ارسال پیامک به کشور ایران با رنگ سبز
 1. خرید پنل اس ام اس
 2. اس ام اس تبلیغاتی
 3. چگونه پیامک انبوه تبلیغاتی بفرستیم؟

چگونه پیامک انبوه تبلیغاتی بفرستیم؟

در این مقاله می‌خواهیم در مورد نحوه ارسال پیامک انبوه با شما صحبت کنیم، ارسال پیامک انبوه چیست و چگونه اس ام اس تبلیغاتی انبوه بفرستیم؟ آیا ارسال پیامک انبوه نیاز به دستگاه مخابراتی دارد؟ برای ارسال اس ام اس انبوه حتما باید به مخابرات یا پیشخوان دولت مراجعه کنیم؟ هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی چقدر است؟ شماره موبایل افراد را از کجا بیاوریم؟ و به شما قول میدهم بعد از خواندن این مقاله سیر تا پیاز چگونگی ارسال پیامک تبلیغاتی را بدانید.

 

نکته مهم: تعرفه ارسال پیامک تبلیغاتی را در صفحه تعرفه ارسال پیامک انبوه ملاحظه نمایید.

 

آیا ارسال پیامک انبوه بهترین گزینه است؟

اگر شما بخواهید فروشتان را به سرعت افزایش دهید، یا یک اطلاعیه مهم تبلیغاتی و انتخاباتی را به سریعترین شکل ممکن اطلاع رسانی کنید بدون شک ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی یکی از گزینه های شما خواهد بود(درست میگویم؟) در ادامه به شما میگویم که چگونه پیامک انبوه ارسال کنید.

روزانه تعداد خیلی زیادی پیامک تبلیغاتی برای من و شما ارسال می‌شود، خیلی از افراد می‌گویند پیامک تبلیغاتی جواب نمی‌دهد، پس چرا از تعداد پیامک‌های تبلیغاتی کم نمی‌شود؟ اگر فقط یک مرتبه تبلیغات پیامکی(اصولی) را امتحان کنید از نتایج شگفت زده می شوید.

 

با استفاده زا تبلیغات پیامکی می توانید فروش خود را افزایش دهید و مشتریان زیادی را جذب کنید

 

برای ارسال اس ام اس انبوه به کجا مراجعه کنیم؟

بعضی از مشتریان ما فکر می‌کنند که برای ارسال پیامک انبوه باید به مخابرات یا پیشخوان دولت مراجعه کنند تا بتوانند پیامک انبوه ارسال کنند، حتی خیلی افراد در اینترنت به دنبال پنل اس ام اس مخابرات هستند و تصور می‌کنند که مخابرات پنل پیامکی ارائه می‌دهد.

اجازه دهید خیالتان را راحت کنم برای ارسال پیامک انبوه نیازی به مراجعه به مخابرات و دفتر پیشخوان دولت نیست و همچنین شما به سخت افزار مخابراتی یا مودم سیمکارتی (GSM MODEM) برای ارسال اس ام اس انبوه نیاز ندارید شما با خرید پنل اس ام اس می‌توانید پیامک انبوه تبلیغاتی را ارسال کنید.

پنل اس ام اس یک نرم افزار اینترنتی و تحت وب است که به شما قابلیت ارسال اس ام اس را فراهم میکند تا بتوانید پیامک انبوه بفرستید، ما قبلا در یک مقاله به صورت مفصل در مورد پنل اس ام اس صحبت کرده ایم اگر دوست دارید در مورد پنل اس ام اس اطلاعات بیشتری داشته باشید مقاله پنل اس ام اس چیست را مطالعه نمایید.

با استفاده زا پنل اس ام اس میتوانید به بانک شماره هیا سراسر کشور دسترسی داشته باشید

بانک شماره موبایل را از کجا تهیه کنم؟

بانک شماره موبایل استان و شهرها به صورت طبقه‌بندی شده در سامانه پیامکی وجود دارد، اگر شما می‌خواهید به افرادی که در تهران و پیش شماره موبایل انها 09121xxx (اصطلاحا کد 1) هستند پیامک ارسال کنید نیازی نیست که شما شماره موبایل این افراد را جداگانه تهیه کنید (اکثر) سامانه پیام کوتاه خودشان بانک شماره موبایل را به صورت تفکیک شده و طبقه‌بندی شده در اختیار شما قرار می‌دهند تا شما بتوانید به سادگی بازاریابی پیامکی را انجام دهید، در واقع یکی از مهمترین ویژگی های سامانه پیامک بانک شماره موبایل بروز است که شما بتوانید به مخاطبان پیامک ارسال کنید و درگیر پیداکردن شماره موبایل نباشید.

