پنل اس ام اس » افزایش فروش و جذب مشتری » ارسال پیام صوتی: تماس انبوه تبلیغاتی

ارسال پیام صوتی: تماس انبوه تبلیغاتی

نحوه ارسال پیام صوتی
افزایش فروش و جذب مشتری ۳ مرداد ۱۴۰۳

پیام صوتی یا پیامک صوتی یکی از روش های جدید و پرکاربرد ارتباطی و تبلیغاتی است. پنل پیامک فراز اس‌ام‌اس، این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که در کنار ارسال پیامک انبوه بتوانید از قابلیت ارسال پیام صوتی (پیامک صوتی) استفاده کنید. با استفاده از سامانه پیامک صوتی فراز اس‌ام‌اس می توانید صدای خود را ضبط کرده و به شماره‌ موبایل یا شماره‌های ثابت به صورت تکی یا انبوه پیامک صوتی ارسال کنید. در ادامه این مقاله درباره کاربرد و نحوه ارسال پیام صوتی صحبت خواهیم کرد.

سامانه پیامک صوتی تبلیغاتی چه کاربردی دارد؟

استفاده از پنل پیامک صوتی یکی از روش های جدید و منحصر به فرد تبلیغات پیامکی است که باعث متمایز شدن از رقبا می شود. در اینجا چندنمونه از کاربردهای ارسال پیام صوتی که توسط کاربران ما ارسال شده است قرار گرفته است، با کلیک روی صوت می توانید صدای پیام صوتی را گوش کنید. شما هم می توانید با استفاده از خدمات فراز اس ام اس مانند کار با پنل اس ام اس به سادگی پیامک صوتی ارسال کنید

نمونه تبلیغات پیام صوتی برای تبلیغ سمینار

نمونه تبلیغات پیامک صوتی برای فروش کولر گازی از بانه

نمونه تبلیغات پیام صوتی برای تبلیغات آشپزی

نمونه ارسال پیام صوتی برای تبریک عید

یکی دیگر از کاربردهای مهم پیام های صوتی  و چند رسانه ایف ارسال پیام صوتی برای تبلیغات در انتخابات است. بدون شک تاثیر یک تبلیغ صوتی بسیار بیشتر از متن تبلیغاتی خواهد بود و باعث جلب نظر رای دهندگان می شود.

اهمیت استفاده از پنل پیامک صوتی برای تبلیغات

امروزه مدیریت تبلیغات به صورت گسترده یکی از ارکان مهم مارکتینگ و رونق کسب و کار است. کمی خلاقیت در نوع تبلیغ باعث برتری شما نسبت به رقبا خواهد شد. علاوه بر تبلیغات مشتری مداری و حفظ ارتباط با کاربران و مشتریان قدیمی باعث می‌شود که آنها نیز شما را به اطرافیان خود معرفی کنند.

یکی از راه های جدید برای مارکتینگ و مشتری مداری ارسال پیام صوتی  است. شما با ارسال پیام به صورت یک تماس تلفنی خیلی راحت تر می‌توانید منظور خود را به مخاطب خود انتقال دهید. حتی برای تبریک اعیاد و مناسبت‌ها و یا اطلاع‌رسانی قرار ملاقات‌ها و جلسات می‌توانید از سرویس پیامک صوتی استفاده کنید. استفاده از این روش همانند استفاده از کارت ویزیت الکترونیکی باعث متمایز شدن کسب و کار و برند شما خواهد شد.

چگونه پیام صوتی بفرستی؟ معرفی روش ارسال پیام صوتی به‌صورت انبوه و تکی

اگر قصد استفاده از سرویس ارسال پیامک های صوتی را داشته باشید، می توانید از روش های مختلف زیر استفاده کنید:

 • ارسال پیام صوتی تکی
 • ارسال پیامک صوتی گروهی
 • ارسال پیام صوتی زماندار (در آینده)

علاوه‌بر این شما  با استفاده از سرویس ارسال پیامک وب سرویس، می‌توانید از ویژگی منحصر به فرد ارسال پیام صوتی از طریق وب سرویس نیز بهره مند شوید.

