ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت با سامانه فراز اس ام اس

شما بودجه‌ای که برای پیامک‌های تبلیغاتی کنار گذاشته‌اید را چگونه خرج می‌کنید؟ به‌صورت پیامک انبوه به همه افراد پیامک ارسال می‌کنید یا سعی دارید از بودجه تبلیغاتی به‌صورت هدفمند استفاده کنید؟ ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت، یکی از بهترین روش‌ها برای انجام تبلیغات هدفمند و شخصی‌سازی شده است. با استفاده از این امکان جذاب فراز اس ام اس، می‌توان رده سنی و جنسیت مشتریان هدف را مشخص کرد و پیامک‌ها را فقط برای همان افراد فرستاد.
راهنمای ارسال پیامک براساس سن و جنسیت

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت؛ یکی از روش‌های ارسال پیامک هدفمند

تصور کنید که مدیر یک آرایشگاه زنانه هستید و قصد انجام تبلیغات پیامکی دارید؛ اگر متن پیامک تبلیغاتی خود را به همه شماره‌های بانک موبایل سامانه ارسال کنید، بدون‌شک بودجه تبلیغاتی خود را هدر داده‌اید! آیا این‌طور نیست؟! دقیقا مشخص نیست چه تعداد از افرادی که به آن‌ها پیامک ارسال کرده‌اید، خانم هستند. به‌نظر شما راهکار این مشکل چیست و چگونه می‌توان از بودجه تبلیغاتی بهتر استفاده کرد؟

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت، یکی از روش‌های ارسال پیامک هدفمند است. شما با روش ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت، می‌توانید به افرادی (مذکر و مونث) که در بازه سنی مشخصی هستند، پیامک ارسال کنید. در فراز اس ‌ام ‌اس امکان استفاده ترکیبی برای ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت نیز وجود دارد. کلیه کاربران می‌توانند بازه سنی و جنسیت مخاطبان، محدوده مکانی و دائمی یا اعتباری بودن شماره‌ها را مشخص  و در نهایت بر اساس فیلترهای خود پیامک را ارسال کنند.

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت چگونه امکان‌پذیر است؟

اکنون شاید از خود بپرسید که ارسال اس‌ام‌اس تبلیغاتی بر‌اساس سن و جنسیت چگونه امکان‌پذیر است؟ یا آیا ارسال پیامک سن و جنسیت قابل‌اعتماد است؟ در‌هنگام تهیه سیم‌کارت، در فرم ثبت‌نام اطلاعاتی مانند تاریخ تولد، جنسیت، آدرس و محدوده کدپستی را وارد می‌کنید. سیستم پردیس همراه اول، شماره‌ها را به روش‌های مختلفی طبقه‌بندی می‌کند و شما می‌توانید برای ارسال پیامک سن و جنسیت از این طبقه‌بندی استفاده کنید. لازم‌به‌ذکر است که استفاده از پنل اس ام اس ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت برای همه استان‌ها، شهرها و شماره‌های ‌دائمی/ اعتباری قابل استفاده است.

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت

نکات مهمی که در هنگام ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت باید رعایت کنید

پنل پیامکی فراز اس ام اس، امکان ارسال پیامک‌های هدفمند را به تفکیک سن و جنسیت برای همه کسب‌و‌کارهای کشور فراهم کرده است. در هنگام استفاده از این قابلیت جذاب، حتما به موارد زیر توجه کنید:

  • ارسال پیامک بر‌اساس رده سنی و جنسیت، به‌طور مستقیم به پردیس همراه اول متصل است و فقط از ساعت 8 الی 19 امکان ارسال وجود دارد.
  • این نوع ارسال فقط با خطوط 5000 امکان‌پذیر است.
  • این نوع ارسال اس‌ام‌اس به‌هیچ‌عنوان گزارش دلیوری و بازگشت بلک‌لیست ندارد.

اگر در رابطه با استفاده و خرید پنل پیامکی فراز اس ام اس و قابلیت ارسال پیام کوتاه سوالی دارید، سوالتان را از کارشناسان ما بپرسید. همکاران ما مشتاقانه پاسخ‌گوی شما خواهند بود.

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت و کدپستی با پنل پیامکی فراز اس ام اس

ماژول قدیمی ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت، به‌دلیل محدودیت‌هایی مانند برنگشتن هزینه و ارائه گزارشات و همچنین امکان نداشتن انتخاب منطقه مشخصی از یک شهر، باعث شده بود که کاربران نتوانند به‌طور هدفمند از این ماژول استفاده کنند. اکنون سامانه پیامک فراز اس ام اس در ماژول جدید خود امکان ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت و کدپستی را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند به‌صورت هدفمند پیامک ارسال کنند.

 همچنین، اگر مشکل ارسال پیامک به خطوط بلک لیست را دارید، سامانه پیام کوتاه فراز اس ام اس، می‌تواند به شما کمک کند تا به خطوط بلک لیست پیامک ارسال کنید. برای دریافت مشاوره رایگان درباره این سامانه با شماره تلفن ۰۲۱۷۴۸۵۳ تماس بگیرید.

سوالات متداول

01ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت برای چه کسب‌و‌کارهایی مناسب است؟

قابلیت جذاب ارسال اس‌ام‌اس به تفکیک سن و جنسیت، برای همه فروشگاه‌های اینترنتی، مغازه‌داران و اصناف، شرکت‌ها و سازمان‌ها و حتی برخی از کسب‌و‌کارهای اینستاگرامی کاربرد دارد. با استفاده از این قابلیت، می‌توان پیامک را به‌صورت هدفمند برای مشتریان ارسال کرد.

02هزینه ارسال پیامک‌های تبلیغاتی هدفمند حدودا چقدر است؟

تبلیغات پیامکی (SMS Marketing) یکی از ارزان‌ترین روش‌های تبلیغات در دنیا محسوب می‌شود. این شیوه تبلیغاتی با‌وجود نرخ بازگشت بسیار بالا، در هزینه‌های کسب‌و‌کارتان نیز به‌مقدار قابل‌توجهی صرفه‌‌جویی می‌کند. برای اطلاع از تعرفه خدمات پیامکی فراز اس ام اس با کارشناسان ما تماس بگیرید.

03ارسال پیامک بر‌اساس سن و جنسیت با کدام خطوط امکان‌پذیر است؟

توجه داشته باشید که پیامک‌های هدفمند مبتنی بر سن و جنسیت مشتریان را فقط می‌توان با خطوط 5000 انجام داد. این قابلیت جذاب در دراز‌مدت میزان فروش کسب‌و‌کارتان را افزایش می‌دهد.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 78584000-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.