پنل اس ام اس » بازاریابی پیامکی (SMS Markting) » نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه

نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه

نحوه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی
بازاریابی پیامکی (SMS Markting) ۴ تیر ۱۴۰۳

در این مقاله می‌خواهیم در مورد نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه با شما صحبت کنیم. اس ام اس انبوه کاربردهای زیادی دارد اما بسیاری از صاحبان کسب و کارها اطلاعات زیادی در مورد مزیت‌ها و کاربردهای استفاده از این روش تبلیغاتی ندارند. ارسال پیامک انبوه چیست و چگونه اس ام اس تبلیغاتی انبوه بفرستیم؟ برای ارسال اس ام اس انبوه حتماً باید به مخابرات یا پیشخوان دولت مراجعه کنیم؟ هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی چقدر است؟ شماره موبایل افراد را از کجا بیاوریم؟ این‌ها تنها بخشی از سؤالات مهم صاحبان کسب و کارها در مورد پیامک تبلیغاتی انبوه هستند. به همین دلیل ما در این مقاله سعی می‌کنیم هر آنچه باید در مورد این سرویس جذاب بدانید را در اختیار شما قرار دهیم. به شما قول می‌دهیم بعد از خواندن این مقاله سیر تا پیاز چگونگی ارسال پیامک تبلیغاتی را بدانید.

پیامک انبوه چیست؟ آیا ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه بهترین گزینه است؟

در پاسخ به سوال پیامک انبوه چیست باید گفت پیامک انبوه یک روش بسیار کارآمد برای ارسال پیامک به تعداد زیادی از افراد است. اگر شما بخواهید فروشتان را به سرعت افزایش دهید، یا یک اطلاعیه مهم تبلیغاتی و انتخاباتی را به سریع ترین شکل ممکن اطلاع رسانی کنید، بدون شک ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه یکی از گزینه‌های شما خواهد بود. روزانه تعداد خیلی زیادی پیامک تبلیغاتی برای من و شما ارسال می‌شود، خیلی از افراد می‌گویند پیامک تبلیغاتی جواب نمی‌دهد، پس چرا از تعداد پیامک‌های تبلیغاتی کم نمی‌شود؟ اما در واقع اگر فقط یک بار از تبلیغات پیامکی انبوه (اصولی) استفاده کرده باشید، از نتایج آن شگفت زده خواهید شد.

از طرفی هزینه ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه در مقایسه با سایر روش‌ها بسیار کمتر است و برای کسب و کارهای کوچک با بودجه کم و استارتاپ ها نیز بهترین گزینه محصوب می‌شود. شما می‌توانید تعرفه ارسال پیامک تبلیغاتی را در صفحه تعرفه ارسال پیامک انبوه ملاحظه نمایید. با مقایسه ساده بین ارسال پیامک تبلیغاتی و سایر روش ها متوجه می شود که این روش هزینه بسیار پایین تری دارد.

با استفاده زا تبلیغات پیامکی می توانید فروش خود را افزایش دهید و مشتریان زیادی را جذب کنید

نحوه ارسال اس ام اس انبوه؛ چگونه اس ام اس تبلیغاتی بفرستیم؟

بعضی از مشتریان ما فکر می‌کنند که برای ارسال پیامک انبوه باید به مخابرات یا پیشخوان دولت مراجعه کنند، حتی خیلی افراد در اینترنت به دنبال پنل اس ام اس مخابرات هستند و تصور می‌کنند که مخابرات پنل پیامکی ارائه می‌دهد.

اجازه دهید خیالتان را راحت کنم برای ارسال پیامک انبوه نیازی به مراجعه به مخابرات و دفتر پیشخوان دولت نیست و همچنین شما به سخت افزار مخابراتی یا مودم سیمکارتی (GSM MODEM) برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه نیاز ندارید. تنها کاری که لازم است برای ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه انجام دهید خرید پنل اس ام اس است. که در ادامه بیشتر در مورد آن توضیح خواهیم داد.

ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه با استفاده از پنل اس ام اس

پنل اس ام اس یک نرم افزار اینترنتی و تحت وب است که قابلیت ارسال اس ام اس تبلیغاتی را برای شما فراهم می‌کند.. شما با خرید پنل پیامکی می‌توانید پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید. اما این تنها قابلیت پنل اس ام اس نیست. یک پنل اس ام اس امکانات بسیار جذابی را برای شما فراهم می‌کند که ارسا پیامک تبلیغاتی انبوه تنها یکی از آن‌ها است. ما قبلاً در یک مقاله به صورت مفصل در مورد پنل اس ام اس صحبت کرده‌ایم اگر دوست دارید در مورد پنل اس ام اس اطلاعات بیشتری داشته باشید مقاله پنل اس ام اس چیست را مطالعه نمایید.

با استفاده زا پنل اس ام اس میتوانید به بانک شماره هیا سراسر کشور دسترسی داشته باشید

بانک شماره موبایل را از کجا تهیه کنم؟ پیش نیاز ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه

در قدم بعدی، شما برای ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه به بانک شماره موبایل نیاز دارید. بانک شماره موبایل استان و شهرها به صورت طبقه‌بندی شده در سامانه پیامکی وجود دارد، اگر شما می‌خواهید به افرادی که در تهران و پیش شماره موبایل انها 09121xxx (اصطلاحاً کد 1) هستند پیامک ارسال کنید نیازی نیست که شما شماره موبایل این افراد را جداگانه تهیه کنید. (اکثر) سامانه پیام کوتاه خودشان بانک شماره موبایل را به صورت تفکیک شده و طبقه‌بندی شده در اختیار شما قرار می‌دهند تا شما بتوانید به سادگی بازاریابی پیامکی را انجام دهید.

در واقع یکی از مهمترین ویژگی‌های سامانه پیامک بانک شماره موبایل بروز است که شما بتوانید به مخاطبان پیامک ارسال کنید و درگیر پیداکردن شماره موبایل نباشید. پس برای اینکه بتوانید پیامک انبوه بفرستید باید ابتدا به فکر خرید پنل اس ام اس باشید.

نحوه ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه به سراسر ایران و خارج از کشور

با خرید سامانه پیامکی از فراز اس ام اس می‌توانید به تمام استان‌ها و شهرهای ایران پیامک تبلیغاتی انبوه ارسال کنید. علاوه بر این قابلیت ارسال اسم اس انبوه به خارج از کشور نیز وجود دارد. به این ترتیب مخاطبان شما در هر جایی باشند می‌توانید به آن‌ها دسترسی پیدا کنید. در مقاله ارسال پیامک به خارج کشور می‌توانید اطلاعات بیشتری در این مورد به دست آورید و لیست کاملی از استان‌ها و کشورهای مختلف را مشاهده کنید.

با استفاده از پنل پیامک می توانیم تبلیغات پیامکی انجام دهیم

چگونه پیامک انبوه تبلیغاتی بفرستیم؟

حال که متوجه شدید، پیامک تبلیغاتی چگونه ارسال می‌شود، لازم است با روش‌های مختلف ارسال پیامک تبلیغاتی آشنا باشید و بدانید برای کسب و کار شما کدام روش بهتر جواب می‌دهد و کدام مهره شطرنج را باید جا به جا کنید تا موفقیت بیشتری نسبت به رقیبتان بدست آورید.

ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه منطقه‌ای

زمانی که قصد دارید پیامک تبلیغاتی را به افراد یک شهر، استان یا حتی سراسر کشور ارسال کنید (نامزدهای انتخاباتی و برندها و فروشگاه‌های محبوب برای برندسازی و جذب مشتری از این روش برای تبلیغات و برند سازی استفاده می‌کنند.)

ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه براساس کد پستی

در روش ارسال پیامک کدپستی شما می‌توانید به افرادی که در مکان مورد نظر شما ساکن هستند پیامک ارسال کنید و این مورد برای حذب مشتری و افزایش فروش و جلب توجه ساکانان یک محله بسیار کاربردی است

ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه از طریق فایل اکسل

در روش ارسال پیامک از طریق فایل اکسل شما می‌توانید به افرادی که شماره موبایل‌های آن‌ها را در فایل اکسل دارید یا شماره موبایل انها را در دفترچه تلفن پنل اس ام اس ذخیره کرده‌اید پیامک ارسال کیند.