پس برای اینکه بتوانید پیامک انبوه بفرستید با خرید سامانه پیامکی میتوانید به تمام استان‌ها و شهرهای ایران و حتی با قابلیت ارسال پیامک به خارج کشور نیز پیامک ارسال کنید لیست کامل استان هایی که با خرید سامانه پیامک می‌توانید پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید در اینجا آورده شده است.

 

با استفاده از پنل پیامک می توانیم تبلیغات پیامکی انجام دهیم

چگونه پیامک انبوه بفرستیم؟

حال که متوجه شدید، پیامک تبلیغاتی چگونه ارسال می‌شود، لازم است با روش‌های مختلف ارسال پیامک تبلیغاتی آشنا باشید و بدانید برای کسب و کار شما کدام روش بهتر جواب میدهد و کدام مهره شطرنج را باید جابجا کنید تا موفقیت بیشتری نسبت به رقیبتان بدست آورید.

 

ارسال پیامک منطقه‌ای

زمانی که قصد دارید پیامک تبلیغاتی را به افراد یک شهر، استان یا حتی سراسر کشور ارسال کنید( نامزدهای انتخاباتی و برندها و فروشگاه های محبوب برای برندسازی و جذب مشتری از این روش برای تبلیغات و برند سازی استفاده می کنند.)

ارسال پیامک براساس کد پستی

در روش ارسال پیامک کدپستی شما میتوانید به افرادی که در مکان مورد نظر شما ساکن هستند پیامک ارسال کنید و این مورد برای حذب مشتری و افزایش فروش و جلب توجه ساکانان یک محله بسیار کاربردی است

ارسال پیامک از طریق فایل اکسل

در روش ارسال پیامک از طریق فایل اکسل شما می‌توانید به افرادی که شماره موبایل‌های آن‌ها را در فایل اکسل دارید یا شماره موبایل انها را در دفترچه تلفن پنل اس ام اس ذخیره کرده اید پیامک ارسال کیند.

ارسال پیامک از طریق دکل BTS

ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی BTS برای اپراتور ایرانسل است که از طریق این سرویس شما میتوانید به افرادی که از یک دکل مخابراتی سرویس میگیرند پیامک ارسال کنید و با سرویس دکل مخابراتی BTS شما قادر هستید به افرادی که همین الان در مکان کسب و کار شما هستند پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک بر اساس محله

این روش ارسال پیامک برای تهران امکان پذیر بوده و برای ارسال پیامک تبلیغاتی به محله های تهران قابل استفاده می‌باشد.

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

در روش ارسال پیامک سن و جنسیت شما میتوانید به مخاطب هدفتان اگر در یک بازه سنی خاص باشد یا اگر مخاطب شما فقط  بانوان یا آقایان هستند، میتوانید از این روش تبلیغات استفاده نمایید.

 

شما فکر می‌کنید برای شما و با توجه به مخاطب و کسب و کارتان کدام روش پیامک تبلیغاتی مناسبترین گزینه است؟ لطفا نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید.

 

هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی چگونه محاسبه می شود؟

در مقایسه با سایر روش‌های تبلیغاتی ارسال پیامک انبوه بسیار مقرون به صرفه است، مثلا اگر بخواهید برای یک جمع 100 نفره تراکت پخش کنید احتمالا برای شما (و چاپخانه) چاپ 100 تراکت مقرون به صرفه نباشد اما پیامک تبلیغاتی انعطاف پذیر است، شما می‌توانید پیامک تبلیغاتی را حتی برای یک نفر هم ارسال کنید و هزینه ارسال پیامک براساس افرادی که پیامک شما را دریافت می‌کنند محاسبه شده و هزینه پیامک افرادی که پیامک تبلیغاتی شما را دریافت نمی‌کنند عودت داده می‌شود.