چگونه ویس تبلیغاتی ضبط کنیم؟ بهترین روش ضبط صدای پیام

برای ضبط و ارسال یک پیام ارزشمند تبلیغاتی کار سختی نخواهید داشت. نرم افزار ارسال پیامک صوتی می‌تواند به شما کمک کند اما در واقع حتی به این نرم افزار ها نیز نیازی ندارید. شما می‌توانید با استفاده از موبایلتان به راحتی صدا را ضبط کرده و پیامک حاوی صوت را ارسال کنید.

اگر تمایلی به ضبط صدا ندارید یا با نحوه ضبط ویس تبلیغاتی آشنا نیستید، می توانید از خدمات ضبط صدا برای ارسال پیام صوتی شرکت فراز اس‌ام‌اس استفاده کنید. ما در استدیو حرفه‌ای و با کیفیت بالا ضبط صدا را برای شما انجام می‌دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ویژه، می توانید صفحه ضبط صدا برای ارسال پیامک صوتی را مشاهده کنید.

مزیت ارسال پیامک صوتی چیست؟

مهم‌ترین مزیت استفاده از پنل ارسال پیام صوتی آن است، دیگر بلک لیست معنا ندارد زیرا سامانه پیامکی با تمام مخاطبین شما تماس میگیرد و صدای شما را پخش می‌کند بنابراین خیالتان راحت است حتی افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند نیز از پیام تبلیغاتی شما مطلع می شوند. البته با استفاده از خط خدماتی نیز می توان از بلک لیست عبور کرد اما مزایای پیامک صوتی بسیار بیشتر از این است. در ادامه با مزیت های این روش پرکاربرد تبلیغاتی بیشتر آشنا می شوید.

با پیامک صوتی، امکان سو برداشت وجود ندارد

برقراری تماس تلفنی با افراد، همیشه موثرتر از ارسال پیام متنی است. هنگامی که شما یک پیام متنی را تایپ می کنید، قادر نیستید ظرافت هایی که توسط صدا به مخاطب انتقال داده می شوند را منتقل کنید و اغلب در همین ظرافت ها نکات و معانی متعددی نهفته است.

گاهی اوقات تن صدا خیلی بیشتر از خود کلمات قادر به بیان معانیست و حتی می تواند پیام های متضاد را نیز به مخاطب منتقل کند.

ارسال پیام صوتی بهترین راه برای به اشتراک گذاشتن مسئله ای خاص و مهم

اگرچه که اطلاع رسانی حضوری و چهره به چهره موثرترین و بهترین روش اطلاع رسانی می باشد، اما همیشه امکان پذیر نیست که به منظور انتقال آگاهی به افراد با آن ها ملاقات حضوری داشته باشیم، در حقیقت بعد از این روش، تماس تلفنی ارزان ترین و بهترین روش جهت به اشتراک گذاری اطلاعات با دیگران می باشد. ارسال پیامک صوتی باعث ایجاد حس صمیمیت بیشتری بین شما و مخاطبین تان می شود و به شما امکان می دهد در مواقع نیاز بتوانید اخبار مهم را به آنان انتقال دهید.

 ارسال پیامک صوتی به صورت بلادرنگ انجام می پذیرد

آیا تاکنون برای شما نیز پیش آمده که به فردی پیام متنی ارسال کرده باشید و پیام توسط وی دریافت نشده باشد و یا علیرغم دریافت پیام آن را نخوانده باشد؟ این مسئله برای شما آزاردهنده است؟ معمولا افراد نسبت به دریافت پیام متنی بی توجه اند، چرا که به دلیل مشغله زیاد امکان دارد پیام هایشان را مداما چک نکنند و یا به دلیل قطع صدای هشدار پیام کوتاه اصلا متوجه آن نشوند.

برقراری تماس تلفنی و ارسال پیامک صوتی یک راه حل سریع و کارآمد است که می توان از آن برای مسائل حساس از لحاظ زمانی استفاده کرد. با خرید پنل اس ام اس از سایت فراز اس‌ام‌اس می توانید از تمامی مزایای مهم پیامک صوتی بهره مند شوید.

پیام صوتی صمیمیت اطلاع رسانی رو در رو را به شنونده انتقال می دهد

شنیدن صدای افراد همیشه امری بسیار خاص و قابل توجه است، بنابراین اگر امکان اطلاع رسانی حضوری برای شما مهیا نیست، پیشنهاد ما جایگزینی آن با ارسال پیامک صوتی می باشد، در پیام صوتی جدیت، مهربانی، تاکید و سایر نشانه های صدا قابل انتقال می باشد.