ارسال پیامک از طریق دکل BTS

ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی BTS برای اپراتور ایرانسل است که از طریق این سرویس شما می‌توانید به افرادی که از یک دکل مخابراتی سرویس می‌گیرند پیامک ارسال کنید و با سرویس دکل مخابراتی BTS شما قادر هستید به افرادی که همین الان در مکان کسب و کار شما هستند پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک بر اساس محله

این روش ارسال پیامک برای تهران امکان پذیر بوده و برای ارسال پیامک تبلیغاتی به محله‌های تهران قابل استفاده است.

ارسال پیامک انبوه بر اساس سن و جنسیت

در روش ارسال پیامک سن و جنسیت شما می‌توانید به مخاطب هدفتان اگر در یک بازه سنی خاص باشد یا اگر مخاطب شما فقط  بانوان یا آقایان هستند، می‌توانید از این روش تبلیغات استفاده نمایید.

 

شما می‌توانید بر اساس استراتژی‌های بازاریابی خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. اگر در انتخاب بهترین گزینه نیاز به راهنمایی‌های بیشتری دارید، همکاران ما در بخش مشاوره آنلاین نیز می‌توانند به صورت رایگان اطلاعات مربوط به نحوه ارسال پیام انبوه را در اختیار شما قرار دهند.

 

هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی چگونه محاسبه می‌شود؟

در مقایسه با سایر روش‌های تبلیغاتی، هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه بسیار مقرون به صرفه است، مثلاً اگر بخواهید برای یک جمع 100 نفره تراکت پخش کنید احتمالاً برای شما (و چاپخانه) چاپ 100 تراکت مقرون به صرفه نباشد اما پیامک تبلیغاتی انعطاف پذیر است، شما می‌توانید پیامک تبلیغاتی را حتی برای یک نفر هم ارسال کنید و هزینه ارسال پیامک براساس افرادی که پیامک شما را دریافت می‌کنند محاسبه شده و هزینه پیامک افرادی که پیامک تبلیغاتی شما را دریافت نمی‌کنند عودت داده می‌شود.

چگونه پیامک تبلیغاتی بفرستیم؟

حال که با نحوه ارسال اس ام اس تبلیغاتی آشنا شدید و متوجه شدید ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه تنها با داشتن یک پنل اس ام اس امکان پذیر است، برای ارسال پیامک انبوه دو راهکار وجود دارد: در روش اول، می‌توانید ارسال اس ام اس انبوه را به شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پیامکی (مانند فراز اس ام اس) بسپارید. در روش دوم می‌توانید از سایت ما یک پنل پیامکی تهیه کنید و خودتان به بانک شماره موبایل دسترسی داشته باشید و پیامک انبوه ارسال نمایید.

همانطور که متوجه شدید خوشبختانه با خرید پنل اس ام اس شما مشکل بانک شماره موبایل ندارید چرا که ما به صورت رایگان بانک شماره موبایل‌های طبقه بندی شده را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

 

برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی و خرید پنل اس ام اس با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید. مشاوران حرفه‌ای ما مشتاق شنیدن صدای گرم شما هستند.

2.5/5 - (94 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • زهرا عبدالرحیمی
  22 سپتامبر 2023 پاسخ دهید

  سلام .من می‌خوام برای پیج کاری تبلیغ بدم ولی چند تا سوال دارم و شرایط رو نمی‌دونم
  1.تبلیغ برای شهرستان و کل کشور تعرفش فرق میکنه؟
  2.ایا باز دهی تبلیغ تضمینی هست و فالورمن زیاد میشه؟
  ۳.پیامک روزی هست یا ماهی به چه صورت هست ؟
  ۴.هزینش لطف میکنید ؟

  • سیدمحمود غفاری
   27 سپتامبر 2023

   سلام
   هزینه تبلیغات پیامکی بر اساس هر عدد پیامک است و برای ارسال پیامک تبلیغاتی در واتساپ به شماره 02178584000 پیام دهید یا با این شماره تماس بگیرید.
   مبلغ پرداختی شما برای یک بار ارسال است و هر بار که بخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید می بایست هزینه مجزا برای تبلیغات پیامکی پرداخت کنید.
   هزینه به تعداد کارکترهای پیامک شما و تعداد گیرندگان وابسته است که بهتر است با شرکت برای ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه تماس بگیرید.
   در خصوص تضمین افزایش فالوور اینستاگرام متاسفانه تضمینی از سمت ما وجود ندارد اما اگر متن جذاب باشد و به افرادی که به خدمات شما علاقمند باشند پیامک را ارسال کنید قطعا بازخورد خواهید داشت.

 • آناهیتا رفیعی
  8 سپتامبر 2023 پاسخ دهید

  سلام من برای اولین بار میخوام این راه اس ام اس رو تجربه کنم و ممنون میشم اگر بیشتر راهنمایی بفرمایید

  • سیدمحمود غفاری
   27 سپتامبر 2023

   سلام
   برای اشنایی با نحوه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی لطفا با شماره 02174853 یا 02178584000 تماس بگیرید و از همکاران ما در واحد فروش در مورد نحوه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی کمک بگیرید.

 • محمدی
  15 جولای 2023 پاسخ دهید

  سلام
  ارسال پیامک برای رهگذرین هم دارید؟

 • سمیرا ورناصری قندعلی
  12 سپتامبر 2022 پاسخ دهید

  با سلام گذر واژه رو فراموش کردم داخل سایت همانند جویی چندین بار فراموشی زدم درست نشد خواهشاً راهنمایی کنید

  • سیدمحمود غفاری
   12 سپتامبر 2022

   سلام لطفا با شرکت، واحد پشتیبانی تماس بگیرید.

 • سمیرا ورناصری قندعلی
  12 سپتامبر 2022 پاسخ دهید

  گذر واژه رو فراموش کردم داخل سایت همانند جویی چندین بار فراموشی زدم درست نشد خواهشاً راهنمایی کنید

  • سیدمحمود غفاری
   12 سپتامبر 2022

   سلام
   لطفا با شماره 74853-021 واحد پشتیبانی تماس بگیرید تا در این خصوص شما را راهنمایی کنیم و مشکل را رفع کنیم.

 • محمد منافی
  3 آگوست 2022 پاسخ دهید

  سلام ، صبح شما بخیر.
  می خواستیم برای اعلام تاریخ برگزاری مجمع عمومی یک شرکت سهامی خاص( که در روزنامه کثیرالانتشار هم چاپ شده) در منطقه شاندیزِ استان خراسان رضوی پیامک انبوه بفرستیم.
  ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

  • سیدمحمود غفاری
   12 سپتامبر 2022

   سلام
   لطفا با شماره 02174853 واحد فروش تماس بگیرید.

 • علی آبادی
  11 ژوئن 2022 پاسخ دهید

  چرا حتما باید مشخصات کارت ملی رو ارسال کنیم

  • سیدمحمود غفاری
   18 ژوئن 2022

   سلام برای ارسال پیامک بله می بایست احراز هویت شما کامل باشد تا بتوانید پیامک ارسال کنید.

 • غفور اتابکی
  4 ژوئن 2022 پاسخ دهید

  سلام من تعداد 3تا 4 هزار شماره دارم که میخام پیامک انبوه برای شون ارسال کنم شماره های خاصی هستند که همه را در اختیار دارم

  • سیدمحمود غفاری
   31 جولای 2022

   سلام
   شما می توانید یک پنل پیامکی خریداری کنید و از طریق ارسال پیامک از طریق فایل اکسل به کل این شماره ها پیامک تبلیغاتی خودتان را ارسال کنید.

 • محمد
  17 ژانویه 2022 پاسخ دهید

  امکان تبلیغ کانال تلگرامی ارزهای دیجیتال هست ؟

  • سیدمحمود غفاری
   28 فوریه 2022

   سلام
   محمدجان
   برای پاسخ دقیق به سوالت نیاز به اطلاعات بیشتری دارم به خاطر همین از شما خواهش دارم که با شرکت تماس بگیری تا بیشتر در موردش صحبت کنیم.
   در حالت کلی اگر خط اختصاصی داشته باشی میتونی پیامک های خودت رو ارسال کنی.

 • حمید عادل
  11 نوامبر 2021 پاسخ دهید

  سلام من میخوام بطور اتوماتیک برای افرادی که از اطراف محل کسب اینجانب تردد میکنند پیامک ارسال بشه آیا این امکان وجود داره؟

  • سیدمحمود غفاری
   28 دسامبر 2021

   سلام
   ارسال پیامک زنده فقط برای اداره‌های دولتی امکان پذیر است و نیاز به نصب تجهزات سخت افزاری دارد.
   بعضی افراد متاسفانه امکان ارسال پیامک bts را به جای قابلیت ارسال پیامک زنده به شما معرفی میکنند.
   ارسال پیامک bts به شماره های ایرانسل است و به این صورت است که افرادی که در 2 هفته اخیر از دکل مخابراتی منطقه مورد نظر شما سرویس گرفته اند به انها پیامک ارسال می شود.

 • فائزه کاظمی
  29 می 2021 پاسخ دهید

  سلام من این مقاله نوشته بودین که هزینه پیامک افرادی که پیامک شما را دریافت نمی کنند برگشت داده می شود میخواستم ببینم وقتی که عضو یک پنل میشیم فقط اگه خط اختصاصی داشته باشیم این هزینه برگشت داده میشه یا اینکه اگه با خط های عمومی همون پنل هم ارسال کنیم باز هم هزینه برگشت داده میشه و سوال دوم اینکه قفل شکن برای کسانی که پیامک را دریافت نمی‌کنند چطور هست و آیا برای پیامک های تبلیغاتی قابل استفاده هست؟

  • سیدمحمود غفاری
   30 می 2021

   سلام هزینه پیامک های بلک لیست به صورت سیستمی از تمام خطوط عودت داده می شود اما یک سری پیامک هست که در حالت نرسیده به گوشی خواهد بود که هزینه عودت داده نمی شود می توانید خط اختصاصی را دلیوربیس نمایید تا هزینه پیامک هایی نرسیده به گوشی همراه اول عودت داده شود.
   البته تعرفه کلی پیامک شما ۱۵٪ بیشتر خواهد شد.
   با تشکر از همراهی شما…

 • یعقوب میراحمدی
  1 ژانویه 2021 پاسخ دهید

  سلام من یک دستگاه مخوام که انلاین باشه که اس مس های مبل شویم برای عابران ارسال بشه خواستم بدونم همچین چیزی هست یا نه

 • محبی
  5 سپتامبر 2020 پاسخ دهید

  سلام برای ارسال پیامک به اولیاء دانش آموزان کلاسها در مدرسه مرا راهنمایی کنید

  • سیدمحمود غفاری
   7 سپتامبر 2020

   سلام با خرید سامانه پیامک برای مدارس می توانید شماره موبایل اولیا دانش اموزان را در دفترچه تلفن سامانه پیامکی ذخیره کنید و در زمان های مورد نظر به اولیا دانش اموزش اطلاع رسانی را انجام دهید.
   همچنین برای مدارس خط خدماتی به صورت رایگان ارائه می شود که بتوانید به شماره های مسدود و بلک لیست پیامک ارسال نمایید و حتی والدینی که پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند پیامک اطلاع رسانی مدرسه شما را دریافت کنند.

 • سمانه بهاری
  18 آگوست 2020 پاسخ دهید

  سلام مطالبتون خوب بود و من و راغب کرد که از پنل پیامکی شما استفاده کنم برای کارم.
  منتها راهنمایی نکردین چطوری می تونم تهیه کنم پنل پیامکی رو

  • سیدمحمود غفاری
   19 آگوست 2020

   سلام
   برای خرید سامانه پیامک روی دکمه ثبت نام در بالای سایت کلیک کنید، در فرم باز شده اطلاعات فردی خود را اعلام نمایید و روی دکمه پرداخت کلیک کنید بعد از پرداخت، بلافاصله اطلاعات ورود به سامانه پیامک از طریق پیامک به موبایل شما ارسال می شود و می توانید وارد سامانه شوید و بازاریابی پیامکی خود را انجام دهید.
   در صورتی که سوالی در ذهن شما باقی مانده است لطفا با شرکت تماس بگیرید همکاران ما منتظر شندیدن صدای گرم شما هستند…

 • امیر عباس نراقی
  24 جولای 2020 پاسخ دهید

  سلام
  آیا امکاناتی برای ارسال پیام انبوه تبلیغاتی به واتساپ هم دارید؟

  • سیدمحمود غفاری
   24 جولای 2020

   سلام خیر متاسفانه
   امکان ارسال پیامک متنی و امکان ارسال پیام صوتی (تماس با مخاطب و پخش صدا) از طریق سامانه پیامک وجود دارد.
   با آرزوی سلامتی شما…

 • بهمن محمد حسینی
  6 ژوئن 2020 پاسخ دهید

  سلام،
  می خواهم شما یعنی فراز اس ام اس ،برای تمام شهرهای ایران پیامک تبلیغاتی درباره خدمات وب سایت ام ارسال کند ؛
  الف) امکان دارد؟
  ب) ممکن است بخواهم در چند روز بطور متوالی
  مورد الف را انجام دهم؛
  هزینه هر نوبت یعنی یک روزه و یک بار ارسال مورد الف چقدر است ؟
  متشکرم

  • سیدمحمود غفاری
   7 ژوئن 2020

   سلام
   قابلیت ارسال پیامک تبلیغاتی از سمت فراز اس ام اس وجود دارد برای این موضوع و دریافت قیمت با شرکت تماس بگیرید.

 • بهنام
  25 می 2020 پاسخ دهید

  سلام و ادب بنده قصد کردم که نماینده شم،اما یه خبر تاریخ انتشار 25 فروردین 98 بوده،که سقف ارسال پیامای تبلیغاتی در روز 500 است،و این موضوع رو شما بیان نفرمودید لطفا راهنمایی کنید،قصد حتمی دارم برای اخذ نمایندگی تون

  • سیدمحمود غفاری
   7 ژوئن 2020

   سلام بهنام عزیز
   سقف ارسال پیامک از طریق سیمکارت شخصی شما در روز محدود است اما در سامانه پیامک چون پیامک با خطوط اپراتوری ارسال می شود از نظر ارسال پیامک تبلیغاتی محدودیتی وجود ندارد.

 • ابتسام
  16 می 2020 پاسخ دهید

  باسلام من یه پنل پیامکی دارم میخوام وقتی پیام بفرستم یه عدد بزارم که در صورت داشتن متقاضی اون شماره رو برای ما پیامک کنه مثلا برای ثبت نام عدد 1را به این شماره بفرستید چطوری باید این کار و انجام بدم ممنون میشم رهنماییم کنید.

 • Asal

  با سلام من میخوام پیام تبلیغاتی در زمینه کاری به مردم ارسال کنم و البته شماره خاصی هم ندارم چطور میتونم این کارو انجام‌بدم؟

  • سیدمحمود غفاری
   7 می 2020

   سلام نیازی به تهیه بانک شماره موبایل از سمت شما نمی باشد، بانک شماره موبایل به صورت تفکیک شده بر اساس کدپستی،سن و جنسیت، استان و شهر، پیش شماره، بانک شماره موبایل مشاغل و اصناف به صورت رایگان در برای ارسال پیامک تبلیغاتی در اختیار شما قرار می گیرد. البته اگر شما هم شماره موبایل مشتریان خود را داشته باشید می توانید از طریق فایل اکسل در سامانه قرار داده و به مشتریان خودتان پیامک بفرستید.

 • سمانه
  7 مارس 2020 پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر
  فعال کردن سیستم جواب دهی در پنل اس ام اس به چه صورت است ؟
  میخوام امکان جواب دهی وجود داشته باشه

  • سیدمحمود غفاری
   2 اکتبر 2021

   سلام خطوط اختصاصی در سامانه پیامک فراز اس ام اس قابلیت دریافت دارند و خطوط تعاملی هستند که بتوانید با مخاطب تعامل داشته باشید.

 • تکتم سلیمانی
  12 فوریه 2020 پاسخ دهید

  سلام..خسته نباشید..من میخواستم برای همه مخاطبم شماره جدیدم ارسال بشه از طریق پیامک..آیا امکانش هست..ممنون میشم راهنماییم کنید.

  • سیدمحمود غفاری
   12 فوریه 2020

   سلام شما می بایست یک سامانه پیامک خریداری کنید و سپس از مخاطبین خود را به فایل اکسل تبدیل نموده و در سامانه پیامک جهت ارسال پیامک آپلود نمایید، در صفحه ارسال پیامک به مخاطبین موبایل آموزش انجام این کار همراه با نرم افزارهای مورد نیاز برای تبدیل مخاطبین گوشی به فایل اکسل اعلام شده است.

 • نیلسا
  28 ژانویه 2020 پاسخ دهید

  سلام چطوری میشه وقتی اس ام اس رو که میفرستیم اسم و شهرت طرف هم تو متن بیاد؟

  • سیدمحمود غفاری
   6 فوریه 2020

   سلام این مورد به سادگی با قابلیت ارسال پیامک کلمات کلیدی قابل انجام است، لطفا صفحه ارسال پیامک کلمات کلیدی که یکی از ماژول های محبوب و پرطرفدار در سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس می باشد را مطالعه نمایید و ویدیویی که برای ارسال پیامک با نام مخاطب و چندین منتغیر قابل ارسال باشد را ملاحظه نمایید

 • Banafshe
  8 ژانویه 2020 پاسخ دهید

  این برنامه‌شو از کجا وچه جوری باید تهیه کرد؟

  • سیدمحمود غفاری
   8 ژانویه 2020

   در سایت فراز اس ام اس روی دکمه ثبت نام و خرید سامانه پیامک کلیک کنید، با خرید سامانه پیامک شما می تونید پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

 • رادنیک
  29 نوامبر 2019 پاسخ دهید

  سلام
  یک سوال دارم ممنون میشم جواب بدین.
  واسه ارسال پیامک آیا از شماره های همراه اول یا ایرانسل هم استفاده میکنید؟
  چون اگه مخاطب پیامک از طریق کدهای دستوری دریافت پیامک رو مسدود کرده باشه . دیگه نمیشه از طریق پنل اس ام اس واسش پیامک تبلیغاتی فرستاد.
  با تشکر از شما

  • سیدمحمود غفاری
   21 دسامبر 2019

   سلام مضمون پیامکی شما چیست؟ در این خصوص بیشتر توضیح دهید، ایا قصد ارسال پیامک کد فعال سازی و پیامک اعتبار سنجی است؟ این موارد را می توانید از طریق خط خدماتی ارسال نمایید، لطفا با شرکت تماس بگیرید و در مورد ماهیت پیامک خود توضیحات بیشتری را اعلام نمایید

 • حمیدرضا ززرگران
  14 نوامبر 2019 پاسخ دهید

  سلام زرگران هستم هزینه خرید پنل چقدر هست ایا زمان استفاده از ان محدود هست یا نامحدود

  • سیدمحمود غفاری
   21 دسامبر 2019

   سلام جناب اقای زرگران
   قیمت سامانه پیامک را در صفحه تعرفه سامانه پیامک را ملاحظه نمایید و بر اساس نیاز خود پنل پیامکی را خریداری نمایید، هزینه سامانه پیامکی تنها یک مرتبه دریافت می شود و نیازی به هزینه دیگری جز شارژ پیامک نمی باشد.

 • علی
  29 اکتبر 2019 پاسخ دهید

  سلام. وقتی در دیوار آگهی میزنم سریع یک پیام تبلیغاتی واسم مياد در رابطه با همون موضوع…چه جور اینقدر سریع واسم پیام مياد.میخام دقیقا هر کس مثلا در دیوار آگهی زد خود بخود پیام تبلیغاتی من بره واسش…این چه سیستمی هست که همزمان با تايد آگهی من سريع واسه من تبلیغات میفرستم منم میخام اينجوري بشه…ميشه بگيد؟

  • سیدمحمود غفاری
   31 اکتبر 2019

   سلام این مورد از طریق یک ربات انجام می شود که ربات شماره ها را جمع اوری کرده از طریق وب سرویس سامانه پیامکی اقدام به ارسال پیامک تبلغاتی خودکار می شود.

 • محسن خداپناه
  22 اکتبر 2019 پاسخ دهید

  سلام وقت شما به خیر..
  بسیاری از سوالات من با مقاله شما رفع شد. تشکر میکنم. اگر مقدور هست در مورد تمامی هزینه ها ی ممکن از جزء تا کل بفرمائید.

 • خ.دلیری
  23 آگوست 2019 پاسخ دهید

  سلام نفرمودید ایا رو گوشی هم میشه از پنل استفاده کرد؟

  • سیدمحمود غفاری
   24 آگوست 2019

   سلام خانم دلیری ما در مقاله “پنل اس ام اس چیست” این مورد را توضیح داده بودیم؛ سامانه پیامک یک نرم افزار اینترنت و تحت وب است و هر دستگاهی که قابلیت اتصال به اینترنت و استفاده از مرورگر را داشته باشد میتواند از سامانه پیامک استفاده کند، در حقیقت پنل اس ام اس مانند سرویس ایمیل (جمیل) است که میتوانید با هر دستگاهی که به اینترنت وصل شود ایمیل بفرستید با سامانه پیامکی می توانید ارسال پیامک از طریق اینترنت را انجام دهید.

 • ناصر
  6 آگوست 2019 پاسخ دهید

  عالی بود
  بنده دیروز با خواندن مقاله شما کل قضیه برام روشن شد و برای خرید پنل پیامکی اقدام کردم.
  که خرید درمرحله احراز هویت هست
  فقط سوالی که دارم اینه که با خرید پنل ” پایه ” میتونم از گوشی خودم پیامک برای افرادی از دفترچه تلفنم ارسال بکنم ؟ یا فقط از پی سی مقدورخواهد بود .
  با تشکر

  • سیدمحمود غفاری
   24 اکتبر 2019

   سلام
   خوشحالیم که مقاله برای شما کاربردی بوده است، برای ارسال پیامک به مخاطبین گوشی، شما می بایست شما تلفن مخاطبین را در دفترچه تلفن سامانه پیامکی ذخیره نموده و به این افراد پیامک ارسال نمایید.

 • Amin333
  2 آگوست 2019 پاسخ دهید

  با سلام آیا پنل قابلیت دریافت sms رو هم دارد؟

  • سیدمحمود غفاری
   2 آگوست 2019

   امین عزیز سلام ، بله سامانه پیامک فراز اس ام اس قابلیت دریافت پیامک را دارد و شما می توانید برای صندوق انتقادات و پیشنهادت دیجیتالی، یا برای برگزاری مسابقه و نظرسنجی پیامکی از قابلیت دریافت پیامک استفاده کنید.
   ضمنا دریافت پیامک برای شما رایگان است و شما بابت پیامک های دریافتی از طریق پنل اس ام اس هیچ هزینه ای را پرداخت نمی کنید و می توانید به صورت نامحدود پیامک دریافتی در سامانه اختصاصی خودتان داشته باشید.

 • سید محسن عابدیان
  25 آوریل 2019 پاسخ دهید

  با سلام چطور میتوان شماره فردی را مسدود نمایم که هنگام ارسال پیام برای وی پیام ارسال نشود؟

  • سیدمحمود غفاری
   26 می 2019

   سلام در سامانه پیامک فراز اس ام اس این قابلیت در پنل پیامک شرکتی و پنل پیامک تجاری فعال است، وارد بخش گزارشات > لیست سیاه پیامک شوید هر شماره موبایلی را که شما در این بخش وارد نمایید دیگر به هیچ عنوان از طریق سامانه پیامکی شما به این شماره موبایل پیامک ارسال نمی شود.

 • محمدرضاگوهریان
  10 فوریه 2019 پاسخ دهید

  بسیارخوب بعدازتعطیلات مشترک خواهم شد

  • سیدمحمود غفاری
   26 می 2019

   سلام جناب گوهریان ، از اینکه سامانه پیام کوتاه فراز اس ام اس را برای ارسال پیامک تبلیغاتی انتخاب کردید از شما تشکر می کنیم

  • محمود
   21 دسامبر 2019

   سلام امروز دیگر خیلی ها پیام های تبلیغاتی رو قفل یا همان بلاک کرده اند،راهکار شما چیست؟

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

راهنمای
سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس با قابلبت ارسال پیامک از طریق اینترنت به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می‌دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک
30 روز گارانتی بازگشت وجه (بدون ریسک)
close-link
مورخ 1403/3/1 تعرفه‌ پیامک از سمت اپراتور افزایش یافته و در سایت آپدیت شده است، در سایر سایت‌ها ممکن است به دلیل ترافیک کم، تعرفه آپدیت نباشد.تضمین کمترین تعرفه پیامک در ایران