 

چگونه پیامک تبلیغاتی بفرستیم؟

حال که با شیوه‌های مختلف ارسال اس ام اس تبلیغاتی آشنا شدید و متوجه شدید ارسال اس ام اس انبوه تنها با داشتن یک پنل اس ام اس امکان پذیر است، برای ارسال پیامک انبوه دو راهکار وجود دارد، می‌توانید ارسال اس ام اس انبوه را به شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پیامکی (مانند فراز اس ام اس) بسپارید یا اینکه می‌توانید از سایت ما یک پنل پیامکی تهیه کنید و خودتان به بانک شماره موبایل دسترسی داشته باشید و پیامک انبوه ارسال نمایید.

همانطور که متوجه شدید خوشبختانه با خرید پنل اس ام اس شما مشکل بانک شماره موبایل ندارید چرا که ما به صورت رایگان بانک شماره موبایل های طبقه بندی شده را در اختیار شما قرار میدهیم.

 

برای ارسال پیامک تبلیغاتی و خرید پنل اس ام اس با ما تماس بگیرید.

26 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام وقت بخیر
  فعال کردن سیستم جواب دهی در پنل اس ام اس به چه صورت است ؟
  میخوام امکان جواب دهی وجود داشته باشه

  پاسخ
 • تکتم سلیمانی
  فوریه 12, 2020 2:08 ق.ظ

  سلام..خسته نباشید..من میخواستم برای همه مخاطبم شماره جدیدم ارسال بشه از طریق پیامک..آیا امکانش هست..ممنون میشم راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   فوریه 12, 2020 10:20 ق.ظ

   سلام شما می بایست یک سامانه پیامک خریداری کنید و سپس از مخاطبین خود را به فایل اکسل تبدیل نموده و در سامانه پیامک جهت ارسال پیامک آپلود نمایید، در صفحه ارسال پیامک به مخاطبین موبایل آموزش انجام این کار همراه با نرم افزارهای مورد نیاز برای تبدیل مخاطبین گوشی به فایل اکسل اعلام شده است.

 • سلام چطوری میشه وقتی اس ام اس رو که میفرستیم اسم و شهرت طرف هم تو متن بیاد؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   فوریه 6, 2020 7:20 ق.ظ

   سلام این مورد به سادگی با قابلیت ارسال پیامک کلمات کلیدی قابل انجام است، لطفا صفحه ارسال پیامک کلمات کلیدی که یکی از ماژول های محبوب و پرطرفدار در سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس می باشد را مطالعه نمایید و ویدیویی که برای ارسال پیامک با نام مخاطب و چندین منتغیر قابل ارسال باشد را ملاحظه نمایید

 • این برنامه‌شو از کجا وچه جوری باید تهیه کرد؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   ژانویه 8, 2020 4:17 ب.ظ

   در سایت فراز اس ام اس روی دکمه ثبت نام و خرید سامانه پیامک کلیک کنید، با خرید سامانه پیامک شما می تونید پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

 • سلام
  یک سوال دارم ممنون میشم جواب بدین.
  واسه ارسال پیامک آیا از شماره های همراه اول یا ایرانسل هم استفاده میکنید؟
  چون اگه مخاطب پیامک از طریق کدهای دستوری دریافت پیامک رو مسدود کرده باشه . دیگه نمیشه از طریق پنل اس ام اس واسش پیامک تبلیغاتی فرستاد.
  با تشکر از شما

  پاسخ
 • حمیدرضا ززرگران
  نوامبر 14, 2019 1:25 ب.ظ

  سلام زرگران هستم هزینه خرید پنل چقدر هست ایا زمان استفاده از ان محدود هست یا نامحدود

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   دسامبر 21, 2019 12:58 ب.ظ

   سلام جناب اقای زرگران
   قیمت سامانه پیامک را در صفحه تعرفه سامانه پیامک را ملاحظه نمایید و بر اساس نیاز خود پنل پیامکی را خریداری نمایید، هزینه سامانه پیامکی تنها یک مرتبه دریافت می شود و نیازی به هزینه دیگری جز شارژ پیامک نمی باشد.

 • سلام. وقتی در دیوار آگهی میزنم سریع یک پیام تبلیغاتی واسم مياد در رابطه با همون موضوع…چه جور اینقدر سریع واسم پیام مياد.میخام دقیقا هر کس مثلا در دیوار آگهی زد خود بخود پیام تبلیغاتی من بره واسش…این چه سیستمی هست که همزمان با تايد آگهی من سريع واسه من تبلیغات میفرستم منم میخام اينجوري بشه…ميشه بگيد؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   اکتبر 31, 2019 9:36 ق.ظ

   سلام این مورد از طریق یک ربات انجام می شود که ربات شماره ها را جمع اوری کرده از طریق وب سرویس سامانه پیامکی اقدام به ارسال پیامک تبلغاتی خودکار می شود.