هزینه پیامک صوتی از پیام متنی کمتر است!

معمولا هزینه ارسال پیامک صوتی کمتر از هزینه ارسال پیام متنی است. به علاوه شما در هر صفحه پیامک متنی تنها می توانید ۷۰ کاراکتر متن را به صورت فشرده برای مخاطب ارسال کنید، در صورتی که در هر دقیقه از پیام صوتی قادرید حجم وسیعی از اطلاعات را به وی انتقال دهید.

 

راهنمای ویدیویی آموزش ارسال پیام صوتی

با استفاده از آموزش ویدیویی زیر می توانید با نحوه ارسال اس ام صوتی از طریق سامانه پیام صوتی آشنا می شوید:

 

مشخصات فایل صوتی برای ارسال پیام های صوتی

 • فایل صوتی می‌بایست با فرمت wav باشد و بهتر است دارای مشخصات 8000hz,16kb,Mono باشد.
 • (برای تبدیل فایل صوتی می توانید از سایت استفاده کنیدhttp://audio.online-convert.com/convert-to-wav)
 • ممکن است در ارسال پیام صوتی، سیستم مالی سامانه پیامک، فایل صوتی را با یک ثانیه اختلاف محاسبه کند.

هزینه ارسال پیام صوتی چقدر است؟

هزینه استفاده از سامانه پیام صوتی به نوع پنل پیامک شما بستگی دارد، طبیعی است که هرچقدر پنل حرفه‌ای‌تر خریدرای کنید هزینه ارسال پیامک صوتی کمتر خواهد بود، تعرفه ارسال پیام صوتی بر اساس پالس محاسبه می شود و تعرفه ارسال پیام صوتی را می توانید در صفحه تعرفه ارسال پیامک مشاهده نمایید.

طبق قوانین مخابراتی ایران هر ۳۰ ثانیه پیام صوتی یک پالس حساب می شود و اپراتور بابت هر پالس هزینه را دریافت می کند. سیستم سامانه پیام کوتاه فراز اس ام اس در صورتی که شماره موبایل یا ثابت مشغول باشد تا 3 مرتبه و با فاصله زمانی با مخاطب تماس میگیرد و هزینه پیامک صوتی در صورتی که به دست مخاطب نرسد، به صورت کامل عودت داده می‌شود. همچنین هزینه ارسال پیام صوتی به شماره های ایرانسل و همراه اول برابر بوده و هیچ تفاوتی ندارد.

هر پالس چقدر است؟

هر ۳۰ ثانیه پیام صوتی یک پالس محاسبه می شود بدین معنا که تفاوتی ندارد پیام صوتی شما ۱ ثاینه باشد یا ۳۰ ثانیه هزینه ۱ پالس پیامک از سمت مخابرات دریافت می شود و در صورتی که پیام صوتی شما از ۳۰ ثانیه عبورکند دیگر هزینه تا ۶۰ ثانیه تفاوتی نخواهد داشت و هزینه پیام صوتی شما ۲ پالس محاسبه می شود.

ارسال پیام صوتی بدون خرید سامانه پیامکی (پیامک صوتی تکی)

اگر قصد دارید تنها یک مرتبه پیام صوتی ارسال نمایید به جای خرید سامانه پیامک می توانید سفارش ارسال پیامک صوتی را برای ما ارسال نمایید تا ما پیام صوتی را برای شما ارسال کنیم.

برای سفارش ارسال پیام صوتی با شرکت فراز اس‌ام‌اس تماس بگیرید یا به صفحه ارسال پیامک انبوه مراجعه نمایید.

سامانه و نمایندگی پیام صوتی را از فراز اس ام تهیه کنید

در این مقاله درباره اینکه چگونه پیام صوتی بفرستیم، مزایا و قیمت پیامک صوتی صحبت کردیم. پنل پیامک فراز اس ام اس در کنار قابلیت ارسال پیامک صوتی، ارسال پیام کوتاه متنی، ارسال پیامک از طریق وب سرویس را در اختیار شما قرار می‌‎دهد و شما با خرید نمایندگی سامانه پیامک فراز اس ام اس قادر هستید از امکانات، پنل صوتی، خط خدماتی، ارسال پیامک وب سرویس، کارت ویزیت الکترونیکی و… استفاده نمایید.

 

4/5 - (12 امتیاز)

سوالات متداول

01پیام صوتی چیست؟

سرویس ارسال پیام صوتی یک قابلیت جدید از سامانه پیامک است که شما صدا ظبط شده خود را در سامانه پیامک اپلود می کنید با مخابین شما تماس گرفته می شود و بعد از انکه مخاطب گوشی را پاسخ دهد صدای ضبظ شده پخش می شود.

02هزینه ارسال پیام صوتی چقدر است؟

هزینه ارسال پیام صوتی بر اساس ثانیه محاسبه می شود و برای مشاهده هزینه صفحه تعرفا ارسال پیامک را ملاحظه نمایید همچنین لازم است بدانید در سامانه پیامک فراز اس ام اس در صورتی که مخاطب مشغول باشد یا گوشی را پاسخ ندهد تا 3 مرتبه با مخاطب تماس گرفته می شود و در صورتی که باز هم موفق به برقراری تماس نشویم هیچ هزینه ای از شما کسر نمی شود

03ایا می توان به افرادی که پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند پیام صوتی بفرستیم؟

از انجایی که ارسال پیام صوتی بر اساس تماس تلفنی انجام می شود حتی اگر فردی دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده باشد می تواند پیام صوتی شما را دریافت کند و یکی از روش های عبور از بلک لیست مخابراتی استفاده از ارسال پیام صوتی است.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • حسینی
  15 فوریه 2022 پاسخ دهید

  آیا میشود از طریق یک خط تلفن ثابت شخصی با استفاده از پنل شما به چند شماره موبایل پیام صوتی فرستاد.

  • سیدمحمود غفاری
   23 فوریه 2022

   سلام
   خیر پیام صوتی از شماره های کشوری سامانه ارسال پیام صوتی پیام را به مخاطب ارسال می کند و امکان اینکه با خط موبایل یا تلفن ثابت شما پیام صوتی ارسال بشه وجود نداره زیرا تعداد کانال‌های خط تلفن شما محدود هست و امکان برقراری یک تماس به صورت همزمان بیشتر از یک تماس وجود ندارد به همین دلیل ارسال انبوه با موبایل خودتان امکان پذیر نیست ضمن اینکه تمامی اپراتورها محدودیت‌هایی در این خصوص اعمال کرده اند که تماس انبوه از طریق خط موبایل باعث مسدود سازی سیمکارت شما می شود.

 • فاطمه قمشیانی
  21 دسامبر 2021 پاسخ دهید

  سلام
  موقع تماس صوتی چه شماره ای روی گوشی ما می افتد؟ پیش شماره اش کجاست؟

 • مریم تیرانداز
  24 جولای 2020 پاسخ دهید

  با سلام
  با پنل های فراز اس ام اس امکان احراز هویت کاربران تلفن ثابت وجود دارد ؟
  مثلا کدی برای کاربری که ثبت نام میشود از طریق تلفن ثابت فرستاده شود به صورت صوتی، اگر چنین سیستمی وجود دارد کدام پنل باید خریداری شود ؟

  • سیدمحمود غفاری
   27 جولای 2020

   سلام بله امکان ارسال پیام صوتی احراز هویت در سامانه پیامکی فراز اس ام اس وجود دارد، این قابلیت در بسته های شرکتی و تجاری وجود دارد، اگر از وردپرس استفاده می کنید برای تایید شماره ثابت می توانید از افزونه Confirm Account وردپرس استفاده نمایید و برای اطلاع بیشتر می توانید صفحه پیام صوتی اعتبارسنجی را نیز ملاحظه نمایید.

 • عارف
  7 آوریل 2020 پاسخ دهید

  سلام. شما دیتابیسی برای شماره تلفن ثابت دارید. مثلا اگر بخواهیم فقط برای یک منطقه خاص پیام صوتی به تلفن ثابت ارسال کنیم امکان ارسال از طریق کدپستی داریم؟

  • سیدمحمود غفاری
   8 آوریل 2020

   سلام
   بانک شماره موبایل در سامانه پیامک فراز به صورت ریگان موجود است که به تفکیک کد پستی نیز می باشد و شما می توانید از طریق این بانک شماره موبایل به شماره موبایل های مربوط به یک منطقه پیامک صوتی ارسال کنید اما بانک تلفن شماره ثابت نداریم اگر خودتان بانک شماره تلفن ثابت داشته باشید می توانید در سامانه پیامک فراز اپلود کرده تا پیامک صوتی شما به شماره های ثابت ارسال شود.

 • محمدرضا
  25 مارس 2020 پاسخ دهید

  سلام آیا امکانش هست مثلاً پیامک صوتی را برای اهالی یک منطقه خاص بفرستید انشاالله؟؟مثلا فقط نجف اباد اصفهان

  • سیدمحمود غفاری
   27 مارس 2020

   سلام
   بله شما می توانید از قسمت ارسال منطقه ای کشوری، پیامک صوتی به شهر مورد نظر خودتان ارسال نمایید.

 • مجتبی قاسمیان
  9 فوریه 2020 پاسخ دهید

  با سلام
  ببخشید آیا حجم فایل صوتی تاثیری در ارسال و یا هزینه پیام صوتی دارد؟
  آیا به لیست سیاه مخابراطی پیام صوتی می رسد؟
  آیا امکان گرفتن جزئیات گزارش در سامانه وجود دارد؟
  ممنون

  • سیدمحمود غفاری
   10 فوریه 2020

   جناب قاسمیان عزیز سلام
   هزینه ارسال پیام صوتی براساس مدت زمان و بر حسب ثانیه می باشد. (تعرفه ارسال پیام صوتی در بسته های مختلف متفاوت است، لطفا به صفحه تعرفه‌ها مراجعه نموده تا قیمت هر ثانیه پیامک را در پنل پیامکی مورد نظر ملاحظه نمایید)
   در ارسال پیام صوتی از انجایی که پیام به صورت تماس است و با مخاطب شما تماس گرفته می شود، حتی اگر فردی پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده باشد باز پیام صوتی برای این مخاطب ارسال می شود.
   در مورد گزارشات، سامانه پیامک فراز اس ام اس دارای سیستم گزارش گیری حرفه‌ای می‌باشد که می‌‌توانید دقیقا از وضعیت گزارشات ارسال پیامک مطلع شوید.
   موفق باشید…

 • پرنون
  9 فوریه 2020 پاسخ دهید

  من می خوام از گزینه وویس کال شما استفاده کنم و وب سرویس اون رو تست کردم که شماره عمومی ارسال انجام شد. آیا من می تونم شماره اختصاصی برای وویس کال های خودم داشته باشم؟ ممنون از زحمات و خدمات خوبتون

  • سیدمحمود غفاری
   10 فوریه 2020

   با سلام
   جناب پرنون عزیز
   متاسفانه امکان واگذاری شماره اختصاصی پیام صوتی وجود ندارد از طرف سرویس دهنده ارسال پیام صوتی به کلی وجود ندارد و پیام صوتی با شماره های عمومی اپراتور ارسال پیام صوتی، با مخاطب تماس گرفته می شود.

 • هاشمی
  9 فوریه 2020 پاسخ دهید

  برای ارسال پیام صوتی سیستم شما چگونه است؟ باید خودمان صدا را اپلود کنیم یا اینکه ما متن را می نویسیم و پنل پیامکی شما تبدیل به صوت می کند ؟ در حالت دوم صدا خیلی کامپیوتری و بی کیفیت است و ما می خواهیم خودمان صدای حرفه ای در استدیو ظبط کنیم ایا سامانه پیامکی شما قابلیت ارسال پیامک صوتی از فایل دلخواه ما را دارد؟

  • سیدمحمود غفاری
   10 فوریه 2020

   سلام آقای هاشمی ما نیز معتقد هستیم که صدای کامپیوتری بسیار خسته کننده است و به همین دلیل سیستم ارسال پیام صوتی در فراز اس‌ام‌اس را به گونه ای طراحی کرده‌ایم که خودتان می‌توانید فایل صوتی را در پنل اس ام اس آپلود نموده تا بتوانید پیام صوتی خود را با هیجان بیشتر برای مخاطب ارسال نمایید، برای ظبط صدا نیز می توانید از خدمت ظبط صدا برای پیام صوتی شرکت استفاده نمایید.

 • محمد حسین مختارزاده
  9 فوریه 2020 پاسخ دهید

  با سلام
  میخواستم بدونم از پیامک صوتی میشه برای وریفای کردن شماره ثابت در وردپرس استفاده کرد و یا خیر؟ در نظر داشته باشید بنده دانش برنامه نویسی ندارم و در حال حاضر از پلاگین های اماده استفاده میکنم

  • سیدمحمود غفاری
   10 فوریه 2020

   سلام آقای مختارزاده
   بله امکان ارسال پیام صوتی برای اعتبارسنجی شماره ثابت از طریق وب سرویس sendvoice فراز اس‌ام‌اس وجود دارد اما برای این کار می بایست حتما دانش برنامه نویسی داشته باشید یا از فریلنسرها بخواهید باتوجه به مستندات وب سرویس ارسال پیام صوتی که در صفحه وبسرویس ارسال پیام صوتی قرار گرفته است، اقدامات پیاده سازی افزونه تایید شماره ثابت برای وردپرس را برای شما انجام دهند.

 • طهماسبی
  9 فوریه 2020 پاسخ دهید

  سلام آیا قابلیت استفاده از ارسال پیامک صوتی در وب سرویس وجود دارد؟

  • سیدمحمود غفاری
   10 فوریه 2020

   سلام بله آقای طهماسبی امکان ارسال پیام صوتی از طریق وب سرویس در سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس فعال است برای مشاهده مستندات api پیام صوتی به صفحه نحوه ارسال پیامک صوتی از طریق وب سرویس مراجعه نمایید.

 • اکبر تقی پور
  18 ژانویه 2020 پاسخ دهید

  سلام
  وقت به خیر
  بنده از سامانه پیامک صوتی سفیرک استفاده می کنم
  لطفا توضیح بدین سایت شما هم امکان ارسال پیام صوتی به شماره تلفن های ثابت منازل را هم دارد یا خیر و اگر اینگونه هست تعرفه اش با موبایل یکی هست یا فرق دارد.
  ممنون

  • افسانه پورامینی
   19 ژانویه 2020

   سلام و درود

   بله امکان پذیر است. تعرفه ها بر حسب ثانیه می باشد و در قسمت تعرفه ها برای هر پنل به صورت جداگانه نوشته شده است.
   پیروز باشید.

 • علی کشوری
  18 سپتامبر 2019 پاسخ دهید

  سلام ما می خواهیم به قشر کشاورز پیامک صوتی بفرستیم بخاطر اینکه اگر پیامک تبلیغاتی را بسته باشد باز هم پیام تبلیغاتی ما برای انها ارسال می شود اما مشکلی که وجود دارد اکثر از کشاورزان گوشی های ساده دارند که قابلیت دریافت MMS ندارد علاوه بر اینکه بودجه تبلیغاتی ما هدر می رود پیام صوتی برای انها ارسال نمی شود به نظر شما راهکار ارسال پیامک صوتی برای بازار هدف ما چیست ؟؟؟

  • سیدمحمود غفاری
   18 سپتامبر 2019

   سلام علی عزیز
   ارسال پیام صوتی با انچه شما نوشتی به کلی متفاوت است، در سیستم ارسال پیام صوتی، شما صدا ظبط شده را در سامانه پیامکی اپلود می کنید، سیستم با مخاطبین شما تماس میگیرد و بعد از اینکه مخاطب جواب داد صدای شما پخش می شود حتی اگر کسی گوشی موبایل ساده نیز داشته باشد که فقط قابلیت مکالمه داشته باشد ارسال پیامک صوتی به درستی انجام می شود و سیستم ارسال پیام صوتی قابلیت این را دارد در صورتی که مخاطب در دسترس نبود، مشغول بود، یا تلفن را جواب نداد با مخاطب مجددا تا سقف 3 مرتبه تماس بگیرد و در صورتی که نتواند با مخاطب شما ارتباط برقرار کند و پیام صوتی شما را پخش کند، هزینه ارسال پیام صوتی عودت داده می شود.
   امیدوارم که در بازاریابی موفق باشی…

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات