده از ماژول ارسال اس‌ام‌اس کد پستی، جلوگیری از هدر رفتن بودجه تبلیغاتی و استفاده بهینه از بودجه تخصیص‌داده‌شده برای تبلیغات پیامکی است. در کنار ماژول ارسال پیامک کد پستی، قابلیت ارسال پیامک محله‌ای (در تهران) و ارسال پیامک از روی نقشه (برای اکثر شهرهای ایران) نیز وجود دارد؛ در این روش بدون وارد کردن کد پستی، می‌توانید منطقه مورد‌نظرتان را انتخاب و پیامک تبلیغاتی هدفمند ارسال کنید.

سامانه پیام کوتاه فراز اس ‌ام ‌اس، امکان ارسال پیامک به شماره‌های موبایل ایرانسل و همراه اول کل کشور را بر‌اساس تقسیم‌بندی کد پستی فراهم کرده است.

تفاوت ارسال پیامک بر اساس کد پستی و ارسال پیامک  BTS

پیامک bts یک روش برای ارسال پیامک تبلیغاتی به افرادی است که در‌حال‌حاضر در مکان مورد‌نظر ما حضور دارند؛ ولی لزوما ساکن همان منطقه نیستند. برای مثال، اگر شما صاحب یک رستوران هستید و قصد ارسال متن پیامک تبلیغاتی به کسبه چهار‌راه ولی‌عصر را دارید، در روش ارسال پیامک کد پستی، می‌توانید برای کسبه ساکن این منطقه اس‌ام‌اس ارسال کنید. اما در روش bts، امکان ارسال پیامک به همه ره‌گذران و افرادی که همین حالا در چهار‌راه ولی‌عصر هستند، فراهم می‌شود.

جلوگیری از هدر رفتن بودجه تبلیغاتی با ارسال پیامک براساس کدپستی

پیامک‌های منطقه‌ای را با پنل فراز اس ام اس ارسال کنید

یکی از مهم‌ترین اقدامات برای ارسال پیامک منطقه‌ای، خرید پنل اس ام اس است. همین حالا برای مشورت و خرید یک پنل پیامکی کاربردی و مجهز با امکانات بی‌شمار مانند امکان ساخت لیست‌های مختلف با کارشناسان فراز اس ام اس (۰۲۱۷۴۸۵۳) تماس بگیرید.

سوالات متداول

01ارسال پیامک منطقه‌ای چه کاربردی دارد؟

ارسال پیامک بر اساس کد پستی باعث هدفمند و شخصی‌سازی شدن پیامک‌های تبلیغاتی کسب‌و‌کارها خواهد شد. این روش ارسال اس‌ام‌اس، در نهایت باعث جذب مشتریان جدید بیشتر و افزایش فروش می‌شود.

02ارسال پیامک منطقه‌ای بهتر است یا پیامک bts؟

پاسخ به این سوال، به هدف شما از انجام تبلیغات پیامکی بستگی دارد. در روش ارسال پیامک بر اساس کد پستی، اس‌ام‌اس‌های تبلیغاتی به ساکنین یک منطقه ارسال می‌شوند؛ در‌حالی‌که، در شیوه bts، پیامک برای افرادی که در حال‌حاضر در آن منطقه هستند، ارسال خواهد شد.

03هزینه ارسال پیامک منطقه‌ای چقدر است؟

ارسال پیامک منطقه‌ای در مقایسه با سایر روش‌های بازاریابی و تبلیغات هزینه بسیار مناسبی دارد. پیشنهاد می‌کنیم که برای آگاهی از تعرفه‌های فراز اس ام اس با شماره تلفن ۰۲۱۷۴۸۵۳ تماس بگیرید.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 78584000-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.