 • محسن خداپناه
  اکتبر 22, 2019 4:58 ب.ظ

  سلام وقت شما به خیر..
  بسیاری از سوالات من با مقاله شما رفع شد. تشکر میکنم. اگر مقدور هست در مورد تمامی هزینه ها ی ممکن از جزء تا کل بفرمائید.

  پاسخ
 • سلام نفرمودید ایا رو گوشی هم میشه از پنل استفاده کرد؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   آگوست 24, 2019 7:03 ق.ظ

   سلام خانم دلیری ما در مقاله “پنل اس ام اس چیست” این مورد را توضیح داده بودیم؛ سامانه پیامک یک نرم افزار اینترنت و تحت وب است و هر دستگاهی که قابلیت اتصال به اینترنت و استفاده از مرورگر را داشته باشد میتواند از سامانه پیامک استفاده کند، در حقیقت پنل اس ام اس مانند سرویس ایمیل (جمیل) است که میتوانید با هر دستگاهی که به اینترنت وصل شود ایمیل بفرستید با سامانه پیامکی می توانید ارسال پیامک از طریق اینترنت را انجام دهید.

 • عالی بود
  بنده دیروز با خواندن مقاله شما کل قضیه برام روشن شد و برای خرید پنل پیامکی اقدام کردم.
  که خرید درمرحله احراز هویت هست
  فقط سوالی که دارم اینه که با خرید پنل ” پایه ” میتونم از گوشی خودم پیامک برای افرادی از دفترچه تلفنم ارسال بکنم ؟ یا فقط از پی سی مقدورخواهد بود .
  با تشکر

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   اکتبر 24, 2019 3:19 ب.ظ

   سلام
   خوشحالیم که مقاله برای شما کاربردی بوده است، برای ارسال پیامک به مخاطبین گوشی، شما می بایست شما تلفن مخاطبین را در دفترچه تلفن سامانه پیامکی ذخیره نموده و به این افراد پیامک ارسال نمایید.

 • با سلام آیا پنل قابلیت دریافت sms رو هم دارد؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   آگوست 2, 2019 1:41 ب.ظ

   امین عزیز سلام ، بله سامانه پیامک فراز اس ام اس قابلیت دریافت پیامک را دارد و شما می توانید برای صندوق انتقادات و پیشنهادت دیجیتالی، یا برای برگزاری مسابقه و نظرسنجی پیامکی از قابلیت دریافت پیامک استفاده کنید.
   ضمنا دریافت پیامک برای شما رایگان است و شما بابت پیامک های دریافتی از طریق پنل اس ام اس هیچ هزینه ای را پرداخت نمی کنید و می توانید به صورت نامحدود پیامک دریافتی در سامانه اختصاصی خودتان داشته باشید.

 • سید محسن عابدیان
  آوریل 25, 2019 4:19 ب.ظ

  با سلام چطور میتوان شماره فردی را مسدود نمایم که هنگام ارسال پیام برای وی پیام ارسال نشود؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   می 26, 2019 10:42 ق.ظ

   سلام در سامانه پیامک فراز اس ام اس این قابلیت در پنل پیامک شرکتی و پنل پیامک تجاری فعال است، وارد بخش گزارشات > لیست سیاه پیامک شوید هر شماره موبایلی را که شما در این بخش وارد نمایید دیگر به هیچ عنوان از طریق سامانه پیامکی شما به این شماره موبایل پیامک ارسال نمی شود.

 • محمدرضاگوهریان
  فوریه 10, 2019 10:55 ق.ظ

  بسیارخوب بعدازتعطیلات مشترک خواهم شد

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   می 26, 2019 10:43 ق.ظ

   سلام جناب گوهریان ، از اینکه سامانه پیام کوتاه فراز اس ام اس را برای ارسال پیامک تبلیغاتی انتخاب کردید از شما تشکر می کنیم

  • سلام امروز دیگر خیلی ها پیام های تبلیغاتی رو قفل یا همان بلاک کرده اند،راهکار شما چیست؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست