نحوه ارسال پیام صوتی
 1. خرید پنل اس ام اس
 2. افزایش فروش و جذب مشتری
 3. ارسال پیام صوتی

ارسال پیام صوتی

پنل اس ام اس فراز اس‌ام‌اس، این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که در کنار ارسال پیامک انبوه بتوانید از قابلیت ارسال پیام صوتی استفاده نمایید؛ صدای خود را ضبط نمایید و به شماره‌ موبایل یا شماره‌های ثابت به صورت تکی یا انبوه پیام صوتی ارسال نمایید.

 

کاربردهای تبلیغات پیام صوتی

در اینجا چندنمونه از کاربردهای ارسال پیام صوتی که توسط کاربران ما ارسال شده است قرار گرفته است، با کیک روی صوت می توانید صدای پیام صوتی را گوش کنید و شما هم می توانید از طریق فراز اس ام اس به سادگی پیام صوتی ارسال کنید.

نمونه تبلیغات ارسال پیام صوتی برای تبلیغات نمایشگاه

نمونه تبلیغات پیام صوتی برای تبلیغ سمینار

نمونه تبلیغات پیامک صوتی برای فروش کولر گازی از بانه

نمونه تبلیغات پیام صوتی برای تبلیغات آشپزی

نمونه ارسال پیام صوتی برای تبریک عید

همچنین از تبلیغات ارسال پیام صوتی می توانید برای تبلیغات در انتخابات مجلس و تبلیغات برای انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری نیز استفاده نمایید.

 

امروزه مدیریت تبلیغات به صورت گسترده یکی از ارکان مهم مارکتینگ و رونق کسب و کار است. کمی خلاقیت در نوع تبلیغ باعث برتری شما نسبت به رقبا خواهد شد.

علاوه بر تبلیغات مشتری مداری و حفظ ارتباط با کاربران و مشتریان قدیمی باعث می‌شود که آنها نیز شما را به اطرافیان خود معرفی کنند.

یکی از راه های جدید برای مارکتینگ و مشتری مداری ارسال پیام صوتی  است. شما با ارسال پیام به صورت یک تماس تلفنی خیلی راحت تر می‌توانید منظور خود را به مخاطب خود انتقال دهید.

حتی برای تبریک اعیاد و مناسبت‌ها و یا اطلاع‌رسانی قرار ملاقات‌ها و جلسات می‌توانید پیام صوتی ارسال کنید.

 

روش‌های ارسال پیام صوتی (انبوه و تکی)

 • ارسال پیام صوتی به صورت تکی
 • ارسال پیام صوتی به صورت گروهی
 • ارسال پیام صوتی به صورت زماندار (در آینده)
 • ارسال پیام صوتی از طریق وب سرویس (برای تایید شماره ثابت)

 

نحوه ارسال پیام صوتی

برای ارسال پیام صوتی شما با خرید پنل اس ام اس از سایت فراز اس‌ام‌اس قادر هستید تا پیام صوتی ارسال کنید، برای ظبط صدا به نرم افزار خاصی نیاز نمی‌باشد و شما با موبایلتان صدا ضبط نموده و پیام صوتی ارسال نمایید.

اگر تمایلی به ضبط صدا ندارید می توانید از خدمات ضبط صدا برای ارسال پیام صوتی شرکت فراز اس‌ام‌اس استفاده نمایید، ما در استدیو حرفه‌ای و با کیفیت بالا ضبط صدا را برای شما انجام می‌دهیم. در صورتی که تمایل دارید ما ضبط صدا را برای شما انجام دهیم می توانید صفحه ضبط صدا برای ارسال پیامک صوتی را مشاهده نمایید.

مزیت ارسال پیام صوتی

مهم‌ترین مزیت استفاده از پنل ارسال پیام صوتی آن است، دیگر بلک لیست معنا ندارد زیرا سامانه پیامکی با تمام مخاطبین شما تماس میگیرد و صدای شما را پخش می‌کند بنابراین خیالتان راحت است حتی افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند نیز از پیام تبلیغاتی شما مطلع می شوند.

 • با پیام صوتی، امکان سو برداشت وجود ندارد.

برقراری تماس تلفنی با افراد، همیشه موثرتر از ارسال پیام متنی است. هنگامی که شما یک پیام متنی را تایپ می کنید، قادر نیستید ظرافت هایی که توسط صدا به مخاطب انتقال داده می شوند را منتقل کنید و اغلب در همین ظرافت ها نکات و معانی متعددی نهفته است.

گاهی اوقات تن صدا خیلی بیشتر از خود کلمات قادر به بیان معانیست و حتی می تواند پیام های متضاد را نیز به مخاطب منتقل کند.

 • ارسال پیام صوتی بهترین راه برای به اشتراک گذاشتن مسئله ای خاص و مهم است.

اگرچه که اطلاع رسانی حضوری و چهره به چهره موثرترین و بهترین روش اطلاع رسانی می باشد، اما همیشه امکان پذیر نیست که به منظور انتقال آگاهی به افراد با آن ها ملاقات حضوری داشته باشیم، در حقیقت بعد از این روش، تماس تلفنی ارزان ترین و بهترین روش جهت به اشتراک گذاری اطلاعات با دیگران می باشد.
ارسال پیام صوتی باعث ایجاد حس صمیمیت بیشتری بین شما و مخاطبین تان می شود و به شما امکان می دهد در مواقع نیاز بتوانید اخبار مهم را به آنان انتقال دهید.

 • ارسال پیام صوتی به صورت بلادرنگ انجام می پذیرد.

آیا تاکنون برای شما نیز پیش آمده که به فردی پیام متنی ارسال کرده باشید و پیام توسط وی دریافت نشده باشد و یا علیرغم دریافت پیام آن را نخوانده باشد؟ این مسئله برای شما آزاردهنده است؟ معمولا افراد نسبت به دریافت پیام متنی بی توجه اند، چرا که به دلیل مشغله زیاد امکان دارد پیام هایشان را مداما چک نکنند و یا به دلیل قطع صدای هشدار پیام کوتاه اصلا متوجه آن نشوند.

برقراری تماس تلفنی و ارسال پیام صوتی یک راه حل سریع و کارآمد است که می توان از آن برای مسائل حساس از لحاظ زمانی استفاده کرد.

 •  ارسال پیام صوتی صمیمیت اطلاع رسانی رو در رو را به شنونده انتقال می دهد.

شنیدن صدای افراد همیشه امری بسیار خاص و قابل توجه است، بنابراین اگر امکان اطلاع رسانی حضوری برای شما مهیا نیست، پیشنهاد ما جایگزینی آن با ارسال پیام صوتی می باشد، در پیام صوتی جدیت، مهربانی، تاکید و سایر نشانه های صدا قابل انتقال می باشد.

 • ارسال پیام صوتی هزینه کمتری از پیام متنی دارد.

معمولا هزینه ارسال پیام صوتی کمتر از هزینه ارسال پیام متنی است. به علاوه شما در هر پیام متنی تنها می توانید 160 کاراکتر متن را به صورت فشرده برای مخاطب ارسال کنید، در صورتی که در هر دقیقه از پیام صوتی قادرید حجم وسیعی از اطلاعات را به وی انتقال دهید.

 

مشخصات فایل صوتی برای ارسال پیام صوتی

 • فایل صوتی می‌بایست با فرمت wav باشد و بهتر است دارای مشخصات 8000hz,16kb,Mono باشد.
 • (برای تبدیل فایل صوتی می توانید از سایت استفاده کنید http://audio.online-convert.com/convert-to-wav)
 • ممکن است در ارسال پیام صوتی، سیستم مالی سامانه پیامک، فایل صوتی را با یک ثانیه اختلاف محاسبه نماید.

 

هزینه ارسال پیام صوتی

هزینه ارسال پیام صوتی به نوع پنل پیامک شما بستگی دارد، طبیعی است که هرچقدر پنل حرفه‌ای‌تر خریدرای کنید هزینه ارسال پیام صوتی کمتر خواهد بود،تعرفه ارسال پیام صوتی برای هر ثانیه بین 1.6 تومان تا 2.1 تومان بوده و سیستم سامانه پیام کوتاه فراز اس ام اس در صورتی که شماره موبایل یا ثابت مشغول باشد تا 3 مرتبه و با فاصله زمانی با مخاطب تماس میگیرد و هزینه پیام صوتی که به دست مخاطب نرسد به صورت کامل عودت داده می‌شود.

ارسال پیام صوتی به شماره‌ موبایل‌های غیر از همراه اول، با ضریب 1.3 اعمال می‌گردد. (برای مشاهده تعرفه به صفحه تعرفه سامانه پیامک مراجعه نمایید)

 

ارسال پیام صوتی بدون خرید سامانه پیامکی

اگر قصد دارید تنها یک مرتبه پیام صوتی ارسال نمایید به جای خرید سامانه پیامک می توانید سفارش ارسال پیام صوتی را برای ما ارسال نمایید تا ما پیام صوتی را برای شما ارسال کنیم.

برای سفارش ارسال پیام صوتی با شرکت فراز اس‌ام‌اس تماس بگیرید یا به صفحه ارسال پیامک انبوه مراجعه نمایید.

 

نمایندگی سامانه ارسال پیام صوتی

پنل پیامک فراز اس ام اس در کنار قابلیت ارسال پیامک صوتی، ارسال پیام کوتاه متنی، ارسال پیامک از طریق وب سرویس را در اختیار شما قرار می‌‎دهد و شما با خرید نمایندگی سامانه پیامک فراز اس ام اس قادر هستید از امکانات، پنل صوتی، خط خدماتی، ارسال پیامک وب سرویس، کارت ویزیت الکترونیکی و… استفاده نمایید.

برای انکه اطلاعات بیشتری در مورد نمایندگی پنل صوتی داشته باشید صفحه نمایندگی پنل اس ام اس را مشاهده نمایید.

 

 

 

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام ما می خواهیم به قشر کشاورز پیامک صوتی بفرستیم بخاطر اینکه اگر پیامک تبلیغاتی را بسته باشد باز هم پیام تبلیغاتی ما برای انها ارسال می شود اما مشکلی که وجود دارد اکثر از کشاورزان گوشی های ساده دارند که قابلیت دریافت MMS ندارد علاوه بر اینکه بودجه تبلیغاتی ما هدر می رود پیام صوتی برای انها ارسال نمی شود به نظر شما راهکار ارسال پیامک صوتی برای بازار هدف ما چیست ؟؟؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   سپتامبر 18, 2019 5:02 ب.ظ

   سلام علی عزیز
   ارسال پیام صوتی با انچه شما نوشتی به کلی متفاوت است، در سیستم ارسال پیام صوتی، شما صدا ظبط شده را در سامانه پیامکی اپلود می کنید، سیستم با مخاطبین شما تماس میگیرد و بعد از اینکه مخاطب جواب داد صدای شما پخش می شود حتی اگر کسی گوشی موبایل ساده نیز داشته باشد که فقط قابلیت مکالمه داشته باشد ارسال پیامک صوتی به درستی انجام می شود و سیستم ارسال پیام صوتی قابلیت این را دارد در صورتی که مخاطب در دسترس نبود، مشغول بود، یا تلفن را جواب نداد با مخاطب مجددا تا سقف 3 مرتبه تماس بگیرد و در صورتی که نتواند با مخاطب شما ارتباط برقرار کند و پیام صوتی شما را پخش کند، هزینه ارسال پیام صوتی عودت داده می شود.
   امیدوارم که در بازاریابی موفق باشی…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست